Spotify, Deezer, Wimp

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Spotify, Deezer, Wimp

28-02-2013, 22:00

A jeżeli zapomnę zrezygnować, bo pojadę do Tel Awiwu na wycieczkę i będę wkładał w tym czasie karteczkę z modlitwą w ścianę, to o 20 zyla zdążą już konto uszczuplić? Nie ma głupich.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

28-02-2013, 22:04

wygrales Jojne
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 00:21

Drone pisze:A jeżeli zapomnę zrezygnować, bo pojadę do Tel Awiwu na wycieczkę i będę wkładał w tym czasie karteczkę z modlitwą w ścianę, to o 20 zyla zdążą już konto uszczuplić? Nie ma głupich.
To nie zapominaj o swoich rachunkach?
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 03:20

Akurat defaultowo automatyczne subskrypcje, czy to PayPalowe, czy kredytowe wkurwiające są niemiłosiernie. Zgodzę się tu z Biedronem.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 05:09

niby dlaczego? wygodniej tak jest. a żeby nie zapomnieć jest bardzo proste rozwiązanie : wpisać sobie do Google calendar powiadomienie pt Spotify każdego miesiąca i w razie czego anulowac subskrypcję. wkurwiajaca to by była konieczność płacenia za pól roku z góry np
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 07:04

Riven pisze:niby dlaczego?
Chociażby dlatego, że często nie dają wyboru. Do tego różnie bywa z wygaszaniem subskrypcji po upadku serwisu. Taki Filesonic np. ściągał kasę za premium jeszcze chyba z pół roku po upadku.

Wyskakuje komunikat, że miesięczny abonament padł, ładuję prepaida, puszczam płatność i wszystko git.

ED: Albo np. anulowanie subskrypcji - w PayPalu było to tak przemyślnie schowane że dla ~2/3 użytkowników znalezienie tego graniczyło z cudem.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 07:37

chuj z 2/3 użytkowników :d
zresztą jebac

btw gdzie jakiś tam cebulowy filesonic a gdzie spotify które jest już porządna marką. nigdy nie dałbym numeru karty jakiemuś zjebanemu serwisowi hostingowemu :)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

01-03-2013, 13:56

Od tego są pre-paidy i wirtualne.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

27-05-2013, 10:16

od jakiegoś czasu spotify używam praktycznie codziennie, a dziś obczailem funkcje downloadu na pamięć urządzenia - pelen wypas. nie wiem jaki jest limit, ale sciagnalem sobie do offline'owego słuchania pare albumow - download jest błyskawiczny i potem wszystko chodzi jak ta lala. problem ze slaba siecia miedzy miastami rozwiązany (o locie samolotem nie wspominając), mam muze na cala podróż pociagiem ;) trzeba tylko raz na miesiąc się zalogowac.

nie mogę wyjść z podziwu dla jakości tego serwisu, zwłaszcza przy tak smiesznym koszcie.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Spotify, Deezer, Wimp

27-05-2013, 14:14

Ale nie dorzucają gratis flejersów do ściąganej muzyki i dla mnie to całkowicie przekreśla ten serwis jako wiarygodnego trejdera.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
29a
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 21-12-2010, 08:56

Re: Spotify, Deezer, Wimp

27-05-2013, 15:22

Riven pisze:od jakiegoś czasu spotify używam praktycznie codziennie, a dziś obczailem funkcje downloadu na pamięć urządzenia - pelen wypas. nie wiem jaki jest limit, ale sciagnalem sobie do offline'owego słuchania pare albumow - download jest błyskawiczny i potem wszystko chodzi jak ta lala. problem ze slaba siecia miedzy miastami rozwiązany (o locie samolotem nie wspominając), mam muze na cala podróż pociagiem ;) trzeba tylko raz na miesiąc się zalogowac.

nie mogę wyjść z podziwu dla jakości tego serwisu, zwłaszcza przy tak smiesznym koszcie.
Nie masz limitow, jak przez miesiac nie laczyles sie ze spotify to bedzie wymagal autoryzacji ze masz dalej subskrypcje.
Inna rzecz ze jakos smiesznie posiekali te pliki -wyglada to jak jakas baza danych czy cos i zrzucic tego normalnie do mp3 nie jest tak latwo ;)
http://facebook.com/terrorcorepl - polski kurwa terror!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

27-05-2013, 15:35

Hehe no nie dziwne. Tak czy inaczej, pełen wypas.
this is a land of wolves now
Cthulhu

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 11:10

Mam pewien problem podczas odsłuchu ze Spotify.

Kiedy odtwarzam płytę, po skończonym kawałku spotify automatycznie przełącza mi na jakiś inny kanał (np radio albo płytę, którą słuchałem kilka dni wcześniej) i chcąc wrócić do słuchanego albumu muszę klikać ręcznie (a i tak po kolejnym utworze sytuacja się powtarza).
Druga sytuacja: Po skończonym kawałku nie zapuszcza się kolejny tylko trzeba zrobić to ręcznie..

Miał ktoś podobny problem?
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3024
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 11:14

Warto zapłacić za Spotify?
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 11:21

Jeśli chcesz być dżezi to za wszystko musisz płacić. Taki lajf.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 11:22

Czy dalej na Spotify są automatyczne subskrypcje? Dopóki nie zlikwidują tego, nie zapłacę.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Cthulhu

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 12:10

ramonoth pisze:Warto zapłacić za Spotify?

Moim zdaniem jak najbardziej tak (za wersje premium, gdyż masz dostęp do swoich playlist w trybie offline na urządzeniach mobilnych. Wyobraź sobie cała bibliotekę plików z których ani jeden nie obciąża Ci dysku) Niektórzy mogą na to kręcić nosem, bo "lubią" mieć fizycznie nawet pirackie mp3ki, ale ja nie mam z tym problemu.

Cały czas podtrzymuje pytanie z mojego wcześniejszego posta
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3024
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 12:13

Cthulhu pisze:Moim zdaniem jak najbardziej tak (za wersje premium, gdyż masz dostęp do swoich playlist w trybie offline na urządzeniach mobilnych. Wyobraź sobie cała bibliotekę plików z których ani jeden nie obciąża Ci dysku)
Czy ja dobrze rozumiem? Można odsłuchiwać płyty nie mając dostępu do Internetu??? Za głupi do tego jestem chyba.
Ile średnio trzeba zagwarantować transferu danych, żeby przesłuchać średniej długości płytę?
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 12:31

Korzystam ze Spotify w pracy. Braków oczywiście jest sporo. Mimo wszystko przyjemnie sie z tego korzysta. Na dniach tez musze przejsc na premium bo ta pierdoląca dwójka w tle potrafi podnieść cisnienie.
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

08-08-2013, 12:57

Drone pisze:Czy dalej na Spotify są automatyczne subskrypcje? Dopóki nie zlikwidują tego, nie zapłacę.
:DDD musisz im to napisać, jak się dowiedzą, to na pewno zmienia model

@Cthulhu
ja korzystam praktycznie tylko z wersji mobilnej i nie zauwazylem tego problemu. natomiast interfejs, choc uroczy, jest daleki od idealu. tak czy inaczej, ja mam ustawione tak, ze plyta/playlista dochodzi do konca i finito.

@ramonoth
Ciezko powiedziec ile transferu na to schodzi. Pewnie tyle, ile waza pliki. Tak czy siak przy normalnym korzystaniu i jakosci "extreme" (zdaje sie, ze 320kbps), spokojnie mieszcze sie w limicie 1.5gb (w co oczywiscie wchodza takze pozostale dane, nie tylko spotify). Oczywiscie Spotify robi cache, a wiec raz zestreamowane rzeczy laduja sie potem szybciej. Jesli chodzi o sluchanie offline - robisz playliste, klikasz download i jedziesz bez netu (tak jest w wersji mobilnej, na desktopie nie wiem bo nie uzywam). Bylo o tym pare postow wyzej - trzeba sie zalogowac raz w miesiacu, a poza tym nie slyszalem o zadnych limitach. Tak wiec tak, warto, zdecydowanie. Ja posluchalem wiekszosci nowych plyt z tego roku w dniu premiery, np. nowego Gorguts :).
this is a land of wolves now
ODPOWIEDZ