ŚCIANA PŁACZU

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: ŚCIANA PŁACZU

13-05-2018, 16:58

Plastek stary gargamelu, skończ te wygłupy
zniknął także po raz kolejny nasz dyżurny ekshibicjonista prestidigiditator
nuda
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: ŚCIANA PŁACZU

05-11-2018, 22:10

a gdzież to podział sie nasz naczelny forumowy cyklista patolog ? miał jakąś kolizje czy ki chuj ?
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 17:18

Co tam lucku, czekam na buta w dupie, zapomniałeś czyś taki zagoniony, lucku :) (ja pamiętam, lucku :))
Jakoś ostatnio przepadłeś, chowasz się, boisz, masz może alergię na strach? Mam wrażenie, że trzęsiesz porami jak typowy frajer ale nie mówię tego głośno bo jeszcze załapię wpierdol x2, lucku :)
No to co lucku, sam zaproponowałeś więc chyba nie jesteś tak skrajną cipą by teraz chować się za suknią starej i wyskoczysz na glebę by mi wpierdolić. Zawsze chciałem wiedzieć co to jest srogi wpierdol o lucka :)
Jak pisałem wcześniej, będę walczył jedną ręką i patrzył na jedno oko. Jesteś tam lucku czy zmieniłeś konto :)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 18:20

joł wolfino stara kurwo clubingowa pedale, ale na chuj ty liczysz ze jakbym zorganizował wyjazd i złozył ci wiztyte to co ? wychodzilibysmy na solo i potykali bysmy sie jak równy z równym ? zebym sie jeszcze kurwa zaraził czymś o takiej zruchanej w ryj prostytutki ? :) lol kurwo jaki odmóżdżony pedał.Otóż nie wywiózł bym cie gdzieś do lasu i wyjebał jakąś pałką w twój cweluchowski ryj spierdolino i przerobił cie na warzywko, a raczej parówkę którą w istocie jesteś tylko na taką prawdziwą parówke, nie ruchawą, co lezy i sie nie rusza bo nic nie może, znasz to uczucie co ? :) ty mówisz nie a twoj stary i tak rucha cie w dupsko :) no więc dziekuj bogu ze pozwalam ci żyć puki co.Wiem rozjechany pedale ze kloaka to twój żywioł i chleb powszedni ale nie zamierzam juz z tobą rozmawiać i fundowac tego rodzaju watpliwej rozrywki bogu ducha winnym forumowiczom.Czekaj cierpliwie na kolanach mała skundlona prostytutko, może wpadne prędzej a moze pózniej, cokolwiek sie wydarzy nic nie bedzie po twojej mysli, tego możesz być pewien,jak zawsze w twoim niedojebanym zyciu nerda, to zapamiętaj
zawsze chuje do dupy i chary na ryj wolfinie.
niniejszym eot.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 18:34

Boisz się, czuję strach dlatego tyle błota i pomyj bo reszta nie jest ani śmieszna ani mądra ale przecież się boisz :)
To typowe dla frajera który czuje się niepewnie bo jebnął wyzwaniem a teraz szlocha i udaje pewnego a takim nie jest, prawda lucku?
Lucku, kolejny raz piszę, spełnij to co obiecywałeś wcześniej a nie trzęś jajami, których nie posiadasz, bo to bieda z twojej strony i marnota.
Ew powiedz, że jesteś parówą i się boisz, choć każdy wie żeś nygus i nie boisz się wpierdolić lamusowi.
Już złamałem rękę by ci było lżej mnie pokonać lucku/frajerze :)
Lucek pisze:.Otóż nie wywiózł bym cie gdzieś do lasu i wyjebał jakąś pałką w twój cweluchowski ryj spierdolino i przerobił cie na warzywko, a raczej parówkę którą w istocie jesteś tylko na taką prawdziwą parówke, nie ruchawą, co lezy i sie nie rusza bo nic nie może, znasz to uczucie co ? :) ty mówisz nie a twoj stary i tak rucha cie w dupsko :) no więc dziekuj bogu ze pozwalam ci żyć puki co.Wiem rozjechany pedale ze kloaka to twój żywioł i chleb powszedni ale nie zamierzam juz z tobą rozmawiać i fundowac tego rodzaju watpliwej rozrywki bogu ducha winnym forumowiczom
Właśnie o ten las mi chodzi, nigdy nie zaliczyłem pałą w ryj, pewnie po drugiej stronie stał lucek. Czekam aż sam to zrobisz , chyba , że się znowu boisz i nie obrażaj rodziców frajerze, wiecznie wydygana kurwo bez honoru
Ostatnio zmieniony 08-11-2018, 18:43 przez wolff, łącznie zmieniany 1 raz.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3355
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 18:42

xD
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 19:09

Nie każdy musi kochać metal, nie każdy powinien być srogi lecz jeśli ktoś proponuje buta w dupala a potem udaje , że się boi/ma okres/ stara go nie urodziła to bida pany.
Lucku, na pewno czytasz, nie wstyd ci, namiastko mężczyzny?
Nie bój się. Zapętliłeś się? Miałeś wpaść do Krakowa cwaniaku :)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1813
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: ŚCIANA PŁACZU

08-11-2018, 23:37

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

09-11-2018, 17:13

Widział który lucka, tfuu parówę? Nie wiecie nawet jak bardzo jestem podekscytowany spotkaniem i masywnym wpierdolem z rąk honorowego, białego faceta, brudasa (ftuuuu, metalowca).
Co jest lucku, jesteś czy znowu pognałeś na L4?
Obiecałem, że będę walczył. tfuuu, bronił się zaciekle, tylko jedną ręką. Piszę poważnie, więc wyzdrowiej do diaska i zrealizuj swoje obietnice garbaty frajerzyno, tfuuu, postawny napierdalaczu.
Pogardzam cykorami, pewnie ty też lucku, prawda?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŚCIANA PŁACZU

10-11-2018, 01:57

Może fame MMA następna gala? Zaraz przed walka rafonix - magical?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1955
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ŚCIANA PŁACZU

31-03-2023, 14:16

Przeczytałem te fantazje o wywożeniu do lasu parę postów wyżej i niesamowita rozrywka :D
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3573
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ŚCIANA PŁACZU

31-03-2023, 15:45

ty mówisz nie a twoj stary i tak rucha cie w dupsko
piękna to była dyskusja
ODPOWIEDZ