Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:21

Karkasonne pisze:Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
A jakie to ma znaczenie?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:40

Sybir pisze:Świetny, merytoryczny artykuł.
artykuł artykułem

a ja z czym innym

klauzulka wypowiedziana ;-) ?
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:45

Powiem szczerze, że nie pamiętam, czy podpisywałem opt out :D Tak czy siak, z różnych względów nie bardzo mogę sobie pozwolić na redukcję - ale od marca już tak :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:48

Sybir pisze:Powiem szczerze, że nie pamiętam, czy podpisywałem opt out :D Tak czy siak, z różnych względów nie bardzo mogę sobie pozwolić na redukcję - ale od marca już tak :)

w marcu to się nie liczy ;-)
do tego czasu nasz szlachcic-minister to już historia będzie. niechlubna zresztą.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:52

Akcja nie jest przecież kontrze do ministra, tylko obecnego systemu ochrony zdrowia :>
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:57

Sybir pisze:Akcja nie jest przecież kontrze do ministra, tylko obecnego systemu ochrony zdrowia :>

myślę, że to sprawa wtórna ;-)
do marca ci co już najedli się kawioru i byli na wycieczkach zagramanicznych rozwalą system. na moje oko. przecież za miesiąc nie będzie komu leczyć.

a winny musi się znaleźć. choć de facto może być niewinny.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:04

Problem jest szerszy, bo wymówiło opt outy i wypowiedzenia poskładało też sporo specjalistów. W takim Rzeszowie czy Płocku będzie dramat, w największych ośrodkach miejskich będzie "jakoś".
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:07

Sybir pisze:Problem jest szerszy, bo wymówiło opt outy i wypowiedzenia poskładało też sporo specjalistów. W takim Rzeszowie czy Płocku będzie dramat, w największych ośrodkach miejskich będzie "jakoś".
i dobrze.
jak się nie da po dobroci, w sensie usiąść do stołu i dogadać (dać tam gdzie trzeba a nie obłaskawiać coraz to kolejne grupy zawodowe, które jednakowoż mogłyby poczekać) to trzeba siłowo.

mi się bardzo podoba to co robią wypowiadający klauzule.

trzymam kciuki.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:12

W ogóle to już by było fest, gdyby część wypowiadających opt outy zrezygnowało też z dodatkowych miejsc pracy, bo to nie zawsze idzie w parze :D Wtedy zasięg akcji byłby jeszcze większy. Ale i tak te 3k koleżanek i kolegów łapiduchów może wywrzeć realną presję.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:15

Sybir pisze:W ogóle to już by było fest, gdyby część wypowiadających opt outy zrezygnowało też z dodatkowych miejsc pracy, bo to nie zawsze idzie w parze :D Wtedy zasięg akcji byłby jeszcze większy. Ale i tak te 3k koleżanek i kolegów łapiduchów może wywrzeć realną presję.
dobre i to.
teraz nikt nie powie, że pasożyty śpią w holu i blokują wejście do szpitala.

idzie komunikat: rezygnujemy z kasy. wolimy się wyspać i leczyć bezpiecznie. git.

liczę, że rozjebią system.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:24

Triceratops pisze:
Karkasonne pisze:Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
A jakie to ma znaczenie?
Bo odsetek może być taki sam albo nawet większy wśród nie-lekarzy. Tak na dobrą sprawę, jaki wniosek wyciągasz z tego, że większość lekarzy się nie szczepi na grypę?
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:25

Plastek pisze:
Karkasonne pisze:Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
Oby jak najmniejszy.
Dlaczego Ci na tym zależy, by był jak najmniejszy?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:39

Karkasonne pisze:
Triceratops pisze:
Karkasonne pisze:Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
A jakie to ma znaczenie?
Bo odsetek może być taki sam albo nawet większy wśród nie-lekarzy. Tak na dobrą sprawę, jaki wniosek wyciągasz z tego, że większość lekarzy się nie szczepi na grypę?
Lekarze to branza, ktora truje ciagle i wszedzie o niezbednosci szczepien, ich nieszkodliwosci a wrecz prozdrowotnosci i dodatkowo zmusza do tego kazdego rodzica pod kara grzywny.
Troche sie glupio czuje, ze musze tak oczywiste rzeczy tlumaczyc, jakby cie wczoraj odhibernowali albo bys byl 6 latkiem to rozumiem.
Znasz przyslowie o szewcu co bez butow chodzi?
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 12:54

Pytam, bo mój brat np twierdzi, że szczepionki to konspiracja, BIll Gates ma plan przy ich użyciu zabić połowę ludzkości i tym podobne. Wolałem się upewnić, że nie masz tak samo.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 13:02

Konspiracja? Troche dziwne slowo. Akurat z Gatesem i jego planem to prawda, szczepionki, ktore zasponsorowal powodowaly bezplodnosc a w Indiach spowodowaly smierc setek tysiecy dzieci. Plany depopulacji to akurat wcale nie jest zaden spisek tylko fakt.

Ogolnie znam mnostwo osob, ktore wymykaja sie szczepieniom i sa super zdrowe, medycyna na postronku farmacji usiluje wmowic, ze bez szczepionek zaraz rozplenia sie epidemie. A podawanie niemowlakom, ktore jeszcze pija mleko matki, z ktorego maja zagwarantowana ochrone immunologiczna to skandal i zbrodnia. Literatury w tym ksiazkowej jest pelno mozna doczytac. Niedawno wyszedl ok 700 stronicowy przeglad badan, mozna przeczytac i wyrobic sobie zdanie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 13:11

Podlinkuj ten przegląd, żebym się nie pomylił w odmętach internetu. Mam wolny weekend, poświęcę się dla dobra ogółu.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 13:23

http://prawdaoszczepionkach.pl/bezlitos ... ,1166.html" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 13:53

xDDDDD
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 13:59

Karkasonne pisze:Pytam, bo mój brat np twierdzi, że szczepionki to konspiracja, BIll Gates ma plan przy ich użyciu zabić połowę ludzkości i tym podobne. Wolałem się upewnić, że nie masz tak samo.

się popłakałem ;-)

znam zupełnie dorosłą i poważną osobę (w sensie zajmowanego stanowiska, uposażenia i takich tam pierdół), która jest przekonana, że światek rządzą iluminaci. niestety nie jest wstanie wyjaśnić, kim i czym oni są. a szkoda. może i ja bym uwierzył ;-0
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 14:09

Nerwowy pisze:
xDDDDD
Pokazuje ci ksiezyc a ty sie gapisz na palec. http://hartigrama.pl/bezlitosna-immuniz ... 9,171.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Teraz lepij?
woodpecker from space
ODPOWIEDZ