Ciekawostki

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3155
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Ciekawostki

16-09-2016, 10:19

trup pisze:
535 pisze:Żeby rozluźnić nieco atmosferę, proponuję krótkie zadanie matematyczne. Ingrid, kwiaciarka z Oslo zarabia, po odliczeniu wszystkich podatków 10000PLN. Barbara, kwiaciarka z Krakowa, dysponuje co miesiąc kwotą 1850PLN z tym, że brutto. Pytanie brzmi. Na ile egzemplarzy "Blackstar" może pozwolić sobie każda z pań?

Dla ułatwienia podaje co należy znaleźć.
- kurs wymiany NOK/PLN
- wartość netto zarobków pani Barbary
- cenę płyty w polskim Empiku
- a cenę norweską macie tutaj.
Obrazek

Policzyć, odprężyć się i uśmiechnąć. Nie ma sensu szaleć o takie gówno.
Przykład z płytą bdb. Tylko mi chodzi właśnie o to, że jak żyjesz/mieszkasz w Norwegii to zastanawianie się nad losem Pani Barbary jest BEZ SENSU. Może to nie ludzkie. Może chuj ze mnie, ale co mnie obchodzi Pani Barbara skoro na co dzień mieszkam z Ingrid? Już mi się nie chce więcej razy tego wyjaśniać.... Mogę już nie wyjaśniać...?

nawet powinieneś juz skończyć. Bo wszyscy rozmawiają o jednym a ty o czymś innym i sie jeszcze pultasz. Jeźeli ktoś tu czegoś nie zrozumiał to Ty Assie :)
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3229
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Ciekawostki

17-09-2016, 15:32

Jak zrobić se żelazo.

[youtube][/youtube]
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ciekawostki

22-09-2016, 18:17

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... panstwowym" onclick="window.open(this.href);return false;
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Ciekawostki

22-09-2016, 18:27



"Według amerykańskich obrońców praw człowieka, każdego roku w USA odnajduje się 5000 trupów niezidentyfikowanych dzieci. "

"Dziś nie jest tajemnicą, że USA i Wielka Brytania stały się międzynarodowym centrum satanizmu, rozprzestrzeniającym swoje wpływy na całym świecie. Według pani Diany Kor, szefowej organizacji «Childwatch» («Nadzór nad dziećmi”), tylko w jednej Anglii co roku cztery tysiące dzieci składanych jest w ofierze szatanowi. "

Skąd oni biorą te liczby? Jakieś źródła? Słyszałem że w latach 80-tych na pograniczu Meksyku i Texasu faktycznie grasowała grupa satanistów składajaca w ofierze ludzi, ale byli to też szmuglerzy narkotyków, więc przy pomocy wspomagaczy wiele rzeczy mogło się tam dziać. Natomiast o Angli nie słyszałem kompletnie nic.


"Mimo woli przypominają się słowa Wolanda z powieści „Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułhakowa: „Co by czyniło twoje dobro, gdyby nie było zła”. Nawiasem mówiąc, scena balu u szatana (rozdział 23) została opisana przez autora ze słów jego żony, Jeleny Siergiejewny. Osobiście była obecna ona na takim satanistycznym balu w Paryżu."

Wow!
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3229
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Ciekawostki

22-09-2016, 20:30

Nasum pisze: Skąd oni biorą te liczby?
Kto ma rozum, ten liczby Bestii przeliczy...
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ciekawostki

04-10-2016, 18:24

https://bezprawnik.pl/portale-odpowiada ... omentarze/" onclick="window.open(this.href);return false;
zaraz nam Olo wylaczy wszystkie tematy polityczne :P
Guilty of being right
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ciekawostki

09-10-2016, 11:24

2006 rok

x3

6 6 6

hehe ale rozkmina czysty przypadek ale pewnie Fanatyk ma inne zdanie:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W zamyśle ,że trzy akty wybitnego diabelstwa:)
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ciekawostki

09-10-2016, 19:19

Pokochałem tableta. Swobodne pisanie a nie jak na komórce. Laptop jest za duży i nie chcę mi się go zabierać w trasę za sobą. tablet jest idealny- świetna sprawa

Trzy urządzenia bez których nie wyobrażam sobie życia-

nawigacja samochodowa

zmywarka

i teraz tablet
Kupię:

Vastum Hole Below
535

Re: Ciekawostki

18-10-2016, 19:06

Total posts 925987.

Milion już blisko. Ciekawe czy będą jakieś nagrody.

[youtube][/youtube]
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ciekawostki

18-10-2016, 19:25

tomaszm pisze:Pokochałem tableta. Swobodne pisanie a nie jak na komórce. Laptop jest za duży i nie chcę mi się go zabierać w trasę za sobą. tablet jest idealny- świetna sprawa

Trzy urządzenia bez których nie wyobrażam sobie życia-

nawigacja samochodowa

zmywarka

i teraz tablet
jeżeli masz jakiś sprzęt wyjebany za dwa-trzy koła to i może ;) mój tablet, kupiony okazyjnie, Modecom jest używany głównie przez lubą, a sam po raz ostatni korzystałem z niego z pół roku temu. skończyłem na nim, z wielkim trudem, Icewind Dale'a, obejrzałem parę seriali, filmów i ostatecznie odłożyłem po bezskutecznej próbie sparowania urządzenia z klawiaturą. w podróż biorę, a raczej jak dotąd brałem laptopa, a dziś wystarcza mi telefon. nie czuję dżezu. ale może kiedyś.

za to partnerem nieodłącznym mojego ojca jest jego iPad, z którym, jak donosi już cała rodzina, robi niemal wszystko :D
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2465
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Ciekawostki

01-11-2016, 20:17

http://technowinki.onet.pl/elon-musk-pr ... sla/wmg7wt" onclick="window.open(this.href);return false;
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Karkasonne

Re: Ciekawostki

01-11-2016, 20:34

byrgh pisze:
tomaszm pisze:Pokochałem tableta. Swobodne pisanie a nie jak na komórce. Laptop jest za duży i nie chcę mi się go zabierać w trasę za sobą. tablet jest idealny- świetna sprawa

Trzy urządzenia bez których nie wyobrażam sobie życia-

nawigacja samochodowa

zmywarka

i teraz tablet
jeżeli masz jakiś sprzęt wyjebany za dwa-trzy koła to i może ;) mój tablet, kupiony okazyjnie, Modecom jest używany głównie przez lubą, a sam po raz ostatni korzystałem z niego z pół roku temu. skończyłem na nim, z wielkim trudem, Icewind Dale'a, obejrzałem parę seriali, filmów i ostatecznie odłożyłem po bezskutecznej próbie sparowania urządzenia z klawiaturą. w podróż biorę, a raczej jak dotąd brałem laptopa, a dziś wystarcza mi telefon. nie czuję dżezu. ale może kiedyś.

za to partnerem nieodłącznym mojego ojca jest jego iPad, z którym, jak donosi już cała rodzina, robi niemal wszystko :D
Również mam srajpada od niedawna i podniósł poziom mojego życia. Bardzo dużo się przemieszczam, dotąd z laptopem, ale teraz wystarczy to leciutkie, zajmujące minimum miejsca urządzenie które trzyma długo, a mogę czytać książki, oglądać filmy w autobusie, korzystać z neta prawie jak na kompie. Chociaż chciałbym tez klawiaturę.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: Ciekawostki

01-11-2016, 20:41

to sobie dokup w czym problem?

Obrazek
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: Ciekawostki

01-11-2016, 21:23

Karkasonne pisze:W cenie
chyba że
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Ciekawostki

02-11-2016, 00:36

To jest tak brzydkie, że aż nie można oczu oderwać.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Ciekawostki

03-11-2016, 00:56

Na tym filmie wygląda to jak kolejne śmieszne, postradzieckie miasto z siermiężną, betonową, socrealistyczną zabudową dla niepoznaki przykrytą pastelowymi barwami, ale czytając o tym mieście i oglądając zdjęcia rzeczywiście można je uznać za przedsionek piekła.

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... na-swiecie" onclick="window.open(this.href);return false;
http://podroze.gazeta.pl/podroze/7,1141 ... c-tak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 733
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: Ciekawostki

03-11-2016, 06:51

Self pisze:Na tym filmie wygląda to jak kolejne śmieszne, postradzieckie miasto z siermiężną, betonową, socrealistyczną zabudową dla niepoznaki przykrytą pastelowymi barwami, ale czytając o tym mieście i oglądając zdjęcia rzeczywiście można je uznać za przedsionek piekła.

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... na-swiecie" onclick="window.open(this.href);return false;
http://podroze.gazeta.pl/podroze/7,1141 ... c-tak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ciekawostka odnośnie ciekawostki. Mamy zespół grindcorowy o takiej nazwie. Self, nawet śpiewają o Tobie w "F.K.K.", zobacz:
" onclick="window.open(this.href);return false;
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Ciekawostki

03-11-2016, 14:27

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Ciekawostki

03-11-2016, 16:24

odnośnie tych rosyjskich miast, to przyznawanie jednemu tytułu 'najbardziej przygnębiającego' jest chybione. to jak wybierać najgorszą płytę spośród dyskografii Hammerfall - wszystkie są chujowe (no ok w przypadku Rosji znajdą się jakieś estetyczne miasta). wystarczy wymienić kilka z brzegu: Yakutsk, Provideniya, czy Pevek albo - mój faworyt z dotąd poznanych - Tiksi

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
ODPOWIEDZ