Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 10:29

Najlepiej na cmentarz, albo pobliskiej parafii.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 13:43

BOLEK pisze:kurwa tona makulatury zebrana przez szkolne dzieci w szczytnym celu 9 zł plus problem z transportem
Papiernie w styczniu skupowały makulaturę za 348,69zl/Mg
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 18:32

Mojego kumpla szczypie przy sikaniu; zadzwonił dziś zapytać czy nie wiem co to może być. Nie wiedziałem i to mnie podkurwiło. Może ktoś stąd też cierpiał na coś takiego i może doradzić co to dokładnie znaczy?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 18:52

Plastek pisze:Mojego kumpla szczypie przy sikaniu; zadzwonił dziś zapytać czy nie wiem co to może być. Nie wiedziałem i to mnie podkurwiło. Może ktoś stąd też cierpiał na coś takiego i może doradzić co to dokładnie znaczy?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysuria" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 18:55

Sprawdzałem też tam, ale wolałem jeszcze spytać tutaj mając nadzieję, że być może ktoś zna jakieś domowe sposoby radzenia sobie z tym. Kumpel trochę wstydliwy jest i woli na razie działać w domu; modli się tylko, że nie wystąpiły jakieś inne objawy takie jak np. krwiomocz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 18:59

Pewnie lekarz rodzinny nie będzie mu oglądał ptaka tylko da coś na podstawie opisu sytuacji i ew. skierowanie do urologa jeśli to nie przejdzie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 19:22

Pewnie tak, tak też mu zresztą poradziłem; zawsze lepiej żeby tu wkroczył lekarz. Póki co poczytał w necie i będzie moczyć w rumianku. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 19:31

Jeszcze szałwia.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 19:43

Fakt, sprzedam dalej. dzięki.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 22:22

Ziomeczku, badanie ogólne moczu to podstawa (jeśli chce się wykluczyć poważniejsze dolegliwości, oczywiście, ale w tych rejonach to kobiety mają gorzej). Znajomy nie był ostatnio na żadnej wędkarskiej wyprawie? Krwią nie sika? Febra go aby nie trzęsie?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 22:28

Plastek pisze:Mojego kumpla szczypie przy sikaniu; zadzwonił dziś zapytać czy nie wiem co to może być. Nie wiedziałem i to mnie podkurwiło. Może ktoś stąd też cierpiał na coś takiego i może doradzić co to dokładnie znaczy?
Kiedyś mi mama mówiła że złapie wilka przy siedzeniu na krawężniku. I mnie tak właśnie szczypalo jak sikalem. A tak całkiem serio może też tak być przy kamicy nerkowej.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 22:29

Sybir pisze:Ziomeczku, badanie ogólne moczu to podstawa (jeśli chce się wykluczyć poważniejsze dolegliwości, oczywiście, ale w tych rejonach to kobiety mają gorzej). Znajomy nie był ostatnio na żadnej wędkarskiej wyprawie? Krwią nie sika? Febra go aby nie trzęsie?
Nie, na razie tylko szczypie. Gościu generalnie lubi często przykisić i jego pierwsza myśl była taka, że sprzedała mu to jakaś panna. Nie wiem czy to rzeczywiście może być objaw jakiejś wenerycznej dolegliwości.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10356
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-02-2019, 22:46

Teoretycznie - może, praktyka jegomościa pasuje do tego podejrzenia. Może to być zwykłe balanitis, jasne, tym bardziej, że przy pełnoobjawowym zum pacjent nie miałby wątpliwości, by udać się do konowała. Jeśli to natomiast schorzenie będące pokłosiem hołdu złożonego Wenerze, tedy może obyć się bez gorączek i innych objawów ogólnych, będą natomiast inne - czerwona latarnia, tfu!, lampka powinna zapalić się znajomemu, jeśli ma jakieś zmiany na głowicy miecza, ból i pieczenie utrzymuje się mimo terapii metodami domowymi, a z wiadomego oczka ciekną dziwne a niepokojące olfaktorycznie ślozy.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 07:07

Będę monitował sprawę, obejrzałbym nawet z ciekawości rzeczone oczko, ale w zasadzie siedzę już na walizkach i nie będę miał możliwości spotkania z owym jegomościem. Chyba się w końcu doigrał - kolo to taki wisus co za nic ma zasady ułożonego. polskiego społeczeństwa - bezdzietny singiel - jebaka, wszeteczny hedonista i obrzydła, rakowata narośl na zdrowej tkance polskiego społeczeństwa; kobiety traktuje przedmiotowo, na Mszę Świętą nie uczęszcza, w weekend nie robi zakupów w supermarkecie i nie korzysta z parkingu rampampampam!
No i teraz ma piekący problem.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 213
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 07:33

Pewnie ma piasek w nerkach i przy wydalaniu moczu go to szczypie. Też obstawiałbym początki kamicy.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 07:36

Moim zdaniem moze pomoc zaszczepienie flory jelitowej, ktora maja w swoim odbycie wielcy murzyni. Niech spenetruje analnie takiego czarnego ananasa w kakao, moze nie pomoze ale na pewno nie zaszkodzi.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 08:20

Lub niech po prostu obciągnie mu dupala.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 10:11

Co z was za bestie? Zero empatii? Degeneracja i upadek wszelkich wartości!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 11:26

Wspomóż dobrą radą to zwyzywa od bestii zarzucając degenerację i upadek. Nie warto pomagać bezinteresownie.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-02-2019, 11:40

UPDATE: Kolega obudził się dziś z członem w stanie podobnym do stanu trąby słonia po kilku godzinach zabawy w łapanie orzeszków ziemnych. W dodatku okazało się, że są jakieś podejrzane wycieki; wkrótce zatem lekarz będzie dalej badał sprawę, bo rumianek i szałwia tym razem zawiodły. Bóg jednak okazał się dziś wyjątkowo okrutny, albowiem i mnie zło dopadło. Gdym z futerału wyjmował zgrabiałymi paluchami okulary, te wyskoczyły zeń jak odbyt Ary Fae i po jebnięciu na podłogę, został z nich proszek. Właśnie w obawie przed takimi przygodami poza domem używam soczewek kontaktowych; entropia jednak dziś zwyciężyła moje pingle, wkurwiając mnie kurewsko.
Jakby tego było mało, okazało się, że dwie książki, które ongi na pewno kupiłem, a których bezskutecznie poszukuje od dłuższego czasu w moich zbiorach, zniknęły gdzieś chuj wie gdzie. Będąc tam, sądziłem, że są tu; będąc tu, spostrzegłem, ze są nigdzie. Dobrze, że dziś wskoczyła promocja na Bonito i będę mógł je ponownie zamówić; jak znam życie to pewnie, gdy otrzymam te nowe, stare nagle się odnajdą.
Panie Boże, dlaczego to wszystko się dzieje????
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ