HOKEJ

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
535

Re: HOKEJ

03-07-2016, 01:37

Dariusz odwodnisz się przyjacielu. Jak mogę pomóc?
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: HOKEJ

03-07-2016, 01:39

na ciebie też sram. Sram na wszystko!
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: HOKEJ

03-07-2016, 01:48

już nie jestem z Ewą. Ja się nigdy nie ożenię. Sram na to wszystko i będę pił akohol aż do końca!!
Raz się zje, raz się nie zje.
535

Re: HOKEJ

03-07-2016, 01:51

Chcesz wysrać się tak do końca, do ostatniej kropelki? Nie zmarnuj swej szansy. Może Decapitated odkupi sesję na okładkę swego nowego dzieła. Darek. Kurwa. Trzymaj się chłopie. Jest wiele Ew. Nawet w Lubelskiem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

29-08-2016, 12:35

TVP Sport ponoć kombinuje załatwic NHL :D trzymamy kciuki :)
ostatni mecz obejrzałem chyba podczas ostatniego finału Red Wings bo gdzieś znalazłem w necie i czasem ogladałem
a w tv ponad 10 lat temu jak Canal+ pokazywał All-Star swego czasu
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: HOKEJ

29-08-2016, 12:45

zajebiście by było
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

29-08-2016, 12:53

Mamy pierwsze nieoficjalne informacje. TVP podobno posiada pakiet NHL do czterech meczy tygodniowo na żywo. Dwa z nich mają być spotkaniami nocnymi, a dwa tzw. afternoon games (o ile będą takie mecze zaplanowane na dany weekend rozgrywek). Całość ma uzupełnić Magazyn NHL.
oby sie sprawdziło :) byle nie ze Szpakiem :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

15-09-2016, 17:02

i jest oficjalnie :D
Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o zakupie praw do Pucharu Świata w hokeju na lodzie i NHL. To oznacza, że wszystkie najważniejsze rozgrywki w tej dyscyplinie sportu będą pokazywane w TVP Sport.

NHL – zawodowe rozgrywki hokeja na lodzie w USA i Kanadzie – pokaże kanał sportowy TVP i strona SPORT.TVP.PL przez cztery najbliższe sezony. TVP Sport planuje transmitowanie trzech meczów tygodniowo. Kanał sportowy TVP posiada także prawa do Meczu Gwiazd oraz dwóch spotkań rozgrywanych na otwartym stadionie: Winter Classic i Centential Classic.

W pakiecie TVP nabyła także prawa do Pucharu Świata, który rangą przewyższa nawet mistrzostwa świata. Ta impreza zostanie rozegrana dopiero trzeci raz w historii (wcześniej w 1996 i 2004 roku).

Tegoroczna edycja odbędzie się w Toronto w dniach 17 września – 1 października. Zagra w niej 8 drużyn: USA, Kanada, Rosja, Czechy, Finlandia, Szwecja oraz reprezentacje Europy i Ameryki. Ten turniej jest rozgrywany przed startem NHL (początek 12 października) i mają w nim wziąć udział największe gwiazdy hokeja na lodzie.

Kanał sportowy Telewizji Polskiej posiada także prawa do mistrzostw świata elity, Dywizji 1A i Dywizji 1B aż do 2024 roku.

jupi :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: HOKEJ

16-09-2016, 12:13

zajebiscie.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

12-10-2016, 12:05

dzisiaj o 1 na tvp sport Ottawa - Toronto :)
a potem:

15/16.10 Pittsburgh - Anaheim o 1
18/19.10 Washington - Colorado o 1
22/23.10 Boston - Montreal o 1
23.10 Winnipeg - Edmonton o 21
27/28.10 Montreal - Tampa o 1:30
29.10 Buffalo - Florida o 19
30.10 Winnipeg - Buffalo o 20

niestety bez Detroit :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

23-10-2016, 04:29

no musze przyznać ze całkiem niezłe te transmisje
ale pewnie jak bedą mecze o wczesnej godzinie to Szpak wszystko spierdoli swoimi mądrościami :P

Detroit po kiepskim początku (2 prezgrane) odniosło 4 wygraną z rzędu (3:0 nad Rekinami) to mnie bardzo cieszy :)
przy okazji:
Czech Jaromir Jagr zdobywając gola w przegranym przez Florida Panthers meczu z Washington Capitals (2:4), został trzecim hokeistą w historii NHL, który sięgnął bariery 750. bramek.

W klasyfikacji wszech czasów NHL Jagr jest trzecim hokeistą pod względem liczby strzelonych goli. Więcej bramek od Czecha mają na swoim koncie tylko Wayne Gretzky (894) i Gordie Howe (801).

44-letni Jagr pozostaje także trzecim najskuteczniejszym hokeistą w historii ligi biorąc pod uwagę bramki i asysty. Zawodnik Florida Panthers mając na koncie 1870 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, traci 17 do drugiego Marka Messiera.
w asystach jest 6 w lidze o czym zapomnieli wspomnieć i też ma szanse na awans ;)

Marian Hossa strzelił gola nr. 500 jako 44 gracz NHL ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

25-11-2016, 12:14

no co ? nikt nie patrzy ? :(

bedzie nowy zespół

Pięć miesięcy po ogłoszeniu rozszerzenia NHL o kolejny 31. klub na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej w Las Vegas zaprezentowano nazwę i barwy drużyny hokejowej z Miasta Grzechu. Od przyszłego sezonu w rozgrywkach będą brali udział Las Vegas Golden Knights.
Obrazek
NHL jako pierwsza zawodowa liga sportowa zdecydowała się zainwestować w rynek Las Vegas, kontrowersyjny ze względu na niewielkie tradycje sportowe stanu Nevada oraz nietypowe normy prawne funkcjonujące na tym obszarze. Właścicielem organizacji jest Bill Foley, głównym menadżerem George McPhee.

Czteroczłonowa nazwa dla klubu od początku budziła kontrowersje, ale w bardzo prosty sposób wątpliwości rozwiał grający tego wieczoru pierwsze skrzypce właściciel Bill Foley - Ludzie mieszkający tutaj mówią, że mieszkają w Vegas. Nikt nie mówi, że pochodzi z Las Vegas. Jesteśmy więc zarówno Vegas Golden Knights, jak i Las Vegas Golden Knights. Niech każdy używa takiej formy, jaka mu odpowiada - powiedział biznesmen.

Złoci Rycerze z Las Vegas będą rozgrywać swoje mecze w nowoczesnej T-Moibile Arena (pojemność 17,5 tysiąca), umieszczonej w samym sercu miasta przy głównej alei The Strip. Wzór ich strojów meczowych jeszcze nie powstał, ale będzie zawierał ustalone już kolory: stalowy, złoty, czerwony i czarny.

Wszystko ma w tym wypadku swoje znaczenie - kolor stalowy oznacza siłę i trwałość, złoto to odniesienie do stanu Nevada największego producenta złota w USA, czerwień to barwa przewodnia miasta Las Vegas i sąsiadujących kanionów oraz gór, czerń symbolizować ma siłę i intensywność. Na klubowym logo widać rycerski hełm układający się w literę V (jak Vegas).

To pierwsze rozszerzenie liczby uczestników NHL od 2000 roku (wówczas dołączyły do NHL ekipy Minnesota Wild i Columbus Blue Jackets). Skład nowego zespołu zostanie wyłoniony przez specjalny dodatkowy draft, tak zwany "expansion draft". Będzie to selekcja zawodników z pozostałych klubów, która odbędzie się na specjalnych zasadach 21 czerwca.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: HOKEJ

25-11-2016, 14:00

Nowi chłopcy do bicia
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

23-12-2016, 13:14

Jaromir Jagr zajmuje samodzielnie drugie miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej wszech czasów ligi NHL. Czeski hokeista zostawił w tyle Kanadyjczyka Marka Messiera. W czwartkowym meczu z Boston Bruins miał asystę, a jego zespół Florida Panthers przegrał u siebie 1:3.

W całej karierze Jagr, który w lutym skończy 45 lat, zdobył 1888 punktów - 755 bramek i 1133 asysty. Zdecydowanym liderem jest Kanadyjczyk Wayne Gretzky - 2857 pkt.

"Doceniam wszystko, co wydarzyło się w trakcie mojej kariery. Dziękuję też kibicom. Nauczyłem się, że hokej to gra zespołowa. Liczą się wyłącznie zwycięstwa drużyny. Żałuję tylko, że gol, przy którym dziś asystowałem nie padł wcześniej albo nie dał nam prowadzenia. Myślałem, że zdobędę piękną bramkę, zaliczę cenną asystę i zwyciężymy. Nie graliśmy dziś dobrze" - podkreślił Czech.

W czwartek zanotował asystę, po której gola zdobył Aleksander Barkov. Wtedy wstrzymano mecz na chwilę i podczas krótkiej ceremonii bohater dnia otrzymał złoty kij. Wyemitowano też wideo, w którym Gretzky pogratulował zasłużonemu zawodnikowi klubu z Sunrise.

Na trafieniu Fina rosyjskiego pochodzenia gospodarze jednak poprzestali; bramki dla rywali strzelili: Frank Vatrano, Patrice Bergeron i David Backes.

Tymczasowy trener "Panter" Tom Rowe nie był zaskoczony faktem, że Jagr w ostatecznym rozrachunku mniej cieszył się indywidualnym osiągnięciem, a bardziej martwił porażką zespołu.

"Jest drugi w klasyfikacji wszech czasów, ale w tej chwili nie obchodzi go to. Ważniejsze były dla niego dwa punkty" - podkreślił szkoleniowiec.

W tym sezonie Jagr zapisał na koncie sześć bramek i 14 asyst - w 34 pojedynkach. Dwukrotny zdobywca Pucharu Stanleya w barwach Pittsburgh Penguins rozgrywa 23. sezon w NHL.

Słynnego Czecha, który zaliczył tego dnia 1663. mecz w NHL, chwalili też rywale i ich szkoleniowiec. Nie bez znaczenia był fakt, że w 2013 roku wystąpił w 22 spotkaniach w barwach Bruins.

"Nie zdarza się zbyt często, by być na lodzie z taką legendą, więc miło było zobaczyć to na żywo. To świetna sprawa, bardzo się cieszę ze względu na Jaromira" - podkreślił bramkarz ekipy z Bostonu Tuukka Rask.
bardzo ładnie :) w punktach jest 2 i już wyżej nie podskoczy, w golach jest 3, teoretycznie ma szanse przegonić Howe ale musiałby grać jeszcze sezon albo dwa, w asystach jest 6 i w tym sezonie spokojnie przegoni Coffeya a gdybył grał dłużej w zasiągu jest Bourque a może nawet Messier ;) w liczbie meczy jest na 4 miejscu , gdyby grał kolejny sezon mógłby atakować lidera :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: HOKEJ

02-01-2017, 13:37

ktos wczoraj widzial klasyk na 100-lecie NHL? godny klasyka
Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs na odkrytym stadionie. zaczelo sie niemrawo, pozniej bramka dla detroit,dlugo nic..i Toronto zaczelo napierdalac do wyniku 1:4. Red Wings sie ogarnelo dprowadzili do 3:4, a na sekunde do konca meczu po zdjeciu bramkarza wyrownali. skonczylo sie 4:5 po dogrywce.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

02-01-2017, 15:58

jak sie zrobiło 4:1 to już chciałem zmieniać kanał aż tu nagle 4:2 no co mysle ze jeszcze troche popatrze ;)
niestety na końcu i tak sie wkurwiłem bo Red Wings znowu przegrali :(
seria 25 lat (jeśli dobrze pamietam) z rzedu w play off pójdzie się jebać :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: HOKEJ

02-01-2017, 17:00

jakby kija nie zlamal na czystej pozycji to kto wie, detroit moglo w czasie wygrac.
dzisiaj chicago- st louis
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

05-01-2017, 03:58

może chociaż Detroit dostaną jakiś dobry numer w drafcie i sie za rok odkują ;)

natomiast dzisiaj Jagr zaliczył asyste nr. 1136 przez co minął Paula Coffeya i awansował na 5 miejsce w lidze :D
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

12-01-2017, 20:57

Aleksander Owieczkin został w środę 84. hokeistą w historii ligi NHL, który w swojej karierze uzyskał co najmniej 1000 punktów. Rosjanin zdobył dla Washington Capitals dwa gole w wygranym u siebie 5:2 meczu z Pittsburgh Penguins i dokładnie ma ich 1001
31-letni Owieczkin jest 37. zawodnikiem, który 1000 punktów osiągnął występując w jednej drużynie. Został wybrany przez Capitals z pierwszym numerem w drafcie w 2004 roku. Na swój debiut musiał jednak czekać ponad 15 miesięcy, bo z powodu lokautu odwołano cykl 2004/05. W NHL rozgrywa 12. sezon. Nikt w tym czasie nie zdobył tylu punktów co on. Na jego dorobek, uzyskany w 880 meczach, składa się 546 goli i 455 asyst.

Porównywać z Owieczkinem może się jedynie Sidney Crosby. Napastnik Penguins również gra w NHL od 2005 roku, a minionej nocy cieszył się z asysty, która była 983. punktem w jego karierze. Dorobek Kanadyjczyka prawdopodobnie byłby znacznie lepszy gdyby nie problemy zdrowotne, bo on rozegrał jedynie 741 meczów.

Owieczkin jest czwartym Rosjaninem mogącym się pochwalić 1000 punktów. Dołączył do Siergieja Fiedorowa, Aleksandra Mogilnego i Aleksieja Kowalowa.

Trzykrotnie wybierany był najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP), a sześć razy wygrywał klasyfikację strzelców. Sukcesów nie ma jednak w fazie play off, w której nigdy nie dotarł nawet do finału konferencji.
niezle ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOKEJ

17-02-2017, 15:23

29-letni kanadyjski hokeista Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins) przekroczył granicę 1000 punktów w lidze NHL. W czwartkowym meczu obrońcy tytułu u siebie wygrali z Winnipeg Jets 4:3, zaś Crosby zdobył zwycięską bramkę w dogrywce.

Decydującego gola Crosby strzelił w 65. minucie. Wcześniej kapitan "Pingwinów" zaliczył dwie asysty i jego łączny bilans na lodowiskach NHL to 1002 pkt; tysięczny zapisał po podaniu do Chrisa Kunitza, który zanotował trafienie w 7. minucie.

Crosby jako 86. zawodnik w historii rozgrywek osiągnął magiczną czterocyfrową granicę. Do tej pory wystąpił w 757 spotkaniach w NHL, strzelił 369 bramek i zanotował 633 asyst. Statystycy podkreślają też, że z różnych powodów opuścił 167 meczów, co oznacza absencję w dwóch sezonach...

Pod względem "szybkości" zajmuje 12. miejsce na liście wszech czasów. Legendarny Wayne Gretzky potrzebował 424 gier na uzyskanie 1000 punktów, a wiceliderem jest inny słynny hokeista Mario Lemieux 513.
w weekend nie śpimy tylko ogladamy NHL ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ