ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

07-12-2018, 19:21

[youtube][/youtube]

Brak słów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

07-12-2018, 19:27

Gdzie są obrońcy świeckości i tzw. neutralności światopoglądowej państwa, antyrasiści oraz feministki?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

07-12-2018, 21:59

Można się śmiać Żydów i ich nie lubić trzeba jednak przyznać , że armia koszernych rozpierdala kilkoma liściami naszych niepokonanych orłów wyklętych, wiecznie walczących, nieśmiertelnych.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

08-12-2018, 00:00

Pacjent pisze:Gdzie są obrońcy świeckości i tzw. neutralności światopoglądowej państwa, antyrasiści oraz feministki?
W pierwszej kolejności zapytałbym o orędowników polskiej suwerenności i silnego państwa, ale to właśnie za obecnego rządu treści ustawy zaczęły być dyktowane w ambasadzie Izraela, nic więc dziwnego, że nasz parlament przekształca się stopniowo w niższą izbę Knesetu.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

08-12-2018, 09:33

wolff pisze:Można się śmiać Żydów i ich nie lubić trzeba jednak przyznać , że armia koszernych rozpierdala kilkoma liściami naszych niepokonanych orłów wyklętych, wiecznie walczących, nieśmiertelnych.
Ale to nie tak. To co zarządza resztkami suwerenności RP to piłsudczyzna, tradycyjnie prożydowska, a poza tym proamerykańska co na jedno wychodzi. To nie Żydzi nimi kręcą, ale oni im wylizują.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

08-12-2018, 21:30

Nie pytajcie jak i dlaczego, ale trafiłem dziś na stronę szacownej gazety, zatytułowanej Super Express. Jako, że na co dzień nie czytuję tak ambitnej literatury, byłem nieco zdziwiony prezentowanymi treściami, a z każdym linkiem do kolejnego tekstu festiwal żenady się rozkręcał. Ostatni (bo nie mam już odwagi iść dalej) tekst jest taki:

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/mial ... -UCAy.html
SuperExpress pisze:Gdy się przed nią rozebrał, jej ekscytacja zniknęła z jej twarzy. Kobieta przestraszyła się, że jego penis zniszczy jej ciało, więc gdy mąż zaczął się do niej zbliżać, przywaliła mu butelką po winie. (...) Mnombo jednak nie zamierza oskarżać żony o napaść. - Kocham ją. Myślę, że jest na mnie zła, bo nie było mnie stać na noc poślubną na Zanzibarze, tak jak chciała. - powiedział 32-latek. Jego małżonka natomiast określiła jego przyrodzenie jako "ogromne i długie, jak ogórek i kudłate i przerażające jak gąszcz krzaków".
???
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

09-12-2018, 08:44

Obrazek

Taka reklama, bez krzyżyka mi na wykopie wyskoczyła.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 00:39

Obrazek

DO-BRY-WIE-CZÓR.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 08:24

Ten Waszynkton chyba dalego
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 17:13

Obrazek

Festiwal zero-jedynkowego myślenia czas zacząć.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 19:00

Nieźle mu zajebał. Szkoda pieska, natomiast autorka wpisu ma rację co do winy po stronie ludzi. Jeśli pies nie miał założonego kagańca i z jakiegoś powodu zerwał się ze smyczy to wina stoi wyłącznie po stronie właściciela czworonoga nawet jeśli "Puszek" chciał się tylko pobawić ;).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 20:48

^ Szkoda pieska, ale jeśli piesek tego typu zbliża się bez kagańca do dziecka, to w pełni rozumiem każdą reakcję. A pierdolenie, że "biedny piesek nigdy nie atakuje bez powodu" to już pominę.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 522
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

10-12-2018, 20:59

https://fakty.interia.pl/swiat/news-tur ... vNiH_sVdbE" onclick="window.open(this.href);return false;

Ostatnie zdanie w artykule = nowotwóre złośliwy.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 08:08

Lukass pisze:^ Szkoda pieska, ale jeśli piesek tego typu zbliża się bez kagańca do dziecka, to w pełni rozumiem każdą reakcję. A pierdolenie, że "biedny piesek nigdy nie atakuje bez powodu" to już pominę.
Oczywistość.
Problem z amstaff'ami w Polsce jest taki, że zdecydowana większość z nich to agresywne kundle rozmnażane przez dresiarstwo i na ogół przez dresiarstwo kupowane - to osobniki ze zwichrowanymi charakterami, często podkręcanymi przez przygłupich właścicieli. Psy tej rasy z uznanych hodowli to urocze stworzenia z bardzo stabilną psychiką, idealne do zabaw z dziećmi ze względu na wyjątkową do nich cierpliwość i instynkt obronny.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 08:23

Nie mam nic przeciwko psom, natomiast sporą grupę ich właścicieli wysłałbym darmowym ekspresem pod prysznic.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 10:50

https://dziennik.walbrzych.pl/nowe-fakt ... zworonoga/" onclick="window.open(this.href);return false;
widze, ze obroncy zwierzat dla efektu dolozyli sobie wyimaginowana butelke piwa, ktora "pierdolona patola" miala zaatakowac psa :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 11:41

efekt miał być podwójny, bo skoro butelka piwa, to i piwo, a piwo to alkohol, a jak alkohol to pewnie tatuś był pijany... co z niego za tatuś.
zaraz pewnie wyjdzie że to pies bronił dziewczynki przed pijanym ojcem, za co piesek bohatersko oberwał butelką w łeb...
faktycznie kurwa onkologia....
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 14:41

535 pisze:Nie mam nic przeciwko psom, natomiast sporą grupę ich właścicieli wysłałbym darmowym ekspresem pod prysznic.
Dokładnie tak.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 17:15

Z racji tego, że dużo biegam, to ze zjawiskiem agresywnych psów spotykałem się wielokrotnie. Na plus jest to, że w obrębie miasta ten problem znikł już parę lat temu - nie ma psów biegających luzem i agresywnych (przynajmniej w Warszawie). Ponieważ jednak biegam głównie pod Warszawą w Puszczy Kampinoskiej, to tam raz na jakiś czas pojawia się agresywny pies. Albo taki, który wybiegł z posesji, albo taki, którego bezmyślny właściciel spuścił ze smyczy w lesie czyniąc zagrożenie dla innych, dla zwierzyny, ale i dla samego psa (np. sporo psów trafia do weterynarza poranionych przez dziki, które się atakujących psów nie boją).

I teraz tak: na dużego psa najskuteczniejszy jest kop z czuba w brzuch. Trzeba tylko zachować zimną krew i nie mieć chwili zawahania - może to kosztować ukąszeniem (na szczęście mi się nie zdarzyło, ale znajomym tak). Jeżeli jest właściciel, to na takie coś reaguje szokiem i nic nie mówi, tylko szybko zabiera psa. Raz mi się tylko zdarzyło, że gość nieśmiało protestował - choć to był trochę inny przypadek, bo jego pies biegający luzem rzucił się na psa kolegi, który to pies był na smyczy (biegaliśmy z tym psem). Niektórzy używają na psy gazu pieprzowego, ale jak jest wiatr, to to czasem nie działa i trzeba uważać, by samemu się nie załatwić.

Wyobraźnia ludzka trochę się poszerza, już nie ma takich tekstów jak kiedyś: "on nie lubi, jak się biega", "nie mógł pan przystanąć, przecież pies myśli, że pan biegnie i chce go zaatakować".
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2018, 17:25

raz podczas spaceru, w samoobronie rzucałem kamieniami w psa, w związku z czym doszło do ostrej wymiany zdań z właścicielem, a następnie prawie do rękoczynów, po czym koleś oświadczył, że wzywa policję. ech, ludzie to mają najebane
ODPOWIEDZ