bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 17:59

Nie dasz popracować co?:) Wejdź w temat gdzie rozmawialiśmy o prowadzeniu działalności gospodarczej, w momencie gdzie podsumował cię kolega Heretyk - napisz jakiś post merytoryczny i podejmij dyskusję z rzeczową argumentacją. Widzimy cię tylko w paru tematach , gdzie zazwyczaj plujesz jadem, umieszczasz wklejkę za wklejką , nie migaj się jakąś ironiczną maską jeno sensowna dyskusja. Ja wrócę do tematu po weekendzie.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 18:03

Nie chce mi się, wolę w tym czasie czytać książki/komiksy lub hurtowo oglądać filmy. I potem naturalnie wklejać wklejkę za wklejką. Możesz mi nie "wieszyć", ale czasem bywam leniwy jeśli chodzi o forum.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 18:09

Wątpię patrząc na to ile determinacji wykazujesz w opluwaniu na forum pewnych osób:) Na to już siły znajdujesz?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: wątroba

21-04-2017, 18:13

Uprzejmie informuję, że dzisiaj temat przejdzie remanent. Dziękuję za uwagę i przepraszam za utrudnienia.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: wątroba

21-04-2017, 18:18

Sybir mam nadzieję, ze niczego nie wyjebiesz, a li tylko poprawisz błędy ortograficzne!
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: wątroba

21-04-2017, 18:23

Akurat chciałem resekować, ale zaszachowałeś mnie, kolego, i teraz nie wiem, co czynić :(
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 18:28

tomaszm pisze:Wątpię patrząc na to ile determinacji wykazujesz w opluwaniu na forum pewnych osób:) Na to już siły znajdujesz?
Tak, takie zajęcie nie angażuje mnie za bardzo; zabrać korkolowi plastikowe grabki to nie jest skomplikowane zajęcie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: wątroba

21-04-2017, 18:40

Plastek pisze:Nie chce mi się, wolę w tym czasie czytać książki/komiksy lub hurtowo oglądać filmy. I potem naturalnie wklejać wklejkę za wklejką. Możesz mi nie "wieszyć", ale czasem bywam leniwy jeśli chodzi o forum.
serio coś daje Ci to czytanie książek?????
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 18:45

byrgh pisze:
Plastek pisze:Nie chce mi się, wolę w tym czasie czytać książki/komiksy lub hurtowo oglądać filmy. I potem naturalnie wklejać wklejkę za wklejką. Możesz mi nie "wieszyć", ale czasem bywam leniwy jeśli chodzi o forum.
serio coś daje Ci to czytanie książek?????
A czy Schwarzeneggerowi coś dawało chodzenie na siłownię:)?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: wątroba

21-04-2017, 18:47

Plastek pisze:
byrgh pisze:
Plastek pisze:Nie chce mi się, wolę w tym czasie czytać książki/komiksy lub hurtowo oglądać filmy. I potem naturalnie wklejać wklejkę za wklejką. Możesz mi nie "wieszyć", ale czasem bywam leniwy jeśli chodzi o forum.
serio coś daje Ci to czytanie książek?????
A czy Schwarzeneggerowi coś dawało chodzenie na siłownię:)?
tak.
ginekomastie.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 18:48

To by się zgadzało, od lat na to cierpię.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: wątroba

21-04-2017, 18:51

Plastek pisze:To by się zgadzało, od lat na to cierpię.
mam Ci zacytować co uważasz na temat zwierzeń obcych sobie facetów? ;-)

ps. bawisz się nimi czasem? kurwa jak ja bym miał cycki regularnie bym je miętosił ..
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 18:52

Ugniatam jak ciasto na wielkanocną babę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 18:52

Plastek pisze:
tomaszm pisze:Wątpię patrząc na to ile determinacji wykazujesz w opluwaniu na forum pewnych osób:) Na to już siły znajdujesz?
Tak, takie zajęcie nie angażuje mnie za bardzo; zabrać korkolowi plastikowe grabki to nie jest skomplikowane zajęcie.
Nie rozumiem- nie potrafię podjąć merytorycznej dyskusji ale jednocześnie wklejenie ośmieszającego mema albo oplucie kogoś i znieważenie jest w jak najlepszym porządku. Przerabiam takie rzeczy nie raz w życiu codziennym ale rozumiem ,ze to forum i rządzi się swoimi prawami.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: wątroba

21-04-2017, 18:58

PRZYPOMINAM O ISTNIENIU TAKIEGO TEMATU:
http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 19&t=14988" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu sobie jechać cwele.



jeżeli któraś z Pań wybitnie sie nudzących doda jeszcze w wątrobowym temacie dwa posty nie dotyczące tematu - ban na tydzień.
Skoro nie potraficie uszanować istotnych kwestii dam Wam czas na przemyślenia.
Wieczorem będzie tu czyszczenie.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
535

Re: wątroba

21-04-2017, 19:02

No, brawo. Wreszcie zapowiedź męskich decyzji. Proponuję ocenzurować i zamknąć nie usuwając. Będzie bardzo dobrze i milicjanci będą szczęśliwi.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: wątroba

21-04-2017, 19:03

Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakiś tematów o bluzgach dla jakiś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: wątroba

21-04-2017, 19:03

tomaszm pisze:
Plastek pisze:
tomaszm pisze:Wątpię patrząc na to ile determinacji wykazujesz w opluwaniu na forum pewnych osób:) Na to już siły znajdujesz?
Tak, takie zajęcie nie angażuje mnie za bardzo; zabrać korkolowi plastikowe grabki to nie jest skomplikowane zajęcie.
Nie rozumiem- nie potrafię podjąć merytorycznej dyskusji ale jednocześnie wklejenie ośmieszającego mema albo oplucie kogoś i znieważenie jest w jak najlepszym porządku. Przerabiam takie rzeczy nie raz w życiu codziennym ale rozumiem ,ze to forum i rządzi się swoimi prawami.
/\/\
Panie Tomku , nie chcę nic sugerować ale sam pan kładziesz łepetynę pod gilotynę i lejesz benzyna w ogień:)
535

Re: wątroba

21-04-2017, 19:05

nicram pisze:Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakiś tematów o bluzgach dla jakiś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.
Spóźnione obawy. To już od dawna jest kółko różańcowe.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: wątroba

21-04-2017, 19:18

nicram pisze:Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakichś tematów o bluzgach dla jakichś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.
zaraz Cię naczelny igor forum złapie za ucho i postawi do kąta!
ODPOWIEDZ