Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 16:47

nie moja wina ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 16:58

Żułek pisze:
26-07-2021, 16:47
nie moja wina ;)
mówisz, ze mam zakuty łeb schematami i jestę niereformovalny?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 17:03

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 17:14

Żułek pisze:
26-07-2021, 17:03
Obrazek
no tak, fiński YUP, mukbyś się zapoznać lub Twoje dzieci :) 1990 "The Hippos From Hell "

albo temu , EP" :ltä Whlap-Zap Ninja " 1989
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 18:00

jesteś niemożliwy ale
Obrazek

;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 18:21

Zaraz zacznie sluchac black lego metal
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-07-2021, 18:24

no baaaaaaaaaaa :mrgreen:

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 11:40

Pelson pisze:
26-07-2021, 12:42
Triceratops pisze:
26-07-2021, 12:25
Droga do lvl15, plytowego zen nigdy nie jest latwa, ale warta uporu i satysfakcjonujaca. Potem mozesz patrzec z sardonicznym usmiechem na wyscig materialistow plastikoholikow
Masz gdzieś to spisane jeszcze, te poziomy. Chętnie bym sprawdził swój status syllogomanii.
7 etapów w życiu fana muzyki

Etap 1: Odkrycie
Usłyszałeś "Fragile" Yes w liceum. "Roundabout" wpada Ci w ucho od pierwszego dźwięku gitary Steve'a Howe. Nim skończył się "Heart of the Sunrise" jesteś wyczerpany tym najbardziej magicznym na tę chwilę doświadczeniem muzycznym w Twoim życiu. Potem dowiadujesz się, że Yes gra "Rocka Progresywnego" a inne zespoły uważane za reprezentantów tego gatunku to King Crimson, Jethro Tull, Emerson, Lake & Palmer i Genesis. (I jesteś zszokowany informacją, że Peter Gabriel był kiedyś członkiem Genesis!) To jest zdecydowanie najwspanialszy okres Twojego życia - świat wydaje się być wypełniony niemal nieskończoną ilością klasycznych dzieł czekających na to byś ich wysłuchał. Jedynym ograniczeniem Twojego entuzjazmu jest Twój portfel ale robisz wszystko, by kupić jak najwięcej płyt tak szybko jak to tylko możliwe.

Etap 2: Fanatyzm
Zasmakowałeś już brzmienia różnych wykonawców i znalazłeś jednego lub dwóch, których dokonania artystyczne są bezdyskusyjnie najlepsze. Możesz wskazać najdrobniejsze różnice między dwudziestoma wersjami "Easy Money", które zgromadziłeś kupując całą serię King Crimson Collectors' Club. Masz Yesshows, Yessongs, 90125 Live, Keys to Ascension 1, Keys to Ascension 2, House of Yes, bonusowe płyty Masterworks Tour i ponad 100 różnych innych wydań koncertów Yes. Zaczynasz szukać demówek, empetrójek z niewydanym materiałem, unikatowej taśmy z utworem "100 Bottles of Beer on the Wall" nagranym w autobusie przez pijanego Chrisa Squire'a podczas trasy w 1977 roku... wszystkiego, co jest związane z Yes, a co jesteś w stanie dostać w swoje ręce. Kolekcjonujesz wszystkie solowe albumy członków Yes, Genesis itd. MUSZISZ mieć WSZYSTKO związane z Twoimi ulubionymi zespołami. Dwadzieścia razy dziennie sprawdzasz na internetowych aukcjach czy ktoś nie chce czasem sprzedać czegoś, czego jeszcze nie masz. I uśmiechasz się z politowaniem gdy rodzina i przyjaciele zadają Ci całkiem logiczne pytanie: 'Po co Ci 55 różnych wersji "Roundabout"?' Głupi ludzie!

Etap 3: Ekspansja
Facet ze sklepu płytowego zauważa, że wciąż kupujesz płyty Genesis i mówi 'hej, posłuchaj Marillionu, grają jak Genesis'. Łapiesz nowego bakcyla i kupujesz wszystkie albumy Marillionu z drugiej ręki. Następnie dociera do Ciebie, że to są tylko stare, jednopłytowe wydania i zaczynasz kupować wszystkie remasterowane podwójne płyty z bonusami. Kupujesz też wszystkie solowe albumy Fisha. A także oficjalne bootlegi wydane przez Marillion i Fisha, tyle że nie możesz nigdzie znaleźć rzadko spotykanego "Yin & Yang vol.26". Przez następnych kilka miesięcy ten sam facet ze sklepu płytowego mówi Ci, że IQ, Arena, Pendragon, Citizen Cain, Galahad i The Watch też grają jak Genesis... Jesteś taki szczęśliwy, że odkryłeś tyle zespołów, które grają jak Genesis!!!

Etap 4: Nostalgia
To jest faza przejściowa. Nastaje przerażający moment, gdy czujesz, że już wszystko słyszałeś. Zebrałeś wszystkie dzieła "Wielkiej Piątki", nawet te, które inni mają w głębokim poważaniu, jak na przykład "We Can't Dance", "Open Your Eyes" czy "Love Beach"... na SACD, płytach, kasetach, winylu i ośmiośladzie. Facet ze sklepu płytowego nie ma już nic do zaproponowania. Dotarłeś do tego strasznego punktu, gdy "Nie Zostało Już Nic Progresywnego Do Posłuchania". Brakuje Ci dreszczyku związanego z odkrywaniem, tego zachwytu każdym dźwiękiem kolejnego dzieła, gdy słyszałeś je po raz pierwszy.

Etap 5: Krucjata
Na szczęście, wybawienie jest w zasięgu ręki - dziesiątki stron internetowych poświęconych Rockowi Progresywnemu. Dowiadujesz się, że jest mnóstwo niezależnych wytwórni wyspecjalizowanych we wszelkich rodzajach progresywnych podgatunków, które możesz odkryć. Są dwa główne niebezpieczeństwa związane z tym etapem. Po pierwsze, zagrożone jest Twoje zdrowie - zamawiasz tyle płyt z Laser's Edge, Wayside Music, Greg Walkera i Big Balloon, że żywisz się wyłącznie zupkami z papierka. Poza tym, Twoje palce są zbite na krwawą miazgę od przybijania do wszystkich wolnych ścian w domu półek na płyty zdolnych pomieścić Twoją rosnącą kolekcję. Drugim niebezpieczeństwem jest tendencja do formułowania wyolbrzymionych opinii na temat muzyki, która wcale nie jest tak bardzo szczególna czy interesująca tylko dlatego, że trudno do niej dotrzeć. Ludzie zaczynają dziwnie na Ciebie patrzeć gdy usilnie próbujesz przekonać ich, że Gracious to najlepszy brytyjski reprezentant rocka symfonicznego a Rick Wakeman to pikuś w porównaniu do klawiszowca Quaterna Requiem. Ten etap może ciągnąć się latami przy dosłownie tysiącach płyt przechodzących przez Twoje ręce w niekończącej się krucjacie mającej na celu dotarcie do Świętego Grala Rocka Progresywnego: Gnosis "15" o którym nikt jeszcze nic nie słyszał. Jeśli dotarłeś do punktu, w którym Twoja niekwestionowana "Wielka Piątka" to Pentwater, Aka Moon, Groovector, The Red Masque i Magma ("ta argentyńska oczywiście!"), to posunąłeś się za daleko i najwyższy czas przejść do etapu szóstego. Niektórzy mogą tu odczuwać potrzebę zorganizowania międzynarodowego festiwalu promującego muzykę, którą odkrywali. Jeśli dotyczy to Ciebie, jak najszybciej zgłoś się do najbliższego szpitala psychiatrycznego.

Etap 6: Odnowa
Pewnego dnia, podczas pierwszego od ośmiu lat golenia, Twój wzrok pada na część Twojej kolekcji z literą "Y", która znajduje się nad umywalką zamiast lustra. Wyciągasz niesłuchany od lat album "Fragile". Podczas słuchania tego klasyka, tak żeby przypomnieć sobie stare dzieje, zaskakuje Cię myśl, że to jest naprawdę lepsze od wszystkich nieznanych zespołów, które ostatnio składają się na Twoją muzyczną dietę. Odszukujesz więc stare Genesis, King Crimson, Jethro Tull, Gentle Giant, PFM, Banco, Emerson, Lake & Palmer, Camel i Van Der Graaf Generator. Czujesz się, jakbyś słyszał to wszystko po raz pierwszy - jakże świeżo i wspaniale grają! Zakochujesz się ponownie w Wielkich Klasykach i zdajesz sobie sprawę, że Muzyka się nie zestarzała. (No, może ELP troszeczkę, ale wciąż jesteś w stanie słuchać ich z uznaniem). Nic dziwnego, że na Progressive Ears jest 750 wątków poświęconych tym zespołom!

Etap 7: Dojrzałość
Jeśli masz szczęście, docierasz do tego etapu. Zdajesz sobie sprawę, że nie ma sensu mieć 50 płyt z Kraju Basków, z których 46 nigdy nie słuchasz, jeśli możesz mieć po prostu 20, z których nie słuchasz jedynie 16. Cały zestaw oficjalnych bootlegów Marillionu, rzadkie jugosłowiańskie wydanie "The Snow Goose", 20-30 składanek z festiwali, sześć różnych remasterów "Red", hołubione 50 płyt "Historic Edition" Klausa Schulze i dosłownie dziesiątki płyt, o których nie pamiętasz nic z wyjątkiem tego, że wszystkie brzmiały jak Genesis - to wszystko trafia na internetową aukcję, aby powrócić do obiegu i zasilić półki kolejnego pokolenia kolekcjonerów Muzyki Progresywnej. A Ty? Cóż... wciąż kupujesz nowe płyty, ale starannie je wybierasz i znajdujesz czas aby należycie nacieszyć się brzmieniem klasyków na sprzęcie wartym 200.000 złotych, który kupiłeś za pieniądze z wystawionych na aukcję płyt.
woodpecker from space
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 16:53

Wbijam z moją myszką na Kościelec.Zaczynamy, pogoda dobra, jest kurwa pięknie aż serce staje w gardle.
Jutro w zależności od pogody i nastawienia robimy orla perć, ja, myszka i jej koleżanka.

Obrazek
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 20:56

Szurke juz porzuciles? Teraz masz myszke?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 21:00

Może się dla niej odszczepił...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 21:27

Szurka to myszka.Nikogo nie porzuciłem.Ale co Ty wiesz wieśniaku
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-07-2021, 21:35

Myszurka krotko mowiac
woodpecker from space
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

29-07-2021, 09:39

Zabujałem sie w górach ja pierdole.Kuzyn jeźdźi od dwóch lat.Również zabujany ale zawsze jakoś to traktowałem z boku.Tak dzięki dziewczynie sie przekonałem.Wczoraj Perć zrobiliśmy choć ja bez większego doświadczenia miałem obawy.Tym bardziej że dwa dni temu tam sie typek zabił.Ale dałem rade, te łańcuchy i drabinki w niektóych miejscach niestabilne, mają luzy ale nie było źle.Dzisiaj mieliśmy robić świnice ale pogoda sie zjebała.Więc na lajcie kasprowy i giewont.Ale inną drogą by ominąć kolejke polskich januszy.
Jest mgła ale ma być imersja więc powinno być ok.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

29-07-2021, 09:51

mocny2_3 pisze:
29-07-2021, 09:39
Zabujałem sie w górach ja pierdole.Kuzyn jeźdźi od dwóch lat.Również zabujany ale zawsze jakoś to traktowałem z boku.Tak dzięki dziewczynie sie przekonałem.Wczoraj Perć zrobiliśmy choć ja bez większego doświadczenia miałem obawy.Tym bardziej że dwa dni temu tam sie typek zabił.Ale dałem rade, te łańcuchy i drabinki w niektóych miejscach niestabilne, mają luzy ale nie było źle.Dzisiaj mieliśmy robić świnice ale pogoda sie zjebała.Więc na lajcie kasprowy i giewont.Ale inną drogą by ominąć kolejke polskich januszy.
Jest mgła ale ma być imersja więc powinno być ok.
Tatry są zajebiste, ganiałem tam jako nastolatek, nie byłem już ze 20 lat co najmniej. W okolicy, o której piszesz polecam Kościelec.
Mały obszar + bliskość Krakowa i GOP = pierdolony, odrażający tłum.
PLASTIK NIE JEST METALEM
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

29-07-2021, 13:29

Giewont srewont.Chciałem obejść to i tak trafiłem na stragan.A poza tym chuja widać, mgła została
Obrazek
fugazi
w mackach Zła
Posty: 818
Rejestracja: 17-02-2018, 23:11

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-08-2021, 23:20

Mnogość calmari fritti + birra moretti, inne pyszne żarcia i wyborne napitki und ciepłe adrjatiko. Pewnie też coś pozwiedzam. Ciao!
Obrazek
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2448
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

02-08-2021, 00:25

mocny2_3 pisze:
29-07-2021, 13:29
Giewont srewont.Chciałem obejść to i tak trafiłem na stragan.A poza tym chuja widać, mgła została
Obrazek
Ile kurwa ludzi, hehe, żenada
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

07-08-2021, 14:36

Urlop zaczęty. Pozdro z Beskidu Żywieckiego forumowe misiaczki :-*
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

07-08-2021, 14:51

Hatefire pisze:
07-08-2021, 14:36
Urlop zaczęty. Pozdro z Beskidu Żywieckiego forumowe misiaczki :-*
Jeżeli urlop, to tylko na działce.
ODPOWIEDZ