Cytat dnia!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 17:57

[V] pisze:Nie wierzę w przypadek. W ogóle nie znoszę tego słowa.niech każdy sobie wierzy albo nie wierzy takie dyskusje zawsze się kończą tak samo.
Ależ oczywiście, nie ma przypadku wszystko zostało stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojej wygody.Wielkie BAM! mówi Ci to coś ? fizyka, akcje reakcje, miliardy lat pracy,miliardy lat oddziaływania akcji reakcji srakcji, to jest właśnie czynnik kształtujący.Kiedyś gdzieś słyszałem albo przeczytałem ze ponoć wszyscy najwybitniejsi teolodzy uważają iż Bóg nie istnieje ale wiara w niego jest koniecznością, ja uważam iż wcale koniecznością nie jest, a wszyscy ci którzy uwierzyli w swoją lepszość i postanowili sie dopieścić wiarą zasługują na nasikanie im do paszczy.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 18:15

Lucjusz, ja się nie uważam za lepszego od nikogo. Pamiętam jak kiedyś uderzyły mnie słowa pewnego gościa któremu już się zmarło, zapytany o temat wiary odpowiedział tak :I think you have look deep inside your heart and it is just obvious. Dla kogoś to może być zbyt proste i naiwne ale ja odnajduje w tym głęboki sens.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 18:20

jak komuś wiara w czymś pomaga, to niech sobie wierzy. to dość normalne i nawet się temu nie dziwię
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 18:43

Dlaczego pojecie Boga i wiary zaraz jest sprowadzane do katolickiej religijnosci? Troche to przypomina walke Nergala z religia, ale tylko ta jedna wybrana, ktora nie oferuje zemsty, Przeciez nie trzeba byc specjalnie religijnym, zeby wierzyc w Boga, w ogole nie trzeba byc religjinym. Wiara nie ma nic wspolnego z religia. Ja np nie wierze w Boga ani nie jestem religijny. Nie przeszkadza mi to twierdzic, ze on jest.
hcpig pisze:Przed laty w dyskusji z Majorem z Gortal trotzky pisał, że każdy ateista to idiota bo wystarczy sobie prosty dowód logiczny wyprowadzić. Zapytam we współczesnej formie - macie linę do dowodu?
Ach wspomnien czar, te rozmowy o jedzniu kalu byly wspaniale, zreszta dyskusje na temat ateizmu tez, dzisiaj to wszystko jakies takie plytkie. Trocki mial ciekawe narzedzia.
twoja_stara_trotzky pisze:ateista = człowiek siedzący na drzewie budujący z gałęzi tego drzewa narzędzie do ścięcia tego drzewa.
twoja_stara_trotzky pisze: jedynym logicznym gwarantem rozumu może być absolut. negowanie za pomocą "racjonalnych" argumentów istnienia absolutu to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. tak łopatologicznie rzecz ujmując.
Nic dodac nic ujac.
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:04

Triceratops pisze:Dlaczego pojecie Boga i wiary zaraz jest sprowadzane do katolickiej religijnosci? Troche to przypomina walke Nergala z religia, ale tylko ta jedna wybrana, ktora nie oferuje zemsty, Przeciez nie trzeba byc specjalnie religijnym, zeby wierzyc w Boga, w ogole nie trzeba byc religjinym. Wiara nie ma nic wspolnego z religia. Ja np nie wierze w Boga ani nie jestem religijny. Nie przeszkadza mi to twierdzic, ze on jest.
sobie twierdź.masz dużo racji, ale w jeśli o to chodzi, nic nie wiemy mimo wszystko :)
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9324
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:09

Łezka się kręci na wspomnienie o dawnych dyskusjach na forume, wtedy zawierano nawet np. rozwiązanie zagadki egzystencji w spodób łopatologiczny.

A dzisiaj? Now playe, now playe, now playe i i wyprzedaże kolecji zblazowanych użytkowowników forume na allegro.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:11

Heretyk pisze:
Triceratops pisze:Dlaczego pojecie Boga i wiary zaraz jest sprowadzane do katolickiej religijnosci? Troche to przypomina walke Nergala z religia, ale tylko ta jedna wybrana, ktora nie oferuje zemsty, Przeciez nie trzeba byc specjalnie religijnym, zeby wierzyc w Boga, w ogole nie trzeba byc religjinym. Wiara nie ma nic wspolnego z religia. Ja np nie wierze w Boga ani nie jestem religijny. Nie przeszkadza mi to twierdzic, ze on jest.
sobie twierdź.masz dużo racji, ale w jeśli o to chodzi, nic nie wiemy mimo wszystko :)
Pewnych rzeczy w tym wcieleniu sie nigdy nie dowiemy ale wyobraz sobie jakie nudne by bylo zycie jakbys wszystko wiedzial i nie bylo zadnych tajemnic ;) Bog bez tajemnicy to dla wielu zwykla matematyka ;)
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:13

dla mnie wszechświat i życie, to taka mega inspiracja i temat do przemyśleń, że nie ma o czym gadać. między innymi ta za zagadka powoduje, że życie jest takie piękne i ciekawe
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:15

hcpig pisze:Łezka się kręci na wspomnienie o dawnych dyskusjach na forume, wtedy zawierano nawet np. rozwiązanie zagadki egzystencji w spodób łopatologiczny.

A dzisiaj? Now playe, now playe, now playe i i wyprzedaże kolecji zblazowanych użytkowowników forume na allegro.
dobra, nie zesraj się tylko. ostatnio jest jakby ciekawiej i może się włącz zamiast płakać
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 19:17

hcpig pisze:Łezka się kręci na wspomnienie o dawnych dyskusjach na forume, wtedy zawierano nawet np. rozwiązanie zagadki egzystencji w spodób łopatologiczny.

A dzisiaj? Now playe, now playe, now playe i i wyprzedaże kolecji zblazowanych użytkowowników forume na allegro.
to forum muzyczne ostatecznie, więc nic dziwnego, że prym wiodą tematy dotyczące muzyki, której się słucha. fakt faktem jednak - mi też przeszkadza to, że tematy muzyczne, ale te, które stwarzały pola do rozmów martwe są, nie ma kontrowersji, wszyscy się trzymają poprawnie swoich poglądów, nikt nie chce wychylić nosa i napisać dobitnie, że coś jest skrajnie chujowe żeby się przypadkiem z kimś nie pokłócić, a tematy zbiorcze z polecankami gówno kogo obchodzą, bo każdy przychodzi tylko pochwalić się kolekcją i czego słucha zamiast odkryć coś nowego. moje tematy pozdychały np i już mi się nie chce :(((((((((((((((((((

szczególnie obrodziło się ostatnio w użytkowników, których poglądów nawet na temat muzyki nie zauważyłem, ot, wklejają newsy, wklejają okładki, wklejają linki z jewtube i... tyle.

natomiast co do egzystencjalnych tematów - no chyba się nie spodziewasz, że każdy użytkownik, który tutaj trafił ma za sobą kilkaset książek z filozofii i biologii kwantowe i wykształcenie w kierunku astronomii, matematyki chaosu, teologii i filozofii współczesnej. w tym wypadku polecam po prostu zajrzeć na fora... związane z tą tematyką.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16186
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 20:24

HSVV pisze:
hcpig pisze:Łezka się kręci na wspomnienie o dawnych dyskusjach na forume, wtedy zawierano nawet np. rozwiązanie zagadki egzystencji w spodób łopatologiczny.

A dzisiaj? Now playe, now playe, now playe i i wyprzedaże kolecji zblazowanych użytkowowników forume na allegro.
1. to forum muzyczne ostatecznie, więc nic dziwnego, że prym wiodą tematy dotyczące muzyki, której się słucha. fakt faktem jednak - mi też przeszkadza to, że tematy muzyczne, ale te, które stwarzały pola do rozmów martwe są, nie ma kontrowersji, wszyscy się trzymają poprawnie swoich poglądów, nikt nie chce wychylić nosa i napisać dobitnie, że coś jest skrajnie chujowe żeby się przypadkiem z kimś nie pokłócić, a tematy zbiorcze z polecankami gówno kogo obchodzą, bo każdy przychodzi tylko pochwalić się kolekcją i czego słucha2. zamiast odkryć coś nowego. moje tematy pozdychały np i już mi się nie chce :(((((((((((((((((((

szczególnie obrodziło się ostatnio w użytkowników, których poglądów nawet na temat muzyki nie zauważyłem, ot, wklejają newsy, wklejają okładki, wklejają linki z jewtube i... tyle.

3.natomiast co do egzystencjalnych tematów - no chyba się nie spodziewasz, że każdy użytkownik, który tutaj trafił ma za sobą kilkaset książek z filozofii i biologii kwantowe i wykształcenie w kierunku astronomii, matematyki chaosu, teologii i filozofii współczesnej. w tym wypadku polecam po prostu zajrzeć na fora... związane z tą tematyką.
1. trudno się nie zgodzić. choć patrząc na aktywność co poniektórych można mieć odmienne odczucia. o muzyce 0, o swoich jazdach 100%.
2. ta … za wyjątkiem kilku "pracujących rzetelnie użytkowników" (np. wyszukujących starocie DM, mających zajawkę na ultra-andergrand -blak metale, czy też śledzących na bieżąco co się dzieje) reszta ma to w dupie.
3. ooo tak … egzystencjalne tematy ;-) … pasjonujące …

na całe szczęście są jeszcze miejsca gdzie:

a/ pisze się o muzyce
b/ jak porusza się tematy polityczno-społeczne (w kontekście muzyki) to są one najzwyczajniej ciekawe:

http://www.nwnprod.com/forum/viewtopic. ... c&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

dziękuję. dobranoc.
Ostatnio zmieniony 09-09-2017, 22:18 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Cytat dnia!

09-09-2017, 20:52

jak komuś jakis temat nie pasuje, to nie czytać, nie zaglądać, olać. są działy muzyczne i nie muzyczne. nie stękać i nie narzekać a będzie dobrze
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3524
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Cytat dnia!

10-09-2017, 11:46

"Lewica i prawica? Czymże one są? To tylko usta i anus tej samej kurwy..." - Józef Stalin
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Cytat dnia!

10-09-2017, 15:41

Stalin miał o wiele lepsze aforyzmy, ale i jego przyjaciel Tito był nie lepszy. W liście z 1950 roku pisał do towarzysza Stalina:

"Przestańcie nasyłać na mnie morderców (...) Jeśli nie przestaniecie, ja też wyślę kogoś do Moskwy i potem nie będzie już potrzeby wysyłania kogokolwiek".
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Cytat dnia!

10-09-2017, 17:09

Obrazek
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3524
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Cytat dnia!

10-09-2017, 17:59

Nasum pisze:Stalin miał o wiele lepsze aforyzmy, ale i jego przyjaciel Tito był nie lepszy. W liście z 1950 roku pisał do towarzysza Stalina:

"Przestańcie nasyłać na mnie morderców (...) Jeśli nie przestaniecie, ja też wyślę kogoś do Moskwy i potem nie będzie już potrzeby wysyłania kogokolwiek".
a Józef Wisarionowicz na to:
" Wystarczy, że kiwnę małym palcem a nie będzie już żadnego Tity".

"Wdzięczność to cecha psów."
- ten sam klasyk.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

10-09-2017, 22:53

"Chłop może nie mieć nogi, może nie mieć ręki, byleby nie był kaleką."
07 zgłoś się.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Cytat dnia!

12-09-2017, 17:36

warto przypominać klasyki

Dla tych co nie znają - takie zajebiste połączenie Joy Division, Motorhead i Pantery ;-)
No i ten zajebiście przepity wokal


gondolin o Absolute Dissent Killing Joke
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Cytat dnia!

12-09-2017, 21:13

"Życie to strata czasu..." - Piotr Ratajczyk tudzież Steele.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Cytat dnia!

12-09-2017, 21:41

HSVV pisze:warto przypominać klasyki

Dla tych co nie znają - takie zajebiste połączenie Joy Division, Motorhead i Pantery ;-)
No i ten zajebiście przepity wokal


gondolin o Absolute Dissent Killing Joke
nie wiem czyje i nigdy nie byłem na forum Gondolin (to jakaś wylęgarnia lolcontentu?), ale bardzo fajnie ujęte: takie opinie na spontanie znaczą dla mnie sto razy więcej (choćby w stylu obśmiewanego tutaj Marii), niż te puste jak bęben i skrajnie niekreatywne "to oczywiste", "gniecie jajca", "rucha mnie w oczy", "yeti i chuj z tym" etc. pamiętam nawet taki cykl tekstów o King Crimson z RYM bodajże, fajnie się to czytało, choć wartość merytoryczną miało żadną :D
ODPOWIEDZ