Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-01-2019, 00:20

hcpig pisze:[youtube][/youtube]

Gość testował na imprezie i opisuje zmiany w mechanice, generalnie będzie to co lubię czyli mniejszy nacisk na agresywną walkę i kombosy a większy na pozycjonowanie, bloki, specjale + filmik z gejmplejem jest jego.
Czyli jesteś zwolennikiem tego co zabija bijatyki? Przecież właśnie te dystansowe ataki strzelające itd zabiły takie gry jak injustice 2. Zięby bez skula biorą postać strzelająca i uciekają i spamują z daleka. Np zobacz jak grały nooby np capitanem coldem. To jest spoko ale w granicach. Np scorpionem spoko teleport rozwiązuje problem , ale inne postacie mogą mieć ciężko. Te takie tankowate. Ale huj zobaczymy. Mi się bardzo podoba to co widzieliśmy, ale już na wczorajszej prezentacji widać właśnie walkę dystansowa, blehh. Ja na pewno będę mainowal barake
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-01-2019, 11:06

Ja wolę strategię i bardziej taktyczne granie zamiast tworzenie 20-ciosowych kombosów, inna sprawa że nigdy nie byłem w tym dobry. Na zasadzie analogii - bardziej odpowiada mi filozofia Street Fighter 2 niż Street Fighter Alpha.

Powiem Ci że od trzech lat wbrew pozorom w nic prawie nie gram ale Mortala nie odpuszczę tylko że nie mam żadnej z tych nowych konsol i nie wiem - za ile teraz można zgarnąć używkę Xbone albo PS4, żadne Pro/S/X, zwykłe po prostu.

No i nie wiem czy nie dać sobie siana na razie bo zapowiada się ostre skubanie kasy, 60$ za bardzo mały roster, na starcie dopłata na 6 zawodników a do tego jak znam te wszystkie patologie współczesnego rynku growego do ta cała customizacja strojów będzie pożywką dla chorej ilości DLC typu czapka, do tego postacie, ktore pojawią się później a za 1 rok to wszystko upchane w Klassic Kollektion za 50 zł na półce w Media Markt. PC odpada bo obecnie nie mam przestrzeni na stacjonarkę a lapek growy to cena 2-3x stacjonarka + chora cena Steam bez możliwości odsprzedaży + zapewne Denuvo, który przy trochę zjebanym porcie jeszcze bardziej pogorszy wydajnośc uff... Kiedyś było prościej :/
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-01-2019, 13:24

hcpig pisze:[youtube][/youtube]

Gość testował na imprezie i opisuje zmiany w mechanice, generalnie będzie to co lubię czyli mniejszy nacisk na agresywną walkę i kombosy a większy na pozycjonowanie, bloki, specjale + filmik z gejmplejem jest jego.
Chujnia , powinni wrócić do szybkości z umk3 jak i systemu combosów , tylko go ulepszyć i powrót HP LP HK LK .
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-01-2019, 13:34

Ostatnio skończyłem Shadow Tactics(pełnik z cd-action). Kurwa co się nakląłem przy misji numer 10 to dawno tak nie bluzgałem przed ekranem. Pojebało dokumentnie autorów tak nerwy graczom psuć przy rozrywce. Nie wiedziałem,że Commandos ma tak świetnych epigonów. Masa -wciąga jak bagno.

[youtube][/youtube]

Teraz namiętnie gram w Frostpunka. Jest bardzo dobrze. takie exclusivy na pc-a to ja rozumiem

[youtube][/youtube]
Kupię:

Vastum Hole Below
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

20-01-2019, 17:36

Tomaszu, ach Tomaszu, gdzie żeś był, gdy Cię nie było!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 08:31

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/mor ... olsce.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11:

gra
Kombat Pack (7 grywalnych bohaterów wprowadzanych za pośrednictwem DLC, skórki, zestawy wyposażenia, wcześniejszy dostęp do DLC z bohaterami)
statuetka z maską Skorpiona w skali 1:1
steelbook
magnes
zaświadczenie o autentyczności
Jak Wam się podoba? Zapewne zastanawiacie się, ile trzeba będzie za taki zestaw zapłacić. Znaleźć można go już np. w sklepie muve - za 1 299 złotych."
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 10:04

Only_True_Believers pisze:http://www.benchmark.pl/aktualnosci/mor ... olsce.html

"Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11:

gra
Kombat Pack (7 grywalnych bohaterów wprowadzanych za pośrednictwem DLC, skórki, zestawy wyposażenia, wcześniejszy dostęp do DLC z bohaterami)
statuetka z maską Skorpiona w skali 1:1
steelbook
magnes
zaświadczenie o autentyczności
Jak Wam się podoba? Zapewne zastanawiacie się, ile trzeba będzie za taki zestaw zapłacić. Znaleźć można go już np. w sklepie muve - za 1 299 złotych."
poczekam na komplete edycjon
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 17:25

vicek pisze:
poczekam na komplete edycjon
Ja chyba też (ale story na youtube obejrzy się w dzień premiery), płać tyle hajsu za grę, tyle za dodatkowe postacie + na pewno dojdą kolejne za nową kasę + do KK dorzucą Shao, niestety mordobicia to doskonaly żer dla nowej potologicznej fromy dystrybucji a Netherrealm korzysta z niej bez skrupułów.

BTW w czasach Armageddon, gdy nie chciało im się robić nowych finiszerów to wykpili się tanim gimmickiem Kreate-a-Fatality, pytanie czy teraz, gdy bazowy roster będzie mniejszy nawet od MKX to nie zadziała czasem na zasadzie 'OK, nie ma Raina ale możesz sobie za to pokolorować Sub-Zero na purpurowo!'.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 18:33

hcpig pisze:
vicek pisze:
poczekam na komplete edycjon
Ja chyba też (ale story na youtube obejrzy się w dzień premiery), płać tyle hajsu za grę, tyle za dodatkowe postacie + na pewno dojdą kolejne za nową kasę + do KK dorzucą Shao, niestety mordobicia to doskonaly żer dla nowej potologicznej fromy dystrybucji a Netherrealm korzysta z niej bez skrupułów.

BTW w czasach Armageddon, gdy nie chciało im się robić nowych finiszerów to wykpili się tanim gimmickiem Kreate-a-Fatality, pytanie czy teraz, gdy bazowy roster będzie mniejszy nawet od MKX to nie zadziała czasem na zasadzie 'OK, nie ma Raina ale możesz sobie za to pokolorować Sub-Zero na purpurowo!'.
Przegrałem online kilkaset godzin w injustice 2 i powiem wam że młodzi kurwa jaraja się tymi strojami jak pojebani. Nie umieją grać i o zgrozo nawet nie chcą grać 1v1 bo po co jak przegrają WTF? Jak kurwa po co? Żeby mieć skilla i rozjebac w przyszłości rozjebujacego. Co ciekawe oni w ogóle nie chcą trenować. Pierdoła o tych strojach i skrzynkach jak w amoku. Robią potem z tego screenshot i tapety i sobie rozsyłają. Pokazuje to że siła bijatyk tkwi w ludziach około 25 plus. Niestety dla młodzieży ten gatunek jest martwy. Jeśli mówimy o graniu 1v1. Smutne czasy.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 19:43

Ja tęsknie za virtua fighterem, to jedyna mordobijka w której nie szkoda mi było czasu na naukę grę, i która nagradzała tak piękną finezją w ruchach postaci gdy dwóch graczy było ogarniętych.
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 213
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 19:49

A ja za OMF 2097, to było moje ulubione mordobicie. Może sobie odświeżę niedługo.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

21-01-2019, 22:52

Only_True_Believers pisze:Ja tęsknie za virtua fighterem, to jedyna mordobijka w której nie szkoda mi było czasu na naukę grę, i która nagradzała tak piękną finezją w ruchach postaci gdy dwóch graczy było ogarniętych.
Virtua był zajebisty. Ale teraz też bardzo dobre czasy dla bijatyk mamy sfv, mkx, dbf to zajebiste gry. Z nowych odsłon nie podszedł mi Tekken , mulowaty japoński system.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

24-01-2019, 14:59

Czy są tu jacyś na tyle doświadczeni, silni mężczyźni, co pewnie pokierowaliby żółtodziobem w jego pierwszym kontakcie z Oscuro's Oblivion Overhaul - tj. aktywne linki do stabilnych wersji, instrukcji obsługi itd.? Najbardziej zależałoby mi na zmianach mechanik - bez ingerencji w grafikę.

Gotowi? Start!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-01-2019, 19:18

[youtube][/youtube]

Nowy pokaz gejmpleju tylko potwierdza wolną, taktyczną rozgrywkę czym bardziej zbliża MK11 do MK2. Jeżeli nie zjebią rostera to może być najlepsze mordobicie ever.

Maciek/vicek, na jakich platformach będzie grali w MK?
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-01-2019, 19:22

Jester, co myślisz o serii Soul Calibur?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-01-2019, 21:13

Dwójka - absolut, resztę można sobie darować.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-01-2019, 22:40

hcpig pisze: Maciek/vicek, na jakich platformach będzie grali w MK?
Ja na PS4. Oglądałem dziś ten meczyk raiden vs Scorpion i trochę się obawiam czy nie jest minimalnie za wolno :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-01-2019, 22:41

hcpig pisze:Dwójka - absolut, resztę można sobie darować.
Dokładnie. Ta nowa odsłona też raczej obsysa
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

27-01-2019, 20:44

Dla zainteresowanych mk11 to honeybee wrzucił nowego gameplaya. To pros co wymiatał flashem w injustice 2. Więc tutaj będzie mainowal barake
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
bullet
zaczyna szaleć
Posty: 213
Rejestracja: 16-08-2007, 13:48

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

27-01-2019, 21:10

W ramach odświeżania klasyków zapodałem sobie jedyneczkę Unreala. W sumie to nigdy nie byłem wielkim fanem, ale przeszedłem dziś kilka pierwszych poziomów i chyba podoba mi się bardziej niż te 20 lat temu, może dlatego że wówczas nigdzie nie widziałem kompa, na którym ta gra chodziłaby płynnie.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE
ODPOWIEDZ