Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-12-2017, 18:01

@EatMyFuck: Wiesz, wątpliwości nie mam, natomiast Twoje podejrzenia trudno byłoby udowodnić. Zresztą, eot, kończę tego oftopa.

Wracamy do sportu.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-12-2017, 18:03

no dobra dość tego pierdolenia

zobaczymy, czy Polki dadzą radę.

trzymamy kciuki Panowie.

ps. Szwedki rozjechane. świetny mecz.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-12-2017, 20:05

Heretyk pisze:
dzik pisze:Kownacki to dobry trop, ale trzeba go przetestować.
A do absorbowania obrońców drużyny przeciwnej, nie jest akurat niezbędny drugi napastnik. Mogą to robić ruchliwi zawodnicy drugiej linii (Grosicki, Błaszczykowski). Trzeba tylko zagrać odważniej w ofensywie. Ale nie może to się odbywać znów kosztem solidnej obrony. To wszystko nie jest takie proste, jak się kol. Pacjentowi chyba wydaje.
no nie zgodzę się. drugi napastnik jest koniecznością jak dla mnie, musi odciągać uwagę obrońców i robić miejsce Lewemu, bo jak nie, to momentalnie obskakuje go 2-3 przeciwników i nie ma właściwie opcji by zrobić coś sensownego. widzieliśmy to zresztą sto razy. Grosicki z Błaszczykowskim mają robić swoje na skrzydłach, ale tam się zajmują nimi przecież boczni obrońcy, a nie ten "zabetonowany" zwykle środek
Zasadniczo to ja się z tym co piszesz zgadzam, sam jestem zwolennikiem gry dwoma napastnikami. Ale jeśli to ma być jakiś statysta, który nie ma pojęcia jak strzelać bramki, albo nie jest na to gotów, to ja dziękuję. Bo taki klient nikogo nie będzie absorbował, a tylko zajmował miejsce w składzie. Wtedy chyba lepiej jak będzie grał jakis kreatywny pomocnik.
A druga sprawa to zwolnić Nawałke i kto za niego? Jakieś sensowne propozycje?
dobry kościół to kościół spalony
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-12-2017, 20:09

tak, że drugi napastnik musi prezentować jakiś poziom, to jasne.Milik albo Teodorczyk w formie. innych kandydatów nie widzę

Nawałki natomiast bym nie zwalniał. nie ma żadnych podstaw ku temu. wprowadził ich na mistrzostwa i niech się teraz spokojnie przygotowują, zwłaszcza od strony taktycznej. o jakichś ruchach w tym kierunku można myśleć po ewentualnej "klapie" w finałach
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

02-12-2017, 22:40

Heretyk pisze: Żułek

o kontuzjach lepiej nie gadać, bo odpadnie 3-4 podstawowych graczy i tej reprezentacji nie ma. albo Lewego niech ktoś uszkodzi i...papa:)
no gdyby MS byłyby dzisiaj to byłoby kiepsko w tym zakresie :P

ale ja nie o tym :P

Chelsea się nadal nie poddaje i goni Manchestery, kiepsko zaczeli mecz z Newcastle ale szybko strzelili 2 gole i było po ptakach, potem karniak i do domu
Liverpool nadal leje, tym razem 5:1 Brighton
Big Sam zaliczył udany debiut w Evertonie, 2:0 z Huddersfield i mamy serie 2 zwycięstw z rzędu :P
Tottenham kolejna wtopa i spada coraz niżej, 1:1 z Watford i kończyli w 10
najważniejsze na koniec :) seria Arsenalu 12 zwyciestw z rzędu u siebie poszła się jebać :P
United wygrali 3:1 :D co ciekawe bohaterem był De Gea :P gdyby nie on byłoby 10:3 dla Arsenalu :P

i co ma człowiek zrobić po takiej dawce emocji kiedy zmienia kanał na Sandecja - Legia ? :P
przecież na to patrzeć się nie da :P skończyło sie 2:2 :P Legia beznajdziejna na wyjezdzie w tym sezonie :P
Malarz pierwszy raz od dawna zawalił gola, Gui wyleciał z boiska (z tej drużyny też niech już spierdala) :P
jedyna dobra wiadomość jest taka że pierwszy raz w historii zdobyli punkt w Niecierzy (tam grali) :P

Barca - Celta 2:2, Real - Bilbao 0:0 :P
Real spadł na 4 miejsce bo Atletico wygrało, Sevilla ma tyle samo punktów co Real

Lewy kolejny gol, jednego mu brakuje aby wskoczyć na 10 miejsce najlepszych strzelców Bundesligi
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-12-2017, 18:18

Valencia pierwsza porażka w sezonie. Akurat w meczu, w którym mogli odrobić do Barcy i Realu przy ich remisach. Jeszcze stracili co boli tym bardziej, że grali ponad godzinę przeciw 10. Szkoda.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-12-2017, 18:53

baby to jednak baby - wczoraj z mocniejszą Szwecją potrafiły wygrać a dzisiaj z teoretycznie słabszymi Czeszkami dały ciała i wtopiły 4 bramkami. prowadziły przez 3/4 meczu po to żeby końcówkę położyć dokumentnie... okresu wszystkie dostały czy co ??
a z Norweżkami raczej punktów nie zdobędą...
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

03-12-2017, 21:11

pączek pisze:Valencia pierwsza porażka w sezonie. Akurat w meczu, w którym mogli odrobić do Barcy i Realu przy ich remisach. Jeszcze stracili co boli tym bardziej, że grali ponad godzinę przeciw 10. Szkoda.
wychodzi na to że liga będzie najciekawsza od lat :)

Juve wymęczyło z Napoli 1:0 wiec ma już tylko 1 oczko do nich straty, załatwił ich Higuan ;)
dzięki temu liderem został Inter który zlał 5:0 Chievio
Benevento zdobyło pierwszy punkt w tym sezonie, nieudacznikiem sezonu został Milan :P
gola na remis w 95 minucie strzelił bramkarz :P Milan nie pomógł bo od 20 minut grał w 10 :P

City dalej leje, tym razem padło na West Ham, wyszarpali znowu w końcówce 2:1
tym razem bronił Adrian a nie Hart, cała szczeście bo zamiast 2:1 byłoby 10:1 :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

05-12-2017, 22:04

ja rozumiem przegrać, ale nie k....a w takim "stylu".
przed nami mecz o wszystko. norma.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

06-12-2017, 22:37

United 2:1 z ruskimi i jest awansik :D poza stratą gola wiekszych problemow nie bylo :)
Barca wygrywa 2:0 ze Sportingiem, dobry kolega Mathieu strzelil swojaka :P
Benfica przegrala wszystkie mecze i strzeliła tylko 1 gola, to było dziwne :P ale dobrze to ich nie lubie :P
Bayern wygrał 3:1 (gol Lewego) z PSG ale to nie wystarczyło na 1 miejsce w grupie
PSG z 25 golami strzelonymi w grupie ustanowiło nowy rekord LM ;)
Chelsea - Atletico 1:1, gdyby Savic nie pomylił bramki to Atletico miałoby szanse na awans, a tak tylko 3 miejsce

EDIT:

no i City wydymało Napoli :P co prawda przegrali z Szachtarem ale Napoli też sie nie popisało bo przegrało z Feyenoordem (gol Zielińskiego) a musiało wygrać aby mieć szanse awansu
Monaco kompromitacji ciąg dalszy, Glik se strzelił z karniaka
Liverpool znał Spartaka 7:0 :) hat-trick Coutinho
Real wymęczył z Borussią 3:2, żelik gola strzelił i jako jedyny strzelił gole we wszystkich meczach grupowych
Tottenham wygrał 3:0 z Apoelem
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

07-12-2017, 20:47

[youtube][/youtube]

Tak sobie skaczę po filmikach na youtube i trafiłem na to. Ten koleś to był przechuj. Taka kombinacja siły, refleksu i szybkości. W swoim primie, to był fenomen. Na pewno najlepszy bokser, którego miałem okazję oglądać w transmisji live. Frankenstein zszyty z Sugar Ray Robinsona, Muhammada Alego z domieszką Iron Mike'a.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-12-2017, 12:40

Obrazek

Dziś w nocy Hi-Tech vs Szakal. Obydwaj mają razem 4 złote medale olimpijskie. Nie pamiętam takiego stężenia bokserskiego skilla w jednym pojedynku. Jak ktoś chce zobaczyć, a nie zamierza zarywać nocy, to powtórka o 9 rano w Polsacie Sport.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1362
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-12-2017, 13:31

Hatefire pisze:[youtube][/youtube]

Tak sobie skaczę po filmikach na youtube i trafiłem na to. Ten koleś to był przechuj. Taka kombinacja siły, refleksu i szybkości. W swoim primie, to był fenomen. Na pewno najlepszy bokser, którego miałem okazję oglądać w transmisji live. Frankenstein zszyty z Sugar Ray Robinsona, Muhammada Alego z domieszką Iron Mike'a.
zgadza się, był swego czasu jebaniutki czarodziejem ringu
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

10-12-2017, 22:36

derby Włoch na 0:0 :/
w sumie taki wynik pasowałby mi gdyby nie Napoli, które jak wygra minie Inter i zostanie liderem :/

Real już po 1 połowie rozwalił Seville 5:0 :/ dalej średnio im sie chciało ;)
żelik się odblokował i strzelił 2 (w tym karniak)
ale Valencia nadal się stawia i wygrywa :)

Legia - Termalika 3:0 :) w 2 połowie się rozkręcili, szkoda że na wyjezdzie tak nie grają
ale Korona dostaje w dupala z Arką, Górnik - Lechia 1:1 i 2 oczka do lidera nadrobione ;) jeszcze Legia nie zgineła :P

przed jutrzejszymi ważniejszymi derbami, dzisiaj odbyły się mniej ważne derby :P
West Ham - Chelsea 1:0 :) tak więc nawet jak United dostanie w dupala strat poza wizerunkiem nie będzie ;)
obudził się Tottenham, znali Stoke aż 5:1, Kane powoli zbliża się do 100 goli w lidze ;)
natomiast Defoe goni Fowlera, dzisiaj strzelił 2 co daje mu 161 goli w lidze przy 163 Fowlera :)
natomiast Sroki same się zadziobały :P piękny swojak w końcówke z Lester :P

EDIT:

początek dnia zapowiadał się dosyć niezle
Święci na dzień dobry postawili się Arsenalowi, na samym początku Austin ukłuł przez co nieco Arsenal zgłupiał, potem mimo wielu ataków udało się tylko strzelić na 1:1
derby Merseyside, wcale nie było lepsze, tyle że tym razem to Liverpool pierwszy strzelił gola, potem w 2 połowie sedzie dal Evertonowi karnego z dupy i Rooney strzelił swojego 206 gola w lidze :)
derby Manchesteru niestety dla niebieskich :/ wygrali 2:1 chociaż powinni wyżej
brak Pogby był odczuwalny chociaż United mieli też sporo pecha że nie strzelili w końcówce na remis

Barca nadal nie zwalnia, 2:0 z Villareal
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-12-2017, 13:03

1/8 LM:

Tottenham Hotspur - Juventus Turyn
Manchester City - FC Basel
Liverpool FC - FC Porto
Manchester United - Sevilla FC

Paris Saint-Germain - Real Madryt
AS Roma - Szachtar Donieck
FC Barcelona - Chelsea Londyn
Besiktas Stambuł - Bayern Monachium

będzie sie działo :)

1/16 UEFA:

Marsylia – Braga
Östersunds – Arsenal - łeeeeeee
Astana – Sporting CP
Łudogorec – Milan
FCSB – Lazio
Partizan – Viktoria Pilzno
Real Sociedad – Salzburg
Olympique Lyon – Villarreal
Crvena Zvezda – CSKA Moskwa
Napoli – RB Leipzig
Celtic – Zenit
AEK Ateny – Dynamo Kijów
Spartak Moskwa – Athletic Bilbao
Kopenhaga – Atletico Madryt
Nice – Lokomotiw Moskwa
Borussia Dortmund – Atalanta
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

13-12-2017, 20:30

Derby Krakowa czas rozpocząć :)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

13-12-2017, 22:56

wolff pisze:Derby Krakowa czas rozpocząć :)
Wisła nie skisła ;) wygrali 4:1 a szkoda ;) ale coś kibole rozrabiali ponoć bo mecz był przerwany

Legia LIDEREM !!! co za ćwoki :P

Lewy gol nr. 166 dzięki czemu zrównał się z Hannesem Lohrem i są obaj na 10 miejscu w historii
Lewemu brakuje tylko 15 bramek do 6 Ulfa Kirstena więc trzymamy kciuki :)

Real wymęczył 2:1 w KMS z arabami jakimiś :P w sumie 3 goli w meczu nie uznali (2 Realowi) :P więc było wesoło :P

Everton się ogarnał, znowu wygrał, tym razem 1:0 z Newcastle po 207 golu w lidze Rooneya
sam Rooney też wystrzelił jak z procy bo to jego 9 gol w lidze :)
West Ham nieco gorzej ale też się trzymają dzielnie, 0:0 z Arsenalem więc nie jest zle jak przewiduje tabela ;)
Arsenal spadł na 7 miejsce :P awans Burnley na 6 hihi
Liverpool tym razem gubi punkty z West Bromem, też 0:0
United po golu Lukaku wygrywa z Bournemouth więc nadal gonimy City które strzeliło Fabianowi 4 gole :/
Aguero 132 gol w lidze ;)
Tottenham znowu punktuje a Chelsea goni Manchestery więc w górze tabeli niezły ścisk ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-12-2017, 00:40

Żułek pisze: Wisła nie skisła ;) wygrali 4:1 a szkoda ;)
Ano szkoda :)
Żułek pisze:Legia LIDEREM !!! co za ćwoki :P
A to akurat głównie dzięki solidnej postawie WAG (Wielkiej Arki Gdynia), która postanowiła jednak wygrać z Górnikiem :D

Dodałbym jeszcze, że nie tak wielka Lechia (ponoć trzeci budżet w lidze i masa długów) przejebała dzisiaj z ostatnią w tabeli Pogonią. A jutro pewnie im w bonusie zabiorą punkty za obsuwy z płatnościami. Witaj, pierwsza ligo, jak tak dalej pójdzie. Witajcie wsie i krowy. Masakra.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-12-2017, 07:32

Żułek pisze:
wolff pisze:Derby Krakowa czas rozpocząć :)
Wisła nie skisła ;) wygrali 4:1 a szkoda ;) ale coś kibole rozrabiali ponoć bo mecz był przerwany
Ssij onuce polnego bolszewiga skisły flamingu.
Lekkie racowisko to nie atomowa, u mnie na dzielni jeszcze godzinę temu intonowano pieśni traktujące o wielkości Białej Gwiazdy, jakież to wzruszające.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14301
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-12-2017, 11:26

dla mnie byłoby raczej wkurwiające gdyby mi morde darli na dzielni, nawet ku chwale Legii czy United :P
sezon jeszcze długi więc Wisła skisła jeszcze nie raz ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ