ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

26-01-2020, 01:40

^ Kolega był pedałem, który wypiera swoją orientację. Chciał ci zrobić test ustnika ale nie mógł, więc ratował się chujowymi żarcikami. That's life, buddy. Gay life :)
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

26-01-2020, 02:20

Prodi pisze:
Pacjent pisze:
Prodi pisze:Wy bez tych wegan i pedałów żyć nie możecie, no i bez pani Sylwii oczywiście.
Zacznij od siebie i przestań pisać o kimkolwiek.
Ojej, "wolnościowa" NOPowska paróweczka mówi mi o czym mam pisać, bądź nie. Leżę kurwa. Zrozum, że ja ci niczego nie bronię w pisaniu tutaj, obserwuję jedynie od czasu do czasu twoje wysrywy i ten twój celownik skierowany na tematy około pedalskie jest co najmniej zastanawiający. I ten "ekologizm" jako terminologiczne i światopoglądowe objawienie... Pojęcie znane mi od około połowy lat 90tych, kiedy to pewien funkcjonariusz KK zatroskany moją naszywką punk rockowego zespołu OiPolloi ("in defence of our Earth") wręczył mi na długiej przerwie 20sto stronicową wypocinę o współczesnych ruchach new age i ekologiźmie właśnie. W sumie chuj w to, jak mało kto tutaj pasujesz do tej siermiężnej retoryki jaką w tejże poważnej, katolickiej publikacji zastosowano.
Przecież to ruski troll, stary model. Dejże mu dosłużyć w spokoju do emerytury.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

26-01-2020, 11:45

TheDude pisze:^ Kolega był pedałem, który wypiera swoją orientację. Chciał ci zrobić test ustnika ale nie mógł, więc ratował się chujowymi żarcikami. That's life, buddy. Gay life :)
Mam znajomego z liceum, o którym wszyscy wiedzą, że jest gejem, nawet się nie kryje. Niemniej jak raz do roku spotykamy się na spędzie klasy z liceum, to głównie opowiada o laskach, które zaliczył i rżnie głupa. Swoją drogą jakby był hetero, to by pewnie zaliczał, bo wygląda trochę jak Zbigniew Cybulski tylko lepiej zbudowany i wyższy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

26-01-2020, 11:54

535 pisze:Przecież to ruski troll, stary model. Dejże mu dosłużyć w spokoju do emerytury.
Gdy cebulak i zawistnik z patologicznej dzielnicy nazywa mnie, używając PiS-owkiej terminologii, ruskim trollem to należy z radością przyjmować takie komplementy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 15:02

[youtube][/youtube]
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 15:50

Pacjent pisze:[youtube][/youtube]
Filmik UW: w spokojny, informatywny sposób porusza temat, który jest aktualny i głośny
Pacjent: hehe, onkologia, każom wszystkim być pedauem i jebać sie w dupe.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 15:57

W sposób spokojny informuje jak będą realizowane totalitarne pomysły w stylu "odpowiedniego reagowania" na niewłaściwie ich zdaniem zastosowane zaimki i imiona, a przede wszystkim namawia do donoszenia. Wszystko to na państwowej uczelni.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 18:54

Szczyptę dramatyzmu do tych szacunków dodaje Adam Czerniak, ekonomista z SGH i Polityki Insight. "Dzisiejsze dane z GUS sygnalizują, że kwartalna odsezonowana dynamika PKB była UJEMNA w IV kw. 2019 r. Po raz pierwszy od IV kw. 2012 r. Czyżbyśmy nieoczekiwanie znaleźli się na skraju recesji?" - pyta.

Ja natomiast pytam się grzecznie, czy to ta sama grupa tęgich głów, która suflowała kłamczuszkowi przed wyborami poniższe brednie?

Za 14 lat polska gospodarka osiągnie średni unijny poziom. Niemców mamy dogonić za 21 lat. Tak wynika z wyliczeń ekonomistów Szkoły Głównej Handlowej. Zostały opublikowane na otwarcie Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.


Mam nadzieję, że wyborcy dobrej zmiany i najgorliwsi beneficjenci programów socjalnych, cała ta podniesiona z kolan husaria, spłynie już wkrótce ulicami w ramach gospodarczego cudu i wprowadzonego systemowo dobrobytu. Czipsy i harnasie czekają.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9672
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 19:08

Przypadkiem w 2016r. (czyli już za PiS) też nie była ujemna kwartalnie?

Obrazek
Guilty of being right
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 19:55

TVP jeździ po TVN, że ci naśmiewali się z wyglądu jakiegoś pizdusia, zarzucając im jakieś niepoprawne politycznie obrzydliwości. Czekałem na to medialne scalenie POPiSu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 20:09

Pacjent pisze:TVP jeździ po TVN, że ci naśmiewali się z wyglądu jakiegoś pizdusia, zarzucając im jakieś niepoprawne politycznie obrzydliwości. Czekałem na to medialne scalenie POPiSu.
Ojoj pizdusia, To, że pewne rzeczy, w tym wzorzec męskości, są inaczej postrzegane w innych kulturach nie jest powodem do do używania słów o nacechowaniu pejoratywnym. Zwłaszcza, że mówisz o kulturze, która rozwinęła swoją państwowość jakieś pół tysiąca lat przed nami, a i obecnie nie mamy czegoś na poziomie Samsunga czy Kii. Więc z czym do ludzi.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 20:50

To nie jest wzorzec kulturowy z Korei tylko zniewieściały model zachodni.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 21:01

Pacjent pisze:To nie jest wzorzec kulturowy z Korei tylko zniewieściały model zachodni.
Nie no jednak koreański. Ty chyba jednak jesteś z mojego pokolenia i wychowałeś się na japońskich kreskówkach na Polonii 1. Tam też kwestie, to wcale nie nowa rzecz. Azjaci do pewnych rzeczy mają inne podejście. I to nawet w tych starszych kreskówkach było widać.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2278
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-01-2020, 22:57

Hatefire pisze:
Pacjent pisze:To nie jest wzorzec kulturowy z Korei tylko zniewieściały model zachodni.
Nie no jednak koreański. Ty chyba jednak jesteś z mojego pokolenia i wychowałeś się na japońskich kreskówkach na Polonii 1. Tam też kwestie, to wcale nie nowa rzecz. Azjaci do pewnych rzeczy mają inne podejście. I to nawet w tych starszych kreskówkach było widać.
Azjaci majo pierdolca na punkcie wyglądu, w tym sensie, że nie chcą wyglądać jak Azjaci. Obecnie "kliniki estetyczne" oferujące korekcję rysów twarzy na typ europejski to złoty interes w tamtych stronach.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 15:59

Osłupiałem...37 letni, wyglądający na zdrowego, a z pewnością elokwentny i zdolny facet, kandydat na prezydenta dużego europejskiego kraju posiada tyle co na sobie. Gdybym na dzielni zorganizował zbiórkę butelek, to z odzyskanej kaucji moglibyśmy prawdopodobnie kupić pana Krzyśka, razem z całym jego majątkiem. Ciężko mi się oswoić z tym faktem.
Ostatnio zmieniony 30-01-2020, 16:23 przez 535, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 16:04

Zwyczajny kuc(k) zweryfikowany przez wolny rynek. Dziwi mnie jednak trochę jego umiłowanie do państwowego szkolnictwa wyższego ;).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 16:24

Zweryfikowany podobnie jak jego mentor pan Stachu. Król żebraków.
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1036
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 20:37

Czy fakt, że kol. Pacjent jest najaktywniejszym bywalcem tematu ONKOLOGIA to jest jakoś... samo przez się onkologiczne? coś jakby... żart w żarcie? zakamuflowany żart? w sensie, że taki zabieg? onkologiczne na jakimś głębszym poziomie? czy onkologiczne jest tu samo postowanie nie-onkologicznych treści? Głośno myślę tylko...
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

30-01-2020, 20:46

To jak z homoseksualnym seksem. Nikt w Polsce nie zajmuje się tym tematem tak intensywnie jak kapłani pokroju księdza Oko czy prawicowi publicyści.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ