Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

29-11-2017, 21:09

Sybir pisze:No, Triceps, faktycznie, wszyscy napasieni - a ja to już w ogóle jestem opity jak kleszcz :D
Moze jestes czarna owca ;)

Generalnie normy z tego tysiaclecia mozna smialo olac. to juz wyciskanie kasy z ludzi. Branie statyn to proszenie sie o wielkie klopoty a wszystkie frakcje cholesterolu sa potrzebne, bo jeden transportuje w jedna strone, drugi w druga itp jest nawet potrzebny do syntezy ATP. Ich poziomy moga swiadczyc jedynie o tendencjach, a walka z cholesterolem to walka miedzy innymi z witamina D. Organizm woli nadmiar energii wrzucic w VLDL, bo watroba zamiast sie stluszczac od nadmiaru weglowodanow woli to odlozyc w smalcu. Chyba tak to wyglada.

Ale wiekszosc lekarzy przepisze statyny, i to nawet bez rownoleglej suplementacji konezymem Q a wtedy serce ma przejebane.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

29-11-2017, 22:14

Panie, normy normami, a rzeczywistość nie zawsze da się do nich nagiąć i poddać generalizacji. Czasami statyny będą nieodzowne (przy założeniu, że pacjent zgadza się na ich zastosowanie), ale to nie jest też żaden cudowny lek.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
skullkrusher
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 12-11-2014, 15:33

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 12:52

a na nadmiar żelaza we krwi ktoś coś poradzi?
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 13:02

skullkrusher pisze:a na nadmiar żelaza we krwi ktoś coś poradzi?
WIELKI WOJOWNIK, OGIEŃ I STAL
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1172
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 15:37

Triceratops pisze:
Ale wiekszosc lekarzy przepisze statyny, i to nawet bez rownoleglej suplementacji konezymem Q a wtedy serce ma przejebane.

Whether CoQ10 becomes an routine treatment for heart failure remains to be seen. The Q-SYMBIO results are surprisingly good, and for that reason, there is good reason to be skeptical. The history of medicine is replete with stories of breakthrough studies that subsequently fail to be replicated. Yet despite knowing this, we continue to make the same mistake again and again. When something appears to be too good to be true, it almost always is. Until the Q-SYMBIO study is published and replicated, I’ll remain skeptical of CoQ10’s role in heart failure.


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 18:04

Karkasonne pisze:W sumie ciekawy jestem tego cholesterolu. Właśnie zjadłem 6 jajek na śniadanie, jem dużo mięsa, mleka, masła, ale tez bardzo dużo ćwiczę. I jeśli nawet jest podniesiony to ma to aż takie znaczenie skoro nie jest odczuwalne.
z ciebie był chyba srogi wegetarianin? czy się mylę?
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 18:36

Nie, próbowałem co prawda ale okazało się ze nie jadę daleko jedząc siano. Pomyliłeś mnie z kimś.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 18:39

Czy po sześciu jajkach na sniadanie kupacz nie rozsadza rowa?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

30-11-2017, 20:53

Sybir pisze:Panie, normy normami, a rzeczywistość nie zawsze da się do nich nagiąć i poddać generalizacji. Czasami statyny będą nieodzowne (przy założeniu, że pacjent zgadza się na ich zastosowanie), ale to nie jest też żaden cudowny lek.
Nie jest cudowny ale czolowka sprzedazy lekow ;)
Co pacjent moze wiedziec ;) Statyny sa stosowane wlasnie po to zeby pacjent zmiescil sie w normach. Nikogo nie obchodzi przyczyna - dlaczego jest wzmozona synteza cholesterolu ale wazne jest zeby ja wstrzymac, pacjent trafi w norme i jest git. Co prawda nie przestanie robic tego co robil i co powoduje taki stan ale chwilowo, bedzie spokojny, bo "jest w normie" To dzialanie takie jak np sasiad zalewa cie woda a ty podstawiasz wiadro i masz spokoj, bo leje sie tylko do wiadra a nie zalewa dom ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2017, 11:18

wolff pisze:Czy po sześciu jajkach na sniadanie kupacz nie rozsadza rowa?
Strawnosc jajka to niemal 100%, typowy pokarm bezresztkowy czyli idealny. Zadnego kupacza. Sranie to jest po roslinach a nie pokarmach oddzwierzecych.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2017, 11:23

Jajka są w ogóle super. Czasem nawet żółtko na surowo wpierdalam jak zwierzę ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2017, 12:05

Ja tez, surowe zoltka sa super.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

01-12-2017, 15:00

Prodi pisze: Zrobiłem 3 miesięczny eksperyment z dietą i okazało się, że w moim przypadku duże znaczenie miało (i ma nadal) niezdrowe żarcie (chipsy, żółty ser pochłaniany we wszystkich możliwych postaciach itp
No i co teras?
Najnowsze badania chińskich naukowców pokazują zbawienne działanie sera. Codzienne jedzenie 40 gramów tego specjału (2 plasterki) może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób serca o 14 proc. i udaru mózgu o 10 proc. Ponadto ser podnosi poziomy tak zwanego „dobrego” cholesterolu, jednocześnie obniżając poziom „złego” - wykazali badacze z Uniwersytetu Soochow. Ser zawiera również kwas, który może pomóc w zapobieganiu zatykania się tętnic - informuje "Daily Mail".
https://www.o2.pl/artykul/jedz-dwa-plas ... 028566657a" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 09:41

https://codziennik24.pl/2017/09/30/az-9 ... -na-grype/" onclick="window.open(this.href);return false;
Identyczjnie jest z chemioterapia w srodowiskach lekarskich, najbardziej znany u nas przypadek to Religa.
Wtedy Zieba im nie smierdzi i nie jest "szarlatanem"
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 09:58

Triceratops pisze:https://codziennik24.pl/2017/09/30/az-9 ... -na-grype/
Identyczjnie jest z chemioterapia w srodowiskach lekarskich, najbardziej znany u nas przypadek to Religa.
Wtedy Zieba im nie smierdzi i nie jest "szarlatanem"
Jakie samozaoranie, ja pierdolę. Bądźmy jednak łaskawi, to wszak medycy - zawód z misją, wybitnie inteligentni, o szerokich horyzontach, kwiat polskiego społeczeństwa.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 10:10

No niestety, od dawna sa na postronku farmacji i maja wylaczone myslenie, bo sa tresowani.

Najgorzej, ze ten ulamek procenta ludnosci decyduje o tym co maja robic wszyscy.
woodpecker from space
Karkasonne

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 10:53

Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:08

Świetny, merytoryczny artykuł.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Kłopoty ze zdrowiem

07-12-2017, 11:18

Karkasonne pisze:Ale chyba żebyśmy mieli pełniejszy obraz to wypadałoby podać, jaki procent nie-lekarzy się szczepi?
Oby jak najmniejszy.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ