Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 13:45

Skoki może i dla Januszy, ale ja bardzo lubię. W tym sezonie nie bardzo na bieżąco jestem.
Jeśli mam wybierać skoki albo piłka, to zdecydowanie to drugie, zwłaszcza hity w Premier League.
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 14:07

Ja tam skoki oglądam zawsze gdy tylko mogę. Zacząłem oglądać jako dzieciak, jeszcze jak skakał Fijas.
Piłkę nożną klubową mam głęboko w dupie, sprawdzam jedynie rezultaty. Fajnie, że w Hiszpanii jak nigdy wygrały wszystkie kluby z Madrytu.
dobry kościół to kościół spalony
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 15:00

Skoki lubię od zawsze, oglądałem już, kiedy naszym najwybitniejszym reprezentantem był Robert Mateja, a wymiatali tacy zawodnicy jak Peterka, Funaki, Harada czy Thoma.

Obok hokeja chyba jedyny sport zimowy, który jestem w stanie oglądać.
heykvísl og ofn
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 15:27

pr0metheus pisze:skoki narciarskie rozumiem sa passe i wogole dla januszy, bo na forume ani slowa od dawna . a szkoda, kubacki dzisiaj wygral,stoch trzeci, w generalce polacy na drugim ,trzecim i czwartym miejscu.
obejrze coś tam jednym okiem ale emocje zupełnie nie te co w czasach Małysza a nawet jeszcze przed nim. w ogóle jakoś mnie to bardziej kręciło, wielu zawodnikom kibicowałem, jakaś inna ta cała rywalizacja była, bardziej emocjonująca

co nie zmienia faktu, ze dla Kubackiego wielkie gratulacje
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14304
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 15:31

Heretyk pisze:
pr0metheus pisze:skoki narciarskie rozumiem sa passe i wogole dla januszy, bo na forume ani slowa od dawna . a szkoda, kubacki dzisiaj wygral,stoch trzeci, w generalce polacy na drugim ,trzecim i czwartym miejscu.
obejrze coś tam jednym okiem ale emocje zupełnie nie te co w czasach Małysza a nawet jeszcze przed nim. w ogóle jakoś mnie to bardziej kręciło, wielu zawodnikom kibicowałem, jakaś inna ta cała rywalizacja była, bardziej emocjonująca

co nie zmienia faktu, ze dla Kubackiego wielkie gratulacje
mi tą radość zabrały nowe przepisy
gościu skacze 10m krócej i wygrywa, ja sie z tym niestety nie godze
nie po to kończyłem szkołe by ogladać skoki i czuć się jak na lekcji matmy :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 15:36

o tak, o tym juz gadałem z Pacjentem kiedyś. jeden wielki kabaret i nie wiadomo o chuj chodzi
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 16:03

Niektóre te przeliczniki za wiatr i za belkę nie są takie złe, choć baaaardzo niedoskonałe. Przynajmniej konkursy nie ciągną sie po pół dnia. A zdarzało się, że dwóch nie zdołało oddać skoku z tej samej belki co reszta i chuj strzelał cały konkurs i czekanie kilka godzin. Ale wszystko to wymaga dopracowania, żeby było jak najsprawiedliwsze.
Największa chujnia i kiedyś i teraz to oceny sędziowskie za styl. To jakaś kpina i te idiotyczne tłumaczenia, ze sądziowie widzą coś więcej niż przeciętny oglądacz zawodów sportowych.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
zorro
zaczyna szaleć
Posty: 205
Rejestracja: 10-03-2017, 22:21

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

14-01-2019, 16:34

Tak jest. Moze powinni jeszcze dodac punkty za wage zawodnika. Jak ciezszy to mu dodac punktow.
Poza tym mozna by dodac noty za wasy, brode, albo kolor kombizonu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14304
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

15-01-2019, 13:24

City nie dało Wilkom szans i skończyło się na 3:0 a mogło/powinno być więcej
sami se załatwili dostając w 1 połowie czerwoną kartke a potem zrobili karniaka i było po meczu
troszke mnie zmartwił Defoe bo wyglada na to że pożegnał się z PL i nie przegoni Fowlera w golach :/
został wypozyczony na 1,5 roku do Rangers, jako że ich lubie to mam nadzieje że tam odzyska forme i tytuł :)
Wisła chyba ten sezon uratuje bo dostali 4 bańki m.in. od Błaszczykowskiego
dzik pisze:Niektóre te przeliczniki za wiatr i za belkę nie są takie złe, choć baaaardzo niedoskonałe. Przynajmniej konkursy nie ciągną sie po pół dnia.
ale to chyba jedyny plus bo innych jakoś nie widze specjalnie

po tym sezonie Hofer (w końcu) odejdzie w cholere więc może coś się zmieni na lepsze w skokach
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

15-01-2019, 17:05

Weszło podaje, że Piątek jest krok od AC Milan. Jak sądzicie? Kuć żelazo póki gorące, czy za duża para kaloszy? Co prawda to nie jest ten ACM co jeszcze 8-10 lat temu, ale w sumie dzięki temu to dużo moim nie ryzykuje. Higuain odchodzi prawdopodobnie do Chelsea, więc swoje szanse dostanie.
Scorn
w mackach Zła
Posty: 701
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

15-01-2019, 19:49

Man City zgodnie z planem, gonią Liverpool. Mecz zabity w 20 minucie, frajerska czerwona kartka. Szkoda, Wilki mogłyby powalczyć, tym bardziej, że w tym sezonie remisowali już City u siebie i wygrali z Chelsea. Na wyjeździe z kolei pokonali Tottenham, a z United i Arsenalem zremisowali. Dobry mają zespół.

Obawiam się, że Piątek przepadnie w Milanie. Ten klub jakoś nie ma szczęścia do napastników. Higuain, Kalinić, Andre Silva, Luiz Adriano, Bacca, Balotelli, Honda... długa lista świetnych piłkarzy, którzy gdzie indziej wymiatali, a w Mediolanie rozczarowali. Od czasów Ibrahimovicia nie było napastnika, który by spełnił oczekiwania.
Obym się mylił, ale wieszczę Piątkowi wypożyczenie lub transfer do słabszego klubu za pół roku.
heykvísl og ofn
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

16-01-2019, 09:03

Z tego co podają, to on teraz ma iść na wypożyczenie, a mają go kupić w lato. Ma pół roku na weryfikację.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14304
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 03:11

w PL na dzien dobry poszły grać zwierzaczki :D

Obrazek VS. Obrazek
4:3 :D
potem Boruc (grał) ograł Fabiana 2:0
United utrzymali serie, tym razem 2:1 z Brighton, końcówka troche nerwowa ;)
Liverpool na cholernym farcie wygrał z Crystal Palace 4:3, rykoszety i nieudolność bramkarza CL przeważyły niestety :/
derby Londynu dla Arsenalu, dobrze i nie dobrze, dobrze bo mamy tylko 3 oczka straty do Chelsea, niedobrze bo nie awansowaliśmy w tabeli i nadal mamy tyle samo punktów co Arsenal :/ najlepszy chyba byłby remis
Hazard odcięty, brak napastnika i znowu nie wyszło ;)

Real - Sevilla 2:0 i awans na pudło :/ całe szczeście wygrało Atletico wiec przewaga została utrzymana ;)

Lewy 191 gol :D gonimy Pizarro :D
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 08:31

Paicquiao posłał asfalta na deski i podobno nadal chce boksować, może to nie waga ciężka ale i tak mam duzy szacunek do tego boksera.
Na dzień dzisiejszy Getafe siedzi w LE, szkoda, że Sewilla nie przyjebała Królewskim. Atletico i Valencia zgodnie z planem.
Arsenal pięknie pojechał w derbach Londynu, kolejny rywal The Reds gubi punkty.
Co się dzieje z Leeds tego nie wiem, ostatnio strasznie się zaciął, mam nadzieję, że jednak ta zasłużona ekipa zmobilizuje się i wejdzie po latach nieobecności do PL. Tego również bym oczekiwał po Nottingham ale te dziady za słabe :)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 09:21

w finale snookerowego Masters zagrają O'Sullivan i Trump (nie Donald :D)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 14:35

Stoigniew pisze:w finale snookerowego Masters zagrają O'Sullivan i Trump (nie Donald :D)
Dość często ostatnio grają razem :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 15:05

wolff pisze:Paicquiao posłał asfalta na deski i podobno nadal chce boksować, może to nie waga ciężka ale i tak mam duzy szacunek do tego boksera.
Nie było nawet jednego knockdownu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 19:27

Nie wiem, gdzie indziej mógłbym to zamieścić, a trwa całkiem fpytkę wyprzedaż:

https://www.pepper.pl/promocje/wyprzeda ... spl-133817" onclick="window.open(this.href);return false;

Może ktoś skorzysta.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 19:47

Żułek pisze: Liverpool na cholernym farcie wygrał z Crystal Palace 4:3, rykoszety i nieudolność bramkarza CL przeważyły niestety :/
3 celne strzały Crystal i 3 bramki, posiadanie piłki 21%.Rzeczywiście fart Liverpoolu.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

20-01-2019, 20:46

Rumburak pisze:
Żułek pisze: Liverpool na cholernym farcie wygrał z Crystal Palace 4:3, rykoszety i nieudolność bramkarza CL przeważyły niestety :/
3 celne strzały Crystal i 3 bramki, posiadanie piłki 21%.Rzeczywiście fart Liverpoolu.
Obrazek
ODPOWIEDZ