islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KePisz
rozkręca się
Posty: 41
Rejestracja: 01-09-2017, 12:49

Re: islam

19-04-2018, 13:57

"W belgijskich wyborach wystartuje partia „Islam”. Chce wprowadzenia „stuprocentowego państwa islamskiego”!"

http://wmeritum.pl/belgijskich-wyborach ... ego/229545" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1257
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: islam

19-04-2018, 14:44

^
hehe, Houellebecq się kłania
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: islam

19-04-2018, 14:59

To jeszcze nic, w jednym kraju w Europie Centralnej była partia, która sie nazywała Polskie Stronnictwo Światowe Kresowian - Wierzycieli Skarbu Państwa im. J. Piłsudskiego. DLACZEGO MEDIA O TYM MILCZĄ????
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: islam

19-04-2018, 19:09

KePisz pisze:"W belgijskich wyborach wystartuje partia „Islam”. Chce wprowadzenia „stuprocentowego państwa islamskiego”!"

http://wmeritum.pl/belgijskich-wyborach ... ego/229545" onclick="window.open(this.href);return false;
żeby zachować balans między lewackim spierdoleniem, a ochujałą prawicową propagandą:

https://sputniknews.com/europe/20180411 ... party-ban/" onclick="window.open(this.href);return false;

dodatkowo: The majority of Belgian Muslims, however, do not share the ideas of the Islam Party, according to Isabelle Praile, a former vice president of the Muslim Executive of Belgium.

więc paniką paniką, ostrożność ostrożnością, zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem, rozumisz mje jako ja?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

24-04-2018, 22:49

Pochodzący z Tunezji mężczyzna, który w przeszłości był ochroniarzem Osamy bin Ladena od 1997 roku mieszka w Niemczech. Żyje z zasiłku socjalnego. Miesięcznie pobiera 1167 euro. Niemieckie media piszą o nim Sami A. Tunezyjczyk zaprzecza, że ma powiązania z dżihadystami i utrzymuje, że po deportacji do Tunezji trafiłby na tortury.
Sami A. przyjechał do Niemiec na studia w 1997 roku w wieku 21 lat. Trzykrotnie zmieniał uczelnie, aż w 2005 roku osiadł w Bochum.
Tunezyjczyk następnie wyjechał z Niemiec i służył jako ochroniarz bin Ladena przez kilka miesięcy w 2000 roku w Afganistanie.
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-oc ... Id,2573247" onclick="window.open(this.href);return false;
ze tez amerykanie nie chcieli go zgarnac
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: islam

24-04-2018, 23:00

To chyba dobrze, że ochraniał biznesmena, z którym Bush junior robił niewąskie interesy? ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

30-04-2018, 11:43

Niemiecka gazeta przeprowadziła eksperyment i zawiesiła flagę Izraela by sprawdzić ile przetrwa. Berlin 42min - dwóch imigrantów zerwało ją i podpaliło, Monachium 61min - też imigranci, skończyła w śmietniku.
https://www.bz-berlin.de/berlin/wie-lan ... -neukoelln" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

30-04-2018, 11:53

Anthropophagus pisze:To chyba dobrze, że ochraniał biznesmena, z którym Bush junior robił niewąskie interesy? ;)
i który podobno nie żyje :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: islam

02-05-2018, 10:39

Pacjent pisze:
Anthropophagus pisze:To chyba dobrze, że ochraniał biznesmena, z którym Bush junior robił niewąskie interesy? ;)
i który podobno nie żyje :)
Filmik z dziupli nawet nie był zły, jakbym nie był zdrowym szurem może bym uwierzył ;)

Nie wiem czy było:

[youtube][/youtube]
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

18-05-2018, 21:44

Obrazek

nic im nie wychodzi tak jak propagandowki
Guilty of being right
Kinga398
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 22-05-2018, 15:38

Re: islam

26-05-2018, 15:14

A co powiecie na kobiety, które coś w nich widzą? Akurat pracuję w firmie IT i jest tam jeden muzułmanin. Tak, w Polsce ich coraz więcej, osobiście go nie lubię, bo chciał mnie zmanipulować. Ogólnie sam mi w końcu powiedział, że ludzi trzeba manipulować. Jak zapytałam go, skąd ma obiady, to powiedział, że kobieta mu gotuje, bo musi. Mało tego, jeździ po niego do pracy i chce mieć z nim dzieci.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: islam

26-05-2018, 15:43

Wolisz nie wiedzieć co powiemy na takie kobiety ;) Generalnie jak chcą być (a będą!) traktowane jak szmata do podłogi to nic mi w sumie do tego, każdy ma swoje życie ale zdanie o takich kobietach można mieć tylko jak najgorsze.
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

26-05-2018, 19:20

Jeśli już mamy być w 100% uczciwi, to należy dodać, że jakieś 50% polskich mężczyzn (liczba z dupy, może trochę mniej, może trochę więcej) ma w stosunku do kobiety/ewentualnej małżonki identyczne oczekiwania. No może poza odbieraniem z pracy, jakoś dziwnie drażliwie niektóre samce traktują jazdę samochodem jako "męskie" zajęcie. Ale gotowanie? Sprzątanie? Zajmowanie się dziećmi? Proszę Was panowie...
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: islam

26-05-2018, 19:31

Jasna sprawa - typowy polski Seba czy nieco starszy Janusz jest statystycznie tyle samo warty co przeciętny muslim, tak osobowościowo jak i jeśli chodzi o jego podejście i stosunek do płci pięknej ale w zasadzie po co my o tym rozmawiamy w temacie pt. "islam"? ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Karkasonne

Re: islam

26-05-2018, 19:33

Kinga398 pisze:A co powiecie na kobiety, które coś w nich widzą? Akurat pracuję w firmie IT i jest tam jeden muzułmanin. Tak, w Polsce ich coraz więcej, osobiście go nie lubię, bo chciał mnie zmanipulować. Ogólnie sam mi w końcu powiedział, że ludzi trzeba manipulować. Jak zapytałam go, skąd ma obiady, to powiedział, że kobieta mu gotuje, bo musi. Mało tego, jeździ po niego do pracy i chce mieć z nim dzieci.
Nie gadaj, kobieta gotuje i chce mieć dzieci? Co za zbydlęcenie, nigdy o niczym podobnym nie słyszałem.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

26-05-2018, 19:33

Osobiście nie wyobrażam sobie, abym mógł w tak poważnej sprawie jak gotowanie zdać się na kobiety.
Karkasonne

Re: islam

26-05-2018, 19:36

Do czego to dochodzi. I co jeszcze, może maja czasem sprzątać albo umyć garnki? Takie rzeczy tylko w islamie.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

26-05-2018, 22:35

Anthropophagus pisze:Jasna sprawa - typowy polski Seba czy nieco starszy Janusz jest statystycznie tyle samo warty co przeciętny muslim, tak osobowościowo jak i jeśli chodzi o jego podejście i stosunek do płci pięknej ale w zasadzie po co my o tym rozmawiamy w temacie pt. "islam"? ;)
W sumie nie wiem. Chyba dlatego, że nasza nowa koleżanka (albo - statystycznie rzecz ujmując, nie można tego wykluczyć - kolega udający koleżankę) uznał(a) to za potworne i przypisał(a) złym muzułmanom? Ja tam lubię gotować, chociaż zwykle szkoda mi było czasu. Teraz jednak jestem na dość konkretnej diecie i niejako z obowiązku sobie pichcę coś codziennie, doprawdy nie ma konieczności zrzucania tej czynności na kobiety.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Marcin
postuje jak opętany!
Posty: 320
Rejestracja: 17-03-2014, 00:08
Lokalizacja: Norge

Re: islam

26-05-2018, 23:22

Fajnie popisac o islamie. Kto tutaj w ogole na forum ma swiadomosc takich zjawisk. Raptem udziela sie 8 osob dziennie. Kupiłem chate dwa lata temu i wyszlo na to,ze mam islamów za sasiadów. On taksówkarz. Ona...huj wie...pewnie na zasiłku...wychowawczym...Cały dzien zasłoniente okna szmatami aby jakis biały nie podejrzał tej bogini półksieżyca. Fakt, przyznam. Dzieciaki sie integruja. Zawsze słysze - tato- jaka ona piekna, tylko zeby te szmate zdjeła...;; My ja widzimy ; bez ; a Ty nie masz szans hahaha. Sam bym ja ruchnał. Cały dzien siedzi w garach i ma wszystko ogarniete. Porzadna kobieta. Kiedys młoda zasiedziała sie... wrociła bardzo podekscytowana...Tato jedlismy obiad rekami...
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 652
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: islam

27-05-2018, 11:28

Anthropophagus pisze:Wolisz nie wiedzieć co powiemy na takie kobiety ;) Generalnie jak chcą być (a będą!) traktowane jak szmata do podłogi to nic mi w sumie do tego, każdy ma swoje życie ale zdanie o takich kobietach można mieć tylko jak najgorsze.
To! Jak chce być szmatą do podłogi to niech będzie - chuj z nią. Jak ktoś ma najebane w baniaku żeby uważać to za normę narzuconą od sił wyższych - chuj z nim. Zresztą jebać ich wszystkich, po kolei i skutecznie. Znam bardzo "katolickie" rodziny gdzie taki schemat też jest stosowany, znam facetów stłamszonych przez wierzące żony. Uległość to jedna z najgorszych cech ludzkich. Chuj z nimi wszystkimi przy tej niedzieli. Tak na marginesie: Solo - nawet fajowy film jest ;)
ODPOWIEDZ