Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10353
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 13:41

Plastek pisze:Z nas to może i zrobili, ale druga sprawa, ze polaczki to gnój, który nie potrafi i nie chce myśleć. Takie więc manipulacje i opresyjne metody jakie stosują kurwy zwane służbą zdrowia bardzo dobrze u nas funkcjonują. Cała pierdoloną służbę zdrowia należy zagazować - gówno nie ludzie.
JEŻELI PAŃSTWO ZMUSZA DO CZEGOŚ OBYWATELA TO TAKIE PAŃSTWO NALEŻY NATYCHMIAST ROZKURWIĆ NA PROSZEK.
[youtube][/youtube]
Triceratops pisze:Chyba my i Rumunia mamy przymus.
Triceps, sprawdziłbyś wprzódy -> https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Triceratops pisze:Oczywiscie sa wyjatki jak wspomniany dr Czerniak " onclick="window.open(this.href);return false;
W sumie to nigdy nie oglądałem wynurzeń HC, a teraz widzę, że to błąd. Ten wykład jest GENIALNY, podobnie jak ta radiowa odezwa do wspierania HC w trakcie rozprawy w/z łódzkim OIL. Życzę sukcesu (not). Nie chcę zostać odebrany jako złośliwiec, ale ciekawe, jak tam mają się jego sprawy w prokuraturze? :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 15:05

Plastek pisze:
Triceratops pisze: Ale nawet tutaj na forum masz pelno takich ciemniakow, ktorzy beda powtarzac te frazesy, ta dyskusja przeleciala pare razy przez forum. To jak we wczesniejszej rozmowie w tym temacie o paleniu fajek: jest cala masa osob i sa zdecydowana wiekszosca, ktora woli wierzyc niz wiedziec, jacys kolesie od pijaru i marketingu im namalowali czarno bialy swiat a im jest wygodnie w tej budzie mieszkac. Myslenie boli i mozna sie od niego spocic, a dzisiaj przeciez facet ma byc pachnacy, wygolony i nosic tuzurki.
Wiem, wyjąłeś mi to z ust. Czytałem tamtą dyskusję i tylko z politowaniem kiwałem głową (Nihil pozdrawiam cię!). Tutaj zapewne też zaraz jakiś niedojebany idiota wparuje i zacznie popiardywać o Reptilianach. Dezerter pięknie kiedyś śpiewał: "Najprościej jest nie myśleć, nie potrzeba się wysilać." coś też jak widzę skonstatował.
W zasadzie wiekszosc tekstow Dezertera, powinno sie wpisac do tematu "Cytaty" i przypiac zeby byly zawsze na gorze. Kto wie czy komus po przeczytaniu by nie pomogly i zardzewialy mozg zaczal myslec.


O opresji systemu medycznego - Dr Hubert Czerniak " onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 17:07

Nie zamierzam powracać do dyskusji o szczepionkach, w której żadna ze stron i tak nawet nie naruszy przekonania drugiej. Postanowiłem za to spojrzeć na wywody dr Czerniaka, a konkretnie ten:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-me ... ls-2017-02

No i jest ciekawie:
- sensowny wstęp o BPA i ftalanach oraz ich aktywności biologicznej
- fałszywe interpretacje doniesień naukowych (dostępne teksty Soto i Sonnenscheina nie mówią o wpływie plastiku na rozwój gruczołów sutkowych u osobników dorosłych poprzez kontakt fizyczny - to jest kompletny absurd i absolutne niezrozumienie, ile BPA organizm mógłby w ten sposób przyjąć; mówią za to o wpływie dużych dawek BPA na rozwój tych gruczołów u płodów szczurów i myszy, i to jest wynik ciekawy - szkoda, że dr Czerniak go najwyraźniej nie zrozumiał i wyciąga szalone wnioski)
- przenoszenie wyników z płazów na ssaki - odważne
- nadmierne łączenie ksenoestrogenów z całą masą chorób - dokładnie tak, Panie Triceps, jak Ty nie lubisz, czyli nie "mogą wpływać na powstanie", co jest prawdą, ale "powodują", co jest naginaniem rzeczywistości do tezy
- kompletnie idiotyczny fragment o chemtrails bez żadnych źródeł
- jak brom niepodany drogą pokarmową miałby wypierać jod z tarczycy? w jakiej w ogóle formie jest rzekomo brom i pierwiastki metaliczne w chemtrails? szczególnie interesuje mnie glin, bo ponoć ma powodować podwyższenie pH gleby (patrz niżej), a to będzie ściśle zależeć od formy; zaryzykuję tezę, że niezależnie od formy, przy obecnych emisjach tlenków azotu i siarki, to one i tylko one z emisji antropogenicznych będą wpływać na pH gleby, i to dokładnie w drugą stronę
- jakie konkretnie rośliny GMO lubią zasadową glebę? i po co ten durny wtręt o czosnku? i jak się ma twierdzenie, że rośliny w ogóle to lubią glebę lekko kwaśną, do stosowanego zabiegu wapnowania? specjaliści od rolnictwa mówią, że gleby w Polsce są... zbyt kwaśne!; zaleca się podwyższanie pH, bo w niskim rośliny słabo przyswajają pierwiastki biogenne, a do tego toksyczny staje się - uwaga, uwaga - glin, który w glebach zasadowych jest sorbowany i nie jest dostępny dla organizmów

Trochę słabo, jak na kogoś, kto dumnie głosi hasło "Włącz myślenie", skoro najwyraźniej on niektórych rzeczy, o których opowiada, po prostu NIE ROZUMIE. Pytanie brzmi: jak wielu? Tak to już jest, jak się wychodzi zbyt odważnie poza zakres swoich kompetencji. Ale co ja tam wiem, jestem tylko niedojebanym idiotą i zaraz zacznę gadać o reptilianach, a tu przecież są same fakty podane.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 974
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 21:07

Kurwa, nie rozumiem kobiet.
Zapoznałem taką loszkę 7/10, fajna, ładna i skoczna sarenka, szminka na ustach i apaszka na szyi. Gadamy sobie i słucham jej. I słucham. I słucham. I słucham. I po godzinie pieprzenia o jakiśtam książkach, nauce języków, filmach czy wycieczkach postanowiłem zmienić temat na taki godny ludzi mądrych i świadomych. Zapytałem ją czy sądzi, że państwo może odebrać dziecko rodzicom jeśli go nie szczepią. Trochę się zmieszała, ale ostatecznie powiedziała, że jest za zwalczaniem chorób i współczuje chorym dzieciom. Zapytałem jej czy wie co Justyna Socha mówiła o cyborgach i rtęci, o mikroudarach szczepionych dzieci i czy wie jakie to ma konsekwencje. Nie wiedziała co powiedzieć, więc chcąc ją zachęcić do rozmowy na tematy ważne, kontynuowałem - dzieci szczepione mają zmieniane DNA i obniżone IQ i łuszczycę, co oznacza, że rodzic nie ma prawa do dokonania agresji na swych dzieciach, a także nie powinien mieć prawnego obowiązku aby je szczepić, leczyć antybiotykami czy chemią.

Zażartowała, że w sumie nie powinniśmy rozmawiać o dzieciach na pierwszej randce.

Bardzo śmieszne kurwa. Szkodliwe Obowiązki są narzucane rodzicom siłą czyli pozbawiani są naturalnych praw a ona żartuje.

Po tym jak wypiliśmy kawę spojrzała na telefon i oznajmiła, że musi iść. Zaproponowałem, że ją odprowadzę, ale odmówiła.

Po raz kolejny w swoim życiu przekonałem się, że kobiety nie mają zainteresowań.
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 21:35

Rany, nie dziwię się wcale, że nie masz dziewczyny.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 22:50

To prawdopodobnie przez zmiany w DNA.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 23:03

o ile dobrze kojarzę jest to tekst, który śmiga chwilę już po internetach.
intencja rejwana czytelna jest.
Ostatnio zmieniony 12-12-2017, 23:10 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-12-2017, 23:12

Nie wiem, nie śledzę internetów, z szczególnym naciskiem na nie-śledzenie wykopu. Jeśli taka była intencja, to moja bardzo wielka wina, i chuj w dupę człowiekowi, który to gówno tu wkleja. Get a life :D
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Kłopoty ze zdrowiem

16-12-2017, 20:59

Natknąłem się na taką okładkę:
Obrazek

Nie jestem radykalnym przeciwnikiem, ani zwolennikiem szczepień, ale skądinąd wiem, że przemysł farmaceutyczny pakuje w nas za pośrednictwem lekarzy masę specyfików, których sami lekarze nie biorą. Powyższa okładka zawiera ciekawą informację na temat czarnej ospy, której od 40 lat nie ma wśród nas, a jest jedynie "zarchiwizowana" w kilku laboratoriach. Przemysł farmaceutyczny chce ją puścić w obieg?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

16-12-2017, 22:26

^ Czarna ospa na tej okładce to dość odważna jest... Niby nie ma pewności, czy gdzieś nie odmarznie nam jakiś zakonserwowany trup z wirusami, które będą zdolne do infekowania, ale na razie to science-fiction. Co do reszty, cóż, odra już wraca, a polio to kwestia czasu.

Jeśli chodzi o zarobki, to szczepionki są jakimś tam biznesem, ale nie aż tak znakomitym. Zarabia się na lekach na choroby przewlekłe oraz na suplementach diety.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

17-12-2017, 20:53

Czytam Lisweeka 50/2017, wiadomosci nie sa dobre
Okazuje sie wiec, ze papierosy nie tylko powoduja raka i zawaly serca, ale takze zwyczajnie oglupiaja. Jednak jest nadzieja
- U badanych, ktorzy nawet po latach rzucili palenie, zaobserwowalismy czesciowe odbudowanie sie kory mozgowej - mowi prof. Karama.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Kłopoty ze zdrowiem

17-12-2017, 20:59

Mnie bardzo ogłupiły, potwierdzicie to jak sądzę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

17-12-2017, 21:16

Ja nie potrafię oddzielić efektu fajek od skutków picia alkoholu (a ten ogłupia z pewnością), więc nie oceniam, co ogłupiło mnie bardziej. Muszę koniecznie znaleźć kolejną ogłupiającą, ale w miarę możliwości legalną używkę. Nie jestem zadowolony z postępów.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

17-12-2017, 21:48

Na szczescie polscy naukowcy wynalezli nowe super e-fajki, bo poprzednie jednak okazaly sie bardziej rakotworcze od tradycyjnych fajek.
Dobrze, ze jest nauka, ktora pomaga ludziom rzucic niezdrowe palenie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kłopoty ze zdrowiem

17-12-2017, 21:53

Eee, nie, bez dymu to bez sensu. Palić albo rzucać, nie jakieś półśrodki.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

18-12-2017, 12:31

Pisiory chca zebysmy wszyscy zdrowi byli i chca nas do tego zmusic.
„Dorośli! Biorą się i za nas. Będą przymusowe szczepienia akcyjne np. na grypę pod karą grzywny do 50 tys. zł. Kwalifikować ma pielęgniarka żeby poszło szybciej.

Rozwinięty zostanie proceder wymuszania szczepień przez miejsce pracy.
https://www.odkrywamyzakryte.com/przymu ... czepionki/" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

26-12-2017, 11:36

Fragment z ksiazki, ktora czytam. Pokazuje jak dzialaja te mechanizmy w "nauce".
Podekscytowany Lavie i jego wspolpracownicy napisali o tym artykul i zglosili go do publikacji. Pierwsze pismo go odrzucilo. Lavie byl przekonany, ze nastepne wezmie go natychmiast. Przeslal wiec artykul do drugiego co do waznosci pisma medycznego - i dostal kolejna odmowe. Zglosil sie do dwoch kolejnych, ze zadne nie chcialo opublikowac artykulu. Lavie wspomina:
Mielismy prawdziwy problem z opublikowaniem wynikow naszej pracy. Jeden z recenzentow praktycznie rzecz biorac, stwierdzil, ze nigdy nie slyszal o czyms tak glupim.Drugi byl bardziej laskawy, ale poradzil nam bysmy jeszcze raz przejrzeli dokladnie nasze dane, bo wyglada to na fatalna pomylke. Generalnie po prostu nie uwierzyli.
Srodowisko medyczne nie potrafilo zaakceptowac faktu, ze tluszcz moze odgrywac jakakolwiek pozytywna role u pacjentow kardiologicznych,
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Kłopoty ze zdrowiem

26-12-2017, 12:19

i nie zaakceptuje nigdy, gdyż to stawia na głowie całą dotychczasową "wiedzę". nie ma co bić głową w ten kurewsko gruby mur. kto ma się dowiedzieć, ten się dowie i tak
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-01-2018, 15:41

http://czysteogrzewanie.pl/2018/01/o-sm ... -histeria/" onclick="window.open(this.href);return false;

Co sądzicie o antysmogowej histerii?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ