POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:19

Hatefire pisze:
Wacław pisze:nie ma co się podniecać. z tych puzzli raczej jasny obraz bolka jest. akcja to by dopiero była jakby się uczciwie przyznał, że na dwa a może i nawet na trzy baty leciał i kasę ciągnął. akcja komplikującą. dla pisowcow i innym antymagdalenkowcom. a tak to łatwy obiekt do o(b)dstrzału jest.
Jak mnie to wkurwia i jak to typowo polskie. Służba zdrowia leży i nawet kwiczeć sił nie ma, kraj stoi na krawędzi kryzysu energetycznego, w sąsiednim kraju Rosja w najlepsze przeprowadza sobie interwencję wojskową, a ci politykierzy z koziej dupy do usranej będą się ekscytować co ktoś podpisał 40 lat temu lub kto 30 lat temu walnął kielona z Kiszczakiem, a kto walnął ale się nie cieszył. Nie już te wszystkie solidaruchy i pezetperowcy w końcu wyzdychają.
złapali za jaja starego capa i go targają. co relatywnie łatwe. jak ktoś zna mental kaszubow to wie, że nawet jak będą nagrywki ze w arłamowie ruchał się z kiszczakiem to i tak powie że to była Danuśka. taki kurwa typ z przerośniętym ego. tyle. i tak jak piszesz zamiast się kurwa wziąć do realnej roboty jak Ty i ja to maja takie tematy zastępcze. a pelikany łapią i tym żyją.a milerr to tez kurwa by sobie dał spokój. jebnął to jebnął. poszło w świat to poszło. i powinno się samo turlać.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:24

Hatefire pisze:Nie już te wszystkie solidaruchy i pezetperowcy w końcu wyzdychają.
To jest oczywiste, ale trzeba też odbrązowić niektóre mity - nie ma też co robić z gówna bohatera.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:30

uglak pisze:
Hatefire pisze:Nie już te wszystkie solidaruchy i pezetperowcy w końcu wyzdychają.
To jest oczywiste, ale trzeba też odbrązowić niektóre mity - nie ma też co robić z gówna bohatera.
przecież każdy kto jest przytomny i niezadżumiony polityka z tej czy innej strony to raczej kmini, że gość był agentem. pytanie czy tylko ruskim. bo ja tam nie wykluczam, że też dymał spryciaż hłamerykańców. taki był -:) nic nie znaczy w polityce. dać dziadowi na luz a tak to tylko go wkurwiaja i się wyłania z niebytu historycznego. i wkurwia tamtych. i tak w tym sprzężeniu zwrotnym se trwają. a ważniejsze tematy leżą i kwiczą.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:38

uglak pisze:To jest oczywiste, ale trzeba też odbrązowić niektóre mity - nie ma też co robić z gówna bohatera.
Ja tam Wałęsy żadną estymą nie darzę, niemniej dziś to stary wariat bredzący o cywilizacjach pozaziemskich, bez realnego politycznego znaczenia. Niech sobie go odbrązawiają. Chora jest jednak sytuacja, że jak np kilka miesięcy temu przez dwa tygodnie klasa polityczna zajmuje się ważkim problemem czy 30 lat temu Kaczyński napił się z Kiszczakiem wódki, czy premier opowiadający bajki jak 40 lat temu trzymał się lichej rurki na rusztowaniu. Nienormalne. Ten kraj ma poważniejsze problemy, niż ego kilku styropianów.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:41

Hatefire pisze:
uglak pisze:To jest oczywiste, ale trzeba też odbrązowić niektóre mity - nie ma też co robić z gówna bohatera.
Ja tam Wałęsy żadną estymą nie darzę, niemniej dziś to stary wariat bredzący o cywilizacjach pozaziemskich, bez realnego politycznego znaczenia. Niech sobie go odbrązawiają. Chora jest jednak sytuacja, że jak np kilka miesięcy temu przez dwa tygodnie klasa polityczna zajmuje się ważkim problemem czy 30 lat temu Kaczyński napił się z Kiszczakiem wódki, czy premier opowiadający bajki jak 40 lat temu trzymał się lichej rurki na rusztowaniu. Nienormalne. Ten kraj ma poważniejsze problemy, niż ego kilku styropianów.
od tego są historycy. a taki IPN składający się z tychże w dużej mierze ma zwrotnice przestawione w tym kierunku. wystarczy kupić na poczcie pisowskiej biuletyn IPN. ja kupuje -)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 22:50

Nie wiem jak Biuletyn, ale IPN swoje mniejsze wydawnictwa rozdaje za darmo na różnych eventach - poziom jest różny, ale bywają naprawdę ciekawe.
Guilty of being right
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

22-02-2020, 23:00

kurwać. normalnie dla wrzuty zwleklem się zdechły z wyra .…

Obrazek


poziom o tyle w tym czytanym słaby, że jakby jeden-jedyny-słuszny punkt widzenia. no i że morawiecki senior to jedyny kowboj na prerii był. prawie jak klint istłud. prawy af i nieustępliwy.
13.04.2024
535

Re: POlitykowanie

23-02-2020, 00:39

Hatefire pisze:
uglak pisze:To jest oczywiste, ale trzeba też odbrązowić niektóre mity - nie ma też co robić z gówna bohatera.
Ja tam Wałęsy żadną estymą nie darzę, niemniej dziś to stary wariat bredzący o cywilizacjach pozaziemskich, bez realnego politycznego znaczenia. Niech sobie go odbrązawiają. Chora jest jednak sytuacja, że jak np kilka miesięcy temu przez dwa tygodnie klasa polityczna zajmuje się ważkim problemem czy 30 lat temu Kaczyński napił się z Kiszczakiem wódki, czy premier opowiadający bajki jak 40 lat temu trzymał się lichej rurki na rusztowaniu. Nienormalne. Ten kraj ma poważniejsze problemy, niż ego kilku styropianów.
Nie ma ważniejszych spraw. Grzebanie patykiem w gównie i dowodzenie czyje gówno bardziej jebie, jest najważniejsze. Szczególnie , gdy zarazić tym lud. Wtedy już bez pierdolenia , można wywozić nie tylko taczkami, ale ciężarówkami. Ciemny lud wszystko kupi i za wszystko zapłaci.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: POlitykowanie

23-02-2020, 07:22

Pacjent pisze:
uglak pisze:Miller przeprasza Wałęsę za słowa: "Lechu, niestety, nie skakał przez żaden płot"
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... zmowa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:D
Słusznie, bo to bardzo istotny fakt. Jeśli został dostarczony na strajk przez motorówkę marynarki wojennej to bezpośrednio wskazuje to na przejęcie Wałęsy przez bezpiekę wojskową.
Miller to zgrywus. Całe te "przeprosiny" były tylko po to, żeby psiorom wbić szpilę, co chyba wam lekko umknęło:

"Także według polityki historycznej PiS to niemożliwe. Przywódcą strajku był bowiem kto inny..."
all the monsters will break your heart
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: POlitykowanie

27-02-2020, 12:05

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25 ... #s=BoxOpMT" onclick="window.open(this.href);return false;
400€ na rękę! Polska potęgą jest i basta!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14775
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

27-02-2020, 15:59

/\ w chuj kasy!!!

--------------------------
... ale od mafii Vatowskich naściagali miliardy.... to podniosą płace.
VAT: mafiom wyrwano miliardy tylko na papierze

Obrazek

Lawinowo rosną kwoty zaległości w VAT. To efekt ścigania płotek zamiast hersztów mafii fiskalnych.
Buńczuczne wypowiedzi członków rządu o „wyrwaniu miliardów z rąk mafii VAT-owskich" to czysta fantazja. Co więcej – firmowana przez Mariana Banasia reforma służb skarbowych sprzed kilku lat nie przynosi takich efektów w kasie państwa, jak można by się spodziewać. Potwierdza to analiza „Rzeczpospolitej" dokonana na podstawie oficjalnych statystyk budżetowych oraz głosy ekspertów.(...)


>> Daniny nie do ściągnięcia
>> Sukcesy tylko księgowe
>> Banasiowe błędy
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

27-02-2020, 18:05

https://www.dobreprogramy.pl/Opodatkowa ... 06548.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: POlitykowanie

28-02-2020, 14:56

Jakieś słowo komentarza by się przydało. Co tam na II piętrze w psychiatryku ustaliliście z kolegami? Dobrze czy źle?
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: POlitykowanie

29-02-2020, 23:36

https://noizz.pl/lgbt/kasia-i-sonia-pow ... ry/5yh3bkq" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolego Pacjent, oni już tu są, powiadomcie proboszcza! ;)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 04:49

Drone pisze:https://noizz.pl/lgbt/kasia-i-sonia-pow ... ry/5yh3bkq

Kolego Pacjent, oni już tu są, powiadomcie proboszcza! ;)
Muszę przyznać, profesore, że ta konkretna akcja przerasta i mój mały móżdżek. Chłop zmienił płeć i został lesbijką. He, he, he. He...
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 10:05

u niemca zimne pragmatyczne podejście do Sprawy: https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4354787" onclick="window.open(this.href);return false;

a u nas cyrk objazdowy pod nazwą „wybory prezydęckie”

w takich sytuacjach jednak wole być wąsatym szkopem.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 11:52

^ Tak patrzę i zasadniczo wszystko już mam. Poza wodą, bo zakładam, że wodociągi pracować będą i wolę gromadzić ciecze zawierające alkohol (tego wciąż za mało jeszcze). Jak ma się sytuacja trochę wymknąć spod kontroli, to ja mogę się zamknąć w chałupie i nie wychodzić przez dłuższy czas.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 11:58

Lukass pisze:^ Tak patrzę i zasadniczo wszystko już mam. Poza wodą, bo zakładam, że wodociągi pracować będą i wolę gromadzić ciecze zawierające alkohol (tego wciąż za mało jeszcze). Jak ma się sytuacja trochę wymknąć spod kontroli, to ja mogę się zamknąć w chałupie i nie wychodzić przez dłuższy czas.
też
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 12:27

heh, im się chyba wydaje, że do wyborów dociągną bez koronki -:)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronaw ... lu/qfv20d7" onclick="window.open(this.href);return false;

ps. największe konsekwencje poniesie ten co babie nie odciął internetu -;) tak mnie się zdaje
535

Re: POlitykowanie

01-03-2020, 12:31

Wacław pisze:heh, im się chyba wydaje, że do wyborów dociągną bez koronki -:)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronaw ... lu/qfv20d7" onclick="window.open(this.href);return false;

ps. największe konsekwencje poniesie ten co babie nie odciął internetu -;) tak mnie się zdaje
Państwo z gówna. Nawet pacjenta odizolować nie potrafią nieudacznicy.
ODPOWIEDZ