Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 09:35

byrgh pisze:Pewnie nikogo to tutaj nie obejdzie, ale:

Obrazek
Mi to się marzy odrestaurowana wersja Warcrafta 2 z dodatkiem i oryginalną ścieżką dźwiękową. Się grało swego czasu...;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 09:45

Maciek/vicek, czy wiadomo coś o datach premier DLC do MK11?

Z Informacji uzyskanych przez tzw. data mining jest zaklepanych 19 (!) slotów na DLC (licząc w tym pre-oredorewego Shao Kahna) - to jakiś żart, wychodzi na to że nie warto tego kupować przed ukazaniem się Komplete Kollektion - nienawidzę modern gamingu.
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 10:27

No to założyć, że owe KK to prawowita premiera gry i styknie i wszyscy zadowoleni :D
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 12:10

Jak ostatnio sprawdzałem to wersja na PC była jeden czy więcej patchy w tyle za konsolami, do tego mordercza cena i zapowiedź dorzucenia olbrzymiej części rostera poźniej - no sorry, dla mnie to na razie jest po prostu płatna beta.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 12:44

nie wiem czy już było ale WYSZEDŁ REMASTER BLOOD

https://www.gry-online.pl/gry/blood-remastered/z256fa" onclick="window.open(this.href);return false;
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 13:12

Epic Games prowadzi pierwszą promocję w Epic Games Store zatytułowaną Epic Mega Sale, ale włodarze platformy nie przemyśleli kolejnej sytuacji. Firma postanowiła banować najbardziej aktywnych klientów.

Patrick Boivin jest jednym ze streamerów, który postanowił skorzystać z Epic Mega Sale i zdobyć kilka gier w lepszych cenach. Gracz wpadł na sporą ścianę i postanowił przedstawić szczegóły – mężczyzna kupił kilka gier w krótkim odstępie czasu i jego konto zostało zablokowane, uniemożliwiając mu dokonywanie przyszłych zakupów.

„Więc mogę potwierdzić, że kupno 5 gier (od 5 dolców do 50) w sklepie Epic Store sprawiło, że moje konto zostało oznaczone jako potencjalne oszustwo.”

Jest to oczywiście walka z nadużyciami finansowymi, jednak należy zaznaczyć, że Epic Games wciąż nie wprowadziło „koszyka na zakupy”, do którego moglibyśmy wrzucić zainteresowane produkty i następnie szybko je kupić.

Nick Chester z Epic Games potwierdził, że nie był to błąd... Platforma w taki sposób walczy z oszustami:

„Było to wynikiem naszych agresywnych przepisów dotyczących oszustw. Jeśli gracze natrafią na ten problem, powinni skontaktować się z działem pomocy technicznej, abyśmy mogli przeprowadzić dochodzenie.”

Reasumując: chcesz wydać pieniądze w nowym sklepie, jesteś zainteresowany większą liczbą tytułów, dokonujesz zakupów, Twoje konto zostaje zablokowane, a następnie musisz prosić pracowników Epic Games, by „przeprowadzili dochodzenie” i odblokowali konto.
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 13:23

Ja tam kupiłem Oxygen Not Included za 27 zł. Dobry deal.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 14:40

A ja wczoraj System Shock 2 za 8 zł, a ONI za darmo ;)
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 212
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 18:46

Only_True_Believers pisze:nie wiem czy już było ale WYSZEDŁ REMASTER BLOOD

https://www.gry-online.pl/gry/blood-remastered/z256fa" onclick="window.open(this.href);return false;
O i to jest dobra wiadomość, ten gość który podkładał głos pod Caleba powinien był jakąś nagrodę za to zgarnąć.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 20:43

hcpig pisze:Maciek/vicek, czy wiadomo coś o datach premier DLC do MK11?

Z Informacji uzyskanych przez tzw. data mining jest zaklepanych 19 (!) slotów na DLC (licząc w tym pre-oredorewego Shao Kahna) - to jakiś żart, wychodzi na to że nie warto tego kupować przed ukazaniem się Komplete Kollektion - nienawidzę modern gamingu.
Oby jak najwięcej postaci jak dla mnie mogliby zrobić powtórkę z trilogy. Narazie i tak się gra miodnie. Najlepsza bijatyka zdecydowanie. Z tego co obserwuje w grze, jakieś nawiązania są do następujących postaci: havik, motaro, reptile, shang tsung, shinok, sindel. Reptile nawet zapierdala po krypcie i można go ubić. Więc model postaci jest gotowy. Shang tsung też wita w krypcie więc pewnie też będzie. Gdzieś oglądałem filmik ze bardzo prawdopodobny jest nightwolf i to jako pierwszy dlc. Co jeszcze do niekompletności gry o wszystkie postacie to niestety taki jest nowoczesny trendd. Strasznie to hujowe ale co zrobić. Już na chwile obecna bez dlc gra warta każdych pieniędzy. Co do dlc to z wtopa mikropłatności myślę że netherrealm będzie chciał się zrehabilitować obfitymi dlc.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 21:49

Ze skryptów introdialogów wyciekł Fujin, Sindel, Nightwolf, Shang Tsung, Sheeva, Ash, Spawn, Terminator i Joker, do tego z asyst usunięto Havika więc może będzie grywalną postacią - ok niech pakuja ile wlezie, to prawdopodobnie ostatni Mortal biorąc pod uwagę syf jaki narobili w fabule ale zakup dopiero KK.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 21:57

The Sims 4 za darmo na Originie
https://lowcygier.pl/darmowe/the-sims-4 ... -originie/" onclick="window.open(this.href);return false;


GRID 2 za darmo na Steamie
https://lowcygier.pl/darmowe/grid-2-za- ... a-steamie/" onclick="window.open(this.href);return false;
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 22:22

GRID już kiedyś był, ale Simsy - no spoko. Bo chcąc zagrać i tak wciąż jesteśmy w czarnej dupie, bo to tylko podstawka bez dobrych dwudzestiu dodatków.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-05-2019, 22:45

Plagueis pisze:
byrgh pisze:Pewnie nikogo to tutaj nie obejdzie, ale:

Obrazek
Mi to się marzy odrestaurowana wersja Warcrafta 2 z dodatkiem i oryginalną ścieżką dźwiękową. Się grało swego czasu...;)
Wiadomka, ale nie zanosi się na to, skoro zaprzęgli swoje dwa pierwsze tytuły do platformy GOG :(

W ostatnich latach zmienił mi się między innymi monitor na większy, a że nie grałem w Diablo 2 wyjątkowo ze dwa lata, pytanie brzmi: ktoś, coś, co jest dziś niezbędne do komfortowej i bezproblemowej gry w diabola?
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

22-05-2019, 07:49

Niestety nie wiem, gram już tylko w Diablo 3. :|
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

22-05-2019, 18:07

fajny ten Epic :P

https://www.gry-online.pl/newsroom/obsl ... pa/zf1c2c6" onclick="window.open(this.href);return false;
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-05-2019, 23:16

Pillarsi skończeni- jestem na trzecim dodatku. Zimowa Bestia jako dodatek kapitalny, w końcu właściwie podkręcony poziom trudności, walka z finałowym smokiem na klasycznym sprawiło mi masę frustracji. Bez spowolnienia czasu ni chuja nie potrafiłem okiełznać tego chaosu na ekranie. Właściwie to jest prosty sposób na ubicie tego skurwysyńskiego smoka . Odpowiednio dobrane zaklęcia. Nie chce spoilerować ale jakby ktoś z wkurwienia zjadał klawiaturę i myszkę to mogę podpowiedzieć jak go załatwić za pomocą odpowiednich zaklęć, bo sam sie namęczyłem i ubiłem go za chyba 15 razem. Drugi dodatek ten od aren znaczeni gorszy. Wrecz nudy a niektóre walki na absurdalnie wysokim poziomie doprowadzające do wkurwienia szczególnie walka z tym pierdolonym krokodylem. Czas na grę główna(wszystkie questy poboczne ukończone) zajęło mi 80 godzin.

Dodatek trzeci(podobnież najlepszy same peany pochwalne na jego rzecz) zaczynam z dniem jutrzejszym

Megabossów nie ruszałem- to nie na moje nerwy.

Ktoś skończył nowego Residenta? Następny czeka w kolejce. Tylko,że w tym przypadku jak w Alien Isolation- gra po nocach na słuchawkach i osrane kalesony.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

29-05-2019, 17:48

Plagueis pisze:Niestety nie wiem, gram już tylko w Diablo 3. :|
Zainstalowałem sobie D3. Co trzeba wiedzieć wracając do gry po prawie dwóch latach?
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

29-05-2019, 19:22

No wreszcie kurwa ! Oficjalna data premiery DEATH STRANDING i trailer z różnymi elementami rozgrywki.

[youtube][/youtube]
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

29-05-2019, 19:28

byrgh pisze:
Plagueis pisze:Niestety nie wiem, gram już tylko w Diablo 3. :|
Zainstalowałem sobie D3. Co trzeba wiedzieć wracając do gry po prawie dwóch latach?
Aha, i czy da się dalej grać szamanem, czy dolevelować do końca inne klasy (blisko 70 mam huntera, barbariana i paladyna)? Mówiąc szczerze, znudziłoby mnie teraz rzucanie w kółko szarż i obstawianie się minionami, a poza jednym DOT-em (z tym perkiem do Opętania: https://eu.diablo3.com/pl/item/jade-har ... _Set_09_x1" onclick="window.open(this.href);return false;) i ścianą ognia i tak właśnie wygląda moja rotacja, i z tego co pamiętam, była niesamowita, ale no - nuda ;)

A zresztą, co ja się będę laicko rozpisywał ;) https://eu.diablo3.com/pl/profile/byrgh ... o/99841342" onclick="window.open(this.href);return false;

Pewnie wyjdę na totalnego nuba, ale doradź, czy da się z tego coś zrobić, czy szybciej pójdzie mi z nową postacią od zera :D
ODPOWIEDZ