POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 20:35

Co więcej koledze nie wydaje się w ogóle dziwne że dorosły facet żyje wspólnie z obcą 13 latką.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 20:37

Hatefire pisze:Co więcej koledze nie wydaje się w ogóle dziwne że dorosły facet żyje wspólnie z obcą 13 latką.
Obrazek

edit

Zapytaj go co by zrobił, gdyby to była jego córka?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 20:46

535 pisze: Zapytaj go co by zrobił, gdyby to była jego córka?
Szczerze coraz mniej chce mi się z nimi rozmawiać.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 20:50

Hatefire pisze:Panie które trafiają do mojego łóżka, albo do których łóżka ja trafiam, to ostatnio zazwyczaj cyfrę 3 mają z przodu dwucyfrowej metryki, a nie z tyłu.
Kurwa, jak to jest ładnie napisane ;)
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 20:51

Hatefire pisze:Normalni faceci przygarniają pod dach 13 letnie dziewczynki?
Nie mówię o tym konkretnym przypadku tylko o pewnym trendzie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:01

Hatefire pisze:
535 pisze: Zapytaj go co by zrobił, gdyby to była jego córka?
Szczerze coraz mniej chce mi się z nimi rozmawiać.
Dlaczego? Przecież bardzo ładnie wychodzi skurwiała moralność zaszczepiona przez dominującą instytucję.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:01

@Pacjent
A czy przypadkiem nie mówisz o trendzie, który pojawia się głównie u naszego wielkiego przyjaciela zza równie wielkiej wody? Bo w naszym systemie prawnym oskarżenie po latach jest mimo wszystko kłopotliwe, a doprowadzenie do skazania - nawet jeśli gwałt rzeczywiście miał miejsce - wcale nie takie łatwe. Z ostatnich miesięcy pamiętam za to nieźle szereg doniesień o tym, jak ofiary gwałtu lub usiłowania gwałtu musiały się najpierw kopać z policją, żeby w ogóle coś się w sprawie ruszyło. Bo pijana była, a po co sama po nocy łaziła, takie tam przezabawne argumenty.

Natomiast fałszywe oskarżenia o gwałt jak najbardziej się zdarzają, to niezbyt trudne, szczególnie jeśli do stosunku doszło, chociaż był za obopólną zgodą. Ale to akurat nie jest wynalazek ostatnich lat, od dawna tak to wygląda. I nie za bardzo potrafię ten fakt połączyć akurat z tym nieszczęsnym przypadkiem, który Wasz pupil tak ochoczo skomentował.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:04

USA przoduje, ale u nas też pojawiają się takie przypadki.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:07

Dlatego najlepiej o tym nie rozmawiać i traktować te sprawy jako nieistniejące. Był już taki ustrój w którym pewne zjawiska nie występowały. I zdaje się w tym kierunku obecnie podążamy. Nie sądziłem, że metalowcy mają tego typu sentyment.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:20

Owszem, pojawiają się. O ilu zakończonych skazaniem wiesz?
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:24

Czytałem o kilku. Nie pamiętam jednak czy wszystkie wyroki były prawomocne. Jak znam życie to ta tendencja będzie się pogłębiać.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:32

Tymczasem, nasz pan premier umiłowany...czyżby koniec balu?


Chcę powiedzieć z punktu widzenia sytuacji gospodarczej, wzięliśmy wszystko, co jest możliwe na tym etapie naszej dobrej zmiany. Zdecydowaliśmy się na zwiększenie deficytu budżetowego do 2, może nawet 3 proc. [PKB - przyp. red.]. Będziemy starali się, żeby było poniżej 3 proc., bo takie są reguły UE, a my jesteśmy dobrym krajem członkowskim UE i z tym sercem na dłoni daliśmy wszystko, co na ten moment jest możliwe.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:38

^ Wg mnie jeszcze jedna kadencja i koniec.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:42

Nie jestem pewien, bo wyraźnie mówi, że


Chcę powiedzieć z punktu widzenia sytuacji gospodarczej, wzięliśmy wszystko, co jest możliwe na tym etapie naszej dobrej zmiany.

Chyba, że w drugiej kadencji będą tam siedzieć za darmo.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2291
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:44

https://www.newsweek.pl/polska/pedofili ... ze/m0bpr13

To do tego przypadku odnosi się cała rozmowa?
Nieźle, ksiądz-jebaka przyznał się do czynów lubieżnych, dowody były twarde, ale nadal znajdują się chętni, nawet na tym forum, by go bronić, a całą sprawę relatywizować.
Powiedz Pacjent, gdyby to było Twoje dziecko to też byś używał takiej argumentacji?
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:48

^ Do tego. Jeśli to nie był "daleko posunięty sceptycyzm sądów wobec zeznań ofiary", to ja już kurwa nie wiem.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:55

^ Gdzie ja go broniłem?!
Broniłem takich, którzy byli skazywani niesłusznie, co było skutkiem afirmatywnego podejścia do zeznań jednej ze stron.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 21:56

Ks. Roman przyjął zaproszenie do znajomych i szybko zaczął opowiadać o podróżach oraz o oddaniu i sympatii. Bardzo lubi Zosię, a ona zawsze może na niego liczyć, jeśli chciałaby się wygadać - osobiście lub przez internet.
Chętnie zostałbym taką trzynastoletnią Zosią. Chciałbym spojrzeć prosto w oczy rezolutnego Romka.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2291
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: POlitykowanie

23-03-2019, 22:54

Pacjent pisze:^ Gdzie ja go broniłem?!
Pacjent pisze:Pani sędzia Łosik przyznała te wszystkie apanaże panience nie od sprawcy tego molestowania, tylko od zgromadzenia Księży Chrystusowców. I to z kuriozalnym uzasadnieniem - ocenił. - Widać, że stopień zidiocenia niezawisłych sądów staje się niepokojący - dodał."
To jest istota sprawy. Język oczywiście publicystyczny i być może brutalny, zwłaszcza w pozostałej części wypowiedzi, ale różne barany docenią go dopiero wtedy gdy ktoś oskarży ich o rzekome molestowanie sprzed lat lub gdy będą musieli zapłacić odszkodowanie za kogoś, tak jak jest w tym przypadku.
Może tu?
Takie użycie słów sugeruje raczej Twoje wątpliwości co do popełnionego czynu i umniejsza jego wagę, nawet pomimo jednoznacznych dowodów zaprzeczajacych rzekomosci.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POlitykowanie

24-03-2019, 11:05

Hatefire pisze:Moja nienawiść do Michalkiewicza oznacza, że jak co to bym mu ręki nie podał i tyle. W żaden sposób to na moje zdrowie nie wpływa.
E, to wystarczy zwykla niechec albo wystarczy kogos nie lubic. Po co strzelac z armaty do komara.
Mysle, ze wiekszosc osob, ktore np tutaj internetowo nienawidza czy nie lubia Nergala, jakby sie z nim spotkala przy barze to milo by sie przywitala i napila browara. No oprocz jednego, ktory go nienawidzi, ze mu Adam nie raczyl odpowiedziec na anonimowe "czesc".
No ale ok, nie draze, twoja nienawisc twoja sprawa.


Tymczasem dla tych co mysla, ze po jest jakas alternatywa dla pis: Schetyna na konwencji PO: Jak wygramy, to damy nauczycielom tysiąc złotych podwyżki
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ca-na.html" onclick="window.open(this.href);return false;
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24577161,schetyna-na-konwencji-po-o-kaczynskim-tu-nie-ma-miejsca-na.html

jeden huj, jeden socjalizm, popisowy
woodpecker from space
ODPOWIEDZ