POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

29-01-2020, 12:45

Na takiej zasadzie zasranej bramie nie zaszkodzi kolejne gówno. Nie zgadzam się.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

29-01-2020, 13:00

Pacjent pisze:Na takiej zasadzie zasranej bramie nie zaszkodzi kolejne gówno. Nie zgadzam się.
Problem leży gdzie indziej. Chodnik i ulica jest miasta , wiadukt PKP. Ostatecznie nikt nie dba. To i tak jest tam jeden wielki syf, więc po prostu nie żal.

Natomiast sam mam duszę emeryta-społecznika i pety na ulicy, śmieci w lesie, samochody zaparkowane na chodniku, czy napisy na murach zasadniczo doprowadzają mnie do szewskiej pasji. I tu bym ci podał rękę. natomiast w tym otoczeniu mnie nie razi i tyle. Natomiast co do zasady zgoda.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: POlitykowanie

29-01-2020, 15:50

Ja natomiast uważam, że człowiek winien czynić sobie ziemię poddaną. Tak uczy pan Marek bożyszcze tutejszych debili. Tak więc nie wiem o co się tak naprawdę przypierdalać?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: POlitykowanie

29-01-2020, 19:41

BOLEK pisze: zawieszony w prawach członka partii głosuje na przewodniczącego partii, mówi że na Budkę a na karcie krzyk na Siemoniaka
Kol nicram Kwintesencja POwca. Kłamałem, kłamię i kłamać będę.
Logika godna nowych elit pisowskich wycieruchów...:-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 10:15

Studenckie śledztwo Zbigniewa Ziobry

Obrazek

(...)On był bardzo usztywniony, a my zachowywaliśmy się jak typowi studenci. Używaliśmy życia, imprezowaliśmy. Zbyszek próbował z nami, ale nie potrafił. Zastanawialiśmy się, czy to chodzi o jego kompleksy, czy może nosi w sobie jakąś głęboko skrytą tajemnicę?(...)

(...)Kto szantażował Zbigniewa Ziobrę? – Mam wiele niechęci do mojego dawnego kolegi, bo bardzo wymęczył mnie tymi oskarżeniami, ale żal mi też go, bo ktoś naprawdę go szantażował. Mam wrażenie, że on wie kto – mówi Marek K. Ktoś inny, zorientowany w sprawie, też uważa, że Ziobro znał szantażystę i miał swoje tajemnicze powody, aby go nie ujawnić. Nasi rozmówcy twierdzą, że być może dlatego z uporem przez prawie rok prowadził prywatne dochodzenie, w którym założył, że udowodni winę swoim kolegom, chcąc odwrócić uwagę śledczych od prawdziwego sprawcy. Dlatego kolegom przekazywał fałszywe informacje, prowokował i gromadził dowody na ich niekorzyść. – Trudno doszukać się w praktyce sądowej takiego zaangażowania oskarżyciela posiłkowego. Do tego jeszcze dochodziło niespotykane prowokowanie w celu ustalenia materiału dowodowego, który miał służyć jego sprawie – wspomina adwokat Jan Kuklewicz.(...)

"(...)Sędzia Zachuta uniewinnił Marka K. W uzasadnieniu napisał o bardzo emocjonalnym stosunku rodziny Ziobrów do całej sprawy. Sporo miejsca poświęca postawie Ziobry w czasie tego procesu: „W postępowaniu pokrzywdzonego zauważa się eskalację stanowiska prezentującego nienawistny stosunek do oskarżonego do tego stopnia, że w ostatniej fazie procesu w obręb podejrzeń adresowanych do oskarżonego Zbigniew Ziobro włącza elementy polityki i światopoglądu, a nawet przestępcze. Podejrzewa oskarżonego o usiłowanie włamania do mieszkania, co wskazuje na zupełne stępienie racjonalnego myślenia pokrzywdzonego. Ta irracjonalność udzieliła się również bratu pokrzywdzonego, który nie znając osobiście oskarżonego, rozpoznaje nawet jego głos przez porównanie go z odtwarzanym głosem z magnetofonu”. Z tym włamaniem chodzi o to, że nadawca anonimu, który przyznał się do szantażowania Ziobry, podał na kopercie swój adres, tuż obok mieszkania Ziobry. Marek K. chciał zobaczyć, czy taki adres w ogóle istnieje. – W listopadzie, późnym wieczorem, przechodziłem pod krakowskim mieszkaniem Ziobry, okazało się, że adres z tego anonimu jest wymyślony. Pomyślałem, żeby mnie tu tylko Zbyszek nie zobaczył. Nie minęła chwila, a podbiegł do mnie z oskarżeniem, że go śledzę. On musiał stać w oknie i mnie wypatrywać, to jakieś szaleństwo – wspomina K. Ziobro tak zrelacjonował to spotkanie: „Włamania do mojego mieszkania nie było, ale mało K. nie złapałem na gorącym uczynku”.(...)"
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 10:25

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 584
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 11:54

Hatefire pisze:Obrazek

Serce rośnie, że są ludzie, którym chce się namazać na murze coś więcej niż CHWDP, zresztą częściej pisane przez samo H. Wiadukt na Francuskiej w K-ce, zdjęcie słabe bo jest tam takie dziwne czerwonawe światło, to się chyba lampy sodowe nazywa.
Ciekawy jestem reakcji autorów napisu gdyby z drugiej strony ktoś napisał: Człowiek zabija - nie pistolet.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 12:12

iGrinder pisze:Ciekawy jestem reakcji autorów napisu gdyby z drugiej strony ktoś napisał: Człowiek zabija - nie pistolet.
Co ma wspólnego dyskusja o zasadności szerokiego dostępu do broni, z krytyką praktyki polskich organów ścigania w zakresie ścigania przestępstw seksualnych? Uprawiasz typowy "whataboutyzm".
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 584
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 12:25

Takie luźne skojarzenie. Sam napis mentalnie nie różni się to niczym od tekstów w stylu HWDP. Tym razem teren obsikany został przez "zaangażowanych". Oczywiście TAK z mojej strony dla szerokiego dostępu do broni i długoletnich wyroków dla gwałcicieli.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 13:46

Buk. Szkoła. Szczelnica.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 14:28

iGrinder pisze:Sam napis mentalnie nie różni się to niczym od tekstów w stylu HWDP.
Jest jakaś tam różnica pomiędzy bezmyślnym kibolskim mazaniem a tym napisem. Przynajmniej w kraju, w którym przy każdym doniesieniu o gwałcie znajdziesz sto komentarzy w stylu "a po co się szlajała po nocy", "a po co piła", a w ogóle to nie była ubrana w worek jutowy, tylko - o zgrozo - w sukienkę. I to wszystko w kraju, w którym muzułmańskie praktyki postępowania z kobietami są powszechnie piętnowane, choć mentalność niektórych jakby nieco podobna.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 15:04

Lukass pisze:
iGrinder pisze:Sam napis mentalnie nie różni się to niczym od tekstów w stylu HWDP.
Jest jakaś tam różnica pomiędzy bezmyślnym kibolskim mazaniem a tym napisem. Przynajmniej w kraju, w którym przy każdym doniesieniu o gwałcie znajdziesz sto komentarzy w stylu "a po co się szlajała po nocy", "a po co piła", a w ogóle to nie była ubrana w worek jutowy, tylko - o zgrozo - w sukienkę. I to wszystko w kraju, w którym muzułmańskie praktyki postępowania z kobietami są powszechnie piętnowane, choć mentalność niektórych jakby nieco podobna.
Dodajmy , że w kraju w którym husarze, nawet tu na naszym forum posiadają mentalność wadowickiego gówna lejącego kobietę z dziećmi i pochwalają ów proceder. Szkoda panie szczępić ryja na to skurwiałe towarzystwo za pięć stówek i wyprawkę.
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 584
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 16:55

535 pisze:
Lukass pisze:
iGrinder pisze:Sam napis mentalnie nie różni się to niczym od tekstów w stylu HWDP.
Jest jakaś tam różnica pomiędzy bezmyślnym kibolskim mazaniem a tym napisem. Przynajmniej w kraju, w którym przy każdym doniesieniu o gwałcie znajdziesz sto komentarzy w stylu "a po co się szlajała po nocy", "a po co piła", a w ogóle to nie była ubrana w worek jutowy, tylko - o zgrozo - w sukienkę. I to wszystko w kraju, w którym muzułmańskie praktyki postępowania z kobietami są powszechnie piętnowane, choć mentalność niektórych jakby nieco podobna.
Dodajmy , że w kraju w którym husarze, nawet tu na naszym forum posiadają mentalność wadowickiego gówna lejącego kobietę z dziećmi i pochwalają ów proceder. Szkoda panie szczępić ryja na to skurwiałe towarzystwo za pięć stówek i wyprawkę.
Taaa, powiew "świadomości" w idealnym ku temu miejscu - ciemnym, brudnym i zaszczanym.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-01-2020, 17:03

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

31-01-2020, 09:58

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

31-01-2020, 15:46

10 szprych!
10 szprych!
10 szprych!
10 szprych!

Obrazek

"Zimową porą będą szykować architekci plany budowy dróg, plany budowy dróg. Podkreślam jeszcze raz: plany budowy dróg." - Kononowicz
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

31-01-2020, 19:34

iGrinder pisze: Taaa, powiew "świadomości" w idealnym ku temu miejscu - ciemnym, brudnym i zaszczanym.
Heh, lepsze takie, niż żadne. Największe idee powstają poza głównym obiegiem ;)
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

01-02-2020, 00:03

Obrazek

A jednak Brytolom się udało - dobrze dla nich, źle dla nas.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: POlitykowanie

01-02-2020, 00:07

uglak pisze:Obrazek

A jednak Brytolom się udało - dobrze dla nich, źle dla nas.
Wyjście z unii ma być dla nas korzystne?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: POlitykowanie

01-02-2020, 00:11

[youtube][/youtube]

Dobry dziadzia z niego :)
ODPOWIEDZ