Podróże

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Karkasonne

Re: Podróże

21-02-2017, 11:16

Już zapomnialemmo tym temacie. Paryż pozdrawia.
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

21-02-2017, 11:40

Reykjavik z niepozornej góreczki :

Obrazek
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

21-02-2017, 11:54

Obrazek

Produkcja "przysmaku" z rekina :

Obrazek

Gejzer :

Obrazek

Krater do zwiedzania :

Obrazek
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

21-02-2017, 12:02

Lodowiec :

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

21-02-2017, 12:09

Obrazek

þingvellir :

Obrazek
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

21-02-2017, 12:17

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

22-02-2017, 10:10

Dzięki, to kiedy się wybierasz panie Cyfra ?
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2038
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podróże

22-02-2017, 18:51

ja Cie jebie, ale moc... jeżeli istnieje raj to nazywa się Islandia. Poważnie, muszę się tam wybrać w najbliższych kilku latach.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

22-02-2017, 19:00

najlepiej w lipcu bo dzień długi i dużo można zobaczyć, a bilet bookować na rok wcześniej to tanio (w miarę ) wyjdzie.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2038
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podróże

22-02-2017, 19:05

a jak miejscowa kuchnia?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

22-02-2017, 19:16

Przede wszystkim ryby i baranina, ale przebojem weszły ostatnio do Reykjaviku fish and chips, nawet na specjalnych szkoleniach na wyspach byli żeby to smakowało jak trzeba. I w miarę niedrogo i pyszne. Rekin paskudny bo jebie moczem, ale można się wybrać do knajpki 80 KM od stolicy żeby spróbować super zupy homara, zresztą to jest specjalizacja tej restauracji akurat. W stolicy też mają ale podobno droższe i gorsze.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Podróże

22-02-2017, 21:16

Islandia jest maksymalnie zajebista,
Muszę się wybrać
Immanis pisze:najlepiej w lipcu bo dzień długi i dużo można zobaczyć, a bilet bookować na rok wcześniej to tanio (w miarę ) wyjdzie.
Widziałem na yt relacje typa z wycieczki latem i zima. Wybieram zimę .
niech to miejsce niebawem zniknie
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Podróże

22-02-2017, 21:58

Byłem 2 razy latem i raz zimą. Aurora Borealis robi wrażenie a jest tylko w zimie lub późną jesienią. Weź pod uwagę że ciężko zwiedzać jak jest tylko 3 godziny jasno.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Podróże

23-02-2017, 00:26

Chciałbym wygrać w totka i tak wypierdolić z tego smutnego kraju. Ten świat jest naprawdę ciekawy. Niestety w tej chwili widzę za oknem tą gówno-aurę śląska, brud smród, szarzyzna.Siorpie deszczem od paru godzin, Śląsk wygląda wtedy jak gówno. Szkoda ,że nie możemy decydować o pewnych rzeczach w każdym bądź razie zdjęcia zajebiste. Niestety muszę się zadowolić raz w roku wyjazdem wakacyjnym do Grecji - nie narzekam, w tym roku bite 2 tydnie bo w zeszłym roku nie byłem. Islandia bardzo ciekawa- ile trwa lot samolotem? i Jakie są tam ceny(hotele, knajpy, wycieczki) - takie rozrywki dla Januszy?
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Podróże

23-02-2017, 00:37

Immanis pisze:Przede wszystkim ryby i baranina, ale przebojem weszły ostatnio do Reykjaviku fish and chips, nawet na specjalnych szkoleniach na wyspach byli żeby to smakowało jak trzeba. I w miarę niedrogo i pyszne. Rekin paskudny bo jebie moczem, ale można się wybrać do knajpki 80 KM od stolicy żeby spróbować super zupy homara, zresztą to jest specjalizacja tej restauracji akurat. W stolicy też mają ale podobno droższe i gorsze.
Styka. Byłbym w siódmym niebie.
Kupię:

Vastum Hole Below
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Podróże

17-06-2017, 11:03

Długi weekend w toku, zajęcia ze studentami skończone, więc skoczyłem sobie na trzydniowy wypad. Pokręciłem się z namiotem po lasach południowego Roztocza, blisko granicy z Ukrainą i stwierdzam, że warto w chuj! Roztocze w ogóle jest w pytę, to każdy wie, ale nie każdy chyba wie, że jego najdalsza część to wyjątkowo brutalne zadupie (na południe od Tomaszowa Lubelskiego, cały obszar pomiędzy Hrebennem a Lubaczowem), o którym mówi się niewiele, a szkoda, bo to piękne miejsce.
W skrócie: lasy, lasy, wzgórza, więcej lasów, a w tych lasach dziesiątki pozostałości po lepszych czasach - bunkry Linii Mołotowa, kopalnie odkrywkowe, jaskinie, drewniane cerkwie sprzed setek lat i setki kapliczek (polskich i ukraińskich), nawet jakieś ruiny, natomiast ludzi tyle co kot napłakał. Kiedyś były to dość ludne tereny, ale teraz to jest wyjątkowo głęboka prowincja i niektóre wioski wyglądają trochę jakby uciekły prosto z "Konopielki", strach do drzwi pukać, żeby siekierą w łeb nie dostać.
Jeśli komuś potrzeba mało zatłoczonego miejsca, po którym można się swobodnie szlajać pieszo lub rowerem, za minimalne pieniądze i stosunkowo blisko (tzn. w Polsce, a nie w jakichś egzotycznych krajach), to poletzam wysoce.

Obrazek
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: Podróże

17-06-2017, 12:24

Dzięki za wskazówkę. Mieszkam stosunkowo blisko bo na Podkarpaciu a jakoś dokładniej tamtych rejonów nie zwiedziłem. Czas to nadrobić.
Karkasonne

Re: Podróże

17-06-2017, 13:05

majeku pisze:Dzięki za wskazówkę. Mieszkam stosunkowo blisko bo na Podkarpaciu a jakoś dokładniej tamtych rejonów nie zwiedziłem. Czas to nadrobić.
Jakie miasto?
Awatar użytkownika
Lobas
zaczyna szaleć
Posty: 280
Rejestracja: 23-06-2014, 15:01

Re: Podróże

20-06-2017, 16:14

kenediusze pisze:Długi weekend w toku, zajęcia ze studentami skończone, więc skoczyłem sobie na trzydniowy wypad. Pokręciłem się z namiotem po lasach południowego Roztocza, blisko granicy z Ukrainą i stwierdzam, że warto w chuj! Roztocze w ogóle jest w pytę, to każdy wie, ale nie każdy chyba wie, że jego najdalsza część to wyjątkowo brutalne zadupie (na południe od Tomaszowa Lubelskiego, cały obszar pomiędzy Hrebennem a Lubaczowem), o którym mówi się niewiele, a szkoda, bo to piękne miejsce.
W skrócie: lasy, lasy, wzgórza, więcej lasów, a w tych lasach dziesiątki pozostałości po lepszych czasach - bunkry Linii Mołotowa, kopalnie odkrywkowe, jaskinie, drewniane cerkwie sprzed setek lat i setki kapliczek (polskich i ukraińskich), nawet jakieś ruiny, natomiast ludzi tyle co kot napłakał. Kiedyś były to dość ludne tereny, ale teraz to jest wyjątkowo głęboka prowincja i niektóre wioski wyglądają trochę jakby uciekły prosto z "Konopielki", strach do drzwi pukać, żeby siekierą w łeb nie dostać.
Jeśli komuś potrzeba mało zatłoczonego miejsca, po którym można się swobodnie szlajać pieszo lub rowerem, za minimalne pieniądze i stosunkowo blisko (tzn. w Polsce, a nie w jakichś egzotycznych krajach), to poletzam wysoce.

Obrazek
Mógłbyś polecić jakieś fajne noclegi w tym rejonie? I czy cały ten rejon wygląda tak jak na tym obrazku? Nawet wzdłuż dróg? Myślałem, że wybiorę się tam na wycieczkę rowerową, więc ominą mnie te leśne znaleziska.
Chelsea Bus Company
ODPOWIEDZ