bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 11:23

Faktycznie. Daj namiary na starą ,która cię wysrała to cię godnie pomszczę:) Skomlesz jak pizda w każdym poście bez sensu i się przypierdalasz ale argumentów w dyskusji jak zawsze brak z twojej strony. Na dłuższą metę stajesz się bardzo nużący. Ileż można. A teraz jebnij coś w rewanżu o poprawnej polszczyźnie, zapitych na koncertach metalowcach i co cię tam jeszcze boli:D
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: wątroba

21-04-2017, 11:44

Tomku, nie denerwuj się. Niektórzy po prostu są attention whores.

http://www.urbandictionary.com/define.p ... on%20whore" onclick="window.open(this.href);return false;

"Label given to any person who craves attention to such an extent that they will do anything to receive it. The type of attention (negative or positive) does not matter."
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: wątroba

21-04-2017, 15:18

tomaszm pisze:Faktycznie. Daj namiary na starą ,która cię wysrała to cię godnie pomszczę:) Skomlesz jak pizda w każdym poście bez sensu i się przypierdalasz ale argumentów w dyskusji jak zawsze brak z twojej strony. Na dłuższą metę stajesz się bardzo nużący. Ileż można. A teraz jebnij coś w rewanżu o poprawnej polszczyźnie, zapitych na koncertach metalowcach i co cię tam jeszcze boli:D
takiego Ciebie nie znałem ;-)

jest ogień.

forum jeszcze nie umarło.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 15:32

Cały pracujący weekend przede mną łącznie z Niedzielą toteż poziom wkurwienia wyższy jak zawsze:) Ale nie ma co się przejmować moją wszeteczną osobą ruchacza przy takich awangardach oświecenia :)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 16:20

tomaszm pisze: Skomlesz jak pizda w każdym poście bez sensu i się przypierdalasz
Zalecam uważną lekturę twojego poprzedniego posta by zobaczyć kto skamle jak pizda:)
tomaszm pisze: ale argumentów w dyskusji jak zawsze brak z twojej strony.
Ale tomku jakie argumenty? O czym ja mam rozmawiać z jegomościem, którego możliwości intelektualne przerasta poprawne napisanie skomplikowanych słów poznawanych na etapie edukacji wczesnoszkolnej, takich jak "koleszka", "z znienacka" czy "doszłem do wniosku"?
O tlenionych blond rozklapichach z rozstępami z portali internetowych dla kwadratolicych desperatów na które jesteś skazany? Czy o depresji, którą jak mniemam spowodował brak limonki do jakiegoś pedalskiego drinka? A może o ostracyzmie rodziny, której przeszkadza żeś - uwaga, fanfary, bo przecież o to chodziło c'nie? - się tak dorobił? Trochę powagi tomku, nie będę wszak strzelał wyrafinowanymi argumentami w stronę obrzękłej krówki na łące; takoż nie wypuszczę ich w twoją stronę, albowiem osobnicy twego pokoju skwitują je jeno chrząknięciem, beknięciem, tudzież soczystym-potoczystym "eee chuj". I to wcale nie "z znienacka" lecz po głębokim namyśle...
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 16:23

Eee myślałem ,że chociaż jakimś "chujem" przyjebiesz a tu tak grzecznie. Bez sensu.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 16:26

tomaszm pisze:Bez sensu.
Moje zdolności dywinacyjne znów dały o sobie znać; właśnie taką reakcję wyprorokowałem w ostatnich dwóch zdaniach. Ale jak chcesz to:

PRZYJEBAŁEM CHUJEM
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 16:50

Brawo- zasłużyłeś na komiks. Chociaż strach- jak te 30 kilogramów ogarniesz o których pisałeś(coś tam brzęczysz o chwalenie w kierunku mojej osoby) to nasze nikłe zasoby intelektualne zmuszą nas do wylogowaniu się z portalu:) Czytaj, rozwijaj się i nieś kaganek oświecenia dalej - nam prostakom zostaw portale dla desperatów, limonkowe drinki i rzyganie po koncertach:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 16:54

Tym razem tomku idzie 30 kilo książek.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 16:59

Fiu, fiu - prawdziwy człowiek renesansu i oświecenia nie to co te wszeteczne bydło mojego pokroju. A chociaż obrazki jakieś mają?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 17:02

Całkiem sporo nawet; także różnego rodzaju wykresy, mapy i ryciny. Mógłbyś zatem tomku poczuć się nieco przytłoczony atakującą zewsząd feerią barw. Należałoby więc rzecz niezwłocznie skonsultować z psychologiem, choć jak mniemam wolałbyś to zrobić publicznie z kolegami z forum. Depresja wszak atakuje "z znienacka".
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 17:10

"Literki" to mnie kurwa dopiero przytłacza:)

Popisałbym ale muszę się zabrać znów do pracy ,bo doba nie jest z gumy:)

Wpadnij tam jutro do Unijowa gdzie będę prowadzić szkolenie. Taki tam chujowy temat dla wszelkiej maści wszeteczników , których bede zanudzać przez 3 godziny.

"Dualizm systemów prawnych na tle nowelizacji przepisów ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych"

Przyda mi się jakaś pomoc- wolałbym w tym czasie pić limonkowego drinka i ganiać za babami z rozstępami:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 17:13

Jak widać kolejne potwierdzenie truizmu, że studia inteligencji nie wyuczą, niestety. Też muszę kończyć, idę rozrabiać cukier na mojego irokeza. Tymczasem jedno tomku pamiętaj - badaj się! Badaj się albowiem nigdy nie wiadomo kiedy depresja czy inne świństwo ponownie uderzy! A Guma fajny gość, cenię sobie wczesną Moskwę. Tylko tego Doby nie kojarzę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 17:21

Tylko Plastku nie zapomnij o walce z ludzkością, którą tak gardzisz. Liczę na jakieś konkretne działania z twojej strony i efekty jak już wrócę z delegacji. Mam nadzieję,że twój światły umysł coś uknuje i nasze życie nabierze nowego porządku. Trzymamy kciuki!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 17:25

Zupą cebulową też gardzę, a nie znaczy to, że będę z nią walczył. Pogarda nie implikuje walki, jest zgoła odwrotnie. Logika na pierwszym roku chyba w drugim terminie zaliczona tomku?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: wątroba

21-04-2017, 17:30

Obrazek

Plastek, zlituj sie, przestań juz nadzorować samookaleczenia Tomka.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 17:31

Daleko mi to takiej postawy. Zdecydowanie preferuję:

"Determinacja jest wezwaniem budzącym ludzka wolę" jak rzekł Tony Robbins .

ale to wiele tłumaczy to co napisałeś w stosunku do swojej osoby. Właściwie wszystko:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 17:34

tomaszm pisze:Daleko mi to takiej postawy. Zdecydowanie preferuję:

"Determinacja jest wezwaniem budzącym ludzka wolę" jak rzekł Tony Robbins .

ale to wiele tłumaczy to co napisałeś w stosunku do swojej osoby. Właściwie wszystko:)
Widzę żeś nie tylko srogim kasanową, wybitnym jurystą, ale także psychologiem? Podziwiam, podziwiam. No i wikicytaty nie mają przed tobą tajemnic. Znów podziwiam!
Harlequin pisze: Plastek, zlituj sie, przestań juz nadzorować samookaleczenia Tomka.
Tomka to przede wszystkim okaleczają panny podczas dzikiego seksu; dzielił się taką opowieścią na forum.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: wątroba

21-04-2017, 17:39

Plastek pisze:
tomaszm pisze:.
Tomka to przede wszystkim okaleczają panny podczas dzikiego seksu; dzielił się taką opowieścią na forum.
Wierz mi możesz mi tylko życzyć dalszych takich wrażeń:D
Ostatnio zmieniony 21-04-2017, 17:45 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: wątroba

21-04-2017, 17:42

Do re mi (fa sol la).

Poza tym - "wiesze" ci:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ