Ciekawostki

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1526
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Ciekawostki

11-01-2019, 20:38

Ma tam też piękną muzyczną kolekcję, pełną industrialnych i power eletronic smakołyków.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Ciekawostki

11-01-2019, 20:49

Większość chyba już wcześniej opierdolił.
'Come the Blessed Madness'
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: Ciekawostki

11-01-2019, 21:44

No wlasnie takie resztki chyba zostały. Ultraviolence np :D
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 16:13

Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 16:22

^ wybitnie mnie to wkurwia. jeden z wielu absurdów w tym pojebanym kraju.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 16:29

Podobno nie tylko u nas takie bzdury.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 16:34

możliwe. ciekawe czy jakiś właściciel posesji wygrał proces w tej kwestii i jak sądy sie do tego odnoszą.nie mam czasu teraz szukać bo muszę odśnieżyc chodnik.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 16:59

m.in. dlatego pisałem wielokrotnie, że ten popierdolony kraj jest chory i żałuję, że muszę tu żyć, bo takich absurdów są tysiące. i wtedy się niektórzy oburzyli, proponując mi, żebym wypierdalał za granicę. a mi sie zwyczajnie marzy, żeby tu było normalnie, bo nie mam ochoty nigdzie jechać. niestety, nierealne raczej
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:16

W którym obozie byłeś gdy pozwolono właścicielom wycinać drzewa na ich ziemi?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ciekawostkiłasny

12-01-2019, 17:21

dziwne pytanie. u mnie się raczej nic nie zmienia. obóz cały czas ten sam. czyli nie mam na kogo głosować i to jest kurewsko smutne
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:25

Były dwa obozy. Jeden normalny, który radował się z przyznania właścicielom należnych im praw i obóz postkomunistyczno-ekologiczny, gorąco protestujący przeciwko takiemu rozwiązaniu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:26

Nigdy nie brałem udziału w wyborach, żyje mi się świetnie i mam na wszystko mocno wyjebane. Jedyna słuszna droga.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10122
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:27

Takie rozumowanie jest chyba wynikiem niezrozumienia czym jest prawo własności. De facto jest ono zespołem uprawnień i obowiązków wynikających z prawa, w związku z byciem właścicielem określonej rzeczy. Tymczasem mam wrażenie, że niektórzy pojmują własność, jako święte, niezmienne prawo, wyryte piorunem tysiące lat temu na kamiennej tablicy, ukrytej w skalnej jaskini strzeżonej przez 7 smoków. Tymczasem treść prawa własności jest zawsze kształtowana przez prawo. Dlatego czym innym będzie w Polsce, czym innym w Portugalii. W Polsce zaś będzie się różniła ze względu na przedmiot prawa. Innymi prawami i obowiązkami, zatem skutkuje bycie właścicielem nieruchomości, samochodu, broni palnej i przykłady można mnożyć. Jak masz nieruchomość musisz odśnieżać chodnik, jak masz samochód wykupić OC, jak masz pistolet musisz go odpowiednio zabezpieczyć. Nikt nikogo zresztą nie zmusza do kupowania kamienicy skoro nie odpowiada mu obowiązek odśnieżania chodnika. Możesz sobie wynająć mieszkanie i problem rozwiązany.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:29

Widzę że nadal narzekacie. Czerwoni źli, peło chuje, biało czerwona drużyna wyklętych też nie pasuje. Co jest z wami? Sprawiacie wrażenie żyjących w oblężeniu. Jest sens aż tak się umartwiać? Proponuję zacząć dostrzegać plusy i cieszyć się z tego co jest. I niech każdy zacznie od siebie.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:41

Ok, miasto bierze na siebie odśnieżanie wszystkich chodników, mieszkańcy biorą na siebie znaczny wzrost podatków :)

Trzymanie mało używanego sprzętu kosztuje, ludzie do pracy sezonowej, przy dużych opadach śniegu też nie byliby tani.
Jak ktoś ma szybkie rozwiązanie problemu odśniażania pisać na priva, to założymy firmę.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 17:57

Hatefire pisze:Takie rozumowanie jest chyba wynikiem niezrozumienia czym jest prawo własności. De facto jest ono zespołem uprawnień i obowiązków wynikających z prawa, w związku z byciem właścicielem określonej rzeczy. Tymczasem mam wrażenie, że niektórzy pojmują własność, jako święte, niezmienne prawo, wyryte piorunem tysiące lat temu na kamiennej tablicy, ukrytej w skalnej jaskini strzeżonej przez 7 smoków. Tymczasem treść prawa własności jest zawsze kształtowana przez prawo. Dlatego czym innym będzie w Polsce, czym innym w Portugalii. W Polsce zaś będzie się różniła ze względu na przedmiot prawa. Innymi prawami i obowiązkami, zatem skutkuje bycie właścicielem nieruchomości, samochodu, broni palnej i przykłady można mnożyć. Jak masz nieruchomość musisz odśnieżać chodnik, jak masz samochód wykupić OC, jak masz pistolet musisz go odpowiednio zabezpieczyć. Nikt nikogo zresztą nie zmusza do kupowania kamienicy skoro nie odpowiada mu obowiązek odśnieżania chodnika. Możesz sobie wynająć mieszkanie i problem rozwiązany.
w tym przypadku same obowiązki po stronie właściciela. odśnieżać musi sam ale postawić np. reklamy czy szyldu nad chodnikiem już nie bo musza się łaskawie zgodzić i jeszcze trzeba za to bulić. po chuju prawo.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10122
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 18:03

Jak bardzo cię to boli to sprzedaj, masz kasę, a nie masz problemu. Jak nabywałeś, to z dobrodziejstwem inwentarza. To prawo nie obowiązuje od wczoraj. Zachowujesz się jak koleś który kupił sobie psa a potem płacze, "jak to muszę go co roku na wściekliznę szczepić, to taki problem trzeba iść do weterynarza i do tego zapłacić".
Ostatnio zmieniony 12-01-2019, 18:09 przez Hatefire, łącznie zmieniany 2 razy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 18:03

wolff pisze:Nigdy nie brałem udziału w wyborach, żyje mi się świetnie i mam na wszystko mocno wyjebane. Jedyna słuszna droga.
Bo racicami nie da się trzymać dlugopisu
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 18:09

Hatefire pisze:Jak bardzo cię to boli to sprzedaj, masz kasę, a nie masz problemu. Jak nabywałeś, to z dobrodziejstwem inwentarza. To prawo nie obowiązuje od wczoraj.
najlepsza recepta na wszystko. wynajmij mieszkanie lub sprzedaj. nie kwestionuj. tak mówi prawo. a gdzie w tym wszystkim tzw zdrowy rozsądek ? chyba w pizdzie, kurwa:)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10122
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ciekawostki

12-01-2019, 18:19

nagrobek pisze:
Hatefire pisze:Jak bardzo cię to boli to sprzedaj, masz kasę, a nie masz problemu. Jak nabywałeś, to z dobrodziejstwem inwentarza. To prawo nie obowiązuje od wczoraj.
najlepsza recepta na wszystko. wynajmij mieszkanie lub sprzedaj. nie kwestionuj. tak mówi prawo. a gdzie w tym wszystkim tzw zdrowy rozsądek ? chyba w pizdzie, kurwa:)
W tym co dopisałem w edicie.
Hatefire pisze:Zachowujesz się jak koleś który kupił sobie psa a potem płacze, "jak to muszę go co roku na wściekliznę szczepić, to taki problem trzeba iść do weterynarza i do tego zapłacić".
Po prostu decydując się na zakup określonej rzeczy przyjmujesz na siebie określone obowiązki, wynikające po prostu z pragmatyki współżycia społecznego. Kupujesz kamienicę z obowiązkiem odśnieżania chodnika, żeby ludzie mogli się poruszać w zimie, kupujesz psa z obowiązkiem szczepienia go, żeby zaraza się nie szerzyła, kupujesz samochód z obowiązkiem OC, żeby jak walniesz babola na drodze poszkodowany nie został na lodzie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ