ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy

Postprzez byrgh » 11-05-2017, 17:07

a o 100nodze to nikt nie pisze? typowe.
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez Nerwowy » 19-05-2017, 17:34

Obrazek
De Mysteriis Dom Niggeriis

Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Nerwowy
Weteran forum

Postprzez byrgh » 19-05-2017, 18:13

wieszałbym nad biurkiem.
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez uglak » 19-05-2017, 21:57

jak utrzymaja taka forme jeszcze przez 7 miesiecy to chyba sobie zamowie taki kalendarz
uglak
Weteran forum

Postprzez Pacjent » 21-05-2017, 11:09

Autopromocja - poziom nowotwór:
Nie z krzyża jestem zdjęty Bóg, ale jebnięty w dekiel starzec.
Pacjent
Weteran forum

Postprzez byrgh » 21-05-2017, 21:11

Obrazek
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez Plastek » 21-05-2017, 21:17

byrgh napisał(a):Obrazek

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!!!!!!
Nihil z uśmiechem na twarzy zaczyna bujać głową w górę i dół.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez Lucek » 22-05-2017, 00:29

o jej ależ pseudointelektualne pizdunie sie obruszyły kurwa, co kurwa nie pasi ze w 2017 ludzie po nocach nie czytają Tołstoja ? Plastusz sikacie se do buzi z byrdziem ?
Lucek
Weteran forum

Postprzez byrgh » 22-05-2017, 01:02

Niczym żem się nie obruszył, nic mi do tego, kto i ile czyta, wrzucam tylko ze względu na zabawną reakcję wyborczej w związku z czytaniem, która próbując zasugerować kierat, którym po raz kolejny obarczy nas partia rządząca sugeruje postępujące zidiocenie w społeczeństwie, no i sam fakt, że akurat ona to robi :)
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez trup » 22-05-2017, 06:23

Z badań naukowców z uniwersytetu w Ohio wynika, że mole książkowe przejmują sposób bycia i poglądy bohaterów książek, które czytają.

Obrazek

Osoby te tak mocno identyfikują się z fikcyjnymi postaciami, że zaczynają zachowywać się jak one, myśleć w podobny sposób i prezentować podobne poglądy. Zdaniem naukowców - może to doprowadzić do stałych zmian w charakterze czytelnika.
Naukowcy Geoff Kaufman i Lisa Libby przeprowadzili serię różnych testów na grupie 500 wolontariuszy. W jednym z nich czytelnicy-ochotnicy otrzymali sześć wersji tej samej historii. Narratorem i głównym bohaterem książki był homoseksualista. W zależności od wersji, czytelnik wiedział o orientacji bohatera od początku historii, albo dowiadywał się o tym pod koniec. Niektóre osoby otrzymały wersję książki, która również przedstawiała losy homoseksualisty, ale jej narratorem był mężczyzna heteroseksualny.
Okazało się, że osoby, które czytały wersję, w której bohater dokonuje "coming out-u" pod koniec historii, po przeczytaniu książki zmieniały swoje podejście do osób homoseksualnych na zdecydowanie pozytywne. W testach, które przeprowadzono po badaniach, wynika, że takie osoby rzadziej odwoływały się do stereotypów, opisując gejów nie wymieniały takich cech jak "zniewieściali" czy "emocjonalni".
Naukowcy wyjaśnili, że czytelnicy, zanim bohater określił się jako homoseksualista, zdążyli już zacząć się z nim identyfikować, wytworzyła się więź. Badani, po lekturze tej wersji książki, byli bardziej skłonni do przejęcia sposobu myślenia, poglądów narratora. Ujawnienie informacji o orientacji mężczyzny na początku książki podkreśliło różnice między bohaterem a czytelnikiem, co utrudniło proces identyfikacji i nie wpłynęło na zmianę postaw.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
trup
Weteran forum

Postprzez trup » 22-05-2017, 06:26

STOP czytaniu: 8 powodów, dla których nie warto sięgać po książki

Być może widzieliście już gdzieś wyniki najnowszego badania czytelnictwa w Polsce. Wynika z nich, że 19 milionów Polaków w minionym roku nie miało odwagi dotknąć książki. Bardzo słusznie. Jestem natomiast przerażona tym, że niemal połowa (!) rodaków czyta i dlatego postanowiłam zapoczątkować kampanię społeczną o nazwie STOP Czytaniu!!1

W ramach tego projektu podsuwam wam dzisiaj listę powodów, dla których nie powinniście oddawać się tej przerażającej czynności

1. Czytanie ogłupia
2. Przez książki umiera las
3. Kiedy czytasz, nie masz czasu na inne ważne rzeczy
4. Czytanie jest drogie
5. W fabrykach książek regularnie słychać niezidentyfikowane strzały
6. Czytanie to snobizm
7. Nabywanie wiedzy z książek jest głupotą
8. Od czytania psuje się kręgosłup
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
trup
Weteran forum

Postprzez byrgh » 22-05-2017, 12:32

no zdaję sobie sprawę, że internet obfituje w takie rewelacje, a współcześnie zawód 'naukowiec' uległ całkowitemu wypaczeniu, ale co GW, to GW :D
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez byrgh » 22-05-2017, 18:16

http://gwiazdy.wp.pl/czy-to-juz-dno-mag ... 059200129a

jprdl. chyba jedna z nielicznych osób w polityce z głową na karku. piękna, subtelna, inteligentna i to chyba jebane robactwo kole najmocniej, bo jak to tak wychodzić naprzeciw ich żenującej manifie przeciwko Kurskiemu, robić igły widły z ludzkiej tragedii, jaką jest dezaprobata dla ich spierdolonych komuszych przekonań.
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez uglak » 22-05-2017, 18:36

ale musisz przyznac, ze trzeba chwili, zeby takie cos wymyslic. inna sprawa jak autorce nie wstyd podpisac tego wlasnym nazwiskiem ;-)
uglak
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 22-05-2017, 18:38

byrgh napisał(a):http://gwiazdy.wp.pl/czy-to-juz-dno-magdalena-ogorek-w-skandaliczny-sposob-skomentowala-smierc-wodeckiego-6125418059200129a

jprdl. chyba jedna z nielicznych osób w polityce z głową na karku. piękna, subtelna, inteligentna i to chyba jebane robactwo kole najmocniej, bo jak to tak wychodzić naprzeciw ich żenującej manifie przeciwko Kurskiemu, robić igły widły z ludzkiej tragedii, jaką jest dezaprobata dla ich spierdolonych komuszych przekonań.

Nie bądź śmieszny - ten sterowany, sprzedajny przydupas karakana jest tylko dobrze opakowanym produktem a żenujące to jest raczej to co odpierdala jełop Kurski, jedno i drugie warte tyle co ten ich pedzio-prezio niezłomny co to się teraz różnych sortów będzie pytał o zdanie (pewnie wzorem tureckiego referendum:) To co pajac Rutkowski odjebał i tak jest niedowyjebania - ludzka spierdolina level expert :/
Human Piece Of Shit / Rotting Is A Form Of Living
Nic co Anty-ludzkie nie jest mi obce
Anthropophagus
Weteran forum

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez uglak » 22-05-2017, 18:40

Anthropophagus napisał(a):co to się teraz różnych sortów będzie pytał o zdanie

jestes przeciwny demokracji?
uglak
Weteran forum

Postprzez Anthropophagus » 22-05-2017, 18:43

Bierzesz na poważnie tą zjebaną kukiełkę? Czy nakurwiasz już flakka doodbytniczo? :D BTW jebać demokrację z prostego powodu - większość społeczeństwa zasługuję tylko na to żeby ich "do Auschwitz zaprowadzić, piecyki włączyć", demokracja nie ma sensu w świecie ludzkich zwierząt.
Human Piece Of Shit / Rotting Is A Form Of Living
Nic co Anty-ludzkie nie jest mi obce
Anthropophagus
Weteran forum

Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Postprzez Plastek » 22-05-2017, 18:47

Anthropophagus napisał(a): BTW jebać demokrację z prostego powodu - większość społeczeństwa zasługuję tylko na to żeby ich "do Auschwitz zaprowadzić, piecyki włączyć", demokracja nie ma sensu w świecie ludzkich zwierząt.

O kurwa, ileż w tych słowach prawdy.
W 100000000000000000000000000000000000000000% zgoda.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!!!!!!
Nihil z uśmiechem na twarzy zaczyna bujać głową w górę i dół.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez byrgh » 22-05-2017, 19:49

to ja korzystając z chwili jeszcze to:

Inicjatywa Feministyczna napisał(a):Obrazek

Taką koszulkę zobaczyła nasza czytelniczka na jednym ze stoisk Warszawskie Targi Książki / Warsaw Book Fair.

W niedzielę byłam na targach książki na Stadionie Narodowym. Przechodząc obok stoisk z koszulkami zobaczyłam coś niewyobrażalnego, na jednej z koszulek było wielkimi literami napisane: "Rabować Palić Gwałcić". Podeszłam do sprzedawcy i powiedziałam, że koszulkę powinien zdjąć. Zgodnie z prawem na podstawie art. 255 § 2 KK kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Po interwencji u szefa, sprzedawca koszulkę zdjął.
Nie wiem jakim cudem tysiące osób, kupujących, pracowników, organizatorów mogło obojętnie przechodzić obok czegoś takiego. Zaistaniała sytuacja pokazuje jak duży mamy problem z przemocą w Polsce i nie chodzi tylko o koszulkę, chodzi o brak jakiejkolwiek reakcji ludzi na to, że ktoś nawołuje do przestępstwa. Uważam, że należy zażądać wyjaśnień od organizatora."

Warszawskie Targi Książki odniesiecie się?

fot. czytelniczka

#StopPrzemocy
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez uglak » 22-05-2017, 22:49

Nocny wypadek na A4, pieszy nie żyje
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... e,12099896

nocny spacer z psem po autostradzie - mamy mocnego kandydata do nagrody Darwina
uglak
Weteran forum

Poprzednia stronaNastępna strona