Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

03-04-2021, 12:56

https://tvn24.pl/polska/waldemar-b-byly ... tu-5058467

klasyk kurwa.Fiknij po pijaku do policjanta to masz dołek +tydzień za free.A taka kurwa se pojedzie do domu i będzie miał wyjebane
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

03-04-2021, 13:00

Gość był zatrudniony w ministerstwie rolnictwa i robił wykłady o tematyce dotyczącej traktowania zwierząt. Kto mieszka w Polsce ten się w cyrku nie śmieje.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

03-04-2021, 14:19

Youtube co jakiś czas mnie pyta na androidzie o założenie konta, oczywiście nie mam i wtedy mnie wywala z usługi.

Na razie to bardzo nie przeszkadza, ale podobno chcą wprowadzić obowiązkowe konto ze skanem dowodu dla treści 18+. Da się to obejść wklejając linki w inne aplikacje, ale upierdliwość zostaje.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

03-04-2021, 14:43

Rumburak pisze:
31-03-2021, 06:40
Medard pisze:
30-03-2021, 22:35
Rumburak pisze:
30-03-2021, 22:28


Tak swoją nomen omen drogą, to gdzieś ty widział te drzewa które napastują pieszych na poboczach tak, że ci muszą na jezdnie wchodzić? Ścieżki w lesie się nie liczą.
Znasz chyba okolice kunowa, jesteś z tamtego regionu. Częściowo są już porobione chodniki od ronda, ale są miejsca, gdzie jest jezdnia i barierka, dramat dla pieszych.
Ale gdzie tam widzisz drzewa pośrodku pobocza? To, że przy drodze krajowej jest chodnik i barierki to wina drzew rosnących kilkadziesiąt metrów od drogi czy jak?
Rumburak, wczoraj zrobiłem trasę na sandomierz i rzeczywiście jest pobocze, za nim rów i drzewa w bezpiecznej odległości. Tam gdzie nie ma, to nie za bardzo można inaczej i jest barierka.
Za słaba pogoda, żeby wybrać się nad Wisłę, to innym razem.

Co nie zmienia faktu, że w mazowieckiem, zachodniopomorskiem czy mazurskiem są nadal trasy, że drzewa są prawie w drodze.

To jednak patologia, żeby przez 70 lat tego nie uporządkować.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-04-2021, 13:53

Że sklep budowlany w którym pracuje jest teraz zamknięty i normalnych wypłatach mogę zapomnieć. I to że przedszkola i szkoły zamknęli mimo iż nauczyciele zaszczepieni. Kisimy się wiec w szóstkę na 50 m2, bo taką strategię na walkę z pandemią ma nasz kochany żąd.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-04-2021, 14:06

Castor pisze:
04-04-2021, 13:53
Że sklep budowlany w którym pracuje jest teraz zamknięty i normalnych wypłatach mogę zapomnieć. I to że przedszkola i szkoły zamknęli mimo iż nauczyciele zaszczepieni. Kisimy się wiec w szóstkę na 50 m2, bo taką strategię na walkę z pandemią ma nasz kochany żąd.
Większość nauczycieli jest dopiero po pierwszej dawce, a kilkoro moich znajomych nauczycieli pomimo przyjęcia pierwszej dawki astry zenka właśnie przechorowało covida lub choruje.

Ale markety budowlane mają większe powierzchnie od spożywczych i często są częściowo otwarte, po co je zamykać?
to jeden z tych absurdów naszych lockdownów.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-04-2021, 15:29

Castor pisze:
04-04-2021, 13:53
Że sklep budowlany w którym pracuje jest teraz zamknięty i normalnych wypłatach mogę zapomnieć. I to że przedszkola i szkoły zamknęli mimo iż nauczyciele zaszczepieni. Kisimy się wiec w szóstkę na 50 m2, bo taką strategię na walkę z pandemią ma nasz kochany żąd.
Daleki jestem od bronienia tych nieudaczników, ale jeżeli chodzi o zagęszczenie w lokalu to chyba nie jest wina rządu. Poza tym słyszałem, że dobra zmiana promuje rodziny wielodzietne. Czyżby i w tej kwestii bezczelnie kłamali?
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 02:33

2:15 śpię jak zabity ale się budzę, słyszę wyraźnie jakieś dziwne odgłosy, jakieś szuranie, bitą szybę. Wychodzę z łóżka znając dobrze patologię jaka mieszka na przeciwko nie zapalam światła by nie robić przypału i spoglądam kątem oka za roletę. I co kurwa widzę? Skurwiele zlamance jebane przewróciły auto sąsiada z klatki na plecy jednocześnie wadząc o auto obok sąsiadki. Ale jestem wkurwiony, jestem potężnie wkurwiony i mam ochotę wsiąść w samochód i pojechać w koło okolicy spróbować namierzyć cweli ale zdaje sobie sprawę z tego że jak zadrę z tymi elementami to mam do końca roku przejebane. Więc chuj, idę spać i czekam do rana. Nikt się nie odważył z sąsiadów wyjść na podwórko zobaczyć co się stało, każdy sie boi. Auto należy do sąsiada który nikomu nic nie zrobił a zawsze on właśnie pomoże jak trzeba pożyczyć jakiś sprzęt etc.
Wiedziałem że w końcu coś się odjebie bo ostatnio coraz więcej patusow schodziło się na melinę. Panowie jestem wkurwiony na maksa
Wiem że to pewnie szczegół dla niektórych ale moja okolica kiedyś była naprawdę spokojna a odkąd wprowadziła się matka patuska z 6 dzieci to jest poprostu demolka wszystkiego

Edit: zadzwoniłem na psy bo każdy zabunkrowany się boi wyjść. Mam nadzieję że te kurwy wyłapią
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 04:27

^ spora część ludzkości to jednak kurwy. Strzał w potylicę i do rowu.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 08:01

mocny2_3 pisze:
09-04-2021, 02:33
2:15 śpię jak zabity ale się budzę, słyszę wyraźnie jakieś dziwne odgłosy, jakieś szuranie, bitą szybę. Wychodzę z łóżka znając dobrze patologię jaka mieszka na przeciwko nie zapalam światła by nie robić przypału i spoglądam kątem oka za roletę. I co kurwa widzę? Skurwiele zlamance jebane przewróciły auto sąsiada z klatki na plecy jednocześnie wadząc o auto obok sąsiadki. Ale jestem wkurwiony, jestem potężnie wkurwiony i mam ochotę wsiąść w samochód i pojechać w koło okolicy spróbować namierzyć cweli ale zdaje sobie sprawę z tego że jak zadrę z tymi elementami to mam do końca roku przejebane. Więc chuj, idę spać i czekam do rana. Nikt się nie odważył z sąsiadów wyjść na podwórko zobaczyć co się stało, każdy sie boi. Auto należy do sąsiada który nikomu nic nie zrobił a zawsze on właśnie pomoże jak trzeba pożyczyć jakiś sprzęt etc.
Wiedziałem że w końcu coś się odjebie bo ostatnio coraz więcej patusow schodziło się na melinę. Panowie jestem wkurwiony na maksa
Wiem że to pewnie szczegół dla niektórych ale moja okolica kiedyś była naprawdę spokojna a odkąd wprowadziła się matka patuska z 6 dzieci to jest poprostu demolka wszystkiego

Edit: zadzwoniłem na psy bo każdy zabunkrowany się boi wyjść. Mam nadzieję że te kurwy wyłapią
Kurwie level WiP.
Nawet na patusiarskiej Pradze raczej nie uderza się w swoich. Bywałem na obcych tablicach z innej dzielni i nawet dostawałem od lokalsów ostrzegawkę, gdzie nie parkować przed strażą miejską. Z drugiej strony mogą znać z pyska, niektórych patusów na rejonie, gdzie mieszkają starzy koleżkowie też kojarzę.

Wiela za meter kwadratu u Was tam chodzi na rynku w tej lokalizacji?
Die Welt ist meine Vorstellung.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 09:03

To są stare bloki komunalne medard. Wszystko było ok do czasu aż się ta kurwica nie wprowadziła. My u siebie wyremontowaliśmy sobie elegancko klatkę a w tym roku mamy koleine środki odłożone na remont piwnic i strychu. W tamtym bloku gdzie mieszka m.in koleżanka mojej mamy nie mogą zrobić żadnego remontu bo patusy to w tydzień zdemolują.

Wracając do nocy. Tak jak mówiłem w sumie uszkodzone dwa auta. Ale wiecie co było sednem sprawy? Pisałem że słyszałem dziwny dźwięk jak się budziłem. No i kurwa okazało się że patuski wyjebali katalizator + kilka innych części. Nie mieli pomysłu jak się wślizgnąć pod auto to wyjebali je na plecy jednocześnie uszkadzając auto obok. Co ciekawe temu obok nie wycięli już katalizatora.
Teraz znajoma dzwoniła że kryminalni wjechali na podwórko i coś tam działają.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 22:32

Kurwa tak jeszcze Panowie musicie poczekać do początku lipca ja myślę. Nawet orzech nie ma zalążków owoców. Wczoraj tu u nas na Śląsku śnieg nakurwiał. Jest opóźnienie w przyrodzie.Trunki będę ale troszku później . A pierdolą o ociepleniu klimatu. mhmm kurwa na pewno.
Kupię:

Vastum Hole Below
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 22:50

Spoko, najważniejsze żebyś Ty tomasz był zdrowy ;) ja mogę poczekać
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-04-2021, 23:55

Dzięki!! miesiąc opóźnienia albo dwa ale będziesz Pan zadowolony:) Słów na wiatr nie rzucam:)
Kupię:

Vastum Hole Below
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

10-04-2021, 23:35

Udało mi sie poznać całkiem fajną kobiete na gównie badoom.Nie wiem jak ale sie udało.Nie licze na ruchanie na samym starcie ale na fajną relacje która mam wrażenie całkiem dobrze sie rozwija.Portal okredytowany w chuj, za wszystko trzeba płacić.Założyłem tam konto dla sprawdzenia co tam sie dzieje.Część moich obaw sie sprawdziła.Selekcja naturalna, faceci na straconej pozycji, najładniejsze samce które wpadają w oko odrazu wygrywają na starcie.Dla panów o słabej głowie nie polecam, samobój na drugi dzień gwarantowany.Ale są też normalne laski, chcące poprostu pogadać i fajnie spędzić czas.Zostane zjedzony pewnie że na brudasowie piszę o takich miejscach.Każde jest dobre na poznanie kobiety.Aha, trzeba zweryfikować swoją morde.Za fake morde chyba po dwóch dniach zostajesz zbanowany.

To miało iść do ''wybitnie mnie cieszy''
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-04-2021, 01:36

mocny2_3 pisze:
10-04-2021, 23:35
Udało mi sie poznać całkiem fajną kobiete na gównie badoom.Nie wiem jak ale sie udało.Nie licze na ruchanie na samym starcie ale na fajną relacje która mam wrażenie całkiem dobrze sie rozwija.Portal okredytowany w chuj, za wszystko trzeba płacić.Założyłem tam konto dla sprawdzenia co tam sie dzieje.Część moich obaw sie sprawdziła.Selekcja naturalna, faceci na straconej pozycji, najładniejsze samce które wpadają w oko odrazu wygrywają na starcie.Dla panów o słabej głowie nie polecam, samobój na drugi dzień gwarantowany.Ale są też normalne laski, chcące poprostu pogadać i fajnie spędzić czas.Zostane zjedzony pewnie że na brudasowie piszę o takich miejscach.Każde jest dobre na poznanie kobiety.Aha, trzeba zweryfikować swoją morde.Za fake morde chyba po dwóch dniach zostajesz zbanowany.

To miało iść do ''wybitnie mnie cieszy''
Ja moją Anię poznałem w podstawówce. Bardzo ją kocham.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14303
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-04-2021, 04:14

ja tam jak śpie to nic nie słysze, jak bym zdechł normalnie
kiedyś na przeciwko się barak palił, przyjechały ponoć 2 wozy strażackie, narobili rabanu na pół osiedla a ja nic nie wiedziałem :mrgreen:
mocny2_3 pisze:
09-04-2021, 09:03
Wracając do nocy. Tak jak mówiłem w sumie uszkodzone dwa auta. Ale wiecie co było sednem sprawy? Pisałem że słyszałem dziwny dźwięk jak się budziłem. No i kurwa okazało się że patuski wyjebali katalizator + kilka innych części. Nie mieli pomysłu jak się wślizgnąć pod auto to wyjebali je na plecy jednocześnie uszkadzając auto obok. Co ciekawe temu obok nie wycięli już katalizatora.
Teraz znajoma dzwoniła że kryminalni wjechali na podwórko i coś tam działają.
Obrazek
główka pracuje ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-04-2021, 07:52

Idziesz se chodnikiem legalnie ,jedzie drogą Janusz co se przyczepę campingową na sezon wytargał, ta przyczepa się wypina z haka holowniczego, jedzie bezwładnie i kobietę przygniata śmiertelnie do drzewa. ...
Obrazek
https://www.se.pl/trojmiasto/czersk-prz ... -copu.html
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-04-2021, 09:43

535 gratuluję że udało wam się tyle razem wytrwać :)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

11-04-2021, 09:50

mocny2_3 pisze:
11-04-2021, 09:43
535 gratuluję że udało wam się tyle razem wytrwać :)
535 " Ja moją Anię poznałem w podstawówce. Bardzo ją kocham."

miłość ucznia , do nauczycielki ? : )
ODPOWIEDZ