Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Cytat dnia!

07-10-2017, 07:56

"Lubię placki!" (Johnny Bravo)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3573
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Cytat dnia!

07-10-2017, 13:15

"’Nuclear Alchemy’ to brzmienie zniecierpliwionej bestii, którą wreszcie wypuszczono z klatki. To utwór pełen gwałtownego ognia, nadciągającej zagłady i pękających w ekstazie karków. Wybuchowy zastrzyk mocy i siły w zakrzepłe żyły black metalu, a zarazem pierwsze wejrzenie w otchłań, która rozewrze się na początku 2018 roku. Tymczasem szykujcie się na pożogę" - muzycy Watain ostrzegają przed swoim nowym singlem.
dobry kościół to kościół spalony
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Cytat dnia!

07-10-2017, 21:47

Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Cytat dnia!

07-10-2017, 23:25

Z racji dzisiejszego odsłuchu:

"Robaki wszystkich nas wpierdolą
Robaki zeżrą wszystkich nas
One nie spojrzą na twój kolor
Nie spojrzą nawet na twą twarz".
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Cytat dnia!

07-10-2017, 23:26

Prodi pisze:Z racji dzisiejszego odsłuchu:

"Robaki wszystkich nas wpierdolą
Robaki zeżrą wszystkich nas
One nie spojrzą na twój kolor
Nie spojrzą nawet na twą twarz".
" w końcu umrzemy" dosłownie w tej chwili w Kac Vegas
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Cytat dnia!

08-10-2017, 15:22

"Krążek zawierający pełen emocji, teatralny, mocny i wypełniony emocjami heavy metal" - kolega Moonfire w jednej z recenzji z 9 numeru Pure Metal. :)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 10:20

Zimna obojętność jest jedynym rozsądnym podejściem. Rozum jest oczywiście nienawistny - ale dlaczego? Ponieważ ukazuje (tym, którzy są odważni), że my, żywi, jesteśmy poza życiem - całkowicie poza nim. Tajemnice wszechświata zrobionego z drobin ognia i grudek błota bynajmniej nas nie obchodzą. Los ludzkości skazanej ostatecznie na zagładę z zimna niewart jest zachodu. Jeśli brać go do serca, staje się trudną do zniesienia tragedią. Jeśli wierzyć w poprawę - trzeba gorzko zapłakać, bo osiągnięta doskonałość musi skończyć się w zimnie, ciemności i milczeniu. Patrząc na to trzeźwo, zapał do przeprowadzania reform, ulepszeń, dążenia do cnót, wiedzy, a nawet piękna jest jedynie czczym kruszeniem kopii dla zadośćuczynienia pozorom, zupełnie jakby człowiekowi żyjącemu w społeczeństwie ślepców zależało na dobrym kroju ubrań. Życie nie zna nas, a my nie znamy życia - nie znamy nawet naszych własnych myśli. Połowa używanych przez nas słów nie ma żadnego znaczenia, a druga połowa to słowa rozumiane przez każdego człowieka zależnie od jego głupoty i zarozumiałości. Wiara jest mitem, a przekonania przesuwają się jak mgły wzdłuż brzegów; myśli znikają; słowa ongiś wypowiedziane zamierają; pamięć o dniu wczorajszym jest równie niejasna jak nadzieja na jutro, tylko moje banały wydają się nie mieć końca. Jak mówią nasi chłopi: "Przebacz mi, bracie, na miłość Boską." A my nie wiemy, co to przebaczenie, co to miłość, ani gdzie jest Bóg.
Joseph Conrad
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 16:03

dobre
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10353
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 16:09

Wreszcie jakiś ciekawa propozycja w temacie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 17:44

takie tam pierdolenie dla małoletnich nihilistów. Conspiracy Against The Human Race jest naszpikowane na każdej stronie takimi 'cytatami' i szczerze powiedziawszy ziewam coraz bardziej im dalej w las idę.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:03

HSVV pisze:takie tam pierdolenie dla małoletnich nihilistów
+1
Nuda. A Concpiracy Against Human Race to parująca kupa; Ligotti pisze świetne opowiadania, ale jak zaczyna filozować to się na mdłości zbiera.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:09

Plastek pisze:
Zimna obojętność jest jedynym rozsądnym podejściem. Rozum jest oczywiście nienawistny - ale dlaczego? Ponieważ ukazuje (tym, którzy są odważni), że my, żywi, jesteśmy poza życiem - całkowicie poza nim. Tajemnice wszechświata zrobionego z drobin ognia i grudek błota bynajmniej nas nie obchodzą. Los ludzkości skazanej ostatecznie na zagładę z zimna niewart jest zachodu. Jeśli brać go do serca, staje się trudną do zniesienia tragedią. Jeśli wierzyć w poprawę - trzeba gorzko zapłakać, bo osiągnięta doskonałość musi skończyć się w zimnie, ciemności i milczeniu. Patrząc na to trzeźwo, zapał do przeprowadzania reform, ulepszeń, dążenia do cnót, wiedzy, a nawet piękna jest jedynie czczym kruszeniem kopii dla zadośćuczynienia pozorom, zupełnie jakby człowiekowi żyjącemu w społeczeństwie ślepców zależało na dobrym kroju ubrań. Życie nie zna nas, a my nie znamy życia - nie znamy nawet naszych własnych myśli. Połowa używanych przez nas słów nie ma żadnego znaczenia, a druga połowa to słowa rozumiane przez każdego człowieka zależnie od jego głupoty i zarozumiałości. Wiara jest mitem, a przekonania przesuwają się jak mgły wzdłuż brzegów; myśli znikają; słowa ongiś wypowiedziane zamierają; pamięć o dniu wczorajszym jest równie niejasna jak nadzieja na jutro, tylko moje banały wydają się nie mieć końca. Jak mówią nasi chłopi: "Przebacz mi, bracie, na miłość Boską." A my nie wiemy, co to przebaczenie, co to miłość, ani gdzie jest Bóg.
Mikołaj z Mgły
Plastusiu, a krygujesz się, że nie słuchasz, a ti, ti...
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:10

83koper83 pisze:
Plastek pisze:
Zimna obojętność jest jedynym rozsądnym podejściem. Rozum jest oczywiście nienawistny - ale dlaczego? Ponieważ ukazuje (tym, którzy są odważni), że my, żywi, jesteśmy poza życiem - całkowicie poza nim. Tajemnice wszechświata zrobionego z drobin ognia i grudek błota bynajmniej nas nie obchodzą. Los ludzkości skazanej ostatecznie na zagładę z zimna niewart jest zachodu. Jeśli brać go do serca, staje się trudną do zniesienia tragedią. Jeśli wierzyć w poprawę - trzeba gorzko zapłakać, bo osiągnięta doskonałość musi skończyć się w zimnie, ciemności i milczeniu. Patrząc na to trzeźwo, zapał do przeprowadzania reform, ulepszeń, dążenia do cnót, wiedzy, a nawet piękna jest jedynie czczym kruszeniem kopii dla zadośćuczynienia pozorom, zupełnie jakby człowiekowi żyjącemu w społeczeństwie ślepców zależało na dobrym kroju ubrań. Życie nie zna nas, a my nie znamy życia - nie znamy nawet naszych własnych myśli. Połowa używanych przez nas słów nie ma żadnego znaczenia, a druga połowa to słowa rozumiane przez każdego człowieka zależnie od jego głupoty i zarozumiałości. Wiara jest mitem, a przekonania przesuwają się jak mgły wzdłuż brzegów; myśli znikają; słowa ongiś wypowiedziane zamierają; pamięć o dniu wczorajszym jest równie niejasna jak nadzieja na jutro, tylko moje banały wydają się nie mieć końca. Jak mówią nasi chłopi: "Przebacz mi, bracie, na miłość Boską." A my nie wiemy, co to przebaczenie, co to miłość, ani gdzie jest Bóg.
Mikołaj z Mgły
Plastusiu, a krygujesz się, że nie słuchasz, a ti, ti...
Nie wiem co ty tu pierdolisz, a Mgła i jej spasiony lider z rybimi ustami i kartoflanym gilunem mi lata koło chuja.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:18

Plastek pisze:
(...)Lider z rybimi ustami mi lata koło chuja.
Plastusiu, ja cię od zawsze czytam z Freudem w ręku.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:21

Bardzo sztampowa riposta.
Z drugiej jednak strony wiem, że moje błyskotliwe bon moty i inteligentne dykteryjki uznajesz za niezwykle seksowne i bardzo pragniesz przyjąć moje wielkie, obrzmiałe prącie do dzioba. Jajca jak dzwony, ociekające męskim potem i testosteronem zresztą także chętnie byś łyknął nieprawdaż? Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne. Jestem więc pewien, że czytasz mnie z czymś innym w ręku.
Ostatnio zmieniony 10-10-2017, 18:23 przez Plastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:22

a ja z colą i popcornem (w jednym ręku, trololo)
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:32

Plastek pisze:Bardzo sztampowa riposta.
Z drugiej jednak strony wiem, że moje błyskotliwe bon moty i inteligentne dykteryjki uznajesz za niezwykle seksowne i bardzo pragniesz przyjąć moje wielkie, obrzmiałe prącie do dzioba.
Tak, tak - ja, Mikołaj z Mgły, Zuźka z klasy wyżej, pani listonoszka - wszyscy chcemy twego obrzmiałego prącia, Plastusiu. A tata? Czy on chciał je do dzioba, czy było na odwrót? Czyżby jego wielkie, obrzmiałe prącie w buzi wryło się tak w twą pamięć, że wypływa to, kiedy przekomarzasz się w internecie ze mną - Ojcowską Figurą dla małego, skrzywdzonego Plastusia?

He, he, mały edit , Plestusiu - Dałnusiu był? Zabrało ci 10 minut rozkminienie żartu? Ha ha ha... to ja też robię edit.
Ostatnio zmieniony 10-10-2017, 18:35 przez 83koper83, łącznie zmieniany 1 raz.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:35

Było tak, że tata mi wkładał bykowca w tyłek i nazywał Nasty Nastia, nie wiem czemu. Być może jakoś to na mnie wpłynęło. Jak zawsze masz więc rację.

EDIT: Tak, twój żart był tak fenomenalny, że nie tylko 10 minut mi zabrakło; do teraz usiłuję się pozbierać i zrozumieć. Przerastasz mnie intelektualnie o kilka długości.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:47

Plastek pisze:Było tak, że tata mi wkładał bykowca w tyłek i nazywał Nasty Nastia, nie wiem czemu. Być może jakoś to na mnie wpłynęło. Jak zawsze masz więc rację.

EDIT: Tak, twój żart był tak fenomenalny, że nie tylko 10 minut mi zabrakło; do teraz usiłuję się pozbierać i zrozumieć. Przerastasz mnie intelektualnie o kilka długości.
Gdzie wulgaryzmy? Gdzie przekleństwa? Aaaaaa.... już rozumiem. Plastuś ma kompleks niedostatecznej inteligencji. Dotknąłem czułej struny - he, he - prącia (tak, wielkiego, niech ci będzie, Plastusiu). Plastuś czyta książki i komiksy. Plastuś ma kompleks tzw. "humanisty". Plastuś nie kumam matmy, no nie?
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Cytat dnia!

10-10-2017, 18:49

Znowu w punkt! Bardzo mnie dotknąłeś! Chylę jednak po raz kolejny czoło przed twoją przenikliwością. Rozpracowałeś mnie jak nikt. Chyba jeszcze bardziej zagłębię się w nihilizm przez to:(
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ