Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

01-05-2021, 16:00

Dziś siatkarskie finały w lidze mistrzów,nasza ZAKSA gra w męskim finale i ma szanse zdobyć puchar.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

01-05-2021, 20:35

Finał LM siatkarzy Zaksa - Trentino czas zacząc
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

01-05-2021, 21:24

ZAKSA na lajcie ich ojebie :D a Zastal własnie wjebał i Ostrów ma już 2-1 :D Nie ma to jak robić finał w ''neutralnej'' bańce w Ostrowie :lol:
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

01-05-2021, 21:43

mocny2_3 pisze:
01-05-2021, 21:24
ZAKSA na lajcie ich ojebie :D a Zastal własnie wjebał i Ostrów ma już 2-1 :D Nie ma to jak robić finał w ''neutralnej'' bańce w Ostrowie :lol:
To trentino szału nie robi. Szkoda, że trener trentino posadził Kooya bo gośc dzis pieknie dawal ciała :D
Teraz znów 4:0 w dupe na starcie seta, ppra sie obudzic
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

01-05-2021, 23:08

To powinno być 3:0 bo Trentino grało na poziomie 3+, ale 3:1 też piękne, łezka sie zakręciła, wygrał zespół lepszy. I nie wiem czemu bukmacherzy typowali Trentino na faworyta, predzej wskazałbym na Kędzierzyn
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-05-2021, 10:01

z tych największych nazw z jakimi ZAKSA do tej pory grało to Trentino było zdecydowanie najsłabsze. To był ich najłatwiejszy mecz wtej lidze mistrzów od ćwierćfinału chyba :)
gratulacje, !!

a z innej beczki to w finale snookerowych mistrzostw świata zagrają Selby i Murphy, jeśli panowie otrzymają poziom jaki prezentowali w swoich wczorajszych wieczornych sesjach to będzie dobry mecz.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-05-2021, 11:57

Gratulacje dla ZAKSY oraz dla Wołosz!
Finał kobiecy znakomity,widać było,że spotkały się dwie najlepsze europejskie drużyny,natomiast finał męski średni,poprzednie mecze z ruskimi i innymi makaroniarzami o wiele lepsze.

Stal-Zastal 2:1,robi się ciekawie.Bańka w Ostrowie to skurwesyństwo,jeżeli już to powinna być w jakimś neutralnym mieście.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-05-2021, 15:31

Harlequin pisze:
01-05-2021, 23:08
To powinno być 3:0 bo Trentino grało na poziomie 3+, ale 3:1 też piękne, łezka sie zakręciła, wygrał zespół lepszy. I nie wiem czemu bukmacherzy typowali Trentino na faworyta, predzej wskazałbym na Kędzierzyn
Znaczy że się wzbogaciles?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-05-2021, 00:42

Dynamo Kijów, Ajax, Zenit i Inter to mistrzowie swoich lig ;)

PP wygrał Raków więc walka o puchary nadal trwa :sarcasm1:

w finale pucharu Niemiec zagra Lipsk z Dortmundem

no i wracamy do lig ;)

Święci - Lester 1:1 :wink:
Crystal Palace - City 0:2 i City będzie mistrzem ale jeszcze chwilke musi zaczekać ;) Aguero 182 gol w lidze ;)
Brighton - Leeds 2:0, tym razem Klich wrócił i grał wsio a Modem wszedł na doliczony czas
Chelsea - Fulham 2:0 dublet Havertza ;)
Newcastle - Arsenal 0:2 ;) niech im będzie ;)
Tottenham - Sheffield 4:0 :roll: hat-trick Bale :shock: Kane nie trafił nawet ze spalonego ;)
United - Liverpool nie wyszło :sarcasm1:
Premier League poinformowała, że mecz Manchesteru United z Liverpoolem został przełożony na inny termin. Ma to związek z protestami kibiców “Czerwonych Diabłów”, którzy wtargnęli na Old Trafford. Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany.

Przed spotkaniem w okolicach Old Trafford rozpoczął się protest kibiców Manchesteru United przeciwko właścicielom klubu – rodzinie Glazerów. Części z nich udało się dostać na murawę Old Trafford. Protestujący udali się także pod hotel, w którym stacjonowali zawodnicy “Czerwonych Diabłów”.

W związku z tymi wydarzeniami Premier League poinformowała, że mecz z Liverpoolem nie rozpocznie się zgodnie z planem 17:30.

“Po naruszeniu protokołów bezpieczeństwa na Old Trafford możemy potwierdzić, że spotkanie Manchester United – Liverpool nie odbędzie się o 17:30. Bezpieczeństwo osób przebywających na stadionie jest najważniejsze. Na chwilę obecną nieznana jest nowa godzina rozpoczęcia meczu” – napisano w oficjalnym oświadczeniu Premier League.

AKTUALIZACJA: Premier League oficjalnie poinformowała, że mecz z Liverpoolem został przełożony na inny termin. Nowa data rozegrania spotkania nie została jeszcze podana.

OŚWIADCZENIE PREMIER LEAGUE:

W związku z naruszeniem protokołów bezpieczeństwa na Old Trafford, mecz Manchester United – Liverpool został przełożony na inny termin.

Jest to wspólna decyzja policji, obu klubów, Premier League oraz lokalnych władz.

Bezpieczeństwo i ochrona wszystkich osób przebywających na Old Trafford pozostaje najważniejsze. Rozumiemy i szanujemy siłę emocji i uczuć, jednak potępiamy wszelkie akty przemocy, niszczenia i wtargnięcia, zwłaszcza biorąc pod uwagę związane z nimi naruszenia przepisów ustanowionych z powodu pandemii COVID-19. Kibice mają wiele kanałów, za pomocą których mogą wyrażać swoje opinie. Działania mniejszości, które mogliśmy obserwować, nie mają żadnego usprawiedliwienia.

Współczujemy policji i stewardom, którzy musieli poradzić sobie z sytuacją, która nie powinna mieć miejsca w piłce nożnej.

Informacja o nowym terminie spotkania zostanie udostępniona w późniejszym czasie.
Monaco - Lyon 2:3 ;) i 5 czerwonych kartek :sarcasm1:

Atletico, Real i Barca wygrywają ;) Sevilla jutro ;)

Legia - Wisła 0:0 Obrazek

Milan - Benevento 2:0 :roll:
Lazio - Genoa 4:3
Napoli - Cagliari 1:1 ;)
Sassuolo - Atalanta 1:1 ;)
Udinese - Juve 1:2 ;) żelik uratował ;)

derby Glasgow dla Rangers :mrgreen: 4:1 :mrgreen: co ciekawe w ostatnich 6 meczach wygraliśmy 5 i remis :mrgreen:

F1 znowu nuda, Hamilton, Max, Bottas i Perez :roll: Leclerc 6, Saints niestety 11 :roll: dobre 8 miejsce Alonso :mrgreen:
Kimi miał pecha na pierwszym kółku a Vettel 13 ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-05-2021, 11:00

Zulek znalazłem dla Ciebie strone co być kurwa nie siedział tylko w tej nodze
Proszę https://pl.metalheaddate.com/ :D powodzonka życzę drogi kolego :mrgreen:
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-05-2021, 13:04

:lol: :lol: :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-05-2021, 14:16

Obrazek
Superliga... Hooligans :mrgreen:
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 12:22

Stal-Zastal 3:2,kosmiczny wczorajszy mecz,2 dogrywki.

Sędziowanie w tym finale fatalne,ale o tym mówią i piszą wszyscy więc nie będę strzępił ozora.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 12:40

devastator77 pisze:
05-05-2021, 12:22
Stal-Zastal 3:2,kosmiczny wczorajszy mecz,2 dogrywki.
No świetny meczyk. Emocje były.

Nie myślałem, że dożyję czasów, że PLK będzie fajniejsza do oglądania niż NBA, z tym bezmyślnym run&gun :lol:
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 14:58

Hatefire pisze:
05-05-2021, 12:40
devastator77 pisze:
05-05-2021, 12:22
Stal-Zastal 3:2,kosmiczny wczorajszy mecz,2 dogrywki.
No świetny meczyk. Emocje były.

Nie myślałem, że dożyję czasów, że PLK będzie fajniejsza do oglądania niż NBA, z tym bezmyślnym run&gun :lol:
Panie, co pan marudzi :lol: :lol:
Obrazek

Wypowiedź Kerra, trenera GSW sprzed kilku dni
"W dzisiejszej koszykówce w ogóle nie zabezpiecza się zbiórki. Nie zastawia się wysokiego gracza tak, aby ten miał spore problemy, by wygrać walkę na tablicach.
Każdej nocy oglądając NBA, widzę to samo. Odpuszczamy w ogóle odcinanie graczy, myśląc sobie, że skoro to jego gorsza strona, to bez problemu zanotuję zbiórkę. To choroba, która od kilku lat szerzy się po lidze. Ogromny problem pojawia się, gdy jesteś małym zespołem, bo wtedy każda przegrana zbiórka kosztuje bardzo dużo.
Jestem naprawdę oczarowany poziomem dzisiejszych zawodników. Ale patrząc na małe rzeczy, widzę sytuację, które kilkanaście lat temu nie mogłyby mieć miejsca. Nie można pozwolić koszykarzowi wjechać na kosz, bez wywierania na nim presji. Gdybyś zrobił coś takiego 25 lat temu, to trener zdjąłby Cię z parkietu i nie wpuścił przez kilka meczów. Teraz wszyscy to robią, co mnie trochę martwi."
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 15:14

Luka Doncic swego czasu coś takiego powiedział, że w NBA gra mu się łatwiej niż w Europie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 16:47

Jak w latach 90 uwielbiałem NBA to teraz na te koszykówkę bez obrony nie chce mieć patrzeć, trochę taka gra jak na placu
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-05-2021, 22:14

maciek z klanu pisze:
05-05-2021, 16:47
Jak w latach 90 uwielbiałem NBA to teraz na te koszykówkę bez obrony nie chce mieć patrzeć, trochę taka gra jak na placu
+
to nawet pilka nozna sie tak nie spedalila jak amerykanska koszykowka.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

06-05-2021, 21:58

a w polsce mistrzem w koszykowce stal. lepsza w finale niz zastal
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

06-05-2021, 23:11

maciek z klanu pisze:
05-05-2021, 16:47
Jak w latach 90 uwielbiałem NBA to teraz na te koszykówkę bez obrony nie chce mieć patrzeć, trochę taka gra jak na placu
jeszcze jak jest mecz wyrównany to pół biedy ale jak jest przewaga w 4 kwarcie 20+ punktów bo jest istny cyrk i paraolimpiada w jednym :sarcasm1:

mam złe wieści dla fanów F1, nastepny sezon będzie ostatnim na Eleven (a bardzo fajnie to robią)
Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca firma streamingowa działająca w regionie państw nordyckich oraz Formuła 1, uzgodniły warunki pierwszej współpracy w zakresie praw do transmisji wyścigów w Polsce. Od 2023 roku, należąca do NENT Group platforma streamingowa Viaplay, będzie wyłącznym domem Formuły 1 w Polsce. Transmisje zawodów najpopularniejszego sportu motorowego na świecie, będą obejmowały obszerne oraz innowacyjne relacje przygotowane w języku polskim. Zawarte porozumienie rozszerza długoterminowe partnerstwo NENT Group z Formułą 1 do dziewięciu rynków europejskich.

W Polsce, w sezonach 2023, 2024 oraz 2025, platforma Viaplay będzie transmitowała na żywo zarówno wszystkie wyścigi Formuły 1, jak i kwalifikacje oraz sesje treningowe. Transmisje będą prowadzone z wykorzystaniem najwyższej klasy studia oraz przy udziale polskich komentatorów i ekspertów. W każdym sezonie cztery wydarzenia pokazywane na żywo, a także pełny pakiet skrótów ze wszystkich wydarzeń, będą w Polsce dostępne bezpłatnie. NENT Group przedłużyła niedawno prawa do transmisji w Polsce spotkań Bundesligi do 2029 roku, od jesieni pokaże również mecze Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji Europy UEFA. Platforma Viaplay zostanie uruchomiona w Polsce w sierpniu tego roku, a cena pojedynczego pakietu będzie wynosiła 34 zł miesięcznie.

Anders Jensen, prezes NENT Group: „Turbodoładowane emocje związane z wyścigami Formuły 1 będą idealnym uzupełnieniem oferty Viaplay w Polsce, obejmującej mecze

Bundesligi oraz spotkania organizowane w ramach rozgrywek UEFA, a także nasze wyjątkowe propozycje Viaplay Originals, filmy i seriale. Nasze relacje z zawodów Formuły 1 są przygotowywane na najwyższym poziomie i nie możemy doczekać się, by móc pokazać je polskim fanom. Zawarta umowa po raz kolejny pokazuje, jak długoterminowe partnerstwo Grupy NENT z właścicielami praw do transmisji daje nam pole position i umożliwia osiągnięcie pozycji europejskiego mistrza streamingu oraz lidera rynku w Polsce.”

Michaella Snoeck, Head of Media Rights w Formula 1: „Cieszymy się, że możemy ogłosić rozpoczęcie współpracy z NENT Group w Polsce, która dzięki platformie streamingowej Viaplay, dostarczy fanom sportu ekskluzywne transmisje na żywo ze wszystkich wydarzeń odbywających się w sezonie Formuły 1, w tym z czterech wyścigów pokazywanych na żywo oraz pełnego pakietu najważniejszych skrótów wydarzeń, które będzie można obejrzeć bezpłatnie. Nasza współpraca z NENT Group nieustannie się rozwija i jesteśmy bardzo zadowoleni, że Grupa dostarczy kibicom wysokiej jakości relacje, czy to przygotowywane bezpośrednio z wydarzenia, czy też ze swojego studia w Warszawie.”
tylko 4 wyścigi, słabo :roll:

no i piłeczka na koniec ;)

w finale LM City - Chelsea :mrgreen: Real sreak i PSG ObrazekObrazek

City - PSG 2:0
Chelsea - Real 2:0 a oprócz tego po meczu Hazard śmiał się i żartował z byłymi kumplami z Chelsea :sarcasm1:
fani Realu w necie się zesrali :lol:

niestety w UEFA angielskiego finału nie bedzie bo Arsenal znowu dał dupy :evil:
Arsenal - Villareal 0:0
Roma - United 3:2 :sarcasm1: cytując komentatora w 2 połowie "what is goin on" :sarcasm1:
co ciekawe zwycięskiego gola strzelił debiutujący w Romie Nicola Zalewski :shock:
ja myślałem że to makaron jest ale sie okazało że to jednak nasz jest :sarcasm1: zaraz go na Euro bedą brać :sarcasm1:
edit: łeeeeeeeee zmienili na swojaka Tellesa, a to hujki :sarcasm1:

Piątek strzelił dzisiaj w meczy zaległym i mają szanse się utrzymać

Sporting jest prawie mistrzem (bez porażki), 8 oczek przewagi nad Porto na 3 mecze przed końcem :mrgreen:

Sevilla - Bilbao 0:1 upsik :sarcasm1:

jest nowy termin meczu United z Liverpoolem 13 maja, mam nadzieje że tym razem dobrze zamkną brame :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ