POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: POlitykowanie

29-03-2020, 10:44

Wacław pisze:nie od dziś wiadomo, że jesteś niedorozwinięty wiec raczej na nic nie czekałeś

masz tu dwa argumenty, które to potwierdzają

1.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV- ... alaja.html" onclick="window.open(this.href);return false;

2. ten samolocik z Chin to kropla w morzu potrzeb

złap i rób spadowę póki się nie rozkręce i wrócę do lektury
Już Uglak wrzucał info o tych testach, więc nie jesteś pierwszy. Lepiej się wychodź na tym.swoim Wilanowie na korytarz, trzymaj się tylko balkonu tfu tarasu.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: POlitykowanie

29-03-2020, 10:44

Wacław pisze:nie od dziś wiadomo, że jesteś niedorozwinięty wiec raczej na nic nie czekałeś

masz tu dwa argumenty, które to potwierdzają

1.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV- ... alaja.html" onclick="window.open(this.href);return false;

2. ten samolocik z Chin to kropla w morzu potrzeb

złap i rób spadowę póki się nie rozkręce i wrócę do lektury
Już Uglak wrzucał info o tych testach kupionych przez Hiszpanów, więc nie jesteś pierwszy. Nie obrzucaj innych gównem, które zeskrobujesz z siebie.
Pozostaw to na swoich rękach.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: POlitykowanie

29-03-2020, 14:24

W tej chwili mi to obojętne, kto dojdzie do władzy, poza Zandbergiem. Będzie tak samo, ale satysfakcja z upadku tej ekipy będzie bezcenna.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

30-03-2020, 00:33

Obrazek
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1348
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: POlitykowanie

30-03-2020, 01:44

Gall pisze:
mad pisze:Przeprowadzenie na chama wyborów w maju to początek końca PiSu. Jeżeli mają trochę oleju w głowie, powinni spasować. Dopiero teraz dadzą totalnym prawdziwą amunicję do strzelania - wcześniej były mniej lub bardziej piskliwe ślepaki (co widać choćby po nawale michałków zgromadzonych na tym forum). Wynik takich pseudowyborów może okazać się zaskakujący.
Polakom nasrasz do ryja i nawet nie zastękają jeśli dostaną swoje 500+.

Prawdziwa amunicja do strzelania? Te kurwy z opozycji nie będą umiały nawet jej wykorzystać. Każdy rząd byłby wdzięczny za taka opozycję jaką dziś mamy.

To nie jest żaden koniec. Końca nie będzie i to jest najgorsze. To gówno zwane Polska będzie się mielić jeszcze długo, długo.
idź się zabij
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-03-2020, 09:44

A co się dzieje z ziobrą, jakim? wójcikami kalatami kantarami? co z Sądem Najwyższym? Niegługo zmiana I Prezes.... dreptają przy tym w cieniu wydarzeń? Ktoś śledzi?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

31-03-2020, 01:02

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

01-04-2020, 15:53

mistrzostwo świata.

w ustawie, że biorą luty jako odniesienie do limitu 3 krotności średniej krajowej. tak przynajmniej miało być jeszcze 31.03. na dzisiejszym druku, (którego pobranie graniczy z cudem) jest już informacja, że brany jest marzec. i teraz bądź mądry.< należy pamiętać, że masz poświadczać prawdę bo do 5 lat wstecz mogą sprawdzić.> a dodzwonienie się do zusu, żeby się dopytac, to jak wygrac w eurojacka. hehe. tarcza z papiru toaletowego.


<info z pierwszej ręki od bardzo zadowolonego polskiego przedsiębiorcy.>
535

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 09:42

Chyba mnie pojebało od tej kwarantanny... Doprawdy nie wiem w jakim celu zawiesiłem ucho na radiu eremef i wywiadzie z czymś co się wabi sasin. Podobno jakiś bardzo ważny minister. Powiem tak. Z audycji jasno wynikło, że piastowanie tak wysokiego stanowiska przez to coś, uwłacza godności nie tylko mnie, skromnemu bezrobotnemu betoniarzowi, ale wszystkim betoniarzom w bantustanie. Jesteśmy zgubieni. Niech każdy ratuje się na własną rękę. Zresztą nie trzeba było kończyć jakichkolwiek studiów, by to przewidzieć. Miłego dnia. Mili koledzy.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 10:09

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 22:29

tak se siedzę pod biedronka w kierunku na Konstancin tam gdzie stare baby nie dotrą z buta i rozmyślam. nie, nie nad tym czy żona wysłana na pierwszą linię frontu i uzbrojona w gumirekawice i maseczkę, wroci w koronie czy nie. i tak jest dla mnie moja królową. nie mylić z ... dobra nieistotne.

zachodzę w głowę czy govinda klęczy teraz przed najniższym i ssie mu bilardowe w ramach przeprosin za niesubordynacje, czy pali cygaro i czeka aż to jebnie. w sensie jebnie ta zjednoczonakurwica. jakie typy misiaki ?
535

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 22:40

Dla dużego Jarka to ostatni moment, by ratować resztkę...., właściwie nie wiem czego. Ostatnia szansa, by ludzie nie pluli mu kiedyś w ryj, a potem na grób. Oczywiście myślę, że się dogadają.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 22:49

dziękuje. mamy. pierwszy typ: będzie hujowo ale stabilnie, czyli bz.

nie chce nic sugerować ale emilewicz myśle ze skleila że tarcza jest obsrana i raczej nie z tytanu. govinda poczuł że i tak jebnie a wyrośnięty ministrant z pslu to może być niezły wspólnik do dalszego opierdalania polaków robaków. może po tej delikatnej sugestii ktoś jednak pokusi się o bardziej śmiały typ.
535

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 22:53

Może to? Pamiętam, że byli tutaj kiedyś twardzi obrońcy pana Przemysława.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UW1d1ZuTDCQ[/youtube]
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:18

535 pisze:Dla dużego Jarka to ostatni moment, by ratować resztkę...., właściwie nie wiem czego. Ostatnia szansa, by ludzie nie pluli mu kiedyś w ryj, a potem na grób. Oczywiście myślę, że się dogadają.
W godzinie próby wicepremier chorągiewka ma ostateczną szansę stać się prawdziwą chorągwią łopoczącą podczas sztormu. Do tej pory wykonywał szpagaty, których próżno szukać w podręcznikach jogi, kamasutry i ortopedii, ale tym razem - mam nadzieję - to już przekracza nawet jego możliwości.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:29

Dostałem od księgowej pdfa o tarczy antykryzysowej i w sumie nieźle całkiem to wygląda.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:29

Drone pisze:
535 pisze:Dla dużego Jarka to ostatni moment, by ratować resztkę...., właściwie nie wiem czego. Ostatnia szansa, by ludzie nie pluli mu kiedyś w ryj, a potem na grób. Oczywiście myślę, że się dogadają.
W godzinie próby wicepremier chorągiewka ma ostateczną szansę stać się prawdziwą chorągwią łopoczącą podczas sztormu. Do tej pory wykonywał szpagaty, których próżno szukać w podręcznikach jogi, kamasutry i ortopedii, ale tym razem - mam nadzieję - to już przekracza nawet jego możliwości.
drone. konkret a nie metafory. jaki typ? bilardowe, czy cygaro ?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:37

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Dostałem od księgowej pdfa o tarczy antykryzysowej i w sumie nieźle całkiem to wygląda.
jasne, pod warunkiem, że masz gównoprzychód miesięczny ... 15,6 k ... kurwa kipna ... a i jak jakimś cudem się załapiesz to nie dostaniesz postojowego ... wybór między jałmużną a jałmużną ... jprdl-e seba .... ocknij się chłopaku.

w innym wypadku to se możesz. zawiesić firmę jak 9,5 k dzisiaj podmiotów.


i żeby nie było, że dejdejdej. z dużym rozbawieniem połączonym z wkurwieniem obserowałem to falowanie z tą tarczą. a patent z wpisaniem lutego w ustawę a później zmianę na marzec to po prostu komedia. i żeby nie było po raz drugi: w tym i kolejnym x 2 x 3 się nie załapiemy. w kolejnym. trudno powiedzieć. tak na dziś niekoniecznie. a w trzecim ... a huj z tym. rok się pociągnie na oparach. oszczędnościach. tylko po co? zresztą jak gadam po januszach biznesu to jak nie ruszy za trzy miesiące, albo jak nie wpompują w biznes tak na stendbaja to nie będzie co zbierać.

jasne seba. zajebista ta tarcza. hehe.

ps. nie chce mi się grzebać jak to wyglada w świecie. szkoda jakby czasu, ale ta propaganda z tarczą to im się czkwaką odbije. nie będzie komu robić pkb. jak sie np. tacy usługodawcy zawiną. w każdym razie propagandą się tego pkb nie zrobi. i firemkami z przychodem 5k też nie. nie łudź się seba. trzeba wpompować, aby było komu stawiać gospodarkę. tak i jak kowalskiemu trzeba dać, żeby choćby takiemu usługodawcy dał zarobić. tyle, że trzeba mieć z czego.
Ostatnio zmieniony 02-04-2020, 23:46 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:43

No spoko, ja sobie tylko gadam tylko na skypie po angielsku pijąc kawkę i pierdząc w stołek, więc te 15 tysięcy to z naddatkiem się załapię;)) zdecydowana większość samozatrudnionych jest pewnie w podobnej sytuacji, i tak naprawdę u mnie to zwolnienie z ZUSu wyrówna zarobki, tzn. to co stracę. Mam w dupie politykę i nawet nad tym nie siedzę, ale dla nie spoko.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

02-04-2020, 23:49

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:No spoko, ja sobie tylko gadam tylko na skypie po angielsku pijąc kawkę i pierdząc w stołek, więc te 15 tysięcy to z naddatkiem się załapię;)) zdecydowana większość samozatrudnionych jest pewnie w podobnej sytuacji, i tak naprawdę u mnie to zwolnienie z ZUSu wyrówna zarobki, tzn. to co stracę. Mam w dupie politykę i nawet nad tym nie siedzę, ale dla nie spoko.
1400 wyrówna zarobki. no firma fest .... bądźmy poważni. jednostkowo tacy jak ty to se uszczkną. całościowo i końcowo nie krótkowzrocznie na swój czubek nosa sam zobaczysz czy będziesz miał kogo uczyć za kilka miesięcy. bo ten synalek może mieć tatusia co ma firemkę z przychodem 60 k co jest dalej gównianym biznesem, ale może go już nie być stać na usługi seby. bo splajtuje. ale sebek się cieszy bo pierdzi w stołek. bomba. pierdź se dalej.

ja zasadniczo robiłem swoje a polityka odgrywała rolę kabaretu. teraz te kawały się przyciężkawe zrobiły. a tarcza to nawet nie jest śmieszna.

zresztą. tarcza gites. nie ma co się spinać.
ODPOWIEDZ