Dowcipy v. n'ta

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Dowcipy v. n'ta

18-05-2019, 22:32

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Dowcipy v. n'ta

18-05-2019, 23:29

Hatefire pisze:Obrazek
Bezzwłocznie piszę donos do prokuratury.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 11:32

Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 11:41

Z jednej strony trochę śmieszne, ale z drugiej, jeżeli bauer lepiej płaci? Ludzie chcą zarabiać, a nie siedzieć kątem u mamy w oczekiwaniu, aż ta wyniesie się na cmentarz. Średni żart.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 11:52

^ Mnie, Szanowny Kolego, oprócz tego, że w polskiej polityce są naganiacze do takich robót u Niemca, śmieszy coś innego. Niemieckie zasiłki i polskie 500+ wymiotły ludzi z rynku pracy w tym z rolnictwa. Tak socjalizm tworzy nowe problemy. Pomijam już fakt, że spora część tych, którzy siedzą w RFN nawet takiej pracy nie wykona, a Polacy jednak tak, bo przecież do tej pory to robili. Miłej niedzieli.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:06

Mamy tutaj kilka spraw. Pozostając jednak tylko i wyłącznie przy pieniądzach, bo tak naprawdę o nie tutaj chodzi, niestety fakty są smutne, ale i jednoznaczne. Pięćset złotych w naszych warunkach to spora kwota i ludziska będą jej bronić jak przewodniczący Duda prałata Jankowskiego. Nie wiem też co jest dziwnego w tym, że towarzystwo ruszyło do rzeszy? Zdecydowanie wyższe płace, koszty do przeżycia, więc niewiele mieli do stracenia. Szczególnie mieszkańcy terenów gdzie jedynym zakładem pracy był zlikwidowany pegier. Do kogo masz pretensje? Mieli zdychać z głodu pod płotem? Masz takie trochę warszawskie spojrzenie. Wyjdź czasem z okopu i rozejrzyj się po świecie. Większość ludzi klepie tutaj biedę i radzą sobie jak potrafią, chwytają się każdej okazji.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:11

Ja nie mam nic przeciwko pracy w RFN. Jest to zdecydowanie bardziej uczciwe rozwiązanie niż dawanie ludziom 500 zł miesięcznie. Moje słowa krytyki kieruję do proniemieckiej frakcji, która na każde pierdnięcie z RFN staje na baczność i oferuje pomoc np. w sprawie likwidacji polskich kopalń tak by Niemcy mieli tu lepszy rynek zbytu dla swojej energii.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:31

Boję się że tego nie zmienisz i nikt tego nie zmieni. Po prostu trzeba się z tym pogodzić. Wiesz. Mnie też do białości wkurwia ta wszechobecna opieka i nawet nie dlatego, że się na nią nie łapie, tylko dlatego, że powoduje ona totalne rozprężenie w tym i tak już zdegenerowanym społeczeństwie. Masz przykład kredytów frankowych. Teraz jest jakiś nowy pomysł, żeby wyjść z tej sytuacji. Oczywiście bankierzy krwiopijcy i chuje, ale czy ktoś komuś kazał cokolwiek podpisywać? Morda w kubeł i płacić, albo bankrutować. Czy ja albo moja małżonka dostaniemy medale za to, że sobie poradziliśmy zapierdalając przez kilka lat? Nie. Dostaniemy większe rachunki do zapłaty. To samo z 500plus. Podobno roczny koszt tej zabawy dla każdego pracującego to 2500 złotych. To jest wyjazd do Czech na festiwal, a pomnożone przez dwa całkiem przyzwoity zaczep na wakacje. Co mnie obchodzi to, że ktoś jest pierdoloną miernotą i nie potrafi zaplanować swojego życia? Tymczasem w imię chuj wie czego, wszyscy musimy ponosić koszty czyjejś beztroski i czyjejś niebezinteresownej nadopiekuńczości. Teraz aferka AmberGold. Tyle lat i nie znaleziono winnego, choć wiadomo, że ktoś tym zarządzał. Wnioski są takie, żeby na przyszłość uważać. Dzięki za takie rady. Ja się pytam o listę stu pierwszych klientów tego przewału. Gdzie jest to pierdolone państwo i służby? Co mieli w głowach ludzie wpłacający oszczędności całego życia, bo to musiało być coś bardziej śmierdzącego niż wypełnienie siennika? Przecież to jest śmiech na sali. Gdyby przysiąść i zebrać tylko sprawy z serwisów radiowych, to obraz jest smutny. Dlatego lepiej obrócić wszystko w żart i zająć się swoimi sprawami, choćby był to banalny harnaś na ławce.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:36

Tak tylko wtrącę, że ten Lipko w Teoim avatarze z daleka wyglada jak Jurgen Bartsch z Bethlehem
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
535

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:43

Pan Romuald to artysta wielki. Sumienie ludu tej ziemi.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:45

535 pisze:Boję się że tego nie zmienisz i nikt tego nie zmieni. Po prostu trzeba się z tym pogodzić. Wiesz. Mnie też do białości wkurwia ta wszechobecna opieka i nawet nie dlatego, że się na nią nie łapie, tylko dlatego, że powoduje ona totalne rozprężenie w tym i tak już zdegenerowanym społeczeństwie. Masz przykład kredytów frankowych. Teraz jest jakiś nowy pomysł, żeby wyjść z tej sytuacji. Oczywiście bankierzy krwiopijcy i chuje, ale czy ktoś komuś kazał cokolwiek podpisywać? Morda w kubeł i płacić, albo bankrutować. Czy ja albo moja małżonka dostaniemy medale za to, że sobie poradziliśmy zapierdalając przez kilka lat? Nie. Dostaniemy większe rachunki do zapłaty. To samo z 500plus. Podobno roczny koszt tej zabawy dla każdego pracującego to 2500 złotych. To jest wyjazd do Czech na festiwal, a pomnożone przez dwa całkiem przyzwoity zaczep na wakacje. Co mnie obchodzi to, że ktoś jest pierdoloną miernotą i nie potrafi zaplanować swojego życia? Tymczasem w imię chuj wie czego, wszyscy musimy ponosić koszty czyjejś beztroski i czyjejś niebezinteresownej nadopiekuńczości. Teraz aferka AmberGold. Tyle lat i nie znaleziono winnego, choć wiadomo, że ktoś tym zarządzał. Wnioski są takie, żeby na przyszłość uważać. Dzięki za takie rady. Ja się pytam o listę stu pierwszych klientów tego przewału. Gdzie jest to pierdolone państwo i służby? Co mieli w głowach ludzie wpłacający oszczędności całego życia, bo to musiało być coś bardziej śmierdzącego niż wypełnienie siennika? Przecież to jest śmiech na sali. Gdyby przysiąść i zebrać tylko sprawy z serwisów radiowych, to obraz jest smutny. Dlatego lepiej obrócić wszystko w żart i zająć się swoimi sprawami, choćby był to banalny harnaś na ławce.
O tym, że w Amber Gold zamieszane są służby, politycy i paru innych cwaniaków niech świadczy fakt, że nikt nie zajął się na poważnie podstawową kwestią: gdzie są sztabki złota z Amber Gold? Miały być ukrywane z klasztorze Dominikanów w Gdańsku, więc rodzi się pytanie dlaczego przed komisję nie trafił żaden zakonnik? Bo robi dla służb? Kolejny pedofil chroniony przez bezpiekę?! :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:49

Dlatego cały czas twierdzę, że tego nie da się uratować. W każdym razie nie legalnymi i "cywilizowanymi" metodami.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dowcipy v. n'ta

19-05-2019, 12:57

^ Sugerujesz podłączenie kogoś do prądu i do mikrofonu jednocześnie?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

20-05-2019, 09:32

Obrazek
Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 536
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: Dowcipy v. n'ta

20-05-2019, 22:49

Obrazek
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6742
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Dowcipy v. n'ta

21-05-2019, 11:50

Rozpierdol :)


Obrazek
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3561
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Dowcipy v. n'ta

22-05-2019, 12:04

Obrazek
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Dowcipy v. n'ta

22-05-2019, 13:15

Typowy Bosak :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Dowcipy v. n'ta

22-05-2019, 16:37

Popaprany pedzio z Zielonej Góry
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
ODPOWIEDZ