bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

26-08-2015, 18:05

Żułek pisze:
manieczki pisze:zesralem sie i smierdzi

pewnie stąd ta mucha ;)
ale zesralem sie teraz, a nie ponad miesiac temu :|
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

26-08-2015, 21:31

TheDude pisze:Każdy kto ma w domu metronom jest podejrzanym osobnikiem !
jak ktos matematykuje muzyke to gupi jest i nie wolno sluchac
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

26-08-2015, 21:48

TheDude pisze:Każdy kto ma w domu metronom jest podejrzanym osobnikiem !
mam timer do jajek, ktory robi podobne pik-pik do metronomu - moze zostac czy wyjebac przez okno?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

06-09-2015, 02:32

Znalazlem sposob na calkiem ciekawa rozmowe. Znacie to uczucie gdy rozmawiacie z kims w formie tekstowej, zwlaszcza przez internet i lapiecie ciagle facepalma?

ROZWIAZANIE: klikacie ikonke PM obok swojego nicka i piszecie prywatna wiadomosc do siebie po czym na nia odpowiadacie. W ten sposob dialog idzie po waszej mysli i mozecie udawac (w pewnym momencie utracicie oglad calej tej groteskowej sytuacji, zaczna sie urojenia i bedziecie w 100 protzentach pewni, ze rozmawacie z kims innymi niz wy sami) , ze wymieniacie poglady z obca osoba.


Tyle na dzis.

PS. chuj wam wszystkim w dupe w ten bozy dzien.

elo.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

07-02-2016, 21:59

co mi w pupcik?

Wyglądasz jakbyś spierdolił z wiadra podczas skrobanki, Ty molestowany wieprzu. Niektórym Bóg dał rozum, innym urodę. Tobie poskąpił jednego i drugiego. Jak patrzę na Ciebie to tracę wiarę w ludzką inteligencję. Generalnie rzecz biorąc to ostentacyjnie pierdzę w Twoim kierunku. Wiesz jak Cię spłodzono ? Twój stary spuścił się na buta i kopał Twoją starą po piździe. Twoje wypowiedzi nie przekraczają poziomu glonów, żyjących kilometr pod powierzchnią wody. Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostał rabat! Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na Twój wygląd , muszę rzec, iż wyglądasz jak niegodziwa, drylowana w anusa obstrukcja.

Nic dziwnego, że brak Ci części mózgu jeśli przez pierwsze miesiące wisiałeś w kondomie za oknem. Badania genetyczne wykazały, że kiedy kobieta i mężczyzna podczas stosunku się śmieją - to urodzi się ładne i mądre dziecko. Szkoda że Twoi rodzice tego nie wiedzieli... gdy na Ciebie patrzę to jestem za aborcją. Stary gdzie taka żyzna gleba jest, że takie dorodne buraki rosną?! Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię zlogarytmuję, to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias. Jak mówisz do mnie to zęby na baczność a nie co drugi wystąp! Ty podjednostko aspołeczna. Jesteś na poziomie intelektualnym telewizji śniadaniowej!

Jestem chirurgiem plastycznym i szukam takiego wyzwania jak Twoja twarz . Jeśli w reinkarnacji ma znaczenie inteligencja, to będziesz papierem toaletowym. Stworzył mnie Bóg, bo lubi piękno, Ciebie, bo ma poczucie humoru. Ty ofiaro przemmysłu gumowego. Jesteś chodzącym dowodem na to , że ewolucja może przebiegać wstecz. Jak byłeś mały, to matka nosiła Cię w siatce na psie odchody i napierdalała po krawężnikach - dlatego teraz taki trochę ignorant jesteś. Szczerze mówiąc, jestem zmuszony stwierdzić, iż wyglądasz mi na nielubianego przez księdza Jankowskiego, niecnego koprofila z peweksu. Gdyby głupota umiała latać - latałbyś 10 km nad ziemią .



Eh, ktos przepisal legendarnego bluzgatora na online wersje, zryjcie z tego: http://zbluzgaj.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

07-02-2016, 22:46

Wystarczy komuś przypomnieć, że przegląda wp.pl i słucha rmf. Moim zdaniem to obelga poważna.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

12-02-2016, 17:15

wy.... nicponie!!!!!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-03-2016, 01:47

CHCUIALBYM WAM NADMIENIC IZ ZE JESTESCIE NICZYM INNYM JAK GOWNEM

NA MOJE KONTO WLAMAL SIE FANATYK, AAAAAA
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

03-03-2016, 08:37

Lubicie ten swoisty sadomasochistyczny klimat do, którego przyzwyczaił was system. Dopóki nie będzie gotowi do wojny o własne życie, ... nic do was nie przemówi P.s Kiedy będziecie już tylko karmą dla zwierząt w miastach swoich panów, wspomnicie moje słowa i oby znalazł się wtedy ktoś kto poprowadzi.........kochacie te tą edukację kreującą postęp negatywny… która określa wasz status i stan umysłowy...
nigdy nie było między nami zrozumienia, bo stoczyliście się do poziomu otępiałych bestii, 666, Destruktorów własnej osobowości: internet, religie, systemy, alkohol, narkotyki, seks, zabawa, pieniądze, hedonizm … Głupota i prostota zdegenerowanego stada dla którego kurestwo stało się wyznacznikiem, zyjecie aby myśleć, tworzyć, a tacy jak wy śmieszą mnie swoim prostymi myślami, dziwnymi zachowaniami, Jesteście najbardziej naiwnym plemieniem, jakie stąpało po tej ziemi i to czyni z was łatwo sterowalne narzędzia, których ruchy, można nie tylko przewidzieć, ale, przede wszystkim zaprogramować i żeglować na waszej niewiedzy, kochacie system, a ten zrobi sobie dobrze waszym kosztem! Polsce potrzebny jest ktoś kto chwyci świat za jaja, żadnych gierek, żadnej dyplomacji, żadnej poprawności, tolerancji zła, czysta prawda, niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie ...Jak chcecie iść ?! skoro zabetonowano wam nogi, a usta wypełniono systemowo - politycznym gównem , sztucznym podziałem na lewo, prawo ... dano wam internet i sensacyjne ploteczki, newsy zajmujące wam czas i myśli ... jak chcecie tworzyć rewolucyjne idee ?! idąc za marchewką konstytucji, projektów i ...I tak człowiek pada ofiarą wykreowanego wyścigu szczurów, którego nie można wygrać ponieważ jest on całkowicie kontrolowany i polega na przyznawaniu szczurowi nagród za posłuszeństwo, milczenie i nie podważenia systemu - pseudo wartości - opartego na kontroli ,zależności i posłuszeństwie, Nie jesteście żli, staliście się po prostu idealnym celem do manipulacji.Porzuciliście samodzielne myślenie w stopniu tak znacznym, że jest to właśnie zamach stanu na umysł. Dzielą was na coraz mniejsze stada i zamykają w ograniczających wasze myśli nałogach, wirtualnych więzieniach pełnych destruktywnych emocji i szantaży …Tym którzy nie widzą celu walki proponuje pójść tam gdzie ich miejsce do kamieniołomów, aby pracowali na rzecz swoich panów, księży, polityków i szefów. Nie macie sobie, swoim dzieciom i światu poza nałogami i wielopokoleniowymi schematami nic do zaoferowania. Waszą jedyną kreacją są podatki, nałogi...Współcześni ludzie to w większości szczęśliwi niewolnicy. Tak długo jak mają pełne koryto nie przeszkadza im
fakt że są ruchani przez system. Postawili całe swoje życie na konia o nazwie „system” i są gotowi zaakceptować
każde kłamstwo, jeśli tylko będzie to potrzebne do osiągnięcia zawodowego lub prywatnego sukcesu.Po prostu
są zadowoleni ze swojego niewolnictwa.Życie na Ziemi jest oparte na gigantycznym kłamstwie, ogromnym fundamentalnym fałszu i z tego Wielkiego Kłamstwa wywodzą sie rozliczne ekspresje tego kłamstwa, które razem tworzą to, co nazywam Wielką Zniekształconą Bzdurą.
woodpecker from space
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

06-03-2016, 19:50

lubię to.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

07-03-2016, 23:01

Triceratops pisze:Lubicie ten swoisty sadomasochistyczny klimat do, którego przyzwyczaił was system. Dopóki nie będzie gotowi do wojny o własne życie, ... nic do was nie przemówi P.s Kiedy będziecie już tylko karmą dla zwierząt w miastach swoich panów, wspomnicie moje słowa i oby znalazł się wtedy ktoś kto poprowadzi.........kochacie te tą edukację kreującą postęp negatywny… która określa wasz status i stan umysłowy...
nigdy nie było między nami zrozumienia, bo stoczyliście się do poziomu otępiałych bestii, 666, Destruktorów własnej osobowości: internet, religie, systemy, alkohol, narkotyki, seks, zabawa, pieniądze, hedonizm … Głupota i prostota zdegenerowanego stada dla którego kurestwo stało się wyznacznikiem, zyjecie aby myśleć, tworzyć, a tacy jak wy śmieszą mnie swoim prostymi myślami, dziwnymi zachowaniami, Jesteście najbardziej naiwnym plemieniem, jakie stąpało po tej ziemi i to czyni z was łatwo sterowalne narzędzia, których ruchy, można nie tylko przewidzieć, ale, przede wszystkim zaprogramować i żeglować na waszej niewiedzy, kochacie system, a ten zrobi sobie dobrze waszym kosztem! Polsce potrzebny jest ktoś kto chwyci świat za jaja, żadnych gierek, żadnej dyplomacji, żadnej poprawności, tolerancji zła, czysta prawda, niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie ...Jak chcecie iść ?! skoro zabetonowano wam nogi, a usta wypełniono systemowo - politycznym gównem , sztucznym podziałem na lewo, prawo ... dano wam internet i sensacyjne ploteczki, newsy zajmujące wam czas i myśli ... jak chcecie tworzyć rewolucyjne idee ?! idąc za marchewką konstytucji, projektów i ...I tak człowiek pada ofiarą wykreowanego wyścigu szczurów, którego nie można wygrać ponieważ jest on całkowicie kontrolowany i polega na przyznawaniu szczurowi nagród za posłuszeństwo, milczenie i nie podważenia systemu - pseudo wartości - opartego na kontroli ,zależności i posłuszeństwie, Nie jesteście żli, staliście się po prostu idealnym celem do manipulacji.Porzuciliście samodzielne myślenie w stopniu tak znacznym, że jest to właśnie zamach stanu na umysł. Dzielą was na coraz mniejsze stada i zamykają w ograniczających wasze myśli nałogach, wirtualnych więzieniach pełnych destruktywnych emocji i szantaży …Tym którzy nie widzą celu walki proponuje pójść tam gdzie ich miejsce do kamieniołomów, aby pracowali na rzecz swoich panów, księży, polityków i szefów. Nie macie sobie, swoim dzieciom i światu poza nałogami i wielopokoleniowymi schematami nic do zaoferowania. Waszą jedyną kreacją są podatki, nałogi...Współcześni ludzie to w większości szczęśliwi niewolnicy. Tak długo jak mają pełne koryto nie przeszkadza im
fakt że są ruchani przez system. Postawili całe swoje życie na konia o nazwie „system” i są gotowi zaakceptować
każde kłamstwo, jeśli tylko będzie to potrzebne do osiągnięcia zawodowego lub prywatnego sukcesu.Po prostu
są zadowoleni ze swojego niewolnictwa.Życie na Ziemi jest oparte na gigantycznym kłamstwie, ogromnym fundamentalnym fałszu i z tego Wielkiego Kłamstwa wywodzą sie rozliczne ekspresje tego kłamstwa, które razem tworzą to, co nazywam Wielką Zniekształconą Bzdurą.
te kaczorek, ale o co ten ból pizdzicha ? ze jakiś jak mniemam niespełna 20 latek zakłócił konsumpcje twojego watpliwej jakości pasztetu ??
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

08-03-2016, 13:02

kurwa, przeciez to kurwa komplilacja losowych wypowiedzi tego zjeba Fanatyka
woodpecker from space
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

08-03-2016, 17:50

Pies, pies, spierrrdalaj chodź!

Kochany chuju.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

09-03-2016, 16:50

chce bana kurwa
czy to tak wiele?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

09-03-2016, 17:20

manieczki pisze:chce bana kurwa
czy to tak wiele?
wpadnij nad morze to dostaniesz banana :__--
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

09-03-2016, 17:24

BOLEK pisze:
manieczki pisze:chce bana kurwa
czy to tak wiele?
wpadnij nad morze to dostaniesz banana :__--
bolek idz do danki
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

12-03-2016, 00:06

analripper to chuj
chce bana
daj bana
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

12-03-2016, 00:10

manieczki pisze:analripper to chuj
chce bana
daj bana
Masz. Całe kosze banów.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

12-03-2016, 01:41

analripper + manieczki = wielka miłość
Andzrzej kiedy ślub ?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 07:44

tomaszm pisze:z znienacka.
Samozaoranie poziom master blaster.
Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ