Motoryzacja ogółem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 14:48

^ Niby poczciwy wiejski chłop a takie sadystyczne tendencje.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 14:56

Gdzieś czytałem ,że jakby 30% samochodów u Niemców było elektrycznych to by im sieć energetyczna padła gdyby się chciałby naładować. To dość ciekawe biorąc pod uwagę rok 2035 i jak jest rozwinięta ich energetyka a nasza.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:05

O! Widzę, że pacjentov, kacapska spier..lina otwiera, po raz kolejny zresztą, nowy front - elektryki!!! xD

No tak, o kowidzie nie zamiesza, o Ukraińcach chyba już też nie, to elektrykami kij w szprychy. Jakie to żałosne LOL


----------------------------------------------------------------------------------------------
Co do samych elektryków. Fajne te programy. Do 70 tys. dopłaty (choć realnie mniej) plus z jakieś 40-50 tys. swojego wkładu i ładny wózek się złapie (z miniratką wówczas, przy takim ładnym państwowoBOŚowym gratisie). Taki plan. Mnie się bardzo podoba, ta moda na elektryki ;-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ps. I czy się komuś podoba, czy nie. Jesteście zdani na elektryki. Do centrum dieslem nie wjedziecie. Mnięsko też zostaje sztuczne do kupowania (co Brzoska doskonale złapał z Bakalandem rozwijając prężnie biznes> na grube miliardy).

Tak więc, prawaki szykować dupy i do jęczenia marsz xD
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:12

Only_True_Believers pisze:
24-01-2023, 14:56
Gdzieś czytałem ,że jakby 30% samochodów u Niemców było elektrycznych to by im sieć energetyczna padła gdyby się chciałby naładować. To dość ciekawe biorąc pod uwagę rok 2035 i jak jest rozwinięta ich energetyka a nasza.
To się wpisuje w koncepcje Schwaba i Harariego, zgodnie z którymi ludzie, poza globalistyczną elitą, nie będą posiadaczami aut, bo ich nie będzie na to stać. Co najwyżej będą sobie mogli od czasu do czasu wynająć samochód.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:13

Only_True_Believers pisze:
24-01-2023, 14:56
Gdzieś czytałem ,że jakby 30% samochodów u Niemców było elektrycznych to by im sieć energetyczna padła gdyby się chciałby naładować. To dość ciekawe biorąc pod uwagę rok 2035 i jak jest rozwinięta ich energetyka a nasza.
Przyszłość to energia ze słońca i pozyskiwanie jej naturalnie. Nie można iść na skróty i powrócić do benzyniaków i dieslów, które nas trują i zabijają. Trzeba myśleć o tym żeby mieć darmowy prąd i energię. Ale prawicowcom tego się nie da przetłumaczyć, oni dieslów będą używać nawet jak będą mieli wytruć całą planetę.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:14

Pacjent pisze:
24-01-2023, 15:12
Only_True_Believers pisze:
24-01-2023, 14:56
Gdzieś czytałem ,że jakby 30% samochodów u Niemców było elektrycznych to by im sieć energetyczna padła gdyby się chciałby naładować. To dość ciekawe biorąc pod uwagę rok 2035 i jak jest rozwinięta ich energetyka a nasza.
To się wpisuje w koncepcje Schwaba i Harariego, zgodnie z którymi ludzie, poza globalistyczną elitą, nie będą posiadaczami aut, bo ich nie będzie na to stać. Co najwyżej będą sobie mogli od czasu do czasu wynająć samochód.
LOL Kurwa, oplułem monitor.

NAZISTOWSKI SPIZEQ!!! Zabioro nam samochody xD

Wszyscy wiedzą, że typ pierdolnięty, ale że aż tak? :facepalm:
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:16

Mam nadzieję, że zanim będę zmuszony kupić elektryka to wcześniej upowszechni się masowo carsharing na samochodach z czwartym poziomem autonomiczności (wiadomo, że z pełnym piątym będzie ciężej) i nie trzeba będzie już kupować żadnego. Wyklikasz sobie jakiegoś w aplikacji i za minutę już będzie Cię wieźć do celu, a Ty w międzyczasie posłuchasz szwarc metalu i przeglądniesz Masterfula bez zwracania uwagi na drogę.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:20

uglak pisze:
24-01-2023, 15:16
Mam nadzieję, że zanim będę zmuszony kupić elektryka to wcześniej upowszechni się masowo carsharing na samochodach z czwartym poziomem autonomiczności (wiadomo, że z pełnym piątym będzie ciężej) i nie trzeba będzie już kupować żadnego. Wyklikasz sobie jakiegoś w aplikacji i za minutę już będzie Cię wieźć do celu, a Ty w międzyczasie posłuchasz szwarc metalu i przeglądniesz Masterfula bez zwracania uwagi na drogę.
Muszę Ciebie zmartwić. NAZISTOWSKI SPISEQ nie zakłada takiego scenariusza xD

Będziesz "zmuszony" wziąć kilkadziesiąt tysięcy dopłaty do wymiany auta. Ja nie mogę się doczekać, aż z bólem serca dostanę te 56 tys. Chyba się upiję z marnoty i żalu LOL
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 15:23

Ascetic pisze:
24-01-2023, 15:14
Pacjent pisze:
24-01-2023, 15:12
Only_True_Believers pisze:
24-01-2023, 14:56
Gdzieś czytałem ,że jakby 30% samochodów u Niemców było elektrycznych to by im sieć energetyczna padła gdyby się chciałby naładować. To dość ciekawe biorąc pod uwagę rok 2035 i jak jest rozwinięta ich energetyka a nasza.
To się wpisuje w koncepcje Schwaba i Harariego, zgodnie z którymi ludzie, poza globalistyczną elitą, nie będą posiadaczami aut, bo ich nie będzie na to stać. Co najwyżej będą sobie mogli od czasu do czasu wynająć samochód.
LOL Kurwa, oplułem monitor.

NAZISTOWSKI SPIZEQ!!! Zabioro nam samochody xD

Wszyscy wiedzą, że typ pierdolnięty, ale że aż tak? :facepalm:
Ten NAZISTOWSKI elektryczny SPIZEQ to bardziej zabawny jest niż FASZYSTOWSKA PUSZKA OWSIAKA. HIT wręcz :lol:
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 16:58

Naturalnie naczelny ignorant musiał się tu wysypać ze swoimi głupotami. Tymczasem nie jest to żaden spisek, ale oficjalna koncepcja, omawiana przy świetle kamer w Davos i na odczytach Harariego:
Światowe Forum Ekonomiczne, czyli szwajcarska, globalistyczna fundacja non-profit, postuluje przejście od własności do współdzielenia pojazdów.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... r-AA100bii
Myśl natychmiast podchwycona przez stałego bywalca tego forum Mateusza M., który jest także znajomym Harariego.
Obrazek
Ten typek zobowiązał się, że opodatkuje posiadaczy samochodów spalinowych i nałoży opłaty za przejazd trasami szybkiego ruchu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 17:05

Ale lepiej dla ludzi przecież jak będą mieli możliwość wypożyczenia samochodu np. na tydzień jak im będzie pasowało, a nie mieć 4 samochody w rodzinie, dla każdego garaż, opłaty drogie co roczne. Paniusie z miast nauczyły się wszędzie podjeżdżać autami i smrodzić i zatruwać innych ludzi nie jeżdżących. Jak jeździć to w dłuższe trasy i jeśli naprawdę trzeba, a nie wszędzie stoją te graty z Niemiec posprowadzane przez dorobkiewiczów i zatruwają nam życie.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1742
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 17:09

Mariusz Wędliniarz pisze:
24-01-2023, 17:05
Ale lepiej dla ludzi przecież jak będą mieli możliwość wypożyczenia samochodu np. na tydzień jak im będzie pasowało, a nie mieć 4 samochody w rodzinie, dla każdego garaż, opłaty drogie co roczne. Paniusie z miast nauczyły się wszędzie podjeżdżać autami i smrodzić i zatruwać innych ludzi nie jeżdżących. Jak jeździć to w dłuższe trasy i jeśli naprawdę trzeba, a nie wszędzie stoją te graty z Niemiec posprowadzane przez dorobkiewiczów i zatruwają nam życie.
u was na wsi ma kto samochód?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 17:15

Pacjent pisze:
24-01-2023, 16:58
Naturalnie naczelny ignorant musiał się tu wysypać ze swoimi głupotami. Tymczasem nie jest to żaden spisek, ale oficjalna koncepcja, omawiana przy świetle kamer w Davos i na odczytach Harariego:
Światowe Forum Ekonomiczne, czyli szwajcarska, globalistyczna fundacja non-profit, postuluje przejście od własności do współdzielenia pojazdów.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... r-AA100bii
Myśl natychmiast podchwycona przez stałego bywalca tego forum Mateusza M., który jest także znajomym Harariego.
Obrazek
Ten typek zobowiązał się, że opodatkuje posiadaczy samochodów spalinowych i nałoży opłaty za przejazd trasami szybkiego ruchu.
Brakuje tutaj jeszcze ruska urwo i onuco zarazem zdjęcia/ twitta penzela z samochodem o amerykańskim litrażu xD Takie jakie lata po tych waszych zjebanych konfpedrylskich stronach xD

Właśnie. Czy ty zjebie masz coś w ogóle do powiedzenia? Coś takiego swojego, od siebie? Czy tylko będziesz tutaj uprawiał politykę ruskich konfidentów z końpederastii? LOL Co ci tam śmierdzielu podadzą to będziesz tutaj bezrefleksyjnie wklejał?

Ku przypomnieniu: przez lata sączy tutaj ruski troll: aborcja, KK, lgbt, zmiany klimatyczne, owsiak, kowid, ostatnio Ukraina a teraz elektryki LOL Wszystko po jednej lini podziału, w wiadomym celu. Nie mówiąc o wpierdalaniu polityki przez kutasiarza do każdego działu.
Ostatnio zmieniony 24-01-2023, 17:57 przez Ascetic, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 17:25

Believer pisze:
24-01-2023, 17:09
Mariusz Wędliniarz pisze:
24-01-2023, 17:05
Ale lepiej dla ludzi przecież jak będą mieli możliwość wypożyczenia samochodu np. na tydzień jak im będzie pasowało, a nie mieć 4 samochody w rodzinie, dla każdego garaż, opłaty drogie co roczne. Paniusie z miast nauczyły się wszędzie podjeżdżać autami i smrodzić i zatruwać innych ludzi nie jeżdżących. Jak jeździć to w dłuższe trasy i jeśli naprawdę trzeba, a nie wszędzie stoją te graty z Niemiec posprowadzane przez dorobkiewiczów i zatruwają nam życie.
u was na wsi ma kto samochód?
Mało kto ma, ale są i tacy którzy mają i to nie jeden na dom. Ludzie z nimi nie rozmawiają i są izolowani i dobrze. To niedobrzy ludzie.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 17:41

^ Czyli nie tylko Ty jesteś w tej wiosce upośledzony.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Motoryzacja ogółem

24-01-2023, 18:50

TheDude pisze:
24-01-2023, 17:41
^ Czyli nie tylko Ty jesteś w tej wiosce upośledzony.
Myślą, że są lepsi bo mają dwa lub trzy samochody w domu. Tu pewnie też na forum niektórzy mają po dwa samochody. A ja mam ręce i nogi ! Bo po to je mam żeby się na nich poruszać.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 08:32

uglak pisze:
24-01-2023, 15:16
będę zmuszony kupić elektryka
Czy na pewno? Jakiś czas temu pojechałem obejrzeć pozostałości fabryki benzyny syntetycznej w Policach, z czasów III Rzeszy (w necie można poczytać ile procent potrzeb niemieckiej armii zaspokajała ta fabryka) i trzeba powiedzieć, że to jeden z wielu zajebistych pomysłów Niemców. Kilka miechów później w TV słyszę info, że w zasadzie planuje się wznowić produkcję tego typu paliw, pozyskiwanych w ten sam sposób, jak to było robione w czasie drugiej wojny. Także, jeśli nawet w całej UE wejdzie zakaz sprzedaży samochodów z silnikami spalinowymi, a złoża ropy się wyczerpią, to zawsze możesz sobie zostawić coś w garażu z V8 pod maską :)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 09:51

Ascetic pisze:
24-01-2023, 17:15
Czy ty zjebie masz coś w ogóle do powiedzenia? Coś takiego swojego, od siebie?
Jesteś bezlitosny, cytatów nie można ignorować. A przecież zamiast babrać się w gównie i opryskiwać postronnych wystarczy olać ścierwo :wink: Chyba że to forma jakiejś terapii?
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 10:28

bartwa pisze:
25-01-2023, 09:51
Ascetic pisze:
24-01-2023, 17:15
Czy ty zjebie masz coś w ogóle do powiedzenia? Coś takiego swojego, od siebie?
Jesteś bezlitosny, cytatów nie można ignorować. A przecież zamiast babrać się w gównie i opryskiwać postronnych wystarczy olać ścierwo :wink: Chyba że to forma jakiejś terapii?
Rozrywka jak każda inna. No prawie jak każda inna ;-) Do tego heblowanie kacapskich podludzi, jawnych kolaborantów i moralnych zer w moim otoczeniu to taki sport klubowy. Odmiana darta, czy "strzelania do rzutków". A, właśnie, mam w zanadrzu np. takiego Bóztovskiego, jak się znów typ wyłoni z tej swojej russkiej lepianki, bo przecież nie mieszkania. Jak coś zacznie sapać np. o żywności w PL. I jeszcze kilka innych kejsów xD
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 10:30

Ascetic pisze:
25-01-2023, 10:28
bartwa pisze:
25-01-2023, 09:51
Ascetic pisze:
24-01-2023, 17:15
Czy ty zjebie masz coś w ogóle do powiedzenia? Coś takiego swojego, od siebie?
Jesteś bezlitosny, cytatów nie można ignorować. A przecież zamiast babrać się w gównie i opryskiwać postronnych wystarczy olać ścierwo :wink: Chyba że to forma jakiejś terapii?
Rozrywka jak każda inna. No prawie jak każda inna ;-) Do tego heblowanie kacapskich podludzi, jawnych kolaborantów i moralnych zer w moim otoczeniu to taki sport klubowy. Odmiana darta, czy "strzelania do rzutków". A, właśnie, mam w zanadrzu np. takiego Bóztovskiego, jak się znów typ wyłoni z tej swojej russkiej lepianki, bo przecież nie mieszkania. Jak coś zacznie sapać np. o żywności w PL. I jeszcze kilka innych kejsów xD
kumam, wiem że czasem ciężko się powstrzymać
PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ