Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

20-12-2011, 22:47

Jeden post długopisa, a temat już na 3 strony. Dariusz powinien program w telewizji prowadzić.
Coś tam było! Człowiek!
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 22:54

Nic nie odpisuje na nasze pokrzepiajace slowa, kto tam ma do niego blisko niech zobaczy co z nim jest.
I AM MORBID
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:07

Morph pisze:Woreczek, nery, śledziona, dwunastnica, wybierz sobie ;P
i jeszcze jakis dopisal,ze trzustka

powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:12

Ja mam to samo, ino jak biegam. Co jest, po 30tce karty gwarancyjnej już nie podbijają czy ki chuj? :-)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Pöstmörtem
postuje jak opętany!
Posty: 498
Rejestracja: 04-11-2011, 19:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:35

Analripper pisze:
Morph pisze:Woreczek, nery, śledziona, dwunastnica, wybierz sobie ;P
i jeszcze jakis dopisal,ze trzustka

powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
metro zabija, podobno 40 minut w tych warunkach równa się wypaleniu dwóch papierosów. odradzam jazdę na kacu lub po wypaleniu papierosa, można stracić więcej niż przytomność.

nie pić, zacząć się ruszać, zamiast piwa w weekend, jogging z mp3 przynajmniej przez godzinę i powinny się flaki jeszcze kilka lat trzymać, inaczej albo żołądek albo trzustka pójdzie się je... a na to nie ma mocnych. żołądek ma max 5 lat gwarancji jak się zaczyna sypać, trzustka jeszcze krócej.
535

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:49

Nie bójcie się. Wielu z nas zejdzie na nowotwory układu pokarmowego, ale nie wszyscy. Odpowiednia dieta , mniej nerwów, stresu, najlepiej robotą pierdolnąć, jeśli nerwowa i absolutnie nie zrzucać całej winy na alkohol. Chyba, że pijecie codziennie i wszystko jak leci.
Przede wszystkim jednak pogodzić się z tym, że takie przyjemne badania jak gastroskopia, czy kolonoskopia to konieczność, a nie tylko przyczynek do niewybrednych żartów. Pamiętajcie również, że piwo to nie alkohol, więc kroplówki w dłonie i nie pękać.
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:57

Analripper pisze:
Morph pisze:Woreczek, nery, śledziona, dwunastnica, wybierz sobie ;P
i jeszcze jakis dopisal,ze trzustka

powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
Zapalenie wyrostka robaczkowego

Objawy
Silne bóle w okolicach prawego biodra, dość trudne do zlokalizowania (ból zwiększa się przy zgięciu prawej nogi, nasila się przy próbach poruszania się, głębszych oddechach i kaszlu),

Jak Ci się wyleje do otrzewnej to po Tobie.
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
Pöstmörtem
postuje jak opętany!
Posty: 498
Rejestracja: 04-11-2011, 19:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

20-12-2011, 23:59

może kiedyś opracują skuteczne metody walki z nowotworami. powinni od każdego piwa podatek na badania odprowadzać, jestem jak najbardziej za. u facetów najczęściej wymiękają płuca i żołądek oraz gruczoł krokowy. najczęściej używane czy jak?
Awatar użytkownika
Pestilential Mists
rozkręca się
Posty: 82
Rejestracja: 21-12-2010, 17:44
Lokalizacja: grób

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 00:11

ja akurat wczoraj miałem gastroskopie robioną po raz kolejny + wycinki do badania, ogólnie to staram sie nie pić piwa, przez chlanie piwska nabawiłem sie przewlekłego zapalenia żołądka no i lekarz powiedział że "lepiej kielicha sie napić niż piwa"
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 00:15

koreaniec pisze:
Analripper pisze:
Morph pisze:Woreczek, nery, śledziona, dwunastnica, wybierz sobie ;P
i jeszcze jakis dopisal,ze trzustka

powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
Zapalenie wyrostka robaczkowego

Objawy
Silne bóle w okolicach prawego biodra, dość trudne do zlokalizowania (ból zwiększa się przy zgięciu prawej nogi, nasila się przy próbach poruszania się, głębszych oddechach i kaszlu),

Jak Ci się wyleje do otrzewnej to po Tobie.
Jakby miał zapalenie to by nogą nie mógł ruszyć i nawet z metra by nie wylazł. To jest ból jak jasna cholera - leżysz i kwiczysz przy najmniejszym ruchu. Wiem bo miałem. Ale może to być podrażnienie, przed zapaleniem jest z reguły kilka podrażnień, choć pierwsze słyszę żeby od wódki. Prędzej już od tłustego żarcia.
Awatar użytkownika
Pöstmörtem
postuje jak opętany!
Posty: 498
Rejestracja: 04-11-2011, 19:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 00:18

lepiej nie wiedzieć. czytałem że jak już się ten ból pojawia to nie ma szans na leczenie. tylko jak wcześniej się domyślić że coś nie domaga? badania krwi, moczu i rentgen klatki nie mówią wszystkiego. na wyspach żadnych badań nie robią do pracy, trzeba dbać we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
Clochard
weteran forumowych bitew
Posty: 1093
Rejestracja: 26-11-2011, 07:32

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 07:04

pr0metheus pisze:
Analripper pisze:
ktory wymyslil,ze wątroba nie boli? to co mnie rwie co rano w drodze do roboty?
no bo nie boli,ale to takie czepianie sie szczegolow. watroba jest gruczolem,nie ma unerwienia, jak sie powieksza uciska na blone surowicza, a pozniej na otrzewna i nawet przepone. tak czy siak "bolu" watroby lepiej nie ignorowac

dlugopis moze miec niedroznosc jelit albo wodobrzusze,jak lekarze cie zlali to masz przesrane. ale to nawet nie,bo sie nie wysrasz,pozostaje ci sie modlic do bozi. i nie zryj smalcu wariacie bo sie zabijesz
Patrzcie nick piszącego, on musi mówić prawdę, doświadczenie ;-)
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 07:36

Herezjarcha pisze:
koreaniec pisze:
Analripper pisze: i jeszcze jakis dopisal,ze trzustka

powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
Zapalenie wyrostka robaczkowego

Objawy
Silne bóle w okolicach prawego biodra, dość trudne do zlokalizowania (ból zwiększa się przy zgięciu prawej nogi, nasila się przy próbach poruszania się, głębszych oddechach i kaszlu),

Jak Ci się wyleje do otrzewnej to po Tobie.
Jakby miał zapalenie to by nogą nie mógł ruszyć i nawet z metra by nie wylazł. To jest ból jak jasna cholera - leżysz i kwiczysz przy najmniejszym ruchu. Wiem bo miałem. Ale może to być podrażnienie, przed zapaleniem jest z reguły kilka podrażnień, choć pierwsze słyszę żeby od wódki. Prędzej już od tłustego żarcia.
Bym poszedł na USG. Bo jak go już serio zacznie napierdalać, to może być za późno. I tylko chirurg wtedy zostaje.
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2419
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 07:36

od paru latek mam ciagły problem z refluxem,przepukliną rozworu przełykowego...do tego nerwica wegetatywna ...myślę ,ze zejdę po 40 :)
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 07:37

Herezjarcha pisze:
koreaniec pisze:
Analripper pisze:
powaznie, jak wieczorem pare piw walne, a najlepiej z wodka to nastepnego dnia jak po tych schodach ruchomych co z metra wychodza, jade, to mnie rwie, w prawym boku nad pachwina... musze prawa noge na stopien wyzej dawac zeby nie bolalo.
i jak siadam do biurka to to samo. Tez noge wyzej daje
boli
co jest?
Zapalenie wyrostka robaczkowego

Objawy
Silne bóle w okolicach prawego biodra, dość trudne do zlokalizowania (ból zwiększa się przy zgięciu prawej nogi, nasila się przy próbach poruszania się, głębszych oddechach i kaszlu),

Jak Ci się wyleje do otrzewnej to po Tobie.
Jakby miał zapalenie to by nogą nie mógł ruszyć i nawet z metra by nie wylazł. To jest ból jak jasna cholera - leżysz i kwiczysz przy najmniejszym ruchu. Wiem bo miałem. Ale może to być podrażnienie, przed zapaleniem jest z reguły kilka podrażnień, choć pierwsze słyszę żeby od wódki. Prędzej już od tłustego żarcia.
Prawda, ból jest jak jasna cholera, ale tylko u niktórych. Mnie napieprzało, że nie mołem się ruszać, ale moją bratową po prostu lekko bolał brzuch. Mój wyrostek się rozlał i miałem zapalenie otrzewnej. Mało brakowało a wyszedłbym w czarnym worku ze szpitala, w którym i tak spędziłem miesiąc z jakimiś jebanymi sączkami w brzuchu. Analny - dobra rada idź do lekarza (im szybciej to zrobisz tym lepiej) i niech Ci zleci morfologię. Jak będziesz miał leukocytozę i podwyższone CRP to lecisz na blok operacyjny. Sprawdź jeszcze czy masz twardy brzuch i czy gdy go naciskasz i gwałtownie puszczasz to Cię boli. Jak tak to zapierdalaj do lekarza.

@koreaniec - USG nie wykarze zapalenia wyrostka robaczkowego
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 08:38

nicram pisze: Analny - dobra rada idź do lekarza (im szybciej to zrobisz tym lepiej) i niech Ci zleci morfologię. Jak będziesz miał leukocytozę i podwyższone CRP to lecisz na blok operacyjny. Sprawdź jeszcze czy masz twardy brzuch i czy gdy go naciskasz i gwałtownie puszczasz to Cię boli. Jak tak to zapierdalaj do lekarza.

@koreaniec - USG nie wykarze zapalenia wyrostka robaczkowego
siedze i badam sie - brzuszek mam miękki, przy naciskaniu i puszczaniu nie boli ani mniej ani wiecej, wczoraj 3 piwka i kielicha wlanalem i o... dzis lekko rwie tylko. No i 3 kotlety z karkówki zjadłem. Może to to? Generalnie dietę mam zdrową, bo żona dietetyk, ale czasem tłustego lubię podjeść.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 08:55

A ból zlokalizowany jest bliżej żeber czy pachwiny? Jeżeli jest bliżej prawego podżebrza to stawiam na stan zapalny pęcherzyka żółciowego. Nie jedz tłustych rzeczy, nie pij alkoholu i idź do lekarza.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 09:54

nicram pisze:Nie jedz tłustych rzeczy, nie pij alkoholu...
No to jak żyć?
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 09:55

nicram pisze:A ból zlokalizowany jest bliżej żeber czy pachwiny? Jeżeli jest bliżej prawego podżebrza to stawiam na stan zapalny pęcherzyka żółciowego.


tak właśnie po środku - pomiędzy żebrami a pachwiną
nicram pisze:Nie jedz tłustych rzeczy, nie pij alkoholu i idź do lekarza.
tak przed świętami mi napisze...
535

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:03

Jak do tego wszystkiego dochodzi krwawy stolec i przewlekła śluzowata biegunka, to szykuj się Pan na penetrację odbytu. Pseudonimus nabierze wówczas autentyczności.
ODPOWIEDZ