POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

14-03-2019, 23:29

Sgt. Barnes pisze:
Ascetic pisze:Pan Jarosław wie, że w Biłgoraju to nawet pisowszczycy to jacyś tacy niewydarzeni. silna anty-biłgorajowa ręka. szanuje.

https://lublin.onet.pl/posel-pis-z-prok ... ch/chm5n3m" onclick="window.open(this.href);return false;
A kiedy Nadszyszkownik Kilkujadek Kaczyński zawiesi samego siebie w celu dogłębnego wyjaśnienia sprawy Two Towers? :-)
wiesz jak jest. teraz prokuratura będzie do wyborów, pierwszych, albo drugich tłumaczyć papiery z niemieckiego na polski i w drugą stronę, a później się umorzy '-) luzik.

tyle, że ja o Biłgoraju tam wklejałem. mieście komucho-katolickim. gdzie się niedojada z własnego wyboru. taka moda. krzewiona tu i tam.
13.04.2024
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

15-03-2019, 23:34

Obrazek

piekne prezenty rozdaja PiSowi... teraz wystarczy grzac temat do wyborow i liczyc, ze ktos z ich strony nie wyskoczy z czyms jeszcze glupszym.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 666
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POlitykowanie

16-03-2019, 00:51

Jak się bierze kogoś takiego na vice prezydenta to trzeba się liczyć z tym że w końcu zaświerzbi go język i powie co myśli...
Obrazek
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

16-03-2019, 23:18

widze, ze oglaszanie list do europarlamentu rozwiazalo worek z lolcontentem. na razie Hübner obrazila sie na czwarte miejsce i nie bedzie startowac, a Boni placze i w sumie krytykuje niektore decyzje z czasow kiedy PO rzadzilo. czekam na dalsze newsy nt. politykow, ktorzy zorientowali sie, ze po polaczeniu kilku partii w jedna koalicje jest tylko jedna jedynka na liste. dwojka tez jest jedna, a i z trojka sytuacja sie nie zmienia ;-) mam nadzieje, ze kilku szkodnikow straci dzieki temu robote - niestety nie bedzie wsrod nich Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein, bo dostala jedynke :(
Guilty of being right
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-03-2019, 23:22

uglak pisze:widze, ze oglaszanie list do europarlamentu rozwiazalo worek z lolcontentem. na razie Hübner obrazila sie na czwarte miejsce i nie bedzie startowac, a Boni placze i w sumie krytykuje niektore decyzje z czasow kiedy PO rzadzilo. czekam na dalsze newsy nt. politykow, ktorzy zorientowali sie, ze po polaczeniu kilku partii w jedna koalicje jest tylko jedna jedynka na liste. dwojka tez jest jedna, a i z trojka sytuacja sie nie zmienia ;-) mam nadzieje, ze kilku szkodnikow straci dzieki temu robote - niestety nie bedzie wsrod nich Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein, bo dostala jedynke :(
myślę, że przemawia przez Ciebie czysta i niezmącona zazdrość. po prostu chciałbyś mieć tak na nazwisko. wiele drzwi stałoby wówczas przed Tobą otworem. a tak ...
13.04.2024
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: POlitykowanie

16-03-2019, 23:25

w Poznaniu jest Pani od dizonaurów na liście....czuję się upokorzony.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: POlitykowanie

16-03-2019, 23:32

Obrazek
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 11:58

uglak pisze:Obrazek

piekne prezenty rozdaja PiSowi... teraz wystarczy grzac temat do wyborow i liczyc, ze ktos z ich strony nie wyskoczy z czyms jeszcze glupszym.
To świetna prezentacja tego, że PiS jest mniejszym złem dla tzw. niezdecydowanych i wahających się, którzy muszą kogoś wybrać. Skoro PiS to socjalizm, biurokratyzacja i podlizywanie się Żydom, a koalicja to socjalizm, biurokratyzacja i podlizywanie się Żydom + pedaliada to wybór jest raczej prosty.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Raf
w mackach Zła
Posty: 981
Rejestracja: 13-04-2011, 08:26
Lokalizacja: z ID

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 13:34

Pacjent pisze:
uglak pisze:Obrazek

piekne prezenty rozdaja PiSowi... teraz wystarczy grzac temat do wyborow i liczyc, ze ktos z ich strony nie wyskoczy z czyms jeszcze glupszym.
To świetna prezentacja tego, że PiS jest mniejszym złem dla tzw. niezdecydowanych i wahających się, którzy muszą kogoś wybrać. Skoro PiS to socjalizm, biurokratyzacja i podlizywanie się Żydom, a koalicja to socjalizm, biurokratyzacja i podlizywanie się Żydom + pedaliada to wybór jest raczej prosty.
Oczywiście, że bardzo prosty, obie do wora.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 13:54

^ Oczywiście, ale np. dla mnie - osoby zdecydowanej.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 14:50

Wybór między pedaliadą, a pedofilią. Z drugiej strony jaki problem? Niech się żenią, to znaczy wychodzą za mąż. Adopcja dzieci? Chuj mnie obchodzą czyjeś dzieci.
Awatar użytkownika
__________
zaczyna szaleć
Posty: 210
Rejestracja: 28-02-2011, 16:54
Lokalizacja: z ID

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 15:20

535 pisze:Wybór między pedaliadą, a pedofilią. Z drugiej strony jaki problem? Niech się żenią, to znaczy wychodzą za mąż. Adopcja dzieci? Chuj mnie obchodzą czyjeś dzieci.
Ciebie nie ale kościół tak
До свидания Mother Fuckers
535

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 17:36

Tu jest problem, bo jako obywatele, czy chcemy, czy nie, utrzymujemy bandę zboczeńców, która usilnie chce odwrócić od siebie uwagę, wiecznie szukając, zwykle wyimaginowanego wroga. Uprzedzając wątpliwości. Nikt mi nie wmówi, że osobnicy noszący sukienki, wstrzymujący przez całe życie naturalne popędy są normalni. Nie ma takiej możliwości. Sprawa jest jasna, gdybym musiał wybrać w sposób proponowany nie tylko przez media, jak widać powyżej, wolę rządy pedałów, niż rządy pedofili.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 17:45

Za to z wyborem prezydenta niektorzy nie beda mieli problemu za rok
Drakońska dieta prezydenta. 3 litry wody dziennie, ćwiczenia i gotowane brokuły
https://dorzeczy.pl/96998/Drakonska-die ... okuly.html" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 20:08

535 pisze:Wybór między pedaliadą, a pedofilią. Z drugiej strony jaki problem? Niech się żenią, to znaczy wychodzą za mąż. Adopcja dzieci? Chuj mnie obchodzą czyjeś dzieci.
Nawet jeśli odbiorą Ci Twoje i dadzą do adopcji pedałom?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2291
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: POlitykowanie

17-03-2019, 21:18

Pacjent pisze:
535 pisze:Wybór między pedaliadą, a pedofilią. Z drugiej strony jaki problem? Niech się żenią, to znaczy wychodzą za mąż. Adopcja dzieci? Chuj mnie obchodzą czyjeś dzieci.
Nawet jeśli odbiorą Ci Twoje i dadzą do adopcji pedałom?
Księdzom znaczy się?

e: kościół juz miał w rekach władze nad dziećmi. Jak wesoło było w Irlandii, USA czy paru innych miejscach na świecie to obecnie, z trudnościami, się dowiadujemy. To ja już wolę pary homoseksualne, które, by dostać dzecko, przechodzą bardzo rygorystyczne testy, badania i kontrole (przynajmniej w tych cywilizowanych krajach). W porównaniu do zwyczajnego, heteroseksualnego małżeństwa, gdzie decyzja o dziecku jest przez nikogo niekontrolowana i jak wielokrotnie widać, nieprzemyślana i prowadząca wprost do patologii, to tutaj odbywa sie to pod dość scisłą kontrolą. Więc jakkolwiek to niepoprawnie politycznie brzmi- kościół juz miał swoje szanse i je koncertowo spierdolił, a ja, jak mam wybierać, to wybieram reglamentowane przez odpowiednie urzędy pary, nawet jednopłciowe.
535

Re: POlitykowanie

18-03-2019, 00:21

Pacjent pisze:
535 pisze:Wybór między pedaliadą, a pedofilią. Z drugiej strony jaki problem? Niech się żenią, to znaczy wychodzą za mąż. Adopcja dzieci? Chuj mnie obchodzą czyjeś dzieci.
Nawet jeśli odbiorą Ci Twoje i dadzą do adopcji pedałom?
To będzie trudne do wykonania panie kolego, więc sam rozumiesz, że mnie to kompletnie nie rusza, by nie powiedzieć, że nie dotyczy. Za to świetnie się bawię, widząc jak miotają się różnego rodzaju środowiska. Nie mówiąc już o tym, że większość tego towarzystwa jest bardzo konsekwentna wrzeszcząc o swym strachu przed dewiacjami, a jednocześnie oddając swe dzieci we władanie zboczeńcom. Trzeba być skurwiałym debilem, żeby robić takie rzeczy. No ale jak to mówią, co kraj to obyczaj.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

18-03-2019, 12:20

Tym bardziej biorąc pod uwagę, że według polskiego episkopatu czyny pedofilskie księży łatwo można wytłumaczyć działalnością złych duchów, LGBT, Sorosa czy ogólniepojętego "lewactwa" oraz ułatwionym dostępem do internetu prowadzącym ostatecznie do rozpadu rodziny. Winy w samych księżach pedofliach czy organizacji jaką jest Kościół nie stwierdzono, więc problem de facto nie istnieje.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: POlitykowanie

18-03-2019, 12:31

Nie mówiąc o tym, że to dzieci szukają bliskości i ciepła, więc co taki jeden zboczeniec z drugim mają robić? Dają dziubka.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

18-03-2019, 13:00

Pelson pisze:)...) ja, jak mam wybierać, to wybieram reglamentowane przez odpowiednie urzędy pary, nawet jednopłciowe.
dajzesz tym dzieciom chociaz szanse na wychowanie w normalnej rodzinie ;-)
Guilty of being right
ODPOWIEDZ