Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 10:24

Tak, ja tez ich bardzo lubie, wznowili tez ich poprzednie ksiazki, w linku nizej masz na dole.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 10:28

Pięknie, że Amber wznawia te pozycje.
Swoją drogą rozpierdala mnie skrajna głupota i debilizm twardogłowych "egiptologów" w rodzaju idioty Zahiego Hawassa, którzy wbrew wszelkim faktom i badaniom wciąż bronią dawno zdyskredytowanych bredni odnośnie Sfinksa.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 10:33

Hawass to idiota, zreszta juz chyba o tym rozmawialismy, koncem koncow skonczyl w pierdlu za te machlojki i falszerstwa. Ale przez niego zabetonowalo sie wiele dogmatow archeologii, to po prostu jebany szkodlnik. Zreszta on tez byl chyba w tym filmie Schocha o Sfinksie.

@ Co do serii Amber to fajnie, ze wznawiaja, skonczylo sie windowanie cen przez idiotow np za ksiazki Zillmera. Mi odpierdala troche, bo choc mam stare wydania to kupuje nowe, jakos kazde wydanie ma swoj urok.
Popatrz tutaj za jakie grosze to teraz lata i to nowki https://allegro.pl/uzytkownik/ctk_sklep ... 74?order=p" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 10:54

Obrazek


Może to nie do końca paleoastronautyka, ale jedna z najbardziej przemawiających do mnie pozycji z pogranicza tej tematyki. Pewnie znacie na pamięć, ale tym którzy nie przeczytali warto podsunąć ta pozycję pod nos rekomendując to w tym temacie.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 10:56

Obie pozycje Hancocka sa godne uwagi jak i obie tegoroczne Collinsa, ogolnie uwazam, ze to powinno sie brac w 4-paku. A pozycja jak najbardziej pasuje do tego tematu, bo czegoz by nie? Rozmawialismy o tej pozycji w temacie o czytaniu ale poszlo sie jebac.
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 11:00

Nie umiem nigdzie dorwać "Magów bogów" - mówisz, że tak samo dobra jak "Sladami..." ?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 11:01

No co ty, na dzwigu mieszkasz ? ;) Pelno tego za darmoche prawie jest. Oczywiscie, ze warto.
https://allegro.pl/listing?string=magow ... l-1-5-1003" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 11:04

O, podziekował. To juz wiem co będę czytał w przerwie światecznej.

A co do samej treści - jak to się prezentuje? To rozwinięcie tematy z poprzedniej książki, jakies nowe dowody, odkrycia, badania, czy może zupełnie inny temat który jednak cały czas ociera się o wysunięta przez niego hipoteze?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

11-12-2017, 12:45

Swoją drogą kurwa, dopiero się dowiedziałem, że zmarła kilka dni temu Marina Popowicz:

http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/kgb-p ... srr/sz985r

Bardzo ciekawa postać, której książkę też niedawno wydał Amber:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 13:49

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/3179 ... nda-obcych" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 16:01

Hancock i Collins bardzo ok. wydaje mi się to jakieś takie poważniejsze i lepiej uzasadnione niż u Danikena. co nie zmienia faktu, że tego ostatniego też cenie i lubię. i w sumie nie mam wątpliwości, ze jakieś ziarno prawdy w tych jego teoriach tkwi
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 18:28

Dla mnie zawsze i tak atrakcyjniejsze są pytania niż odpowiedzi. Tak na przykład:

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Co tu się odjebało??
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 19:30

Albo tu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 19:42

Puma Punku to koronny przykład na to, że 99% dzisiejszych archeologów to skrajny idioci. Chuj tam jednak, współcześni inżynierowie łapią się za głowę gdy widzą takie fotki, pomiary i wyliczenia, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Starożytnym wszak wystarczało takie oprzyrządowanie:

Obrazek

Obrazek



by wznosić budowle tego typu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 19:43

No logika lezy i kwiczy, ale co tam, takich Zahich Hawassow jest na peczki.
No i te teorie:
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 814
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 22:52

Triceratops pisze:Albo tu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W Puma Punku odkryto podziemne puste przestrzenie. Oczywiście cisza. Nic nie wiadomo na temat eksploracji. To samo w Machu Picchu. Zlokalizowano wejście do podziemi. Rząd Peru zabronił zejścia.
To tylko wierzchołek góry lodowej.
Ktoś trzyma na tym wszystkim łapę.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

13-12-2017, 23:59

Plastek pisze:Dla mnie zawsze i tak atrakcyjniejsze są pytania niż odpowiedzi. Tak na przykład:

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Co tu się odjebało??

Zawsze pytania są najciekawsze, tym bardziej, że nikt w zasadzie nie jest w stanie w pełni wyjaśnić jak takie bloki kamienne mogły powstać. Nawet przy dzisiejszej technologii nie mamy nawet dźwigów, które byłyby w stanie przemieścić i precyzyjnie umieścić te skalne kolosy. Puma Punku to już w ogóle kosmos wyryty w kamieniu. Wiem że już to wklejałem, ale pewnie poszło się walić podczas ostatnich czystek, więc umieszczam raz jeszcze:


[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

14-12-2017, 07:51

Nasum pisze: [youtube][/youtube]
Bardzo dobry jest ten film, kto nie widział powinien obejrzeć.
Egipt zresztą to jedna wielka kompromitacja archeologii. Sama Wielka Piramida to jest totalny cios w tępy pysk skorumpowanych akademików. Abstrahując już od różnego rodzaju wartości fizycznych, danych i informacji zawartych w tym obiekcie, powtórzenie takiej budowli w dzisiejszych czasach jest zupełnie niemożliwe. Piękna jest ta pewność egiptologów, którzy precyzyjnie podają liczbę kilkudziesięciu tysięcy roboli, którzy mieli ją wybudować w 20 lat. 6 milionów ton, 2,3 miliona kamiennych bloków o wadze od 2,5 do 15 ton (a użyto przecież także do budowy komór bloków o wadze 25-80 ton) ułożone w 20 lat. Bloki oczywiście dopasowane tak, że nie można włożyć między nie kartki papieru. Przy założeniu, że podawana przez egiptologów liczba robotników pracowała przez 20 lat i nie tylko w dzień, ale także w nocy - układali te bloki co około 2 minuty. Przy założeniu, że robili tylko w dzień - co kilkadziesiąt sekund. Przypomnę raz jeszcze, że technika w starożytnym Egipcie stała na takim poziomie:

Obrazek

I co? I nic, według archeologów wszystko jest jasne i proste. Być może jeszcze do budowy użyto specjalnej rampy - której zresztą budowa pochłonęłaby więcej surowców i wysiłku niż budowa samej piramidy, a po której nie pozostały do dzisiaj żadne pozostałości. Możliwe, że korzystano z drewnianych bali na których przetaczano kamienne bloki. I chuj, że bloki o takiej wadze w mgnieniu oka rozjebałyby rzeczone bale, a import drewna (w samym Egipicie jest go wszak pod dostatkiem!) wymagałby większej floty niż Egipt miał kiedykolwiek w swojej historii.
Sfinks? Nie ma w nim niz zagadkowego, znamy precyzyjną datę kiedy go wybudowano! I chuj, że Robert Schoch i jemu podobni jednoznacznie udowodnili, że Sfinks nosi ślady erozji wodnej, co zdecydowanie dowodzi, że jest on starszy niż niedojeb Hawass i jego bredzący poplecznicy utrzymują. Wystarczy zresztą spojrzeć na samego Sfinksa, by spostrzec, że coś jest nie tak - głowa wszak nie pasuje do reszty ciała; jest ewidentnie mniejsza i została po prostu przerobiona.
Teraz tylko czekać, aby jakaś tępa kurwa tu weszła i zaczęła popiardywać o Reptilianach lub o Płaskiej Ziemi.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

14-12-2017, 08:39

Plastek pisze:6 milionów ton, 2,3 miliona kamiennych bloków o wadze od 2,5 do 15 ton (a użyto przecież także do budowy komór bloków o wadze 25-80 ton) ułożone w 20 lat. Bloki oczywiście dopasowane tak, że nie można włożyć między nie kartki papieru. Przy założeniu, że podawana przez egiptologów liczba robotników pracowała przez 20 lat i nie tylko w dzień, ale także w nocy - układali te bloki co około 2 minuty. Przy założeniu, że robili tylko w dzień - co kilkadziesiąt sekund. Przypomnę raz jeszcze, że technika w starożytnym Egipcie stała na takim poziomie:.
Kiedys Japonczycy podjeli sie proby zbudowania 10x mniejszej piramidy i po kilku latach odpuscili z braku kasy. Na YT jest tez film jak robia to amerykanie przy pomocy dzwigow i nowoczesnej technologii i tez odpuscili. Oba projekty z tego co pamietam zajely im ok 10 lat chyba. Musialbym poszperac w linkach. A tutaj prymitywy z Egiptu, gdzie bloki podstrawy waza tyle co 3 jumbojety sobie je suna po piasku na pniach od palmy. Archeologia jest jedna z najbardziej skurwionych dziedzin, poczynajac od tych kartuszy, ktore podrzucil noca do "piramidy Cheopsa" Howard Vyse zeby tylko byc w ksiazkach od historii i archeologii.

Kiedys w temacie o czytaniu polecalem wam darmowa ksiazke Leszka Klimka - Cywilizacja Bogow, autora legendarnej polskiej strony paleoastro "U Leszka", tam jest swietnie opisany Egipt na przyklad, jedno z najsensowniejszych rozwiazan. Jest o Wielkim Potopie, Rzymianach (fajnie sie rozprawia z debilizmami typu Mur Hadriana), Puma Punku itp. Jakby co to moge cisnac na priva w pdf. Ale naprawde warto panowie, bardzo ciekawe spojrzenie na temat. JEst tutaj np " onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Paleoastronautyka czyli bóg był astronautą.

14-12-2017, 10:55

Triceratops pisze: Archeologia jest jedna z najbardziej skurwionych dziedzin, poczynajac od tych kartuszy, ktore podrzucil noca do "piramidy Cheopsa" Howard Vyse zeby tylko byc w ksiazkach od historii i archeologii.
Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ