Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 20:16

No proszę, unikasz cukru? Jeszcze trochę i zaczniesz unikać cukrów. Wspomnisz moje słowa!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 20:28

Nope, mam tak od zawsze, tylko nawiedza mnie falowo :D Wyznaję dietę: wpierdalam to, co chcę i tyle, ile chcę, a że nigdy nie napada mnie np. nagły atak na słotkie i przeżeranie się, więc siłą rzeczy nie jest źle ;) Generalnie rzecz biorąc, to ja bardzo mało jem.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 20:39

E to raczej spoko, znam gościa u którego lekarze nie chcą zdiagnozować cukrzycy mimo dość jasnych objawów, ponieważ jest on dość młody (ok 34l.) wysportowany, szczupły i umięśniony. Mimo dobrego wyglądu całe życie odżywiał się tragicznie, codziennie wchłaniał lekko dwie paczki żelek (żelków?) batoniki, czipsy w chorych ilościach. No i sobie choruje... lekarze zaproponowali mu drastyczną dietę warzywno-owocowo mięsną (tylko chude mięsa), ale ponieważ całe życie opychał się słodyczami, to po kilku tygodniach wzorowego trzymania się diety zaczął sobie odrobinkę bardziej pozwalać (tzn jakieś lody/princepolo tu i tam, ale już nie tyle co kiedyś), tylko z jakiegoś powodu ciężko mu wyzdrowieć. No cóż...
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 20:48

^^^Klasyczne objawy? Ustąpiły w wyniku stosowania diety?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 20:59

Ubzdur pisze:E to raczej spoko, znam gościa u którego lekarze nie chcą zdiagnozować cukrzycy mimo dość jasnych objawów, ponieważ jest on dość młody (ok 34l.) wysportowany, szczupły i umięśniony. Mimo dobrego wyglądu całe życie odżywiał się tragicznie, codziennie wchłaniał lekko dwie paczki żelek (żelków?) batoniki, czipsy w chorych ilościach. No i sobie choruje... lekarze zaproponowali mu drastyczną dietę warzywno-owocowo mięsną (tylko chude mięsa), ale ponieważ całe życie opychał się słodyczami, to po kilku tygodniach wzorowego trzymania się diety zaczął sobie odrobinkę bardziej pozwalać (tzn jakieś lody/princepolo tu i tam, ale już nie tyle co kiedyś), tylko z jakiegoś powodu ciężko mu wyzdrowieć. No cóż...
Mój wypadek jest odosobniony, bo choruję na CHAD i prawdopodobnie niedoczynność tarczycy (jeden lekarz mówi tak, drugi absolutnie nie (robione prześwietlenie, ale zjebał hormony), a trzeci wspominał coś o nadczynności, tak że czeka mnie wizyta u jeszcze kilku konowałów, zanim z niemal całkowitą pewnością wyciągnę średnią), więc szafowanie rodzajami diet, które weszło mi już w krew czy np. tygodniowa głodówka to norma.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3351
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 21:26

Triceratops pisze:A ja sie serio obrazam.
Prawa natury moj drogi sa niezmienne ale my je dopiero powoli odkrywamy i odkrylismy na razie niewielki procent ale w swej bucie wydaje sie nam, ze to juz 99%. A jest tak jak to mawial Goethe: "Natura nie rozumie zartow, zawsze jest prawdziwa, zawsze powazna, zawsze dokladna, zawsze ma racje. A pomylki i bledy sa popelniane przez ludzi."

nie wiem, nie znam sie
ale pisz ziomeczku, bo rzucilem prace i mam duzo wolnego czasu na czytanie, a jako ze prowadze nieco niezdrowy tryb zycia, to chetnie obadam sposoby przedluzenia go sobie
cos tam sobie wysmieje
cos tam sobie sprawdzd
ale poczytam chetnie
taki mam styl
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Kłopoty ze zdrowiem

09-07-2018, 21:34

Sybir pisze:^^^Klasyczne objawy? Ustąpiły w wyniku stosowania diety?
Nie wiem jak wiele mogę ujawnić, sam wywiadu z nim nie przeprowadzałem tylko od tak rozmawiałem po koleżeńsku, ale chroniczne zmęczenie, senność, mgliste widzenie, spadek kondycji, hiperglikemia, dyslipidemia, zdarzyło mu się być na ketozie (skarżył się na śmierdzący oddech) i mówi że go boli brzuch ("wątroba"- nie drążyłem, wysłuchałem tylko). Nie poradziłem mu nic, bo co ja tam w sumie wiem+ nie mogę, ale jakbym miał to zrobić to na moje- dieta low carb i zobaczyć efekty, bo jak on jest ciągle na węglach (pewnie o wysokim GI, bo lata przyzwyczajeń nie idą w piach) to pewnie dlatego nie wychodzi z tego i się skarży.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

11-07-2018, 09:25

Panowie, to co macie w dupie decyduje o tym jak myslicie
http://www.listyznaszegosadu.pl/m/nauka ... any-lekowe" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Kłopoty ze zdrowiem

11-07-2018, 15:25

Kolejny powód aby zakładać czapkę na krasnala i nie wtykać go do otworów byle księżniczki napotkanej w lesie czy innej kurwa oborze :)

Emerging sex disease MG 'could become next superbug'

https://www.bbc.com/news/health-44777938
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 13:07

Idzie dobre
http://telewizjarepublika.pl/antyszczep ... 67508.html" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 13:22

TheDude pisze:Kolejny powód aby zakładać czapkę na krasnala i nie wtykać go do otworów byle księżniczki napotkanej w lesie czy innej kurwa oborze :)

Emerging sex disease MG 'could become next superbug'

https://www.bbc.com/news/health-44777938
A to nigdy nie było wystarczających powodów, by nie ruchać każdego gówna, które się napatoczy? ;)
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 14:30

^ Oczywiście,że były powody !
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 14:50

Triceratops pisze:Idzie dobre
http://telewizjarepublika.pl/antyszczep ... 67508.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nic :) Projekt pewnie trafi do podkomisji i utknie, jak to już wielokrotnie przerabiano w różnych innych sytuacjach.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 14:53

Tez podejrzewam, ze pisiory upierdola, bo te tepaki chodza na pasku tych co placa dobrze. Ale spora czesc elektoratu im odplynie i to i tak bedzie jakas korzysc.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 15:27

Ok trza sie zwijac, kto mial skorzystac ten skorzystal
https://ptd.org.pl/artykuly/aotmit-mowi ... etetycznym" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 15:55

Triceratops pisze:Tez podejrzewam, ze pisiory upierdola, bo te tepaki chodza na pasku tych co placa dobrze. Ale spora czesc elektoratu im odplynie i to i tak bedzie jakas korzysc.
No w chuj polecą w sondażach i wyborach przez te niecałe 122k ludzi, z których część pewnie nawet nie wiedziała, co podpisuje ;) Nie żebym kibicował PiS, ale obawiam się, że ta prognoza może się nie sprawdzić.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 18:31

Sondaze nie wygrywaja wyborow. Przypomne, ze sondaze nie dawaly zadnych szans partiom Palikota i Petru, a Bronkowi 73% na wygrana.
Nie operujmy na poziomach takich na jakich by chcieli to wlasnie rzadzacy, bo tak jak mistrzostwa (z bolem serca) mozna by rozpisac wszystko od reki.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 18:47

Dlatego też wspomniałem, że wyborów nie przegrają przez te niecałe 122k obywateli.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9190
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 19:02

Byłem dzisiaj u okulisty i zapytałem dlaczego łzawią mi oczy kiedy wyrywam włoski z nosa. Oczywiście nie znał odpowiedzi, bo wiadomo, że lekarze na niczym się nie znają.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

12-07-2018, 19:09

Pewnie nie chcial ci robic przykrosci, ze wyrywasz glutenowo i stad alergia.
woodpecker from space
ODPOWIEDZ