Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2482
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:29

https://sportowefakty.wp.pl/la/827452/f ... cie-43-let" onclick="window.open(this.href);return false;
!!!
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:34

No fajnie, tylko że ten dystans nie jest rozgrywany na IO czy MŚ. Raczej ciekawostka nic poza tym.

Edit: Z ciekawości sprawdziłem listy światowe, na 1 500 m w ubiegłym roku był 25. W tym roku labo jeszcze nie biegała albo jest tak nisko, że nie chciało mi się przewijać dalej.
Ostatnio zmieniony 14-06-2019, 11:39 przez Hatefire, łącznie zmieniany 1 raz.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2482
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:37

Hatefire pisze:No fajnie, tylko że ten dystans nie jest rozgrywany na IO czy MŚ. Raczej ciekawostka nic poza tym.
przyznasz że jest moc a za tym idzie forma a za formą sukcesy
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:42

Hatefire pisze:No fajnie, tylko że ten dystans nie jest rozgrywany na IO czy MŚ. Raczej ciekawostka nic poza tym.

Edit: Z ciekawości sprawdziłem listy światowe, na 1 500 m w ubiegłym roku był 25. W tym roku labo jeszcze nie biegała albo jest tak nisko, że nie chciało mi się przewijać dalej.
"CTRL" + "F" ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:45

Osobiście nie wierzę w sukcesy w jego przypadku. Na 1 500 w ubiegłym roku 25 czas na listach światowych na 800 w tym roku 22. Nie ma też tego "depnięcia" co Kszczot, które przy wolniejszym tempie pomogło, by mu powalczyć na finiszu. Wyżej dupy nie podskoczy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:47

uglak pisze:"CTRL" + "F" ;-)
Nie da się. Bo jest na kolejne strony podzielone. Trzeba by wpierw kliknąć "next page" :-(
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 11:48

Hatefire pisze:
uglak pisze:"CTRL" + "F" ;-)
Nie da się. Bo jest na kolejne strony podzielone. Trzeba by wpierw kliknąć "next page" :-(
oszusci :(
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-06-2019, 13:46

A tak w ogóle to polecam na niedzielę Memoriał Kusocińskiego na Stadionie Śląskim. Wstęp wolny. Dużo znanych nazwisk. Kszczot, Lisek , Wojciechowski, członkinie złotej sztafety 4x400, Bukowiecki, Haratyk, Nowicki Fajdek, Włodarczyk i reszta czołowych naszych młociarek plus dobrzy zawodnicy i zawodniczki z zagranicy łącznie z aktualną mistrzynią olimpijską na 110 m przez płotki.

https://kusocinski.pzla.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14300
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

16-06-2019, 23:00

nasze młodziki 3:2 z Belgią więc wyszło całkiem ok ;)
makarony ograły Hiszpanie 3:1, liczyłem na ciekawszy meczyk ale Hiszpania poza początkiem nic nie grała a 2 gol dla makaronów to kryminał był
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

16-06-2019, 23:03

Żułek pisze:makarony ograły Hiszpanie 3:1, liczyłem na ciekawszy meczyk ale Hiszpania poza początkiem nic nie grała a 2 gol dla makaronów to kryminał był
<3
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14300
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

17-06-2019, 12:38

Lakersi chcą chyba wrócić do finałów
Anthony Davis dołącza do LeBrona Jamesa w Los Angeles Lakers. Do Nowego Orleanu wędrują Lonzo Ball, Brandon Ingram, Josh Hart oraz trzy wybory w pierwszych rundach draftu w tym tegoroczny wybór numer 4.

Po nieudanych rozgrywkach 2018/2019, zarząd oraz kibice Lakers pragną odbudować potęgę swojego klubu. Należy się spodziewać, że to nie koniec ruchów "Jeziorowców" na rynku. Według wstępnych informacji najbardziej poszukiwanym elementem do układanki będzie wysokiej klasy rozgrywający. Wiele mówi się o możliwości dołączenia do składu Kyriego Irvinga, jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być pozyskanie Kemby Walkera, którego kontrakt pochłonie nieco mniej zasobów z dostępnego salary-cap Lakers. Aby było możliwe ściągnięcie któregokolwiek z wymienionych zawodników, drużyna z Los Angeles nadal będzie musiała zwolnić nieco miejsca w payrollu zespołu. Zapowiadają się zatem niezwykle interesujące dni w kontekście składu Lakers.

Anthony Davis ma jeszcze rok ważnego kontraktu, za który zainkasuje ponad 27 milionów dolarów. W lecie 2020 roku będzie miał opcję zawodnika, z której z pewnością będzie chciał skorzystać aby wejść na rynek wolnych agentów. Pierwsze raporty Adriana Wojnarowskiego mówią jednak o tym, że Davis zrobi wszystko, aby zostać w klubie z Los Angeles. Najbliższy sezon zweryfikuje wiele znaków zapytania, które powstały wokół tej organizacji.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

18-06-2019, 22:48

Piast Gliwice zagra z BATE Borysów w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W I rundzie eliminacji Ligi Europy Legia Warszawa zmierzy się z Sant Julią z Andory lub Europa FC z Gibraltaru, a Cracovia ze słowackim FC Dunajska Streda.
zobaczymy jak to wyjdzie, bo jak wiadomo w Europie nie ma juz slabych druzyn ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

18-06-2019, 22:56

uglak pisze:
Piast Gliwice zagra z BATE Borysów w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W I rundzie eliminacji Ligi Europy Legia Warszawa zmierzy się z Sant Julią z Andory lub Europa FC z Gibraltaru, a Cracovia ze słowackim FC Dunajska Streda.
zobaczymy jak to wyjdzie, bo jak wiadomo w Europie nie ma juz slabych druzyn ;-)
Legia przejdzie dalej, Craxa i Piast przejebią. Legia zbiera wpierdol w następnej rundzie i skupiamy się na lidze :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14300
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

18-06-2019, 23:05

jak to nie ma słabych drużyn ? a nasze to co ? mocarze ? :P

co te angole zrobiły dzisiaj ? ja pierdole
super wynik, super meczyk, żabojady nie trafiły 2 karniaków, Henderson (bramkarz) bronił wszystko jak leci
a potem czerwona kartka, oddali całkiem piłke, najpierw remis a 96 minucie żabojady na 2:1 (głupi swojak) i po ptakach :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

19-06-2019, 11:40

Ach te nasze siatkarki,krasawice grają w kratkę,mają takie sety,że aż miło by w następnych zagrać jak juniorki,ale gra w najlepszej szóstce blisko,bardzo blisko.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14300
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-06-2019, 02:04

huhu wygraliśmy z makaronami 1:0 i mamy prawie pewny awans do 1/2 (i do Tokio) :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-06-2019, 06:42

Na razie niczego nie mamy. Przegramy 0:2 z Hiszpanią i do domu. Tym niemniej zagraliśmy wczoraj wspaniały i skuteczny antyfutbol. Aż jestem w stanie zgodzić się, że Michniewicz to polski Mourinho. :-) Chłopaki walczyli jak lwy i utarli nosa tym gestykulującym pedałom. :-)
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-06-2019, 09:47

Szok. U-21 determinacja, dyscyplina taktyczna i ambicja. U-20 wręcz przeciwnie, mimo że byliśmy gospodarzami turnieju.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3580
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-06-2019, 11:55

To pokazuje jak ważna jest rola trenera w reprezentacjach młodzieżowych. Pamiętam poprzednie mistrzostwa europy do lat 21, których byliśmy gospodarzami. Totalna padaczka, a skład nie wiem czy nie lepszy niż teraz.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14300
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-06-2019, 13:06

nicram pisze:Na razie niczego nie mamy. Przegramy 0:2 z Hiszpanią i do domu. Tym niemniej zagraliśmy wczoraj wspaniały i skuteczny antyfutbol. Aż jestem w stanie zgodzić się, że Michniewicz to polski Mourinho. :-) Chłopaki walczyli jak lwy i utarli nosa tym gestykulującym pedałom. :-)
dlatego napisałem że prawie ;)
zresztą nawet jak przegramy to też możemy awansować z 2 miejsca ;) teoretycznie ;) ale lepiej nie przegrać ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ