SARS-CoV-2

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:04

Mariusz pamiętaj ,że to jest kraj zupełnych idiotów. Skurwiały narodek gdzie bezmózgie siły przewodzące zamykają małych przedsiębiorców doprowadzając ich na skraj egzystencji finansowej. Gdzie można wprowadzić obostrzenia ,żeby chociaż w knajpie co 4 stolik był wolny i wtedy nikt się nie zaraz i wpuścić powietrza.Ale nie Mamy za to sytuację zero jedynkową. Za ciężką kopertą Mrówki, Brico, Kaufladny,Castoramy których lobby wykupiło sobie miejsce w polityce krajowej nie zarażają.

Ja pierdolę- rząd puścił dzieciaków do szkół. Oczywistym było,ze to dzieci rozniosą zarazę, bo są tego nawet nieświadomi. Wykurwiamy jak jebnięci masę pieniedzy na jakieś programy antycovidove ale nikt w rządzie nie wpadł na wspomniały pomysł; -"kurwa warto byłoby przebadać te dzieci przed wpuszczeniem w obieg". gdzie testy to jest chuj nie pieniądz na tle całych wydatków. Mozna było każdego dzieciaka przbadać z dnia dna dzień. Celowo chuje jebane starają się o destabilizację ,bo jest im to na ręke.
Ostatnio zmieniony 20-04-2021, 17:17 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:13

U nas otwierają i zamykają co chcą. W Niemczech tym firmom przynajmniej płacą na przetrwanie. U nas wylezie do kamer ta krowa Morawiecki i ogłasza jakiś nowy ład. Jeszcze w nagrodę za to wszystko ludzie będą na nich głosować w wyborach.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:47

tomaszm pisze:
20-04-2021, 17:04
Mariusz pamiętaj ,że to jest kraj zupełnych idiotów. Skurwiały narodek gdzie bezmózgie siły przewodzące zamykają małych przedsiębiorców doprowadzając ich na skraj egzystencji finansowej. Gdzie można wprowadzić obostrzenia ,żeby chociaż w knajpie co 4 stolik był wolny i wtedy nikt się nie zaraz i wpuścić powietrza.Ale nie Mamy za to sytuację zero jedynkową. Za ciężką kopertą Mrówki, Brico, Kaufladny,Castoramy których lobby wykupiło sobie miejsce w polityce krajowej nie zarażają.

Ja pierdolę- rząd puścił dzieciaków do szkół. Oczywistym było,ze to dzieci rozniosą zarazę, bo są tego nawet nieświadomi. Wykurwiamy jak jebnięci masę pieniedzy na jakieś programy antycovidove ale nikt w rządzie nie wpadł na wspomniały pomysł; -"kurwa warto byłoby przebadać te dzieci przed wpuszczeniem w obieg". gdzie testy to jest chuj nie pieniądz na tle całych wydatków. Mozna było każdego dzieciaka przbadać z dnia dna dzień. Celowo chuje jebane starają się o destabilizację ,bo jest im to na ręke.
Tomek, ale specjaliści mówią że dzieci nie transmitują raczej na dorosłych, a same przechodzą lżej.

Co do otwierania małych lokali to Polacy to taki spierdolony naród co pokazali na krupowkach jak trochę zluzowali. Także to akurat bdb zakaz na tych debili.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:53

U nas testy robi się tylko tym z objawami co jest tylko potwierdzeniem choroby, a nie wyłapuje się i izoluje tych mniej oczywistych co jest podstawą walki z epidemią. Odkąd ten Niedzielski przylazł to tylko objawowych testują. Prowizorka i wydmuszka.
Raz się zje, raz się nie zje.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:55

Maćku nie. Lokalni przedsiębiorcy leżą i kwiczą. Miej dziś knajpę to leżysz i kwiczysz. Nie interesuje mnie co banda najebańców wyczynia na krupówkach. Każdy lokal można prowadzić z rozsądkiem z zachowaniem norm sanitarnych. Ale tym ludzią to się nieumożliwia gdzie Kaufland albo Mrówka z pocałowaniem ręki przyjmuja każdego Kowalskiego.

Niestety ale to dzieciaki wpłynęły na transmisję wirusa i na nagła skalę zachorowania. Wystarczyło przebadać je przed puszczeniem w samopas. Ale nikt na to nie wpadł. Albo z zamiarem ewentualnym pewne chuje to zrobiły ,bo jest im tak na rękę.....
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 17:59

Tomek ale z tą transmisją przez dzieci powołuje się na wypowiedzi wirusologów/epidemiologów. to oficjalne stanowisko. Co do lokalnych przedsiębiorców to myślę, że mało kto przestrzega tych norm i wygląda to jak wygląda. Zapraszam np w katowicach do kredensu. Tabuny ludzi wszyscy bez masek (jakies 2-3 miesiace temu). Zresztą widzieliśmy to wszyscy w mediach. Przedsiębiorca chce się nachapać, nie będzie patrzał czy może wpuścić 4 czy 6 klientów. Do tego klient nasz Pan więc nie bedzie upominać za brak maski. Wg mnie takie otwieranie na pol gwizdka huja by dalo.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:00

Z tymi knajpami to nie jest do końca tak jak piszesz, kwiczą ci, którzy mają topowe lokalizacje i ogromne koszty utrzymania, gdzie główną cegłą u szyi jest czynsz za lokal plus problem ze sprzedażą na wynos itp.
Mniejsze płotki radzą sobie całkiem nieźle i nie jest to żadna moja teoria, a praktyka.
Inna sprawa to, że lobby marketowe ma się dobrze, no ale wiadomo, tam wirusa nie ma
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:14

Fakty są takie, że pisowskie kurwy zajebały całe usługi, gastronomię, turystykę itd. Przemysł sobie pracuje w najlepsze, kopalnie otwarte. Kościoły otwarte. Markety budowlane otwarte. Gdzie w tym logika i sens? Ludzie tego nie rozumieją i się wkurwiają, bo jak zamykać to wszystkich po równo.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:17

No te ich rozgrywki to zasługują na strzelnice. Byle kościółki otwarte i huj
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:21

I tak właśnie ma być. Najważniejsze żeby kościółkowy interesik z pogrzebami się kręcił.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9675
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:22

tomaszm pisze:
20-04-2021, 17:55
Niestety ale to dzieciaki wpłynęły na transmisję wirusa i na nagła skalę zachorowania. Wystarczyło przebadać je przed puszczeniem w samopas. Ale nikt na to nie wpadł. Albo z zamiarem ewentualnym pewne chuje to zrobiły ,bo jest im tak na rękę.....
Słowacy przebadali cały naród i nie dało im to absolutnie nic oprócz statystki.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:24

Ale oni to wszystko robią z mandatem wyborczym obywateli (grażyn i wąsatych januszy) jaki naród taki rząd.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:27

uglak pisze:
20-04-2021, 18:22
tomaszm pisze:
20-04-2021, 17:55
Niestety ale to dzieciaki wpłynęły na transmisję wirusa i na nagła skalę zachorowania. Wystarczyło przebadać je przed puszczeniem w samopas. Ale nikt na to nie wpadł. Albo z zamiarem ewentualnym pewne chuje to zrobiły ,bo jest im tak na rękę.....
Słowacy przebadali cały naród i nie dało im to absolutnie nic oprócz statystki.
Bo się może zabierali za to "fachowo" jak i nasi za wszystko.
Raz się zje, raz się nie zje.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:36

mhmmm super badania musieli przejśc ci słowacy.Covid akurat bardzo prosto sie wykrywa lub pochodne(tożsame i do identyfikacji nawet w okresie po przejściowym), rząd słowacki to bardziej nietęgie głowy od naszego:)
Ostatnio zmieniony 20-04-2021, 18:38 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2654
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:37

Na jesień nowa mutacja, nowe zamykanie, nowa panika i nowe czekanie na NOWĄ szczepionką.Jeśli ktoś sie łudzi że to co teraz pierdolą w mediach nt luzowania obostrzeń to już ostateczny koniec z tym gównem to niech odrazu jebnie samobója.Maks sierpień zaczynamy od nowa zabawe
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 18:54

Mocny bez stresu:) Do roku czasu(no może do dwóch lat) coś sie "wymsknie" znowu niespodziewanie z laboratorium z jakieś zabitej dechami wsi gdzieś w Chinach. Tylko tym razem to będzie miało naprawdę wymierny efekt- i od razu podpowiadam nie jestęm obłąkany, ale trwa III wojna.
Kupię:

Vastum Hole Below
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2654
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 19:02

Poprostu będzie nowa mutacja tomek.A 3 wojna będzie niebawem, jeszcze będzie trzeba ruszyć obrośniętą tłuszczem dupe i stawić sie w jednostce.Mariusz jest dobrze chowany, chłop ze wsi, silny, postawny i takich będą brali.Ja spierdole do sąsiada z niemiec pierwszym lepszym transportem.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 19:12

Kiedyś ten prof. Gut otwarcie powiedział w tv, że covid to wojna gospodarcza między USA a Chinami. Z drugiej strony dr. Dzieciątkowski mówił, że nie jest możliwe stworzenie tego wirusa w laboratorium i że nie było w nim nic majstrowane, ale kto tam wie. Nad koronawirusami kilka lat temu pracowano w laboratoriach w USA. Póżniej przenieśli to do Wuhan, a ogólnie to laboratorium w Wuhan budowali Francuzi. Mi się zdaje, że za wypuszczeniem wirusa mogą stać też Stany i inne kraje. Nad naszymi głowami w tych ich biurach illuminackich dzieją się rzeczy co fizjologom się nie śniły. Ja akurat w illuminatów wierzę, to moje wewnętrzne przeświadczenie i nikogo nie mam zamiaru do tego przekonywać.
Raz się zje, raz się nie zje.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 19:24

Oczywiście ,że tak jest Mariusz. 0,02 procet ludzi mających kaskę i władzę trzyma resztę świata w ryzach. Oni we własnych szeregach się spoufalają. Usa nie ma nic wspólnego pandemią. Oni dostali najbardziej po piździe.Mieli w odpowiednim czasie zrobić najazd na Chinoli ale przegapili okazję. Poza prężeniem muskuł i machaniem szabelkom do nieba nic sensownego.


https://chiny24.com/nauka/iluminaci-w-c ... ju-panstwa

https://300gospodarka.pl/wywiady/tworzy ... ralczykiem

Chinole dyktują warunku rynku i to oni chcą wywołać wojnę. Wspomnisz me słowa Mariusz za czas jakiś czas co odjebią.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: SARS-CoV-2

20-04-2021, 19:35

Co do illuminatów to jest taka jedna książka, nazywa się "Kosmiczny Spust" - Roberta Antona Wilsona. Nie czytałem zbyt wielu książek, ale ta jest najlepszą jaką przeczytałem.
Raz się zje, raz się nie zje.
Zablokowany