Dowcipy / Jaja / Debilizmy v.2

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Sybir, ultravox, Heretyk, Gore_Obsessed

Re: Dowcipy / Jaja / Debilizmy v.2

Postprzez Stoigniew » 12-01-2018, 17:49

strappado napisał(a):SATARIAL
polecam od 0:55
https://www.youtube.com/watch?v=3Hy7KzRT_4I

myślałem że to nasza Batiuszka na nowych koncertach
:DDD
Stoigniew
Weteran forum

Postprzez nagrobek » 12-01-2018, 18:15

typ po lewej nie może na to wszystko patrzeć
nagrobek

Postprzez Anthropophagus » 12-01-2018, 22:25

Hatefire napisał(a):W tym miejscu chciałbym podziękować szanownemu koledze za wrzucenie jakiś czas temu kilku filmików. Do tamtego czasu żyłem w nieświadomości że istnieje taki rezerwuar lolcontentu :-) BTW Eunika nawet niezła jest ;-)

Pewnie, że niezła ;)

Obczaj sobie reklamę od 1:30 :D

A filmiki niestety musiałem jakiś czas temu usunąć bo dostałem poważnego warna od JewTube ;) Ale przynajmniej wiem, że Pastor je widział bo wysłał swojego psa gończego z IPP (znany jako Radosław Kopeć) żeby mnie poszczuł. Ale czy zastosował się do zaleceń o odstawieniu mefedronu - tego nie wiem. :D

Pacjent napisał(a):Dobrze zrozumiałem, że wg Ciebie Macierewicz sprowadził do Polski amerykańskie wojska w interesie GRU?

Sam chciałbym to wiedzieć. Myślę, że im się zerwał z łańcucha i ciężko powiedzieć komu służy w tym momencie, to taki Ronin - samuraj bez Pana - dostał już totalnej korby od smoleńskiej intrygi i po przedstawieniu kilkunastu kolejnych wersji o mgle z kartonu, super-odkurzaczach czy potężnych magnesach ukrytych w lesie ostatecznie po serii spektakularnych testów na parówkach z Lidla i tanich bronkach z Biedronki postawił ostatecznie na serię eksplozji w lewym skrzydle. Co do interesu GRU - wiemy wszyscy jakie scenariusze ćwiczono w ostatnich latach w manewrach ZAPAD. Znamy rusofobiczną retorykę i maniakalny błysk w oczach Tow. Macierewicza. Wiemy z jaką łatwością wujek Sam potrafi w ramach akcji "false flag" wyjebać w kosmos w biały dzień kilka tysięcy rodaków w samym sercu swojej macierzy z łatwością przerzucając winę na brodatego starca z afgańskiej jaskini. Gospodarka USA w dużym stopniu oparta na sektorze zbrojeniowym i polityka demokratyzowania zacofanych państw bombami przy byciu jednocześnie największym eksporterem broni na świecie nie zadowoli się na długo Irakiem, Syrią, Libią, Ukrainą czy Afganistanem. Trzeba otwierać nowe fronty. W Iranie już widać sponsorzy się uaktywniają i robi się gorąco. Bank Światowy czeka na krew irańską i koreańską choć Kim im bardzo ładny numer wyciął w noworocznym orędziu - szacunek ;) Także jeśli ktoś myśli, że amerykańscy terroryści nas przed czymkolwiek obronią to powodzenia życzę. Teraz po dymisji obłąkanego trzeba tych żołnierzyków jak najszybciej wypierdolić z Polskiej ziemi hen za wielką wodę, niech wracają w chuj do domu. Wtedy widmo "przypadkowego" ostrzału Obwodu Kaliningradzkiego (gdzie Iskandery z głowicami jądrowymi czekają tylko na jakąś prowokację z naszej strony) zniknie. No chyba, że Błaszczak coś odpali - tego też nie można wykluczyć :D
MAKE Чорнобиль GREAT AGAIN
Anthropophagus
jesteś trv > 666 postów

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez Nasum » 13-01-2018, 01:26

Anthropophagus napisał(a): W Iranie już widać sponsorzy się uaktywniają i robi się gorąco. Bank Światowy czeka na krew irańską i koreańską choć Kim im bardzo ładny numer wyciął w noworocznym orędziu - szacunek ;)

Chyba coś przeoczyłem - o co chodziło?
Nasum
Weteran forum

Postprzez Karkasonne » 13-01-2018, 02:19

Anthropophagus napisał(a):gdzie Iskandery z głowicami jądrowymi czekają tylko na jakąś prowokację z naszej strony

Skąd info o głowicach w Iskanderach?

Co do Iranu to ciekawy jestem, czy zdążę dotrzeć zanim jebnie. A jak nie, to będę miał to co lubię, czyli relację z wojny lub zaraz po, po raz trzeci, joł.
Jeśli masz zamiar mnie obrazić, wiedz, że mimo wszystko będę próbował zrozumieć i założę, że chciałeś w jakiś sposób dobrze. Proszę o szansę na zrozumienie tych dobrych intencji, które zakładam, i chociaż okazjonalne ich stosowanie.
www.swiatbezkonca.pl
Karkasonne
Weteran forum

Postprzez Pacjent » 13-01-2018, 11:14

Obrazek
Nie z krzyża jestem zdjęty Bóg, ale jebnięty w dekiel starzec.
Pacjent
Weteran forum

Postprzez Nasum » 13-01-2018, 11:47

Obrazek
Nasum
Weteran forum

Postprzez KePisz » 13-01-2018, 18:13

KePisz
*

Postprzez uglak » 14-01-2018, 00:33

Obrazek
uglak
Weteran forum

Postprzez moonfire » 14-01-2018, 03:01

^
To już przestaje być śmieszne. A może by tak film o Mandeli z Liamem Neesonem w roli głównej?
http://ltura.blogspot.com/Niepoprawny politycznie blog literacki
moonfire
Weteran forum

Postprzez Hatefire » 14-01-2018, 18:28

Obrazek
Obrazek

Miejski domek dla kotów utrzymany w narodowej stylistyce.
Śmiało podnieśmy sztandar nasz w górę,
Choć burza wrogich żywiołów wyje,
Choć nas dziś gnębią siły ponure,
Chociaż niepewne jutro niczyje.
Hatefire
Weteran forum

Postprzez Karkasonne » 14-01-2018, 19:14

Piękna nieruchomość!
Jeśli masz zamiar mnie obrazić, wiedz, że mimo wszystko będę próbował zrozumieć i założę, że chciałeś w jakiś sposób dobrze. Proszę o szansę na zrozumienie tych dobrych intencji, które zakładam, i chociaż okazjonalne ich stosowanie.
www.swiatbezkonca.pl
Karkasonne
Weteran forum

Postprzez Hatefire » 14-01-2018, 19:21

Obrazek

Możliwość komentowania na tłicie Hołdysa taka cenna :-D
Hatefire
Weteran forum

Postprzez uglak » 14-01-2018, 23:47

uglak
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 14-01-2018, 23:50

Nasum napisał(a):
Anthropophagus napisał(a): W Iranie już widać sponsorzy się uaktywniają i robi się gorąco. Bank Światowy czeka na krew irańską i koreańską choć Kim im bardzo ładny numer wyciął w noworocznym orędziu - szacunek ;)

Chyba coś przeoczyłem - o co chodziło?

Generalnie chodzi o zmianę retoryki o 180 stopni przez tow. Kim'a z "rozjebie was wy amerykańskie świnie moimi zajebistymi rakietami balistycznymi z głowicami jądrowymi/Ameryka będzie pustynią" na "mam na biurku przycisk ale użyje go tylko w defensywie" na co Trump już się obesrał z ćwiczeniami z południem a północ zaczęła pertraktować udział w olimpiadzie ;)

Karkasonne napisał(a):
Anthropophagus napisał(a):gdzie Iskandery z głowicami jądrowymi czekają tylko na jakąś prowokację z naszej strony

Skąd info o głowicach w Iskanderach?

Z pierwszej ręki od Władimira Władimirowicza. Ostrzegał przecież od dawna, że tak to się skończy jeśli amerykanie będą tu instalować elementy "tarczy". Zresztą tak na zdrowy chłopski rozum - jaki sens ma wystawianie 70 Iskanderów uzbrojonych w pociski z konwencjonalnym materiałem wybuchowym, którego głowice mieszczą w zależności 80-100kg? Przerost formy nad treścią. Potencjał bojowy i odstraszający rakiet uzbrojonych w taktyczne głowice jądrowe (o mocy do kilkunastu kiloton) jest nieporównywalny. System S-400 Triumf strzeże Polskie niebo a Iskandery większe miasta, tarczę już mamy ;)

Obrazek
Anthropophagus
jesteś trv > 666 postów

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez Hatefire » 14-01-2018, 23:53

Jak widać Kurwin-Mikke stracił monopol na samozaoranie retoryką ad hitlerum :-D
Hatefire
Weteran forum

Postprzez Karkasonne » 15-01-2018, 00:38

Anthropophagus napisał(a):Z pierwszej ręki od Władimira Władimirowicza. Ostrzegał przecież od dawna, że tak to się skończy jeśli amerykanie będą tu instalować elementy "tarczy". Zresztą tak na zdrowy chłopski rozum - jaki sens ma wystawianie 70 Iskanderów uzbrojonych w pociski z konwencjonalnym materiałem wybuchowym, którego głowice mieszczą w zależności 80-100kg? Przerost formy nad treścią. Potencjał bojowy i odstraszający rakiet uzbrojonych w taktyczne głowice jądrowe (o mocy do kilkunastu kiloton) jest nieporównywalny. System S-400 Triumf strzeże Polskie niebo a Iskandery większe miasta, tarczę już mamy ;)

Ale przyjmujesz w ogóle opcje, że mógł nie powiedzieć prawdy, by pokazać, że Russia stronk?

Argument ,,na chłopski rozum" nigdy do mnie nie przemawia, bo znaczy tyle co ,,mi się wydaje logiczne".
www.swiatbezkonca.pl
Karkasonne
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 15-01-2018, 01:45

Pewnie, że mógł tylko uświadom sobie, że Rosja jest stronk choćby z prozaicznego powodu posiadania 7000 głowic jądrowych w pełnej gotowości bojowej i co byśmy tu sobie nie pierdolili pod nosem są w stanie nas wypierdolić za bramę w ciągu 10-ciu minut. A wielcy amerykańscy mogą ten proces znacznie przyspieszyć bo zależy im na nas jak żydowi na pustych półkach w sklepie. Ale Sebastianie nic się nie dzieje - puść se Summoning i ogarnij te pejzaże, joł!
Anthropophagus
jesteś trv > 666 postów

Postprzez Nasum » 15-01-2018, 12:40

Obrazek

Obrazek
Nasum
Weteran forum

Postprzez Nasum » 15-01-2018, 12:51

Anthropophagus napisał(a):Pewnie, że mógł tylko uświadom sobie, że Rosja jest stronk choćby z prozaicznego powodu posiadania 7000 głowic jądrowych w pełnej gotowości bojowej i co byśmy tu sobie nie pierdolili pod nosem są w stanie nas wypierdolić za bramę w ciągu 10-ciu minut. A wielcy amerykańscy mogą ten proces znacznie przyspieszyć bo zależy im na nas jak żydowi na pustych półkach w sklepie. Ale Sebastianie nic się nie dzieje - puść se Summoning i ogarnij te pejzaże, joł!

Być może to nieodpowiedni temat, ale chętnie wymienie kilka uwag na temat tak prozaiczny jak arsenał jądrowy Rosji. 7000 głowic, mobilne platformy z pociskami, testy nowych rakiet, jakieś przecieki o nowych okretach podwodnych - wszystko wskazuje na to, że Rosja ostrzy sobie zęby i chce pokazać USA że na swoim kawałku globu to ona rozdaje karty. Stany jak gdzieś wyczytałem, nie mają nowych rakiet międzykontynentalnych a sprzęt którym teraz dysponują, ma już trzydzieści lat z okładem. Nie mają mobilnych platform z pociskami balistycznymi, zlikwidowali rakiety średniego zasięgu, okręty podwodne też jakoś nie straszą tak bardzo jak kiedyś, bombowce strategiczne owszem, są, ale znów popatrzmy na to, że mają już swoje lata. Z racji tego, że co i rusz walczą o demokrację w innych rejonach świata ich siły konwencjonalne są dość dobrze sprawdzone w realnych działaniach bojowych, czego nie można powiedzieć o Rosji, która jedyny poligon w ostatnich latach miała w Czeczenii, Gruzji i ostatnio w Syrii. Amerykanie pokazują mięśnie w konwencjonalnej wojnie i tutaj faktycznie, przewaga technologiczna góruje nad wszystkimi, z drugiej jednak strony, nie wiemy co też kryją w hangarach czy w jakichś magazynach Rosjanie. Mają po porostu mniej okazji do testowania nowych technologii na polu walki, a o testach mówią niechętnie. Amerykanie ufni w swoją militarna potęgę zapomnieli chyba o swoim arsenale ostatecznym, czyli siłach rakietowych i broni nuklearnej. Tak śledzę czasem te wszystkie niusy i wydaje mi się, że amerykanie zostali trochę w tyle jeśli chodzi o siły nuklearne, Rosja wydaje mi się tutaj bardziej na topie. Chyba że kowboje mają jakiegoś asa w rękawie który w ostatecznej rozgrywce zaskoczyłby wszystkich?
Nasum
Weteran forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim i niczym