Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
sepsis
rozkręca się
Posty: 30
Rejestracja: 19-12-2016, 13:39

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 02:40

"Fajnie sie siedzi jak sie usiądzie"
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 03:24

"Rucham w dupę co się da a jak zdechnę to pa pa." - Freddie Mercury
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 03:26

:D
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 07:08

Triceratops pisze: W koncu po zmianie stanu i urodzeniu pierwszego dziecka najwieksze skurwysyny i twardziele miekna w obliczu wzroku swojego potomka, ktory sie wlasnie zesral i sie cieszy z tego powodu.
Nie mam i nie planuję dzieci.
Triceratops pisze: Prawda jest taka, ze kazdy przechodzac obok rzeki, w ktorym tonie dziecko, rzuci sie na pomoc, niezaleznie od pogladow.
Przy założeniu, że nie beknąłbym za to - nie kiwnąłbym nawet palcem. Szczam na tonące dzieci.
Pacjent pisze: Skoro je krył to musiał mieć układ z policją, prokuratorami oraz sądami w wielu państwach i tu moje pytanie: jak daleko posuniesz się w wierze w spiskową teorią dziejów by uznać tę koncepcję za prawdziwą?
Jasne, wielki przyjaciel wadowickiego gówna Hans Hermann Groër i wstrzymanie dochodzenia wobec niego to też spiskowa teoria dziejów. Marcial Maciel i parasol ochronny jakim otaczało go wadowickie gówno to też tylko teorie spiskowe. Aha i jeszcze zmanipulowane, lewackie źródła.
Jakże wygodniej tak sobie racjonalizować niewygodne fakty.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2479
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 08:16

A co to jest ojczyzna? Ojczyzna to kawałek ziemi otoczony ze wszystkich stron granicami, zazwyczaj nienaturalnymi. Anglicy umierają za Anglię, Amerykanie za Amerykę, Niemcy za Niemcy, Rosjanie za Rosję. W tej wojnie bierze teraz udział pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt krajów. To chyba niemożliwe, żeby było aż tyle krajów, za które warto umierać?
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 09:27

Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 09:59

Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inny, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:11

Chcialbys ale nie jestes ;) Nie roznisz sie za wiele i dlatego tylko smiech ci pozostal w sumie ;) Inny jest tez Leszek pekalski i Mariusz Trynkiewicz. Plastjusz ja sie nie smieje, bardziej hm...dziwie sie, bo to wyrazna poza, choc doceniam proby zostania internetowym dandysem, ale to niestety najlatwiejsza taniocha. Robienie sobie bozkow (rozumiem ze troche w ramach prowokacji) z alkoholicznych pedalow-analfabetow, ktorzy swoja "sile" demonstrowali wylacznie wobec slabszych i dzieci, no wieje troche tanim chujem oglednie mowiac. Cytujac z Carla Panzrama: ""Polowałem na słabych, nieszkodiwych i niczego nie podejrzewających. Lekcja której mnie nauczono brzmi: sliny ma zawsze racje." Zabicie 2 chlopcow i wyruchanie ich zwlok, no no czyn godny najwyzszej pochwaly i podziwu. Prawidziwy pokaz sily.

Kiedys taki jeden mocny, wredny skurwiel, ktorego spora czesc osob zna i pamieta, na znanym tutaj sporej czesci blackmetalowym forum, w wersji pierwszej (v.1) zamiescil slynna "odezwe" jak przesunac granice mizantropii i nihilizmu oraz byc prawdziwym blackmetalowcem, nie tylko na potrzeby internetu ale zachecal do roznych dziwnych rzeczy np zeby "wyjsc na ulice i ##### kogos", gdzies to jeszcze mam, prehistoria. Potem to usunal, a potem motzno chcial zapomniec o tym. Dzisiaj jest zupelnie innym czlowiekiem, realizuje sie zawodowo, choc zawsze byl nieglupim i inteligentnym facetem. Troche jak z toba. Wiec ja po prostu wiem, ze czas zrobi swoje ;)
woodpecker from space
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:15

Plastek pisze:
Pacjent pisze: Skoro je krył to musiał mieć układ z policją, prokuratorami oraz sądami w wielu państwach i tu moje pytanie: jak daleko posuniesz się w wierze w spiskową teorią dziejów by uznać tę koncepcję za prawdziwą?
Jasne, wielki przyjaciel wadowickiego gówna Hans Hermann Groër i wstrzymanie dochodzenia wobec niego to też spiskowa teoria dziejów. Marcial Maciel i parasol ochronny jakim otaczało go wadowickie gówno to też tylko teorie spiskowe. Aha i jeszcze zmanipulowane, lewackie źródła.
Jakże wygodniej tak sobie racjonalizować niewygodne fakty.
Pierwszy raz zaczynam Cię podejrzewać o niski poziom IQ. Skoro po zakulisowych działaniach wstrzymano dochodzenie wobec Hansa Hermanna Groëra to mieliśmy do czynienia z tajnym porozumieniem grupy osób dla osiągnięcia jakiegoś celu czyli ze SPISKIEM, więc się zdecyduj czy stosujesz logikę czy nie, bo jesteś inny od nas wszystkich, a my wszyscy tacy sami.

PS. Wszystko wskazuje jednak na to, że w sprawie Groëra mieliśmy do czynienia nie ze spiskiem, ale ze zwykłym przedawnieniem :) Co jednak zrobić z faktami, które mówią, że tak mało księży staje przed sądami? Albo tu działa spiskowa teoria dziejów, albo - eureka! - tak niewielu wśród nich pedofilów! Twój wybór.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:16

Triceratops pisze:Chcialbys ale nie jestes ;) Nie roznisz sie za wiele i dlatego tylko smiech ci pozostal w sumie ;) Inny jest tez Leszek pekalski i Mariusz Trynkiewicz. Plastjusz ja sie nie smieje, bardziej hm...dziwie sie, bo to wyrazna poza, choc doceniam proby zostania internetowym dandysem, ale to niestety najlatwiejsza taniocha. Robienie sobie bozkow (rozumiem ze troche w ramach prowokacji) z alkoholicznych pedalow-analfabetow, ktorzy swoja "sile" demonstrowali wylacznie wobec slabszych i dzieci, no wieje troche tanim chujem oglednie mowiac. Cytujac z Carla Panzrama: ""Polowałem na słabych, nieszkodiwych i niczego nie podejrzewających. Lekcja której mnie nauczono brzmi: sliny ma zawsze racje." Zabicie 2 chlopcow i wyruchanie ich zwlok, no no czyn godny najwyzszej pochwaly i podziwu. Prawidziwy pokaz sily.

Kiedys taki jeden mocny, wredny skurwiel, ktorego spora czesc osob zna i pamieta, na znanym tutaj sporej czesci blackmetalowym forum, w wersji pierwszej (v.1) zamiescil slynna "odezwe" jak przesunac granice mizantropii i nihilizmu oraz byc prawdziwym blackmetalowcem, nie tylko na potrzeby internetu ale zachecal do roznych dziwnych rzeczy np zeby "wyjsc na ulice i ##### kogos", gdzies to jeszcze mam, prehistoria. Potem to usunal, a potem motzno chcial zapomniec o tym. Dzisiaj jest zupelnie innym czlowiekiem, realizuje sie zawodowo, choc zawsze byl nieglupim i inteligentnym facetem. Troche jak z toba. Wiec ja po prostu wiem, ze czas zrobi swoje ;)
Zawsze ilekroć zabierasz głos prezentując taką tanią psychoanalizę - ja wygrywam:) Podobnie gdy głos zabiera każdy inny analityk komentujący moje słowa - ja wygrywam:) I wygrywać będę po wielokroć. Choć naturalnie na to szczam:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:22

Nie znosze psychoanaliz, wiec staram sie ich nie stosowac ;) Wygrywasz tylko w tym aspekcie, ze wywolujesz odzew, ja z kolei zdaje sobie z tego sprawe i moglbym zmilczec ale jestem tu zeby pomagac, wiec nie omieszkalem dac ci przyjemnosci wygrania ;) Wiadomo, ze deklaracja, ktora spotyka sie z kompletna cisza przegrywa, wiec wygrywaj i wygrywaj ;) I jakbys na to szczal to bys nie pisal, mizantropia to 10 letnie konto z zerem postow, pokazujace, na to, ze szczasz na wszystkich i gardzisz rozmowa z ludzkim bydlem a nie 10000 najebane z milosci do ludzi ;) Jak trzeba bylo to wyskoczyles z elegancka i merytoryczna pomoca na tematy ksiazkowe, w gruncie rzeczy dobry z ciebei czlowiek ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:28

Triceratops pisze:Wygrywasz tylko w tym aspekcie, ze wywolujesz odzew
I o to mi chodzi. Działało milion razy, zadziała następny milion jak widać:)
Triceratops pisze: mizantropia to 10 letnie konto z zerem postow, pokazujace, na to, ze szczasz na wszystkich i gardzisz rozmowa z ludzkim bydlem a nie 10000 najebane z milosci do ludzi ;)
Tłumaczyłem to już setki razy, ale jak widać nie dotrze; kolejny postrzegający świat zero jedynkowo:) Klasyczne, sztampowe postrzeganie mizantropii - jak już nie lubię ludzi, to jestem smutnym chujkiem bez poczucia humoru. Pisanie tutaj czasem to dobra zabawa, a mydło lubi zabawę przecie. Może jakiś szaman ze wschodu, któremu odrosły zęby na skutek pewnego rytuału rzecz ci wyjaśni:)
Triceratops pisze: Jak trzeba bylo to wyskoczyles z elegancka i merytoryczna pomoca na tematy ksiazkowe, w gruncie rzeczy dobry z ciebei czlowiek ;)
I ciekawe ile znajdziesz takich merytorycznych postów z mojej strony:) 99% to gówno, wklejki i szyderstwa, więc nie wyskakuj mi tutaj z bzdurami, że regularnie uczestniczę w ważkich dyskusjach i produkuję tony merytorycznych postów:)
Lecę tymczasem grać w kosza - wbrew pozorom nam mizantropom wolno uprawiać sport i czerpać z tego radość:)
Ostatnio zmieniony 12-08-2017, 10:33 przez Plastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:32

E, tam mizantropia na pokaz to zadna mizantropia, jak mowilem, zadne zerojedynki tylko teoria i praktyka, tutaj mamy sama teorie ;)
Milego rzucania za trzy punkty, niech Jezus pomaga ci przycelowac ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:36

Triceratops pisze:E, tam mizantropia na pokaz to zadna mizantropia, jak mowilem, zadne zerojedynki tylko teoria i praktyka, tutaj mamy sama teorie ;)
Trzeba mieć nasrane, żeby oczekiwać praktyki i powagi na forum internetowym, gdzie jak mi się zdawało spotykamy się by pożartować i dobrze się bawić a nie zaciskać poważne twarze i zwieracze. Ale pewnie jak zwykle się myliłem, jestem zjebany, taki jak wszyscy, chujowy, nieśmieszny i mam wodogłowie:)
Triceratops pisze: Milego rzucania za trzy punkty, niech Jezus pomaga ci przycelowac ;)
E tam za trzy, ja zazwyczaj wsady cisnę, nie potrzebuję więc pomocy, a tym bardziej pana jezusa.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:41

dopóki nie odkryłem internetu, nie przypuszczałem, że na świecie jest aż tylu idiotów Stanisław Lem
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:42

Plastek pisze:E tam za trzy, ja zazwyczaj wsady cisnę, nie potrzebuję więc pomocy, a tym bardziej pana jezusa.
dzięki ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 10:57

Plastek pisze:Trzeba mieć nasrane, żeby oczekiwać praktyki i powagi na forum internetowym, gdzie jak mi się zdawało spotykamy się by pożartować i dobrze się bawić a nie zaciskać poważne twarze i zwieracze.
No tu sie zgadzamy hehe w 100% Ale z drugiej strony cieszy mnie to, ze ta cala twoja mizantropia i nihilizm to tylko zabawa i zarty, dzieci plynace rzeka odetchnely z ulga ;D
Plastek pisze:Ale pewnie jak zwykle się myliłem, jestem zjebany, taki jak wszyscy, chujowy, nieśmieszny i mam wodogłowie:)
Pare stron temu sam sie przyznales, ze jestes zjebem wiec wszystko ok ;)

No jak nie chcesz pomocy pana jezusa to niech ci pan belzebub celnosci doda ;)
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 23:05

Triceratops pisze:Kiedys taki jeden mocny, wredny skurwiel, ktorego spora czesc osob zna i pamieta, na znanym tutaj sporej czesci blackmetalowym forum, w wersji pierwszej (v.1) zamiescil slynna "odezwe" jak przesunac granice mizantropii i nihilizmu oraz byc prawdziwym blackmetalowcem, nie tylko na potrzeby internetu ale zachecal do roznych dziwnych rzeczy np zeby "wyjsc na ulice i ##### kogos", gdzies to jeszcze mam, prehistoria. Potem to usunal, a potem motzno chcial zapomniec o tym. Dzisiaj jest zupelnie innym czlowiekiem, realizuje sie zawodowo, choc zawsze byl nieglupim i inteligentnym facetem. Troche jak z toba. Wiec ja po prostu wiem, ze czas zrobi swoje ;)
Kurde mam nadzieje ze to Orias bo inaczej boje się ze to ja mogłem być.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

13-08-2017, 02:41

Nie kojarzysz
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Cytat dnia!

13-08-2017, 03:00

Ciekawe co porabiają ortodoksi z Cold Winter, Vox Malignum 1&2, mHouse? Ilu ich się tu udziela?
Only SŁUCHANIE płyt is real!
ODPOWIEDZ