Co teraz pijecie?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Co teraz pijecie?

20-03-2019, 23:21

Obrazek
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Co teraz pijecie?

21-03-2019, 11:02

W Auchanie z okazji niedawnego dnia Świętego Patryka jest promocja na whisky irlandzkie i wczoraj wyłapałem takie coś:

Obrazek

Średnia cena 95 - 99zł, w Auchan po 70zł. Black Barrel też jest tańszy o ok 30zł.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Co teraz pijecie?

21-03-2019, 12:29

Obrazek
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16184
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Co teraz pijecie?

21-03-2019, 12:38

Obrazek

nie chciało mi się termomiksić to se kupiłem. a poza tym dzisiaj meczyk, więc nie-alkohol też zakupiony został.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

23-03-2019, 22:15

Bylem na imrezie na trzezwo, wyobrazacie to kurwa sobie? Troche trauma.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Co teraz pijecie?

23-03-2019, 22:30

Obrazek

+

Obrazek

i cały weekend bez kaca :)
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Co teraz pijecie?

23-03-2019, 23:08

Triceratops pisze:Bylem na imrezie na trzezwo, wyobrazacie to kurwa sobie? Troche trauma.
Tylko Ty byłeś trzeźwy, czy taka to była specyficzna impreza?
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 10:09

Tylko ja, bylo w chuj skrzynek piwa (ale jak wiadomo piwo to nie alkohol) i wudki ale ja jebnalem tylko pare piwek (jak wiadomo piwo to nie alkohol) , wiec czulem sie lekko wyalienowany.
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 10:23

Cześć Tric, Właśnie o tobie myślałem. Po porannej toalecie, a przed spuszczeniem wody zastanawiałem się, czy nie siedzisz tam gdzieś głodny i czy naciskając przycisk start nie zmarnuję twojego jedzenia.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 10:35

Uspokoj sie kolezko, znowu rajstopy cisna? Dzisiaj niedziela jade na msze, ciekawe czy bede mial gdzie zaparkowac, boje sie, ze zdewastuje trawe, ktorej jeszcze nie ma i wkurwie tym jakiegos znerwicowanego podstarzalego wrazliwca. Sprobuje wjechac autem do kosciola albo na plebanie zeby go nie wkurwic.
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 10:44

Triceratops pisze:Uspokoj sie kolezko, znowu rajstopy cisna? Dzisiaj niedziela jade na msze, ciekawe czy bede mial gdzie zaparkowac, boje sie, ze zdewastuje trawe, ktorej jeszcze nie ma i wkurwie tym jakiegos znerwicowanego podstarzalego wrazliwca. Sprobuje wjechac autem do kosciola albo na plebanie zeby go nie wkurwic.
Doktor Wilczur Podkarpacia ma zapewne specjalne miejsce i sam ksiądz dobrodziej czerwony dywan rozwija. Nie chcę szydzić, ale z takim zjebem jak ty, jeszcze nie miałem okazji. Papierosy nie szkodzą, własne gówno to przysmak i jeszcze leczysz ludzi przez internet. Szacun stary. Kontynuuj swe dzieło.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 10:54

Och jej rajtuzy puszczaja wyluzowanemu abstynentu xD Takimi prymitywnymi gimbusiarskimi docinkami moge srac caly dzien ale to nudne, oczekiwalbym od wiecznie elokwentego betoniarza czegos wiecej. I naprawde wbiles ojciec w temac o piciu zeby wysnuc te smutne wynurzenia? Niepij dalej po nocach i gadaj do siebie hehe

A ta cala nienawisc, bo go wczoraj jakies katoludy wkurwily z rana i nieopatrznie to skomentowalem. Wybacz ojciec, nie mialem pojecia o swietach na podhalu, poprawie sie, naucze sie na pamiec wszystkich swiat podhalanskich hehe
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:07

Triceratops pisze:Och jej rajtuzy puszczaja wyluzowanemu abstynentu xD Takimi prymitywnymi gimbusiarskimi docinkami moge srac caly dzien ale to nudne, oczekiwalbym od wiecznie elokwentego betoniarza czegos wiecej. I naprawde wbiles ojciec w temac o piciu zeby wysnuc te smutne wynurzenia? Niepij dalej po nocach i gadaj do siebie hehe

A ta cala nienawisc, bo go wczoraj jakies katoludy wkurwily z rana i nieopatrznie to skomentowalem. Wybacz ojciec, nie mialem pojecia o swietach na podhalu, poprawie sie, naucze sie na pamiec wszystkich swiat podhalanskich hehe
Otóż drogi gównojadzie. Chyba mogę się tak zwracać do naczelnego smakosza tych zacnych wiktuałów, zachowajmy chronologię i trzymajmy się faktów. Obraziłem twe zjebane uczucia religijne na forum dla brudasów. Potem zesrałeś się na rzadko i śniadanie przestało smakować, więc zacząłeś mi płakać w rękaw. Przy okazji. Rozdrapałem se krostę na dupie. Pomożesz? Czy będziesz dalej jęczał , że obrażam ci religię i lud boży?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:14

535 pisze:Obraziłem twe zjebane uczucia religijne na forum dla brudasów.
Po pierwsze nie mozesz obrazic uczuc, bo one nie sa osoba, wiec nie moga nawet czuc sie obrazone. Rownie dobrze mozesz sprobowac obrazic kamien, niebo, wykres funkcji kwadratowej albo deszcze

Druga sprawa, ze kompletnie mnie jebie kim byli ci ludzie, ale ta obsesja antykatoludowa wydawala mi sie dosc dziwna, stad uwaga o kosmitach i umarlych. Skad do chuja moglem wiedziec, ze bylo jakies wasze podhalanskie swieto geniuszu betoniarki?

A reszta to juz kompletna komedia, zamiast wyjasnic, ze bylo jednak jakies swieto, co by zamknelo sprawe, to zaczales sie rzucac jak urazona primadonna i gowno w poscieli hehe. Nawet nie wiedzialem, ze mozna sie zachowywac jak kompletny gimbus rzucajac prymitywne i reaktywne uwagi "liz rowa proboszczu" czy cos w tym stylu. Co do plakania, to chyba takiego bazarowego larum jak zaprezentowales nie prezentuje chyba nikt, cale forum musi wiedziec, ze urazono twoja z metra cieta osobowosc. Tak, ze zluzuj sobie rajstopy, wlacz meski arcturus i juz nie biadol jak bazarowa przekupa, wczoraj bylem na bezalkoholowej imprezie dosc mi stresu a i tak nie wpisalem sie, ze mnie to wkurwilo hehe
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:32

Pisz jeszcze więcej na ten temat. Z pewnością udowodnisz jak cię to niewkurwiło. W ogóle to powinieneś sobie zaktualizować pseudonim. Doktor Rodzyn byłby niezły, ale mieliśmy tu już Mańka z bagien, mamy Maćka z klanu , to może Rodzyn z dupy będzie dobry i adekwatny? Jak uważasz?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:42

Mysle, ze Bezalkoholowe Rajstopy z Betoniarskich Parkingow bedzie w sam raz xD
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:48

Triceratops pisze:Mysle, ze Bezalkoholowe Rajstopy z Betoniarskich Parkingow bedzie w sam raz xD
Myślę że zaprosiłeś na niedzielny obiad całą parafię dlatego od wczoraj srasz tak namiętnie. Tylko nie wiem co ja mam z tym wspólnego? W każdym razie życzę smacznego. Zarówno tobie jak i twoim pacjentom.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 11:54

Dziekuje kolezko, a teraz pogadaj troche do siebie, oczywiscie na trzezwo po 10 koncerniakach. Wklej jakis teledysk Bielizny.

Swoja droga czuje sie troche zaszczycony, niedawno Heretyk toczyl z ciebie beke o twoje pijanstwo, Wolfie wytarl toba podloge po calosci ale zjeba nie dostali. Ja niewinna uwaga o kosmitach i niezywych dotknalem cie do zywego i widze do dzisiaj cie trzyma. Te twoje historyjki o twoim wiecznym wyluzowaniu okazaly sie tak samo wiarygodne jak o twojej abstynencji ;) Trzym sie bazarowa przekupo.
woodpecker from space
535

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 12:16

Triceratops pisze:Dziekuje kolezko, a teraz pogadaj troche do siebie, oczywiscie na trzezwo po 10 koncerniakach. Wklej jakis teledysk Bielizny.

Swoja droga czuje sie troche zaszczycony, niedawno Heretyk toczyl z ciebie beke o twoje pijanstwo, Wolfie wytarl toba podloge po calosci ale zjeba nie dostali. Ja niewinna uwaga o kosmitach i niezywych dotknalem cie do zywego i widze do dzisiaj cie trzyma. Te twoje historyjki o twoim wiecznym wyluzowaniu okazaly sie tak samo wiarygodne jak o twojej abstynencji ;) Trzym sie bazarowa przekupo.
Trafiło widzę. Dobrze herr gównożerco. Skoro już się aż tak niezdenerwowałeś, wytaczając kolejne bzdety z brudnej dupy wybrane, to zdradź mi tę wielką tajemnicę. Jak to jest , że tak inteligentny , oczytany, wszystko wiedzący osobnik, a nawet lekarz, mieszka w niewykończonych pomieszczeniach niczym cygański rumun? To jakiś hołd dla twego idola Michalkiewicza?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9324
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Co teraz pijecie?

24-03-2019, 12:20

Rozpierdala mnie na kwarki jak stare byki robą takie flejmy, naprawę myślicie że publika na forume to podziwia?
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ