szmaty dla facetów

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: szmaty dla facetów

31-10-2017, 14:30

Mam identyczną, tylko innej firmy kupioną przed laty. Wzór bdb :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: szmaty dla facetów

01-11-2017, 12:47



Wcale, a jeśli weźmie się pod uwagę cenę za to "coś" to już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Co do szmat "na lata" i butów za 7 stów: wiadomo, każdy ma inny gust , każdy może sobie na coś innego pozwolić, nie każdy lubi nosić 10 lat te same ciuchy czy chodzić 5 w tych samych onucach, a jeszcze inni mają totalnie wyjebane i ich też jakoś tam jestem w stanie zrozumieć ;). Sam preferuję raczej styl sportowo-uliczny; nie żebym się strasznie zabijał za poszczególnymi markami ale większość rzeczy, które mam jeśli chodzi o ubrania niereklamowe (których mam też sporo ze względu na moją korbę związaną z malowaniem ubrań) to FredPerry,Ben Sherman, Dickies, Carharrt, Lambretta czy Harrington (plus trochę mniej znanych zwiezionych mi przez braciaka z Juesej). Marki mają jednak dla mnie mniejsze znaczenie, liczy się trwałość a poza tym ten styl po prostu mi odpowiada i tak raczej chodzę na co dzień. Mam dni w robocie, kiedy nie bardzo mogę wdziać tiszert Wolfbrigade czy innego Bathory, wtedy już jakiś koszul z długim rękawem się trafi, czasem nawet i krawat;), ale staram się unikać bo mi po prostu niewygodnie.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: szmaty dla facetów

01-11-2017, 13:17

Prodi pisze:


Wcale, a jeśli weźmie się pod uwagę cenę za to "coś" to już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Co do szmat "na lata" i butów za 7 stów: wiadomo, każdy ma inny gust , każdy może sobie na coś innego pozwolić, nie każdy lubi nosić 10 lat te same ciuchy czy chodzić 5 w tych samych onucach, a jeszcze inni mają totalnie wyjebane i ich też jakoś tam jestem w stanie zrozumieć ;). Sam preferuję raczej styl sportowo-uliczny; nie żebym się strasznie zabijał za poszczególnymi markami ale większość rzeczy, które mam jeśli chodzi o ubrania niereklamowe (których mam też sporo ze względu na moją korbę związaną z malowaniem ubrań) to FredPerry,Ben Sherman, Dickies, Carharrt, Lambretta czy Harrington (plus trochę mniej znanych zwiezionych mi przez braciaka z Juesej). Marki mają jednak dla mnie mniejsze znaczenie, liczy się trwałość a poza tym ten styl po prostu mi odpowiada i tak raczej chodzę na co dzień. Mam dni w robocie, kiedy nie bardzo mogę wdziać tiszert Wolfbrigade czy innego Bathory, wtedy już jakiś koszul z długim rękawem się trafi, czasem nawet i krawat;), ale staram się unikać bo mi po prostu niewygodnie.
masz gust w takim razie.

i masz tak samo jak JA.
moja garderoba to wymienione 3 marki +Merc trochę metalowych szirtów, pasków, dżinsów typu 501, bojowa skóra. służbowo to Brice, Fly. sportowo/ zabawowo J&J + abibasy .
a co do wymienionych marek FredPerry - polówki po 2 stówy, BenSherman-koszule od 200 w górę, buty od 500. Harrington - każda kurtka od 300-700. ceny są jakie są, ale każda z rzeczy na lata. tylko trampki FP mi się w pół sezonu zajechały. reszta szmat to na zasadzie wymiany/ po 2 latach można wymienić bo się nie zniszczą. i tak jak to ująłeś. kwestia oceny ceny i zasobności, ale ciuchy maja sensowny wygląd a przy okazji są dobrej jakości. ja u siebie na dzielni zauważyłem, że jak zacząłem pomykać w klasycznej harinngtonce

Obrazek

to się uaktywniły stare punki, może skiny albo jacyś inni i wbiły się w podobne szmaty. zresztą haringtonka + biała koszula + plus porządny spodzień i lakier na nogę i można na spotkanie biznesowe pojechać. co też swobodnie robię.

dobre czasy są w dobie sklepów internetowych. bardzo mnie to cieszy, że jest taka dostępność.


a jak ktoś lubi wygladać jak z lat 80" to jego biznes.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: szmaty dla facetów

01-11-2017, 22:18

Bardzo rzadko coś kupuję a po sklepach nienawidzę chodzić i dla mnie to zło konieczne ale to sobie musiałem zamówić. Tak mi sie spodobał. Me gusta

Obrazek
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: szmaty dla facetów

01-11-2017, 22:21

Elegancka. i firma znakomita. Mam parę rzeczy- bardzo sobie chwalę.
Kupię:

Vastum Hole Below
SCREAMBLOODYGORE
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 27-08-2011, 20:35

Re: szmaty dla facetów

02-11-2017, 23:00

Obrazek


Nosiłbym na dobrej bawełnie.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 18:29

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 19:51

tomaszm pisze:Bardzo rzadko coś kupuję a po sklepach nienawidzę chodzić i dla mnie to zło konieczne ale to sobie musiałem zamówić. Tak mi sie spodobał. Me gusta

Obrazek
o wow ! bedzie pasować do rajstopek, a męskie ubrania lubisz w ogóle ?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 20:30

Lucek pisze:
tomaszm pisze:Bardzo rzadko coś kupuję a po sklepach nienawidzę chodzić i dla mnie to zło konieczne ale to sobie musiałem zamówić. Tak mi sie spodobał. Me gusta

Obrazek
o wow ! bedzie pasować do rajstopek, a męskie ubrania lubisz w ogóle ?
Nie znam się Lucjanie niestety na męskiej modzie. W tej chwili mam na sobie biały sweter z wełny. Czy on spełnia kryteria?
Kupię:

Vastum Hole Below
Karkasonne

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 20:37

Z mody męskiej mam tylko jedną propozycję. Właśnie dzisiaj do mnie dotarła. Dodatkowe obciążenie 10 kg:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 20:41

tomaszm pisze:
Lucek pisze:
tomaszm pisze:Bardzo rzadko coś kupuję a po sklepach nienawidzę chodzić i dla mnie to zło konieczne ale to sobie musiałem zamówić. Tak mi sie spodobał. Me gusta

Obrazek
o wow ! bedzie pasować do rajstopek, a męskie ubrania lubisz w ogóle ?
Nie znam się Lucjanie niestety na męskiej modzie. W tej chwili mam na sobie biały sweter z wełny. Czy on spełnia kryteria?
jeżeli z wełny i dobrze oblepiony łajnem to pastusze kryteria spełnia na pewno
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 20:42

Karkasonne pisze:Z mody męskiej mam tylko jedną propozycję. Właśnie dzisiaj do mnie dotarła. Dodatkowe obciążenie 10 kg:)

Obrazek
słabo, w ołowiu na obie ręce mam 10 kg :) i gdzie w tem, na górskie przełaje?
Karkasonne

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 21:03

Na pompeczki i drążek oraz do biegania. W sumie spodziewałem się że będzie ciężej, że ledwie wydolę 3 powtórzenia na drążku. A tu wskoczyłem i myk myk myk, prawie normalnie. Powinienem jednak był dołożyć tę stówkę i wziąć wersję do 32 kg, to byłaby dopiero jazda. No ale na wszystko przyjdzie czas:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 22:21

Obrazek

Bardzo mi się podoba styl Wiktora Żwikiewicza. Muszę sobie jebnąć taki ciuch.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: szmaty dla facetów

07-11-2017, 22:42

Przed chwila spotkalem czlowieka podobnie ubranego i z rownie bujnym zarostem. Na wieczornym spacerzr z psem pod lasem. Odrobine byl wystraszony... Jakby psychoza go gonila.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: szmaty dla facetów

08-11-2017, 02:38

Plastek pisze:Obrazek

Bardzo mi się podoba styl Wiktora Żwikiewicza. Muszę sobie jebnąć taki ciuch.
Biedny Plastuszu najebałeś 11000 posta na tym nieszczęsnym forum dla debili gdzie nie ma z kim i o czym rozmawiać jak sam usilnie cały czas twierdzisz, jakie marne prowokacje, kogo one smieszą ? byrdzia ? padłeś ofiarą tego forum i samego siebie, jak pięknie oddaje to dewiza kto z kim przestaje takim sie staje :) a więc jesteś obecnie największą pizdą tego forum, sry ale takie są fakty :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: szmaty dla facetów

08-11-2017, 10:19

Ten czerwony sweterek rzeczywiscie arcypedalski. Znak czasow.

Obrazek
woodpecker from space
Karkasonne

Re: szmaty dla facetów

08-11-2017, 10:45

Cary Grant po lewej, oj najbardziej nielubiany aktor z tego okresu:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: szmaty dla facetów

09-11-2017, 13:12

Triceratops pisze:Ten czerwony sweterek rzeczywiscie arcypedalski. Znak czasow.

Możesz wyjaśnić/sprecyzować co jest arcypedalskiego w tym swetrze ,bo za bardzo nie rozumiem?. W sumie nigdy nie rozumiałem hodowców rybek- to jest dopiera pedaliada.
Kupię:

Vastum Hole Below
ODPOWIEDZ