ROWEROWE KONDOMINIUM

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: ROWEROWE KONDOMINIUM

Postprzez nagrobek » 31-08-2017, 07:11

po ścieżkach się nie łazi to oczywiste, osobiście częściej spotykam się z rowerzystami na chodnikach. chyba czas zacząć zwracać uwagę (uwaga, grozi śmiercią!). co do zajeżdżania drogi - miałem ze dwa razy taką sytuację z kurierami na rowerze, wyskakuje taki spod ziemi w korku, raz z lewej raz z prawej jak pojebany, jakby mógł to by po dachach samochodów skakał i jeszcze coś sapie do okna, że się go blokuje:D no kurwa, agresja 100.
nagrobek

Postprzez Anthropophagus » 04-09-2017, 17:55

uglak napisał(a):
Anthropophagus napisał(a):Aha no i wyprzedzając kontrę: nie zapominajcie, że Floriańska czy inna Grodzka to są ulice, które tak jak każde inne ulice mają jezdnię i chodnik ;)

no wlasnie nie bardzo - chyba obszar wewnatrz pierwszej obwodnicy to strefa zamieszkania, a dodatkowo Rynek, Florianska, Szweska, Kanonicza i czesc Grodzkiej maja bonusowe ograniczenia ;-)

Co ma Uglaku do rzeczy strefa zamieszkania? Takowa wszędzie występuje w strefie zabudowanej, ograniczenia są jedynie dla kierowców dwuśladów, dla rowerzystów nie ma żadnych - dodatkowo przez pół Grodzkiej masz ścieżkę rowerową ;)

nagrobek napisał(a):wyskakuje taki spod ziemi w korku, raz z lewej raz z prawej jak pojebany, jakby mógł to by po dachach samochodów skakał i jeszcze coś sapie do okna, że się go blokuje:D no kurwa, agresja 100.

Hehe - kondominium w najczystszej postaci, esencja ;)

Tymczasem nowe gówno:

I 14-sty odcinek kondominium tym razem w punkowej odsłonie, choć utwór dosyć "sofciarski" (muzycznie przynajmniej;)

Human Piece Of Shit / Rotting Is A Form Of Living
Nic co Anty-ludzkie nie jest mi obce
Anthropophagus
Weteran forum

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez Plastek » 04-09-2017, 18:11

Fajny podkład muzyczny w części 14, zadowolił nawet takiego erudytę i człowieka renesansu jak ja. W nagrodę więc życzę ci rowerzysto:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!!!!!!
Nihil z uśmiechem na twarzy zaczyna bujać głową w górę i dół.
Sutki kraba.
Plastek
prof. ds. metalizacji

Postprzez Anthropophagus » 04-09-2017, 18:12

Super Plastku - wiedziałem, że się nie zawiedziesz! :D
Anthropophagus
Weteran forum

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez uglak » 04-09-2017, 19:29

Anthropophagus napisał(a):
uglak napisał(a):
Anthropophagus napisał(a):Aha no i wyprzedzając kontrę: nie zapominajcie, że Floriańska czy inna Grodzka to są ulice, które tak jak każde inne ulice mają jezdnię i chodnik ;)

no wlasnie nie bardzo - chyba obszar wewnatrz pierwszej obwodnicy to strefa zamieszkania, a dodatkowo Rynek, Florianska, Szweska, Kanonicza i czesc Grodzkiej maja bonusowe ograniczenia ;-)

Co ma Uglaku do rzeczy strefa zamieszkania? Takowa wszędzie występuje w strefie zabudowanej, ograniczenia są jedynie dla kierowców dwuśladów, dla rowerzystów nie ma żadnych - dodatkowo przez pół Grodzkiej masz ścieżkę rowerową ;)

bzdury opowiadasz - nie przejedz kogos przez to ;-)
ograniczenia w strefie zamieszkania dotycza rowniez rowerzystow: po pierwsze nie mozesz jechac wiecej niz 20km/h, a po drugie pieszy ma tam zawsze pierwszenstwo (nie wazne czy idzie chodnikiem, ulica czy tez pelznie srodkiem sciezki rowerowej na Grodzkeij)
uglak
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 04-09-2017, 21:11

A to chuj z tym w takim razie - na pohybel D-40 czy jak się tam to gówno nazywa ;) Ale spokojnie - wszystko jest pod kontrolą ;)
Anthropophagus
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 10-09-2017, 23:12

No a w sprawie wspomnianej kradzieży roweru to jest dobrze - w piątek byłem na rozprawie i już kolo przyjechał konwojem, skuty w asyście także już leży a ta sprawa pewnie dla niego była gwoździem do trumny także klasa - a myślałem, że z wolnej stopy będzie odpowiadać :D
Anthropophagus
Weteran forum

Postprzez Prodi » 12-09-2017, 13:21

nagrobek napisał(a):po ścieżkach się nie łazi to oczywiste, osobiście częściej spotykam się z rowerzystami na chodnikach.

Otóż to, pierdolona kasta pokupowała w Dekatlunie rowery za pińcet złotych i błyszczy (na pewno nie intelektem, ni znajomością przepisów). Odkąd chadzam regularnie na spacery prowadząc wózek z niemowlakiem w środku i widzę co ta baraneria wyrabia, zaczynam dojrzewać do decyzji by na te przejażdżki teleskopa zabierać ze sobą i karcić co bardziej zjebane przypadki.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Prodi

Postprzez Anthropophagus » 24-09-2017, 20:29

^^
Popieram w całej rozciągłości :D

Tymczasem nowe gówno:

Anthropophagus
Weteran forum

Postprzez Hatefire » 12-10-2017, 21:48

Sorry że ci się wpierdalam do tematu, ale dzielny rowerzysta ratuje sytuację więc pasuje :-)

Śmiało podnieśmy sztandar nasz w górę,
Choć burza wrogich żywiołów wyje,
Choć nas dziś gnębią siły ponure,
Chociaż niepewne jutro niczyje.
Hatefire
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 12-10-2017, 22:42

Doskonałe :D Jak najbardziej pasuje (może nawet wykorzystam content ;), wpierdalaj się spokojnie z takimi kwiatkami w temat Hatefire ;)

2 ostatnie żenujące odcinki:

Anthropophagus
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 15-10-2017, 23:57

Hatefire możesz sobie wpisać w CV współtworzenie sagi na stanowisku media research'era :D

Anthropophagus
Weteran forum

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim i niczym