Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14761
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

12-12-2017, 14:02

"You can put lipstick on a pig, but it's still a pig"

Barack Obama
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14761
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

13-12-2017, 11:40

„Obudziłem się w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować, co się stało”

| Wspomina wprowadzenie stanu wojenno TW Balbina. |
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6731
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Cytat dnia!

13-12-2017, 12:59

I am in control at all times. - GG Allin
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14761
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

14-12-2017, 08:49

- Boję się tego powiedzieć, ale byliśmy [Solidarność Walcząca - przyp.red.] pierwowzorem Al-Kaidy w jakimś sensie. Pod względem pewnej identyfikacji z wartościami. Myśmy byli po dobrej strony mocy, Al-Kaida była po złej

| - powiedział Kornel Morawiecki |
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

14-12-2017, 08:53

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Frank Zappa
woodpecker from space
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14761
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

14-12-2017, 09:01

"Dziwne jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem"

| Lech Nawrocki |
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 11:26

❝Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą [...]. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy" [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły. Tego nas w seminarium nie uczą, żeby salcesonem wyganiać złe duchy, ale praktyka pokazuje, że właśnie przeciwieństwami trzeba walczyć.❞
Fragment książki ks. Michała Olszewskiego SCJ "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie"
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 12:04

Plastek pisze:
❝Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą [...]. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy" [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły. Tego nas w seminarium nie uczą, żeby salcesonem wyganiać złe duchy, ale praktyka pokazuje, że właśnie przeciwieństwami trzeba walczyć.❞
Fragment książki ks. Michała Olszewskiego SCJ "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie"
Od zawsze czułem, że w wegetarianizmie jest coś demonicznego :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2270
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 12:32

Jak na pewno wiecie, środowiskiem, z którego pochodzę jest liberalna żydokomuna. To jest żydokomuna w sensie ścisłym, bo moi rodzice wywodzili się ze środowisk żydowskich i byli przed wojną komunistami.
Adam Michnik.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15051
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 12:38

Plastek pisze:
❝Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą [...]. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy" [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły. Tego nas w seminarium nie uczą, żeby salcesonem wyganiać złe duchy, ale praktyka pokazuje, że właśnie przeciwieństwami trzeba walczyć.❞
Fragment książki ks. Michała Olszewskiego SCJ "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie"

Rozbroiłeś mnie. Najpierw jeże, teraz to ....
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10341
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 12:56

Stare, wklejałem wczoraj.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 13:45

Żem nie widział, gdzieś to wkleił?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10341
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 14:22

W temacie o księżach, licząc na jakąś konstruktywną dyskusję nt. egzorcyzmów - bo a nuż ktoś z bdb forumowych kolegów ma jakieś doświadczenie w tej materii?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Karkasonne

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 16:48

Doświadczenie? Swego czasu byłem mocno w temacie, przeczytałem wszystkie książki, jakie wtedy były na rynku, kilkanaście pozycji. Ale nie wiem, z czym tutaj dyskutować.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

16-12-2017, 17:09

Sybir pisze:W temacie o księżach, licząc na jakąś konstruktywną dyskusję nt. egzorcyzmów - bo a nuż ktoś z bdb forumowych kolegów ma jakieś doświadczenie w tej materii?
A to nie widziałem. Nieczęsto tam wchodzę albowiem często unosi się tam trupi smrodek politycznego bełkotu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14761
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Cytat dnia!

22-12-2017, 13:40

"trzeba bowiem stale pamiętać, że nikt, kto wygrywa demokratyczne wybory, nie rządzi tylko w imieniu swoich wyborców, ale w imieniu wszystkich obywateli". "Nikomu też nie wolno niszczyć struktur konstytucyjnych organów państwa. Tak postępuje tylko okupant"

| niewazne kto |
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Cytat dnia!

22-12-2017, 14:22

Byla w historii jakas sytuacja ze okupant wprost uczestniczyl w wyborach?
Guilty of being right
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Cytat dnia!

22-12-2017, 14:46

trup pisze:"trzeba bowiem stale pamiętać, że nikt, kto wygrywa demokratyczne wybory, nie rządzi tylko w imieniu swoich wyborców, ale w imieniu wszystkich obywateli". "Nikomu też nie wolno niszczyć struktur konstytucyjnych organów państwa. Tak postępuje tylko okupant"

| niewazne kto |
Jak w tym kontekście nazwać sytuację gdy przedstawiciele władzy wykonawczej czyli służby specjalne werbują przedstawicieli władzy sądowniczej?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Karkasonne

Re: Cytat dnia!

22-12-2017, 20:24

uglak pisze:Byla w historii jakas sytuacja ze okupant wprost uczestniczyl w wyborach?
ZSSR we wszystkich przyszłych republikach rad przez partie komunistyczna
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Cytat dnia!

23-12-2017, 12:02

partie komunistyczne byly sterowane z zagranicy, ale jednak w przytlaczajacej wiekszosci (lub calkowicie) skladaly sie z obywateli danego kraju
Guilty of being right
ODPOWIEDZ