islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

12-09-2017, 13:43

http://www.dziennikwschodni.pl/na-sygna ... 05367.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mężczyzna przyznał się do winy i składał wyjaśnienia. Tłumaczył, że chciał kupić broń żeby popełnić samobójstwo.
to akurat moze byc prawda - tylko niekoniecznie cala
Guilty of being right
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: islam

14-09-2017, 11:39

[youtube][/youtube]
gdy zawiodło malowanie kredą po chodnikach albo tatuowanie sobie pszczoły nowe działa europejskie elity wytaczają przeciw ekstremistom
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

14-09-2017, 20:43

To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

14-09-2017, 22:47

Lukass pisze:To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
No, ale chwileczkę;
Obrazek
w helmutowie, też tak było, ale jak się okazało, że molestujo i gwałco, to wreszcie głupie pindy przejrzały na oczy :)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

14-09-2017, 23:16

Jimmy Boyle pisze:
Lukass pisze:To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
No, ale chwileczkę;
Obrazek
w helmutowie, też tak było, ale jak się okazało, że molestujo i gwałco, to wreszcie głupie pindy przejrzały na oczy :)
Ale przyznaj, nie przeczytałeś podlinkowanego artykułu :D Nie o tym to jest - chciałem jedynie pokazać, że feministka niekoniecznie musi oznaczać panią, która wyznaje skrajnie lewicowe poglądy (nawet, jeśli niektóre z bohaterek miały taki epizod), i nie jest to wcale jednolita grupa zidiociałych panienek, które można odhumanizować, żeby nie trzeba było się przejmować ich postulatami. A Panie w artykule to feministki wywodzące się ze środowisk islamskich, które np. dziwią się niepomiernie, że media pochylają się nad seksizmem w reklamach, a jednocześnie zupełnie nie są w stanie (nie chcą?) podjąć tematu postępującej przemocy na tle seksualnym, tudzież religijnym. A ja się nie dziwię, nawet jeśli uważam to za obrzydliwe. Zdjęcie, które podlinkowałeś, to raczej obraz tej części środowiska, które jest krytykowane przez bohaterki tego artykułu.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

14-09-2017, 23:18

Lukass pisze:To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
taki artykul na WP? jestem w szoku ;-) zaciekawil mnie ten podzial na feminiski i neofeministki, bo faktycznie to co robily to co kiedys robily feministki (walka o rownouprawnienie kobiet) jest diametralnie rozne od tego co robia obecnie (bycie maksymalnie lewicowym i zjebanym). to rozroznienie funkcjonuje jakos szerzej?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

14-09-2017, 23:34

Lukass pisze:
Jimmy Boyle pisze:
Lukass pisze:To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
No, ale chwileczkę;
Obrazek
w helmutowie, też tak było, ale jak się okazało, że molestujo i gwałco, to wreszcie głupie pindy przejrzały na oczy :)
Ale przyznaj, nie przeczytałeś podlinkowanego artykułu :D Nie o tym to jest - chciałem jedynie pokazać, że feministka niekoniecznie musi oznaczać panią, która wyznaje skrajnie lewicowe poglądy (nawet, jeśli niektóre z bohaterek miały taki epizod), i nie jest to wcale jednolita grupa zidiociałych panienek, które można odhumanizować, żeby nie trzeba było się przejmować ich postulatami. A Panie w artykule to feministki wywodzące się ze środowisk islamskich, które np. dziwią się niepomiernie, że media pochylają się nad seksizmem w reklamach, a jednocześnie zupełnie nie są w stanie (nie chcą?) podjąć tematu postępującej przemocy na tle seksualnym, tudzież religijnym. A ja się nie dziwię, nawet jeśli uważam to za obrzydliwe. Zdjęcie, które podlinkowałeś, to raczej obraz tej części środowiska, które jest krytykowane przez bohaterki tego artykułu.
Przecież napisał to samo co Ty, tyle tylko, że w (dużym) skrócie :)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

14-09-2017, 23:37

uglak pisze:
Lukass pisze:To z pozdrowieniami dla Pacjenta, który gdzieś niedawno napisał, że feministki to nie kobiety (w domyśle chyba nie ludzie?). Już chuj, z czym mi się to od razu skojarzyło.

https://opinie.wp.pl/natalia-osten-sack ... 723341441a
taki artykul na WP? jestem w szoku ;-) zaciekawil mnie ten podzial na feminiski i neofeministki, bo faktycznie to co robily to co kiedys robily feministki (walka o rownouprawnienie kobiet) jest diametralnie rozne od tego co robia obecnie (bycie maksymalnie lewicowym i zjebanym). to rozroznienie funkcjonuje jakos szerzej?
Też byłem zdziwiony. A czy podział funkcjonuje szerzej? Nie wiem, ale głupi nie jest.
Jimmy Boyle pisze: Przecież napisał to samo co Ty, tyle tylko, że w (dużym) skrócie :)
Nie jestem do końca przekonany, ale wierzę na słowo :D
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

15-09-2017, 21:59

Tymczasem na zachodzie bez zmian ;)
W Londynie kolejny "incydent", we Francji "niezrównoważony osobnik" z okrzykiem allahu akbar napierdalał na ulicy ludzi młotkiem.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

15-09-2017, 22:01

Ot europejski folklor ale fakt , nieco się przyjadł.
Swoja drogą trepy we Francji muszą być skrajnymi lamusami skoro miast wzbudzać respekt stają się obiektem ataków innych lamusów.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: islam

15-09-2017, 22:14

BOLEK pisze:[youtube][/youtube]
gdy zawiodło malowanie kredą po chodnikach albo tatuowanie sobie pszczoły nowe działa europejskie elity wytaczają przeciw ekstremistom
może mam sztywne podejście do sprawy i kija w dupie, ale kompletnie mnie obrzydza robienie heheszków z tego tematu. nie wiem jak i nie chcę chyba nawet sobie wyobrażać jak czują się osoby, którym ci skurwiele wymordowali bliskich, oglądając te rzeczy. to jest praktycznie robienie pośmiewiska i jednocześnie łagodzenie podejścia do zamachów i tragedii ludzkich.

przekroczone granice dobrego smaku zostało moim zdaniem tutaj:
[youtube][/youtube]
typowy liberalny rak-kontent. nie dość, że w sposób osoby, które praktycznie z kompletnym wyjebaniem i luzackim podejściem reagują na fakt, że przed chwilą ludzie zostali bezsensownie na ich oczach zamordowani, to jeszcze to podejście kompletnie pochwala i ubiera w komediowe podśmiechujki. obrzydliwe do skrajności.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

18-09-2017, 10:10

https://pl.sputniknews.com/swiat/201709 ... zm-Europa/" onclick="window.open(this.href);return false;
na Balkanach tez ciekawie...
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

18-09-2017, 10:13

W Warszawce tez
https://ndie.pl/tymczasem-w-warszawie-n ... u-muranow/" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14775
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: islam

18-09-2017, 10:33

"(...) Podobne obrazy mogą zobaczyć mieszkańcy Paryża, Berlina czy Moskwy, jednak tam jest już tysiące muzułmanów na ulicach, podczas takich modłów blokują kilka ulic w asyście"

To zupełnie tak jak u nas:

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14775
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: islam

18-09-2017, 14:36

Wakacje w Sudanie

Szpital w Bidi Bidi
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: islam

18-09-2017, 17:55

Ten pośrodku ostatniego zdjęcia wygląda, jakby uwielbiał zapach napalmu o poranku.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: islam

18-09-2017, 18:04

Obrazek
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

18-09-2017, 21:33

Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

20-09-2017, 10:45

Przedmiescia Paryza
[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_cont ... nUFEUG2Lz8[/youtube]
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: islam

20-09-2017, 11:22

Tragedia jednym słowem. W życiu bym nie powiedział że to przedmieścia Paryża, szybciej że jakieś fawele Rio de Janeiro lub inne dzielnice biedoty Ameryki Południowej....
ODPOWIEDZ