ROWEROWE KONDOMINIUM

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

01-04-2018, 23:10

Karkasonne i jak sytuacją z panią się rozwinęła? Rzeczoznawca oszacował straty? ;)

Tymczasem Zbigniew Stonoga znów został złapany po pijaku na rowerze - na całe szczęście przytomny funkcjonariusz błyskawicznie podjął jedyną słuszną decyzję o odstąpieniu od wykonywania czynności służbowych i pozwolił Zbigniewowi odjechać w majestacie nocy w siną dal.

[youtube][/youtube]
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

01-04-2018, 23:40

Podobno ramą puknięto i za to dadzą mi 1000zl. Do dupy, bo miałem nadzieje, ze dokładnie odwrotnie, wymienię sobie wszystkie części na nowe i rowerek będzie jak nowka. Ale jeden z uczniów chce mi oddać swojego gianta za symboliczne 100 zł wiec może nawet będę do przodu.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 00:03

Mi się wydaje, że i tak nie najgorzej choć ciężko mówić w sumie jak nie wiem jaki rower i jaki damage a Giant za stówkę to zła opcja nie jest swoją drogą ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 00:33

Jaaaak to jaki. Poszedłem do autoryzowanego sklepu z myślą: kurde, wydam 600 zł. A niech będzie! Nawet 700! Taki będę dzik! Poszedłem: spytałem, czy z 700 stówami mam tutaj za czym patrzeć. Pokręcili głowami, że nie, i że lepiej kupić używkę niż na promocji z Lidlu jakby co, bo z takim budżetem to nic lepszego nie znajdę. Najtańszy kosztował 1300 na promocji. Wtedy prawie się rozpłakałem pytając, czy puszczą za 1200. Popatrzyli na mnie i powiedzieli, że 1150. I tak Giant Revel jeździł aż do zeszłej środy.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 01:06

za 700zl mozna faktycznie na allegro kupic calkiem przyjemne uzywki. potem dodatkowo jakies 100zl za gruntowny przeglad w serwisie i masz rower jak nowy - tak kupilem 3 lata temu moj aktualny rower i jestem bardzo zadowolony
Guilty of being right
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 01:35

Wiesz co, jak pomyślę o tym rowerze i że pewnie spróbuje go opchnąć, prawdopodobnie próbując ukrywać rozjebany amortyzator, powykrzywiane koła i zużyty przebieg, to mówię - nie! Nie będę kupował używanego z nieznanego źródła, bo jeszcze się trafi taki cwel, jak ja, co to poukrywa wszystkie wady na których się nie znam. Na podstawie odbicia w lustrze stwierdzam, że ludzie to chuje. BTW nie chciałbyś Gianta kupić? Prawie nówka, Niemiec płakał jak sprzedawał, babka tylko do kościoła jeździła.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 01:42

przykro mi, ale moj jest w dobrym stanie, wiec jesli nie zdarzy mi sie taka przygoda jak Tobie to przez najblizsze pare sezonow nie zamierzam nic zmieniac w tej kwestii ;-)
Guilty of being right
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 02:00

zastanów się. prawie bezwypadkowy.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 13:05

Było na poprzedniej stronie ;) Janusz kondomita zniszczył ujęcie siejąc spustoszenie w kadrze ;) A Ty Karkasonne bardzo trafne wnioski wyciągasz trzeba przyznać :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 13:16

Anthropophagus pisze:Było na poprzedniej stronie ;) Janusz kondomita zniszczył ujęcie siejąc spustoszenie w kadrze ;)
tak, wiem...ale pozwoliłem sobie kadr wrzucić bezcenny ;)
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 14:00

Bez wątpienia! Na filmiku myślałem, że to jakiś młody kolarz a tu wygląda bardziej na dojrzałego Janusza :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 14:20

Anthropophagus pisze:Bez wątpienia! Na filmiku myślałem, że to jakiś młody kolarz a tu wygląda bardziej na dojrzałego Janusza :D
gościu, sobie wyjechał na niedzielną wycieczkę , a tutaj hitlerowska eksmisja wioski, też musiał być lekko zdziwiony. Tak jak w Vabanku,
powinien płacić za zniszczoną kliszę :) "Duńczyk" by go dojebał. A wracając do tematu rowerowego, zamykam rok rowerowy zawsze
w dniu 31.3. Dystans tegoroczny 31.3.17 - 31.3.18 64oo km. Zima ostatnia bardzo ok, żadnej gleby, śnieg może przez kilka razy na
mojej codziennej trasie do pracy. Rower żadnej awarii, żadnej pany, odkąd zmieniłem opony na grubsze, z wkładką antylaczkową.
Dobry rok, w najbliższy weekend ma być 2o+ zatem pierwsza trasa, będzie kręcona w rogalińskie rewiry.
Ostatnio zmieniony 02-04-2018, 15:01 przez SODOMOUSE, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 14:22

:D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 14:43

Ostatnie prowadziłem zajęcia pt. ,,Londyńscy taksówkarze dzielą się swoją ,,wiedzą"", gdzie poproszono ich o narysowanie nowych znaków, które uważają za potrzebne. Był tam też taki znak z podobnym rowerzystą i opisem, że dzisiejszym problemem są MAMIL - "Middle aged man in Lycra" :D

Typowy przedstawiciel:

Obrazek
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 15:09

SODOMOUSE pisze:
Anthropophagus pisze:Bez wątpienia! Na filmiku myślałem, że to jakiś młody kolarz a tu wygląda bardziej na dojrzałego Janusza :D
gościu, sobie wyjechał na niedzielną wycieczkę , a tutaj hitlerowska eksmisja wioski, też musiał być lekko zdziwiony. Tak jak w Vabanku,
powinien płacić za zniszczoną kliszę :) "Duńczyk" by go dojebał. A wracając do tematu rowerowego, zamykam rok rowerowy zawsze
w dniu 31.3. Dystans tegoroczny 31.3.17 - 31.3.18 64oo km. Zima ostatnia bardzo ok, żadnej gleby, śnieg może przez kilka razy na
mojej codziennej trasie do pracy. Rower żadnej awarii, żadnej pany, odkąd zmieniłem opony na grubsze, z wkładką antylaczkową.
Dobry rok, w najbliższy weekend ma być 2o+ zatem pierwsza trasa, będzie kręcona w rogalińskie trasy.
W najbliższy weekend to raczej polecałbym obrać trasę prosto do katowickiego Spodka na koncert Emperor ;)
Karkasonne pisze:Ostatnie prowadziłem zajęcia pt. ,,Londyńscy taksówkarze dzielą się swoją ,,wiedzą"", gdzie poproszono ich o narysowanie nowych znaków, które uważają za potrzebne. Był tam też taki znak z podobnym rowerzystą i opisem, że dzisiejszym problemem są MAMIL - "Middle aged man in Lycra" :D

Typowy przedstawiciel:

Obrazek
Ja pierdole MAMIL :D Ale fakt - typy tego sortu to z reguły są to zawodnicy klasy specjalnej ;) A co do Londynu i pedalarzy to mocny jest Traffic Droid:

[youtube][/youtube]

Gość ma 11 kamer rejestrujących wszystko naraz i wystawia czerwone kartki :D (1:50)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
535

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 20:10

Karkasonne pisze:Ostatnie prowadziłem zajęcia pt. ,,Londyńscy taksówkarze dzielą się swoją ,,wiedzą"", gdzie poproszono ich o narysowanie nowych znaków, które uważają za potrzebne. Był tam też taki znak z podobnym rowerzystą i opisem, że dzisiejszym problemem są MAMIL - "Middle aged man in Lycra" :D

Typowy przedstawiciel:

Obrazek
Zawiodłeś mnie Sebastian. Naprawdę się przejąłem wypadkiem z tą panią, ale widzę, że też lubisz się wyśmiewać z dobrze zbudowanych mężczyzn. Bardzo nieładnie. Co jest złego w tym, że człowiek próbuje się zrelaksować przez uprawianie sportu? Twoim zdaniem powinien zostać na tapczanie przed telewizorem? Czy jazda na rowerze zarezerwowana jest tylko dla młodych chłopców przypominających swą powierzchownością szczoteczkę do zębów?
Karkasonne

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 20:25

Michałek, no weź nie obrażaj się nooooo. Gdy wygooglałem ,,middle aged man in lycra" to był po prostu pierwszy przedstawiciel:) wygląda jak ktoś, kto ma dopisek ,,welcome to the internet, i will be your guide":) śmieszne jest raczej to, że faktycznie to głównie faceci w średnim wieku sięgają po takie stroje rodem z tour de france.
535

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 20:29

W niczym nie różnią się od metalowców. Prezentują odzież z nazwą ulubionej ekipy.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

02-04-2018, 21:10

Anthropophagus pisze:W najbliższy weekend to raczej polecałbym obrać trasę prosto do katowickiego Spodka na koncert Emperor ;)
oj nie, takich masowych zlotów nie toleruję.
ODPOWIEDZ