ROWEROWE KONDOMINIUM

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 16:52

Żeby nie zaśmiecać sportowych tematów zrobiłem własny, mam nadzieję, że Analny się nie obrazi wszakże mam debiut Pajorija na półce ;)
Z lekkim opóźnieniem ale wrzuciłem pierwszą część serii naprawdę przykrych kompilacji :D

[youtube][/youtube]
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 17:29

Takie rzeczy tylko w Krakowie :)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 18:55

cyklista który zapierdala 30 na godzinę po zatłoczonym krakowskim rynku i strzela focha że tam chodzą ludzie powinien być ściągnięty z roweru i solidnie opierdolony
podobnie każdy kto przejeżdża rowerem przez pasy
Ostatnio zmieniony 17-06-2017, 19:05 przez Stoigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
swetrwser
postuje jak opętany!
Posty: 447
Rejestracja: 24-09-2015, 18:47

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:00

Eeee tam. U mnie w mieścinie ludzie generalnie się naumieli. Oczywiście zdarzają się jakieś nieogarnięte typy (Hajnówka, Litwa), ale tak to naprawdę jest luz. Ludziska schodzą z drogi, samochody zatrzymują się prawie w Mońkach. Kultura jazdy mocno się poprawiła mam wrażenie.
Barbapapa
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 15-09-2010, 17:30
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:12

Stoigniew pisze:cyklista który zapierdala 30 na godzinę po zatłoczonym krakowskim rynku i strzela focha że tam chodzą ludzie powinien być ściągnięty z roweru i solidnie opierdolony
podobnie każdy kto przejeżdża rowerem przez pasy
+1
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3515
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:17

bez różnicy. wszyscy tacy rowerzyści/kierowcy/piesi uważający się za święte krowy, uprawiający bezsensowne pajacowanie i jebiący po innych użytkownikach dróg, chodników, ścieżek wkurwiają mnie jednakowo.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:20

Nienawidzę pedalarzy.

Na Zachodnim w Wawie ostatnio zlikwidowali wiatę by pedalarze mieli kolejną trasę dla uskutecznianie kolejnych form wkurwiania ludzi.

Stop the madness. There are better thing in life.
Ostatnio zmieniony 17-06-2017, 19:25 przez hcpig, łącznie zmieniany 1 raz.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:24

Bardzo ładny podkład muzyczny.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 19:35

nagrobek pisze:bez różnicy. wszyscy tacy rowerzyści/kierowcy/piesi uważający się za święte krowy, uprawiający bezsensowne pajacowanie i jebiący po innych użytkownikach dróg, chodników, ścieżek wkurwiają mnie jednakowo.
jest jeszcze jedna grupa użytkowników dróg.

motocykliści.

korek, ślepisz np. w komórkę, albo szukasz płyty, a tu Ci puka w szybę. bo powinieneś mieć oczy wokół dupy i zawsze zakładać, że mości Pan motocyklista musi się przedzierzgnąć. na przód. wiadomo. kto z przodu ten wygrywa.

albo "manetkowanie" ...
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 20:06

Stoigniew pisze:cyklista który zapierdala 30 na godzinę po zatłoczonym krakowskim rynku i strzela focha że tam chodzą ludzie powinien być ściągnięty z roweru i solidnie opierdolony
w ogole to po jaka cholere pchac sie na Florianska jak mozna sobie bezproblemowo pojechac Jana? widze, ze jestes niecierpliwy i nie zaczekasz nawet jesli powinienes, ale jak nadrobisz nawet te dodatkowe 100 metrow to i tak przejedziesz szybciej
Guilty of being right
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3515
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 21:28

Ascetic pisze:
nagrobek pisze:bez różnicy. wszyscy tacy rowerzyści/kierowcy/piesi uważający się za święte krowy, uprawiający bezsensowne pajacowanie i jebiący po innych użytkownikach dróg, chodników, ścieżek wkurwiają mnie jednakowo.
jest jeszcze jedna grupa użytkowników dróg.

motocykliści.

korek, ślepisz np. w komórkę, albo szukasz płyty, a tu Ci puka w szybę. bo powinieneś mieć oczy wokół dupy i zawsze zakładać, że mości Pan motocyklista musi się przedzierzgnąć. na przód. wiadomo. kto z przodu ten wygrywa.

albo "manetkowanie" ...
sorry, zapomniałem o tej jakże sympatycznej, "wolnej jak wiatr" kategorii. jebałbym maczetami. tych pajacujących debili oczywiście, do reszty nic nie mam.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 21:53

Stoigniew pisze:cyklista który zapierdala 30 na godzinę po zatłoczonym krakowskim rynku i strzela focha że tam chodzą ludzie powinien być ściągnięty z roweru i solidnie opierdolony
Owszem, zgadzam się z zastrzeżeniem, że ja fochów nigdy nie strzelam, nie zapominam jednak o tym, że wszystkie drogi dojazdowe do rynku to są normalne ulice z chodnikami i w związku z tym, że piesi łażą jak chcą to ja jako rowerzysta jeżdżę jak chce bo poniekąd sami mnie do tego zmuszają. Natomiast nigdy nie używam pedalskiego dzwonka a rowerzystów jeżdżących po chodniku i jeszcze dzwoniących na pieszych powinno się jebać w łeb. Co do pasów to na szczęście masowo teraz na zebrach malują sloty dla rowerów (nawet jak do zebry nie prowadzi ścieżka). Wystarczy rozglądać się i myśleć a nie wjeżdżać na pełnej kurwie na pasy, ostatnio laska zginęła przez to, że właśnie zbliżając się do zebry zeszła z roweru i go przeprowadziła - zginęła na miejscu, prawilność nie zawsze popłaca.
hcpig pisze:Nienawidzę pedalarzy.
Stop the madness. There are better thing in life.
Do dobrze Jester. Nienawiść jest bardzo ważna, jest jak tlen - też ich nienawidzę ;)
Plastek pisze:Bardzo ładny podkład muzyczny.
Wiadomo, message to society musi być odpowiedni, w następnych częściach konwencja zostanie utrzymana ;)
uglak pisze:w ogole to po jaka cholere pchac sie na Florianska jak mozna sobie bezproblemowo pojechac Jana? widze, ze jestes niecierpliwy i nie zaczekasz nawet jesli powinienes, ale jak nadrobisz nawet te dodatkowe 100 metrow to i tak przejedziesz szybciej
Może dlatego, że na Floriańskiej się właśnie więcej dzieje - masz więcej możliwości odpowiedniej synchronizacji czakr ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 22:26

Anthropophagus pisze:Żeby nie zaśmiecać sportowych tematów zrobiłem własny, mam nadzieję, że Analny się nie obrazi wszakże mam debiut Pajorija na półce ;)
Z lekkim opóźnieniem ale wrzuciłem pierwszą część serii naprawdę przykrych kompilacji :D

[youtube][/youtube]
Jak na taki styl jazdy w miejskich warunkach to gratuluje małej ilości połamanych kości. Niektórych akcji bałbym się odtworzyć, choć jazda po prastarym piastowskim Wrocławiu przygotowała mnie na wiele i moje usta całowały już glebę i blacharkę z niejednego warsztatu.

Czym popierdalasz? Sądząc po niektórych momentach, zwłaszcza tych tramwajowych, to musisz mieć grubsze opony i dziewięć żyć. ;)
535

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 23:10

Kraków to słabe miejsce do jazdy na rowerze, kiedyś tutaj opisywałem swój nieprzyjemny wypadek, ale ja nie o tym. Zwykle gdy spojrzysz fornalowi w gębę i zsiądziesz z rowera, tuli uszy po sobie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

17-06-2017, 23:46

535 pisze:Kraków to słabe miejsce do jazdy na rowerze
od jakichs dwoch (?) lat kiedy zaczeli masowo wytyczac kontrapasy jezdzi sie naprawde wysmienicie. moze dedykowanych sciezek nadal sporo brakuje, ale (stosunkowo od niedawna) ulatwienia dla rowerow to jedna z niewielu rzeczy ktore udaja sie partaczowi Majchrowskiemu i jego ludziom
Guilty of being right
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

18-06-2017, 00:24

535 pisze:Kraków to słabe miejsce do jazdy na rowerze, kiedyś tutaj opisywałem swój nieprzyjemny wypadek, ale ja nie o tym. Zwykle gdy spojrzysz fornalowi w gębę i zsiądziesz z rowera, tuli uszy po sobie.
Powiedziałbym, że polskie miasta, zwłaszcza gdy ktoś próbuje uzywać roweru jako alternatywy dla samochodu albo zbiorkomu, to doskonały poligon doświadczalny dla sprawdzalności darwinistycznych teorii, a sam Karol, gdyby żył w XXI w, to wcale nie wsiadał by na pokład HMS Beagle, tylko usiadłby na ławce w takiej pięknej Łodzi czy innej Bydgoszczy, a książka pisała by się sama.

Z weterańskich historii z dwóch kółek najlepiej pamiętam jak na skrzyżowaniu Skarbowców i Racławickiej we Wrocławiu, miejscu gdzie przynajmniej do zeszłego roku dochodziło do regularnych wypadków z tytułu wymuszeń pierwszeństwa, jakiś woźnica z fasiąga próbował mnie zabić depcząc gaz do prędkości grubo powyżej 70km/h jadąc z podporządkowanej. Skończyło się na tym, iż opiekłem się na asfaltowo, rower poszedł w pizdu, a swój ból i pretensje gościa, że to przecież on miał pierwszeństwo, bo jechał autem i miał szybszy pojazd uśmierzyłem sprzedając mu liścia przy akompaniamencie pełnego wsparcia ze strony świadków wypadku.
Dlatego od tego momentu twierdzę, że publiczny plaskacz dla pyszczącego, aroganckiego chuja jest najlepszym systemem chłodzenia dla jego rozgrzanych do białości wszystkich dwoch szarych komorek. Błyskawicznie przywraca kontakt z ziemią i rzeczywistością.
535

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

18-06-2017, 01:28

uglak pisze:
535 pisze:Kraków to słabe miejsce do jazdy na rowerze
od jakichs dwoch (?) lat kiedy zaczeli masowo wytyczac kontrapasy jezdzi sie naprawde wysmienicie. moze dedykowanych sciezek nadal sporo brakuje, ale (stosunkowo od niedawna) ulatwienia dla rowerow to jedna z niewielu rzeczy ktore udaja sie partaczowi Majchrowskiemu i jego ludziom
Pisałem coś o infrastrukturze i polityce?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

18-06-2017, 11:30

tak zakladalem, bo jesli chodzi o zachowanie na drodze to nie widze jakichs wielkiech roznic miedzy Krakowem a reszta kraju ;-)
Guilty of being right
535

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

18-06-2017, 11:44

Tak mówisz? A co z kwestią świadomości, czy też zwykłą pierdoloną kulturą współżycia? Wszak krakówek to miasto kultury i od jego mieszkańców, a przynajmniej od tych, których miał kaprys zrzucić tutaj bocian, winno wymagać się nieco więcej? Jak się pan na to zapatruje, panie Janku?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

18-06-2017, 12:27

serio uwazasz, ze tworzenie powiedzmy wysokiej kultury ma jakiekolwiek przelozenie na kulture osobista? przeciez to takie same spierdoliny jak ogol spoleczenstwa, a czesto nawet bardziej, bo sa przekonane o wlasnej wyzszosci
Guilty of being right
ODPOWIEDZ