bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: wątroba

Postprzez Najprzewielebniejszy » 21-04-2017, 18:29

535 napisał(a):No, brawo. Wreszcie zapowiedź męskich decyzji. Proponuję ocenzurować i zamknąć nie usuwając. Będzie bardzo dobrze i milicjanci będą szczęśliwi.

1

535 napisał(a):
nicram napisał(a):Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakiś tematów o bluzgach dla jakiś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.

Spóźnione obawy. To już od dawna jest kółko różańcowe.

2

słowo się rzekło, na razie na godzinę.
bupta!
Najprzewielebniejszy
Weteran forum

Postprzez Heretyk » 22-04-2017, 12:22

tomaszm napisał(a):Nie dasz popracować co?:) Wejdź w temat gdzie rozmawialiśmy o prowadzeniu działalności gospodarczej, w momencie gdzie podsumował cię kolega Heretyk - napisz jakiś post merytoryczny i podejmij dyskusję z rzeczową argumentacją. Widzimy cię tylko w paru tematach , gdzie zazwyczaj plujesz jadem, umieszczasz wklejkę za wklejką , nie migaj się jakąś ironiczną maską jeno sensowna dyskusja. Ja wrócę do tematu po weekendzie.

panowie.... skoro już zostałem wywołany napiszę tak... sensowna dyskusja w temacie "wątroba"? jakieś skurwiałe pretensje osoby, która pod wpływem tanich piw wkleja na forum jakieś zjebane filmiki i kłóci się z kim popadnie? wolność która ma polegać na tym, że nie ma moderatorów i pierdolimy o czym nam się podoba w dowolnym temacie bez żadnej kontroli? spoko. jestem na tak :)

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić... ja mam większe problemy na głowie w tej chwili tak więc bawcie się jeśli chcecie, ale polecam wyluzować
Per Aspera Ad Astra
Heretyk
prof. ds. metalizacji

Postprzez 535 » 22-04-2017, 18:55

Heretyk napisał(a):
tomaszm napisał(a):Nie dasz popracować co?:) Wejdź w temat gdzie rozmawialiśmy o prowadzeniu działalności gospodarczej, w momencie gdzie podsumował cię kolega Heretyk - napisz jakiś post merytoryczny i podejmij dyskusję z rzeczową argumentacją. Widzimy cię tylko w paru tematach , gdzie zazwyczaj plujesz jadem, umieszczasz wklejkę za wklejką , nie migaj się jakąś ironiczną maską jeno sensowna dyskusja. Ja wrócę do tematu po weekendzie.

panowie.... skoro już zostałem wywołany napiszę tak... sensowna dyskusja w temacie "wątroba"? jakieś skurwiałe pretensje osoby, która pod wpływem tanich piw wkleja na forum jakieś zjebane filmiki i kłóci się z kim popadnie? wolność która ma polegać na tym, że nie ma moderatorów i pierdolimy o czym nam się podoba w dowolnym temacie bez żadnej kontroli? spoko. jestem na tak :)

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić... ja mam większe problemy na głowie w tej chwili tak więc bawcie się jeśli chcecie, ale polecam wyluzować

Jeżeli to było o mnie, to delikatnie rzecz ujmując, mijasz się pan z prawdą, gdyż ani piwa nie są tanie, ani nie wklejam zjebanych filmików, bo zwykle są to fragmenty koncertów, bądź teledyski, a i z nikim się nie kłócę, milicjancie amatorze. Czuję, że miałeś brata w śląskiej prewencji. Pamiętam takich wielu z okolic Spodka, Bukowej, Cichej, czy choćby Roosevelta. Strasznie zestresowane towarzystwo. O wytykaniu mi bycia pod wpływem nie będę pisał, bo wieść gminna niesie, że cały czas jestem pijany i nadaję z rowu w którym leżę. Tyle ode mnie. Możesz się odmeldować i dalej spokojnie sączyć ze swojej butelki.
535
scaarph level achieved

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Postprzez Heretyk » 22-04-2017, 20:06

spoko. odmeldowuję się zatem
Per Aspera Ad Astra
Heretyk
prof. ds. metalizacji

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Postprzez 535 » 23-04-2017, 02:23

Fajny masz ten wentyl bezpieczeństwa Jędrek. Straszysz, grozisz, pierdzisz, usuwasz do innych tematów, uciekasz od problemu. Ja ci wyłożę go w jednym zdaniu. Jeżeli jesteś taki sprawiedliwy i w porządku, to w parze ze mną musisz wyjebać także Plastka i tu tkwi problem Andrzej. Wjebałeś się w kolec. Czy będą gadać? Nie wiem.
535
scaarph level achieved

Postprzez 535 » 23-04-2017, 03:26

Plastek napisał(a):Jak widać kolejne potwierdzenie truizmu, że studia inteligencji nie wyuczą, niestety. Też muszę kończyć, idę rozrabiać cukier na mojego irokeza. Tymczasem jedno tomku pamiętaj - badaj się! Badaj się albowiem nigdy nie wiadomo kiedy depresja czy inne świństwo ponownie uderzy! A Guma fajny gość, cenię sobie wczesną Moskwę. Tylko tego Doby nie kojarzę.

Olka nie znasz? Olek prze chuj, co prawda ostatnio nie poszło, ale, gdybyśmy tylko takich ludzi mieli, miast tych brodatych pizd w byle frakach.

Obrazek
535
scaarph level achieved

Postprzez 535 » 23-04-2017, 03:36

Heretyk napisał(a):[

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić...

Czy to milicyjny żal, oznaka skruchy, czy jednak typowy żal pl? No i najważniejsze. Ile było tego TANIEGO PIWNEGO, promille w tej deklaracji?
535
scaarph level achieved

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim i niczym