Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

10-08-2017, 09:25

szwarceneger to zajebisty i wszechstronny oraz utalentowany aktor

myślę,że można zamykać
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

10-08-2017, 09:27

Tak myslalem, ze za chwile temat stanie sie dublem Zlotych War ;)

A co do arniego to szybki przeglad wszystkich jego rol:
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Cytat dnia!

10-08-2017, 18:43

więc ratujmy
Obrazek
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Ketler
zaczyna szaleć
Posty: 222
Rejestracja: 22-01-2013, 20:38

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 10:27

BOLEK pisze:więc ratujmy
Obrazek

Kurwa, czuje że to o mnie...
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 13:19

Heretyk pisze:szwarceneger to zajebisty i wszechstronny oraz utalentowany aktor

myślę,że można zamykać
Zdecydowanie, to jest morderczy strzał. Sądzę, że nawet znajomy masaż to potwierdzi.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Ketler
zaczyna szaleć
Posty: 222
Rejestracja: 22-01-2013, 20:38

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 13:21

Moja to była sprawa uporać się z samym sobą i znaleźć własną drogę, a wywiązałem się z tego zadania źle, jak większość tych, których dobrze wychowano.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 17:52

"Jedyne wyrazy podziękowania, jakie wy i wam podobni kiedykolwiek otrzymacie ode mnie za swoje wysiłki, będą takie, że chciałbym, żebyście wszyscy mieli jedną szyję, na której mógłbym zacisnąć swoje palce... Nie chcę się zmieniać na lepsze. Moim jedynym życzeniem jest zmienić ludzi, którzy chcą zmienić mnie, i wierzę, że jedynym sposobem, aby zmienić ludzi na lepsze, jest zabicie ich. Moje motto to: obrabuj, zgwałć i zabij ich wszystkich!"
"Mam zamiar odejść z tego świata w taki sam sposób, w jaki na nim żyłem. Do ostatniej minuty będę zbuntowany. Ostatnim tchnieniem przeklnę ten świat i całą ludzkość. Plunę w oczy strażnikowi albo innemu, który założy mi stryczek na szyję, kiedy będę stał na zapadni... Tylko w ten sposób im za wszystko podziękuję"

Dwa dłuższe cytaty. Carl Panzram, wspaniały człowiek, na 1000% popieram.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 17:55

Bóg kocha Ciebie, właśnie Ciebie!
On kocha każdego człowieka, „bo Bóg jest miłością” (1 J 4, 86).
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 18:01

Szczam na boga. I Panzram też szczał. Choć te jego myśli zadziwiająco zbieżne z nauką ukrzyżowanego, wszak w ewangelii wg. w dupę jebanego Mateusza Jezusek mówi:
34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.
Oddajmy także głos ponownie Panzramowi:

"Cała ludzka rasa powinna zostać eksterminowana. Wykorzystam każdą okazję, aby tak się stało."

Mój człowiek.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 18:27

Trzeba być skrajnym zjebem żeby wielbić takich ludzi i taki sposób postrzegania świata.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 18:30

Tak się składa, że jestem skrajnym zjebem więc wszystko by się zgadzało.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 18:33

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 18:35

Lucek pisze:[youtube][/youtube]
To przesłanie kierował jak mniemam do pierdolących małe dzieci kurew w koloratkach, które tak ochoczo krył.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 20:50

[V] pisze:Trzeba być skrajnym zjebem żeby wielbić takich ludzi i taki sposób postrzegania świata.
To efekt wolnej woli, ktora dal mu Bog. Ale prawda jest taka, ze to wszystko tylko poza na pokaz.
W koncu po zmianie stanu i urodzeniu pierwszego dziecka najwieksze skurwysyny i twardziele miekna w obliczu wzroku swojego potomka, ktory sie wlasnie zesral i sie cieszy z tego powodu.
Pilsudski Jozef powiedzial kiedys, ze kto nie byl socjalista za mlodu na starosc zdechnie skurwywysnem. Mozna to spokojnie ekstrapolowac na inne dziedziny zycia.
woodpecker from space
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 21:12

Nigdy się nie miałem za jakiegoś skurwysyna ale faktycznie narodziny dziecka to niesamowity moment w życiu człowieka. A świat jaki jest każdy widzi :są fantastyczni ludzie i są chujowi. Sam fakt życia i poznawania nowych rzeczy podpala mi mózg wystarczająco mocno żeby mieć w pindolu nihilistow i innych mrocznych kołków którzy ponurym ryjem i rzadką sraka witają każdy kolejny dzień.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 21:34

Triceratops pisze:A co do arniego to szybki przeglad wszystkich jego rol:
Obrazek
zniszczone :D jak mniemam za naście, dziesiąt lat dzieci, a wówczas już ludzie przejrzą na oczy i to nie o Cage'u cisnąć będą podobne podśmiechujki, ale o swoim adolescencyjnym idolu - Ryjanie drewnie Goslingu.

tymczasem, pięknie skwitowała mi dziś dzień reklamowa scenka z Dead Pool, czyli ostatniej części Brudnego Harry'ego:

"zdania są jak tyłki - podzielone" ~ Dirty Harry

lovable
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 22:18

[V] pisze:Nigdy się nie miałem za jakiegoś skurwysyna ale faktycznie narodziny dziecka to niesamowity moment w życiu człowieka. A świat jaki jest każdy widzi :są fantastyczni ludzie i są chujowi. Sam fakt życia i poznawania nowych rzeczy podpala mi mózg wystarczająco mocno żeby mieć w pindolu nihilistow i innych mrocznych kołków którzy ponurym ryjem i rzadką sraka witają każdy kolejny dzień.
Prawda jest taka, ze kazdy przechodzac obok rzeki, w ktorym tonie dziecko, rzuci sie na pomoc, niezaleznie od pogladow. Czytam wlasnie ksiazke wybitnego genetyka, i ten czlowiek nauki, chcac niechcac stwierdza, ze moralny imperatyw, cos w rodzaju wbudowanego sumienia posiadamy, prawdopodobnie sa sprawa duszy. U Darwina na slynnym przyjeciu w 1881 padlo stwierdzenie "agnostyk to tyle co ateista pragnacy uchodzic za godnego szacunku, podczas gdy ateista to po prostu agnostyk agresywny".
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 22:56

Daj Pan spokój Plastusiowi! Sądzę, że przez lata duchowego gnicia można dojść do takiego poziomu nihilizmu by zlać tonące dziecko. Ktoś musi w końcu iść do piekła, nieprawdaż?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Cytat dnia!

11-08-2017, 23:04

Plastek pisze:To przesłanie kierował jak mniemam do pierdolących małe dzieci kurew w koloratkach, które tak ochoczo krył.
Skoro je krył to musiał mieć układ z policją, prokuratorami oraz sądami w wielu państwach i tu moje pytanie: jak daleko posuniesz się w wierze w spiskową teorią dziejów by uznać tę koncepcję za prawdziwą?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
SOWIX666
postuje jak opętany!
Posty: 580
Rejestracja: 28-12-2010, 23:54
Lokalizacja: Broch

Re: Cytat dnia!

12-08-2017, 02:11

Smuda: "Tremę to mogę mieć na dyskotece"
ODPOWIEDZ