Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-11-2017, 20:55

no tak. Jarkacz jeno :) w ogóle, te sceny, co widziałem, ostro obrzydliwe. chyba jednak wolę te oszczędne w narracji Wolfy, nastawione na strzelanie i z naciskiem na umiejętność operowania myszą i klawiaturą, bez autoaimu i poziomu trudności low high. wciąż większe emocje budzi we mnie trupi albo androidzi level w RTCW niż wielki rozmach New Order, którego nie chciało mi się ciągnąć.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-11-2017, 20:55

czyli cały ten zrebootowany Wolfenstein od 2014 wzwyż to nie strzelanka z krwi i kości i z jajami jak Serious Sam, tylko cutsceny i emocjonalność? tja. danke za ostrzeżenie.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-11-2017, 21:01

HSVV pisze: btw jakieś opinie nt Wolfenstein The New Order? nosiłem się z zamiarem sprawdzenia, ale jeśli to ma ociekać taką lewacką poprawnością polityczną i cenzurą jak nówka, to nawet nie tykam.
Przyzwoita, źle zoptymalizowana z paroma świetnie zaprojektowanymi lokacjami(np misja z zniszczonym mostem) ale i tak o dwie klasy gorsza od nowej częśc,i która jest najlepszym fpsem w jaki grałem od kilku lat. W chuju mam cutscenki i przekaz więc każdy przyspieszałem esc,esc natomiast miodnosć rozgrywki i projekty lokacji(mroooooook) oraz system skradankowy są wykurwiste i dawno sie tak nie bawiłem.Do tego stopnia że zaliczyłem wszystkie misje z generałami co złożyło się na bodajże 30 godzin gry. Grałem na 5 poziomie trudności i było trudno więc rozwiązania siłowe tylko w ostateczności w paru miejscach. Jebać tą cała otoczkę lewacką ,bo nie o to chodzi w strzelance by doszukiwać sie jakieś głębi intelektualnej,zabawa jest iście fantastyczna.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-11-2017, 21:04

totalnie to kumam, mimo wszystko trochę ciężko mi się pogodzić z faktem, że stary Wolfenstein jeńców nie brał, a teraz jest robiony przez takich ludzi takich ludzi, jak ci poniżej

[youtube][/youtube]

X D
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-11-2017, 21:15

Nie wiem o chuj chodzi, bo soundtrack do nowego Wolfa skomponował Mick Gordon, ten sam facet co do nowego Dooma i jest to soundtrack wyśmienity

[youtube][/youtube].

O właśnie, ten utwór, po prostu wbił mi czachę w ziemię, taka moc i ciężar

[youtube][/youtube]
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

01-12-2017, 00:15

Obrazek
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

01-12-2017, 00:51

^ New Vegas być dobry gierek ;)
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

01-12-2017, 08:54

Wszystkim psycho fanom dooma, który jak widzę jest wielu, polecam gierke butcher

"Dwuwymiarowa strzelanina stworzona przez polskie studio Transhuman Design. Gracze wcielają się w rolę cyborga, którego zadaniem jest eliminacja wszystkich pozostałych przy życiu ludzi. Cechy charakterystyczne tego tytułu to wysoki poziom trudności i brutalności oraz prosta oprawa graficzna, zrealizowana w technice pixel art."

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=32301" onclick="window.open(this.href);return false;

ja kupiłem i nie żałuje. A na żywo wygląda lepiej niż na screenach. recommended :D
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Nebelwerfer
zaczyna szaleć
Posty: 193
Rejestracja: 26-07-2015, 18:03

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-12-2017, 12:17

Tsubasa, Kojiro, anyone? :)
https://play.google.com/store/apps/deta ... 283.global" onclick="window.open(this.href);return false;
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

14-12-2017, 01:11

Grim Fandango do pobrania za darmo na GOGu - okazja trwa do godziny 15:00 ;)
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-12-2017, 21:40

Skończyłem nowego wolfensteina. Przez większość czasu czułem się zażenowany tym co prezentują twórcy, a szczet możliwości pokazali w scenie z początku tego filmiku:
[youtube][/youtube]
Pomijając całą srakę wylaną na mnie w scenariuszu, to niestety gameplay również jest niesatysfakcjonujący (do poziomu nowego Dooma to nawet nie ma startu).
Będąc uczciwym, muszę przyznać, że ubawiłem się na scenie jak Hitler miał wybrać aktora do roli Blazkowitza.
[youtube][/youtube]
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-12-2017, 21:25

Na jakim poziomie grałeś i w jaki sposób? Skradankowy czy z naciskiem na rozwałkę?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 17:57

https://www.ppe.pl/publicystyka/3694/to ... larza.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dosyć pozerska lista, gdzie jest Franko? Sfinx? Target? Clash? Ciemna Strona i Noc - najlepsze polskie przygodówki?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 18:05

"Earth 2140" i "Jack Orlando" zdecydowanie za nisko, Wspaniałe gry.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 18:10

Franko - spoko. Subiektywnie kult, ale obiektywnie to jednak nic wybitnego ( polska kalka Double Dragon II z NES )
Target ? prośba, to nie pobiło wrażenia nawet w chwili premiery ( hype zrobiła prasa i tyle )

Nasi południowi sąsiedzi wypuścili niedawno coś takiego:
https://www.gog.com/game/factorio" onclick="window.open(this.href);return false;
POLECAM
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 18:54

Obiektywnie to Franko było strasznym gównem z totalnie skopanym sterowaniem i mechaniką co już na starcie dyskwalifikowało tę grę.

Target również bieda na maksa, ale należy się tej grze drobny plusik za sam pomysł osadzenia rozgrywki w "realnym" świecie zamiast tysięcznego ratowania świata przed kosmitami czy innymi demonami. No i patent ze split screenem w multi sprawdził się w przedinternetowych czasach doskonale ;D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 18:55

Franko jest wspaniałe, oczywiście mówimy o PC porcie a nie Amidze. Genialny, niepowtarzalny setting, 'humor' i tony krwi. Na pewno lepsze niż drętwy na maksa Double Dragon (przeszedłem przed laty 3 części).

Target? Elementy RPG (statsy, klasy) w fpp szuterze co prawda po Strife i Hexen ale przed Deus Ex, split screen, sterowanie pojazdami (wcześniej to było jedynie w Terminator: Future Shock) no i ponownie unkalny setting w stylu 'Psów'. Absolutnie niedoceniona pozycja, po prostu trochę spóźniona.
Nerwowy pisze:Obiektywnie to Franko było strasznym gównem z totalnie skopanym sterowaniem i mechaniką co już na starcie dyskwalifikowało tę grę.
Gówno prawda, gra jest dużo mniej drętwa nż wspomniany DD czy Final Fight ale cały bajer polegał na odkryciu, że zamiast walczyć z wyposażonym w horrendalne ilości HP elementem społeczynym należało ich przewracać ('flying kickiem' a'la Liu Kang lub 'hurricane kickiem' a'la Ryu/Ken/Akuma zależnie od inteligencji wroga - czy kuca czy nie) i stosować instakill - Alex butował a Franko nawalał z piąchy z przykucka.
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 19:01

Jester nie umie w Double Dragon :D
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 19:08

DD to drętwy shit, nie rozumiem fenomenu.

Polska scena growa jest bdb tylko smutne jest że dziś jest kojarzona z CD Projekt zamiast z naszym firmowym studiem LK Avalon.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

30-12-2017, 19:17

hcpig pisze: Target? Elementy RPG (statsy, klasy) w fpp szuterze co prawda po Strife i Hexen ale przed Deus Ex, split screen, sterowanie pojazdami (wcześniej to było jedynie w Terminator: Future Shock) no i ponownie unkalny setting w stylu 'Psów'. Absolutnie niedoceniona pozycja, po prostu trochę spóźniona.
Tak, zasadniczym problemem tej gry był jednak silnik, więc mimo że było tu sporo dobrych pomysłów to sama rozgrywka mocno kulała. Tak sobie myślę, że gdyby zrobiono to chociażby na Buildzie to gra mogłaby dawać mocno radę przez długi czas.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ